KRANJ OPEN 2019

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Države
6
Klubi
48
Skupaj prijave
239
Skupaj nastopi
367
Prijave ženske
113
Nastopi ženske
164
Prijave moški
126
Nastopi moški
203
Prijavljene ekipe
7
Ženske ekipe
3
Moške ekipe
4


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 ITALY
5 SERBIA
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ACCADEMIA DEL KARATE
3 ASD CENTRO STUDY ARKE
4 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
7 KARATE KLUB BREŽICE
8 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
9 KARATE KLUB EMONA
10 KARATE KLUB GROBNIČAN
11 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LEV
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB NAKLO
18 KARATE KLUB PESNICA
19 KARATE KLUB PETROVČE
20 KARATE KLUB POLZELA
21 KARATE KLUB POSTOJNA
22 KARATE KLUB RADEČE
23 KARATE KLUB RADVANJE
24 KARATE KLUB REGENERACIJA
25 KARATE KLUB RIJEKA
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
28 KARATE KLUB ŠENČUR
29 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
30 KARATE KLUB SINDJELIC
31 KARATE KLUB ŠIŠKA
32 KARATE KLUB TIGER VELENJE
33 KARATE KLUB TRNJE
34 KARATE KLUB VELENJE
35 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
36 KARATE KLUB ŽALEC
37 KARATE SAVEZ UŽE SRBIJE
38 KARATE-DO LEIBNITZ
39 KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-CAZIN
40 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
41 PARTIZAN
42 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
43 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
44 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
45 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
46 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
47 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
48 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
49 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (5)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   BEVERLY MATTHEW SCOTT asd Accademia del Karate
kata članice +18 (3)
1. mesto   LAURA MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto   ĐUMIć MILKA Karate Klub Sindjelic
kata dečki (19)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
kata dečki (8-4 kyu) (9)
1. mesto   BAGAROLO THOMAS ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   LISIERO GIACOMO PATRIZIO ASD CENTRO STUDY ARKE
kata deklice (14)
1. mesto   ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. mesto   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MAVSAR TAJDA- Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GRETA POLONIO ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto   ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadeti (9)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (13)
1. mesto   EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
kata malčice (12)
1. mesto   HRIBAR GAJA- Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
kata malčice (8-6 kyu) (10)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MILANOVIć IVANA Karate Klub Sindjelic
3. mesto   MILUšA MARIJA Karate Klub Sindjelic
kata malčki (10)
1. mesto   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki (8- 6 kyu) (14)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   ŽURA ANTE Karate klub Trnje
3. mesto   MUJKANOVIC ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti (10)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (4)
1. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
kata ml. kadetinje (14)
1. mesto   ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (1)
1. mesto   VASILIć DAJANA KARATE KLUB NAKLO
kata mladinci (9)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
kata mladinke (6)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kata najmlajše (2)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu) (2)
1. mesto   PEJAKOVIć MILICA Karate Klub Sindjelic
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši (5)
1. mesto   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. mesto   PETROVIć UROš Karate Klub Sindjelic
2. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   JUšIć EMAN KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let (5)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
3. mesto   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KRAMAR ALJOšA Karate klub Radeče
kata veteranke + 35 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (0)
kumite člani -75 kg (0)
kumite člani +84 kg (1)
kumite člani open (3)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   SMREKAR MATIC Karate klub Lev
3. mesto   MARIć ANDRIJA partizan
kumite članice - 50 kg (0)
kumite članice - 55 kg (0)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (2)
1. mesto   ČOKANOVIć KATARINA Karate savez uže Srbije
2. mesto   IVKOVIĆ JELENA partizan
kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
kumite dečki -40 kg (9)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
kumite dečki -45 kg (0)
kumite dečki +45 kg (8)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -35 kg (6)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite deklice -40 kg (6)
1. mesto   JOVOVIĆ DUNJA Karate savez uže Srbije
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kumite deklice +40 kg (2)
1. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadeti -52 kg (2)
1. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
2. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LOGONDER MAJ KARATE KLUB NAKLO
3. mesto   KUNŠTEK NEJC- Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto   ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   ŽUMER JAKOB- Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kumite kadeti open (8)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   DJURKOVIć STEFAN partizan
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   SIMEONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (11)
1. mesto   BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
2. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
kumite kadetinje open (8)
1. mesto   KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčice +35 kg (0)
kumite malčki -30 kg (5)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   JERšE LAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   GRILC TIMON Karate klub Šenčur
kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto   MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
2. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
kumite malčki +35 kg (3)
1. mesto   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
3. mesto   DEBELJAK GAšPER Karate klub Šenčur
kumite ml. kadeti -40 kg (2)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
2. mesto   BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (3)
1. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
2. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti +50 kg (4)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
2. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
3. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -47 kg (7)
1. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje +47 kg (12)
1. mesto   NIJEMČEVIĆ ANA Karate savez uže Srbije
2. mesto   VARONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto   TOPUZOVIć ALEKSANDAR Karate savez uže Srbije
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -76 kg (1)
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinci open (4)
1. mesto   MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite mladinke -48 kg (1)
kumite mladinke -53 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (1)
kumite mladinke +59 kg (1)
kumite mladinke open (0)
kumite najmlajši -30 kg (2)
1. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto   SPLAIT ADRIAN Karate klub Grobničan
kumite najmlajše -30 kg (0)
kumite najmlajše +30 kg (0)
kumite najmlajši +30 kg (0)
kata ekipa člani (0)
kata ekipa članice (0)
kata ekipa kadeti-mladinci (3)
1. mesto   KK RADGONA 1 (KLEMENČIČ,KLOBASA) KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto   KK SEKI 1 (STERNIŠA,SLUGA) STERNIŠA,SLUGA
kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
2. mesto   KK ŠENčUR 1 (KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK) KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC) GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC