Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto SODIN LEON (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točk
2. mesto FILIPOVIć ENEJ (2 nastopa) Karate Klub Žalec 7.00 točk
3. mesto MALEŠEVIČ MIŠO (2 nastopa) Karate Klub Postojna 4.50 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto MEDIĆ ADELA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.00 točk
2. mesto IVANČIČ KIARA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
3. mesto JEVŠENAK ALINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto HMELAK TIBOR (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točk
2. mesto JELENKO BENJAMIN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točk
3. mesto FILIPIČ MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 11.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto VALENČAK NELI (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.00 točk
2. mesto LEBEN TINKARA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ŽIBRET BOR (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 12.00 točk
2. mesto VALIŠER TIMOTEJ (2 nastopa) Karate Klub Selnica Ob Dravi 12.00 točk
3. mesto ZARIČ VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto KOLANDER EVA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 10.00 točk
3. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 9.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto JORDAN TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 12.00 točk
2. mesto RAKOVNIK SVEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 10.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 11.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.00 točk
3. mesto MOLNAR ELIZABETA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (2 nastopa) Karate Klub Kranj 11.00 točk
2. mesto PODPEČAN LAN (2 nastopa) Karate Klub Polzela 10.00 točk
3. mesto VALNER TIM (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 9.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto POTISK LAURA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 12.00 točk
2. mesto ŽERJAV NUŠA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 12.00 točk
3. mesto DEBELJAK HANA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 9.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve