14. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Countries
3
Clubs
23
Total applications
137
Total performances
183
Women performances
56
Women applications
80
Men performances
81
Men performances
103
Team applications
0
Women's team
0
Men's team
0


Države
1 HUNGARY
2 ITALY
3 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 GANZ-KESJÁR
4 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
8 KARATE KLUB POLZELA
9 KARATE KLUB POSTOJNA
10 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
11 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
12 KARATE KLUB ŠENČUR
13 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
14 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
15 KARATE KLUB SOKOL
16 KARATE KLUB TIGER VELENJE
17 KARATE KLUB TRBOVLJE
18 KARATE KLUB VELENJE
19 KARATE KLUB ŽALEC
20 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
21 KARATE-DO KLUB PTUJ
22 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
23 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
24 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (6)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
kata dečki (8-4 kyu) (8)
1. place   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
2. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. place   KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
3. place   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (9)
1. place   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. place   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. place   POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti (4)
1. place   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
2. place   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
3. place   ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
3. place   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kata kadetinje (4)
1. place   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. place   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. place   PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   LEBER NIKITA Karate-do Klub Ptuj
kata malčice (10)
1. place   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu) (6)
1. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. place   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. place   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. place   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
kata malčki (5)
1. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. place   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
kata malčki (8- 6 kyu) (7)
1. place   HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje
2. place   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata ml. kadeti (2)
1. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. place   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (2)
1. place   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. place   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata ml. kadetinje (2)
1. place   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. place   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   ŠVAJGER JERNEJA Karate Klub Polzela
3. place   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinci (0)
kata mladinke (0)
kata najmlajše (0)
kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. place   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
2. place   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   TRSTENJAK TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši (5)
1. place   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2. place   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. place   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
2. place   LIPUŠ ANEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3. place   VUčKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite dečki -35 kg (8)
1. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje
3. place   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki -40 kg (8)
1. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. place   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
kumite dečki +40 kg (4)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   OROŽEN MIHA Karate Klub Trbovlje
kumite deklice -40 kg (8)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite deklice +40 kg (3)
1. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -57 kg (6)
1. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. place   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite kadeti -70 kg (3)
1. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti +70 kg (5)
1. place   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (3)
1. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   KOLAR NUŠA Karate društvo Loče
kumite malčice -30 kg (3)
1. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kumite malčice +30 kg (5)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. place   MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. place   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -30 kg (6)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. place   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kumite malčki +30 kg (4)
1. place   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. place   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti -40 kg (4)
1. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. place   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kumite ml. kadeti +50 kg (0)
kumite ml. kadetinje -47 kg (3)
1. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. place   ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje +47 kg (2)
kumite mladinci -76 kg (3)
1. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (0)