2. Pokalna tekma KZS

Žalec ( Šilihova ul. 1 , Žalec )



Države
1
Klubi
52
Skupaj prijave
429
Skupaj nastopi
489
Prijave ženske
192
Nastopi ženske
222
Prijave moški
237
Nastopi moški
267
Prijavljene ekipe
33
Ženske ekipe
20
Moške ekipe
13


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 DRUŠTVO ZA TELESNO VZGOJO PARTIZAN LIMBUŠ
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB HRASTNIK
10 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
11 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MISLINJA
19 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB ŠIŠKA
35 KARATE KLUB SOKOL
36 KARATE KLUB TIGER VELENJE
37 KARATE KLUB TRBOVLJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
40 KARATE KLUB VRHNIKA
41 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
42 KARATE KLUB ŽALEC
43 KARATE KLUB ZMAJ
44 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
45 KARATE-DO KLUB PTUJ
46 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
47 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
48 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
49 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
50 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
51 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
52 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
53 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (31)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
kata deklice (20)
1. mesto   ČESEN VESNA Karate Klub Postojna
2. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kata kadeti (10)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
6. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadetinje (25)
1. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
5. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
kata malčice (21)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
5. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčki (23)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5. mesto   PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
6. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (19)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (34)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
6. mesto   STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
kata mladinci (8)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (7)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
kata najmlajše (2)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata najmlajši (12)
1. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2. mesto   VEBERIč FILIP JAKOB Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
6. mesto   KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
kumite dečki -35 kg (27)
1. mesto   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto   BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
5. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ŠEN ERIK Karate Klub Cerknica
6. mesto   MALI NACE Karate Klub Kranj
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   HALILOVIĆ HARIS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite deklice -40 kg (18)
1. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. mesto   TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. mesto   KUTNJAK URŠKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
6. mesto   KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
6. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite kadeti -57 kg (10)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
5. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
6. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
6. mesto   SALAMUN VID Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadetinje +54 kg (16)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
6. mesto   KOLAR NUŠA Karate društvo Loče
kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto   BABIČ ANA Karate društvo Loče
kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. mesto   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto   MERC JANEZ Karate Klub Šiška
2. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
3. mesto   SKVARčA ALEKSEJ Karate Klub Cerknica
kumite malčki +35 kg (0)
kumite ml. kadeti -40 kg (8)
1. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   MUR LUC Karate Klub Radvanje
5. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
6. mesto   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
kumite ml. kadeti -50 kg (11)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -55 kg (8)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika
kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
5. mesto   RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
2. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
5. mesto   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. mesto   PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +50 kg (11)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -61 kg (4)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
5. mesto   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
5. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
5. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite mladinke -53 kg (6)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
6. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
5. mesto   MAKITAN ANđELA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto   ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
kata ekipa dečki (6)
1. mesto   KK SEKI 1 (OČKO,HLASTEC,GORENŠEK) OČKO,HLASTEC,GORENŠEK
2. mesto   KK TRBOVLJE 2 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (GOLOB,MRGOLE,OSTANEK) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
5. mesto   KK KRANJ 1 (CEKOV,GAČIČ,MALI) CEKOV,GAČIČ,MALI
kata ekipa deklice (5)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ) LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ
3. mesto   KK TIGER 1 (LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ) IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,PEKLAR) JUG,KASTELIC,PEKLAR
5. mesto   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ) BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadetinje (6)
1. mesto   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER) NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER
2. mesto   KK RADVANJE 1 (HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO) HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO
3. mesto   KK MAWASHI 1 (HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO) KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,MAGAJNA
3. mesto   KK VELENJE 1 (ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER) ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER
5. mesto   KK KRANJ 1 (ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV) ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF) JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. mesto   KK SEKI 1 (JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ) JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ) HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ
2. mesto   KK CERKNICA 1 (KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA) KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA
3. mesto   KK VELENJE 1 (KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA) JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ
kata ekipa ml. kadeti (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC) GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ) STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto   KK RADVANJE 1 (ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK) PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ
3. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ) LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
5. mesto   KK KRANJ 1 (LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK) LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK
kata ekipa mladinci (1)
1. mesto   KK SEKI 1 (KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA) KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ) NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH) GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto   DK CELJE 1 (GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK) GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK