Individualno KUMITE - Prva 3 mjesta


MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto SODIN LEON (3 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 točke
2. mjesto FILIPOVIć ENEJ (3 nastupi) Karate Klub Žalec 10.00 točke
3. mjesto MERC JANEZ (3 nastupi) Karate klub Šiška 8.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MEDIĆ ADELA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 12.00 točke
2. mjesto IVANČIČ KIARA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.00 točke
3. mjesto JEVŠENAK ALINA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MLAKAR LUKA (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točke
2. mjesto JELENKO BENJAMIN (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 14.00 točke
3. mjesto HMELAK TIBOR (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto VALENČAK NELI (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 15.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točke
3. mjesto LEBEN TINKARA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 12.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto VALIŠER TIMOTEJ (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 18.00 točke
2. mjesto ŽIBRET BOR (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 18.00 točke
3. mjesto ZARIČ VID (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.00 točke
2. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 13.00 točke
3. mjesto BIZJAK LEDERER LEJA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točke

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto JORDAN TIMOTEJ (3 nastupi) KARATE KLUB BUSHIDO 18.00 točke
2. mjesto RAKOVNIK SVEN (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 16.00 točke
3. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točke
2. mjesto MOLNAR ELIZABETA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 14.00 točke
3. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastupi) Karate Klub Kranj 17.00 točke
2. mjesto PODPEČAN LAN (3 nastupi) Karate Klub Polzela 15.00 točke
3. mjesto KLOBASA ALEKS (3 nastupi) Karate klub Seki 14.00 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto ŽERJAV NUŠA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 18.00 točke
2. mjesto HABJAN NUšA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 13.00 točke
3. mjesto DEBELJAK HANA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 13.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve