KRANJ OPEN 2019

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Countries
6
Clubs
49
Total applications
236
Total performances
367
Women performances
111
Women applications
164
Men performances
125
Men performances
203
Team applications
7
Women's team
3
Men's team
4


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 ITALY
5 SERBIA
6 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ACCADEMIA DEL KARATE
3 ASD CENTRO STUDY ARKE
4 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
9 KARATE KLUB EMONA
10 KARATE KLUB GROBNIČAN
11 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LEV
16 KARATE KLUB LJUBLJANA
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB NAKLO
19 KARATE KLUB PESNICA
20 KARATE KLUB PETROVČE
21 KARATE KLUB POLZELA
22 KARATE KLUB POSTOJNA
23 KARATE KLUB RADEČE
24 KARATE KLUB RADVANJE
25 KARATE KLUB REGENERACIJA
26 KARATE KLUB RIJEKA
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB ŠENČUR
30 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
31 KARATE KLUB SINDJELIC
32 KARATE KLUB ŠIŠKA
33 KARATE KLUB TIGER VELENJE
34 KARATE KLUB TRNJE
35 KARATE KLUB VELENJE
36 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
37 KARATE KLUB ŽALEC
38 KARATE SAVEZ UŽE SRBIJE
39 KARATE-DO LEIBNITZ
40 KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-CAZIN
41 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
42 PARTIZAN
43 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
44 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
45 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
46 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
47 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
48 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
49 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (5)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   BEVERLY MATTHEW SCOTT asd Accademia del Karate
5. place   VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
kata članice +18 (3)
1. place   LAURA MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. place   ĐUMIć MILKA Karate Klub Sindjelic
kata dečki (19)
1. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
5. place   AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
6. place   MALI NACE Karate Klub Kranj
kata dečki (8-4 kyu) (9)
1. place   BAGAROLO THOMAS ASD CENTRO STUDY ARKE
2. place   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   LISIERO GIACOMO PATRIZIO ASD CENTRO STUDY ARKE
5. place   DUGALIć PETAR Karate Klub Sindjelic
6. place   KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice (14)
1. place   ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. place   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
5. place   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. place   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
2. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   GRETA POLONIO ASD CENTRO STUDY ARKE
3. place   ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
5. place   MUŠIĆ ALINA Karate klub Šenčur
kata kadeti (9)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
6. place   GIULIO MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
kata kadetinje (13)
1. place   EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. place   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. place   DOBRIć ANA MARIJA Karate Klub Sindjelic
kata malčice (12)
1. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
3. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. place   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
5. place   DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
6. place   LONčAR LUCIJA Karate klub Trnje
kata malčice (8-6 kyu) (10)
1. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. place   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   MILANOVIć IVANA Karate Klub Sindjelic
3. place   MILUšA MARIJA Karate Klub Sindjelic
5. place   DUGALIć ANASTASIA Karate Klub Sindjelic
6. place   KRAMAR LILI Karate klub Radeče
kata malčki (10)
1. place   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
6. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
kata malčki (8- 6 kyu) (14)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   ŽURA ANTE Karate klub Trnje
3. place   MUJKANOVIC ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje
5. place   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
6. place   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kata ml. kadeti (10)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
5. place   EMANUELE CARRARO ASD CENTRO STUDY ARKE
6. place   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (4)
1. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. place   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. place   PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje (14)
1. place   ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
6. place   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (1)
1. place   VASILIć DAJANA KARATE KLUB NAKLO
kata mladinci (9)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
3. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke (6)
1. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. place   EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
3. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. place   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
5. place   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata najmlajše (2)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu) (2)
1. place   PEJAKOVIć MILICA Karate Klub Sindjelic
2. place   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši (5)
1. place   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. place   PETROVIć UROš Karate Klub Sindjelic
2. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. place   JUšIć EMAN KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
3. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   KRAMAR VILI Karate klub Radeče
kata veterani + 35 let (5)
1. place   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. place   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
3. place   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   KRAMAR ALJOšA Karate klub Radeče
5. place   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke + 35 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (0)
kumite člani +84 kg (1)
kumite člani open (3)
1. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. place   SMREKAR MATIC Karate klub Lev
3. place   MARIć ANDRIJA partizan
kumite članice - 50 kg (0)
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (2)
1. place   ČOKANOVIć KATARINA Karate savez uže Srbije
2. place   IVKOVIĆ JELENA partizan
kumite dečki -35 kg (14)
1. place   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
5. place   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
6. place   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite dečki -40 kg (9)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   MALI NACE Karate Klub Kranj
3. place   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
5. place   LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (8)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
6. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite deklice -35 kg (6)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   BREZOVNIK ZARJA JULIJA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite deklice -40 kg (6)
1. place   JOVOVIĆ DUNJA Karate savez uže Srbije
2. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. place   MUŠIĆ ALINA Karate klub Šenčur
kumite deklice +40 kg (2)
1. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadeti -52 kg (2)
1. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
2. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite kadeti -57 kg (5)
1. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   LOGONDER MAJ KARATE KLUB NAKLO
3. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -63 kg (3)
1. place   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite kadeti -70 kg (3)
1. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti +70 kg (4)
1. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. place   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite kadeti open (8)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. place   DJURKOVIć STEFAN partizan
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. place   INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
5. place   LOGONDER MAJ KARATE KLUB NAKLO
6. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadetinje -47 kg (6)
1. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   SIMEONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
5. place   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (11)
1. place   BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
2. place   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. place   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
5. place   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6. place   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite kadetinje open (8)
1. place   KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
2. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
3. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
5. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
6. place   GLAVNIK ZARA Karate Klub Radvanje
kumite malčice -30 kg (6)
1. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčice -35 kg (4)
1. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčice +35 kg (0)
kumite malčki -30 kg (5)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   JERšE LAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   GRILC TIMON Karate klub Šenčur
kumite malčki -35 kg (4)
1. place   MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
2. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
kumite malčki +35 kg (3)
1. place   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. place   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
3. place   DEBELJAK GAŠPER Karate klub Šenčur
kumite ml. kadeti -40 kg (2)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
2. place   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. place   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (3)
1. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
2. place   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti +50 kg (4)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. place   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
2. place   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
3. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -47 kg (7)
1. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   KRESIĆ TEA KARATE KLUB RIJEKA
6. place   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadetinje +47 kg (12)
1. place   NIJEMČEVIĆ ANA Karate savez uže Srbije
2. place   VARONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (2)
1. place   TOPUZOVIć ALEKSANDAR Karate savez uže Srbije
2. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite mladinci -68 kg (2)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -76 kg (1)
kumite mladinci +76 kg (3)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
3. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinci open (4)
1. place   MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
2. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite mladinke -48 kg (1)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (1)
kumite mladinke +59 kg (1)
kumite mladinke open (0)
kumite najmlajši -30 kg (2)
1. place   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. place   SPLAIT ADRIAN Karate klub Grobničan
kumite najmlajše -30 kg (0)
kumite najmlajše +30 kg (0)
kumite najmlajši +30 kg (0)
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (0)
kata ekipa kadeti-mladinci (3)
1. place   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,KLOBASA) KLEMENČIČ,KLOBASA
2. place   KK SEKI 1 (STERNIŠA,SLUGA) STERNIŠA,SLUGA
kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. place   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
2. place   KK ŠENčUR 1 (KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK) KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (1)
1. place   KK SEKI 1 (GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC) GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC