Single KUMITE - First 3 places


MALČKI
All points

1. place SODIN LEON (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 points
2. place FILIPOVIć ENEJ (3 appear) Karate Klub Žalec 10.00 points
3. place MERC JANEZ (3 appear) Karate klub Šiška 8.00 points

MALČICE
All points

1. place MEDIĆ ADELA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
2. place IVANČIČ KIARA (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.00 points
3. place JEVŠENAK ALINA (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points

DEČKI
All points

1. place MLAKAR LUKA (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 points
2. place JELENKO BENJAMIN (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 14.00 points
3. place HMELAK TIBOR (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 points

DEKLICE
All points

1. place VALENČAK NELI (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 15.00 points
2. place ABRAM ZOJA MARTINA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 points
3. place LEBEN TINKARA (3 appear) Karate Klub Kranj 12.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place VALIŠER TIMOTEJ (3 appear) Karate klub Selnica ob Dravi 18.00 points
2. place ŽIBRET BOR (3 appear) Karate Klub Ljubljana 18.00 points
3. place ZARIČ VID (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (3 appear) Karate Klub Trbovlje 15.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 appear) Karate Klub Polzela 13.00 points
3. place BIZJAK LEDERER LEJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 points

KADETI
All points

1. place JORDAN TIMOTEJ (3 appear) KARATE KLUB BUSHIDO 18.00 points
2. place RAKOVNIK SVEN (3 appear) Društvo Za Karate Celje 16.00 points
3. place MARKULJEVIČ MARKO (3 appear) Karate Klub Trbovlje 15.00 points

KADETINJE
All points

1. place ŽIBRET ZALA MARIA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 15.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 14.00 points
3. place BREZOVNIK TISA JERNEA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 points

MLADINCI
All points

1. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 appear) Karate Klub Kranj 17.00 points
2. place PODPEČAN LAN (3 appear) Karate Klub Polzela 15.00 points
3. place KLOBASA ALEKS (3 appear) Karate klub Seki 14.00 points

MLADINKE
All points

1. place ŽERJAV NUŠA (3 appear) Karate Klub Polzela 18.00 points
2. place DEBELJAK HANA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 13.00 points
3. place HABJAN NUšA (3 appear) Karate Klub Postojna 13.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve