2. Pokalna tekma KZS

Športni dvorani OŠ Žalec ( Žalec , Šilihova ul. 1 )



Countries
1
Clubs
51
Total applications
429
Total performances
489
Women performances
192
Women applications
222
Men performances
237
Men performances
267
Team applications
33
Women's team
20
Men's team
13


Države
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
11 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
12 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
13 KARATE KLUB KRANJ
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MISLINJA
18 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
19 KARATE KLUB NESTOR
20 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
21 KARATE KLUB PETROVČE
22 KARATE KLUB POLZELA
23 KARATE KLUB POSTOJNA
24 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
25 KARATE KLUB RADVANJE
26 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
27 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
28 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
29 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
30 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
31 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
32 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
33 KARATE KLUB ŠIŠKA
34 KARATE KLUB SOKOL
35 KARATE KLUB TIGER VELENJE
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB VELENJE
38 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
39 KARATE KLUB VRHNIKA
40 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
41 KARATE KLUB ŽALEC
42 KARATE KLUB ZMAJ
43 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
44 KARATE-DO KLUB PTUJ
45 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
46 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
47 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
48 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
49 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
50 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
51 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
52 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (31)
1. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6. place   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kata deklice (20)
1. place   ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kata kadeti (10)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. place   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
6. place   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadetinje (25)
1. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
3. place   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
5. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
kata malčice (21)
1. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
5. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčki (23)
1. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5. place   PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
6. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (19)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. place   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (34)
1. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. place   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. place   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
6. place   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
kata mladinci (8)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. place   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (7)
1. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. place   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
kata najmlajše (2)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši (12)
1. place   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   VEBERIč FILIP JAKOB Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. place   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5. place   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
6. place   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
kumite dečki -35 kg (27)
1. place   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
2. place   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. place   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
5. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. place   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -40 kg (11)
1. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. place   ŠEN ERIK Karate Klub Cerknica
6. place   MALI NACE Karate Klub Kranj
kumite dečki -45 kg (4)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   HALILOVIĆ HARIS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. place   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite dečki +45 kg (4)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite deklice -40 kg (18)
1. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. place   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. place   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite deklice +40 kg (6)
1. place   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. place   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. place   KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
6. place   KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti -52 kg (8)
1. place   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. place   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
6. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite kadeti -57 kg (10)
1. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
5. place   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
6. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (9)
1. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. place   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
3. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
5. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
6. place   SALAMUN VID Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -70 kg (6)
1. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. place   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. place   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti +70 kg (6)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. place   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadetinje -54 kg (10)
1. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. place   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
6. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadetinje +54 kg (16)
1. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. place   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. place   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   SEVER ANA Karate Klub Brežice
6. place   KOLAR NUŠA Karate društvo Loče
kumite malčice -30 kg (4)
1. place   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
3. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice -35 kg (4)
1. place   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +35 kg (3)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. place   BABIČ ANA Karate društvo Loče
kumite malčki -30 kg (4)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. place   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. place   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kumite malčki -35 kg (4)
1. place   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
2. place   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. place   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
3. place   SKVARčA ALEKSEJ Karate Klub Cerknica
kumite malčki +35 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (8)
1. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   MUR LUC Karate Klub Radvanje
5. place   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
6. place   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. place   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
5. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. place   TOMC NACE Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -50 kg (11)
1. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. place   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. place   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. place   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6. place   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -55 kg (8)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. place   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. place   NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. place   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
5. place   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. place   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
2. place   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. place   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
5. place   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. place   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +50 kg (11)
1. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
6. place   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -55 kg (3)
1. place   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. place   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. place   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -61 kg (4)
1. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. place   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. place   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. place   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (9)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. place   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. place   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
5. place   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
6. place   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinci -76 kg (6)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
5. place   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite mladinci +76 kg (6)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. place   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
5. place   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite mladinke -48 kg (1)
1. place   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite mladinke -53 kg (6)
1. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
3. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
6. place   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -59 kg (5)
1. place   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. place   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. place   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (9)
1. place   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. place   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
5. place   MAKITAN ANđELA Karate Klub Mawashi Postojna
6. place   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kata ekipa dečki (6)
1. place   KK SEKI 1 (OČKO,HLASTEC,GORENŠEK) OČKO,HLASTEC,GORENŠEK
2. place   KK TRBOVLJE 2 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
3. place   KK TRBOVLJE 1 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. place   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
5. place   KK KRANJ 1 (CEKOV,GAČIČ,MALI) CEKOV,GAČIČ,MALI
kata ekipa deklice (5)
1. place   KK KRANJ 1 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. place   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ) LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ
3. place   KK TIGER 1 (LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ) IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,PEKLAR) JUG,KASTELIC,PEKLAR
5. place   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ) BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ
kata ekipa kadeti (1)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (6)
1. place   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER) NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER
2. place   KK RADVANJE 1 (HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO) HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO
3. place   KK MAWASHI 1 (HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO) KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,MAGAJNA
3. place   KK VELENJE 1 (ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER) ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER
5. place   KK KRANJ 1 (ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV) ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV
kata ekipa malčice (2)
1. place   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. place   KK SEKI 1 (JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ) JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ) HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ
2. place   KK CERKNICA 1 (KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA) KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA
3. place   KK VELENJE 1 (KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
kata ekipa ml. kadeti (1)
1. place   KK SEKI 1 (GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC) GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. place   SH. POSTOJNA 1 (STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ) STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ
2. place   KK POSTOJNA 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK
3. place   KK RADVANJE 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ
3. place   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
5. place   KK KRANJ 1 (LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK) LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK
kata ekipa mladinci (1)
1. place   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (2)
1. place   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ) NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ
2. place   KK SEKI 1 (GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH) GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. place   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK) GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK