Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto ČESEN BORIS (3 nastopi) Karate Klub Postojna 14.00 točk
2. mesto KUNST NEJC (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 14.00 točk
3. mesto GRZINČIČ VID (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 11.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk
2. mesto PURIĆ ADRIJANA (2 nastopa) Karate klub Sokol 6.00 točk
3. mesto KRISTIć KAROLINA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (3 nastopi) Karate klub Seki 15.00 točk
2. mesto PRAH TILEN (3 nastopi) KARATE KLUB KOZJANSKO 13.00 točk
3. mesto JURAJA VINKO (3 nastopi) KARATE KLUB KOZJANSKO 12.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 16.00 točk
2. mesto JOVANOVIĆ LANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 9.00 točk
3. mesto HRIBAR GAJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto HLASTEC KIAN (3 nastopi) Karate klub Seki 15.00 točk
2. mesto REIHS JAKA (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 točk
3. mesto BOJC JAKOB (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto LEBEN TINKARA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 13.00 točk
2. mesto POLAK TIA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 12.00 točk
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ZARIČ VID (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 točk
2. mesto BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 12.00 točk
3. mesto BELE LUKA (3 nastopi) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto ZAGER HANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 14.00 točk
2. mesto OSMANAJ DORENTINA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 točk
3. mesto TOMAŽIČ EVA (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MOČNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
3. mesto ČESNIK DENIS (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto NOVAK SARA, (3 nastopi) Karate klub Seki 15.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 14.00 točk
3. mesto PETAN ELA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 11.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto STERNIŠA NEJC (3 nastopi) Karate klub Seki 17.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 15.00 točk
3. mesto ČUčEK MIšEL (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 8.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto GANZITTI NIA (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
2. mesto ETEROVIč MAšA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 11.00 točk
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.50 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve