Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto KUNST NEJC (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
2. mesto ČESEN BORIS (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00 točk
3. mesto GRZINČIČ VID (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 11.00 točk
2. mesto PURIĆ ADRIJANA (2 nastopa) Karate klub Sokol 6.00 točk
3. mesto KRISTIć KAROLINA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto PRAH TILEN (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 12.00 točk
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 10.00 točk
3. mesto JURAJA VINKO (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
2. mesto JOVANOVIĆ LANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 9.00 točk
3. mesto HRIBAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto REIHS JAKA (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 12.00 točk
2. mesto HLASTEC KIAN (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk
3. mesto BOJC JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Postojna 6.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk
2. mesto LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 12.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 točk
3. mesto BELE LUKA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 7.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto KONTREC ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
2. mesto OSMANAJ DORENTINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 9.00 točk
3. mesto ZAGER HANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 8.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto SLUGA JURE (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 11.00 točk
2. mesto MOČNIK TIMI (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 točk
3. mesto ČESNIK DENIS (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto PETAN ELA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 10.00 točk
2. mesto NOVAK SARA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto STERNIŠA NEJC (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 11.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 10.00 točk
3. mesto ČUčEK MIšEL (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 6.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto GANZITTI NIA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 10.00 točk
2. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.50 točk
3. mesto ETEROVIč MAšA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve