14. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Športna dvorana Milenij ( Oplotnica , Ulica Pohorskega bataljona 19 )



Države
3
Klubi
23
Skupaj prijave
137
Skupaj nastopi
183
Prijave ženske
56
Nastopi ženske
80
Prijave moški
81
Nastopi moški
103
Prijavljene ekipe
0
Ženske ekipe
0
Moške ekipe
0


Države
1 HUNGARY
2 ITALY
3 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 GANZ-KESJÁR
4 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
5 KARATE DRUŠTVO LOČE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
8 KARATE KLUB POLZELA
9 KARATE KLUB POSTOJNA
10 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
11 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
12 KARATE KLUB ŠENČUR
13 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
14 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
15 KARATE KLUB SOKOL
16 KARATE KLUB TIGER VELENJE
17 KARATE KLUB TRBOVLJE
18 KARATE KLUB VELENJE
19 KARATE KLUB ŽALEC
20 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
21 KARATE-DO KLUB PTUJ
22 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
23 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
24 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (6)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
kata dečki (8-4 kyu) (8)
1. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (9)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
kata kadeti (4)
1. mesto   ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
2. mesto   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
kata kadetinje (4)
1. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. mesto   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LEBER NIKITA Karate-do Klub Ptuj
kata malčice (10)
1. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu) (6)
1. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
kata malčki (5)
1. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
kata malčki (8- 6 kyu) (7)
1. mesto   HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata ml. kadeti (2)
1. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (2)
1. mesto   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata ml. kadetinje (2)
1. mesto   PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. mesto   TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ŠVAJGER JERNEJA Karate Klub Polzela
3. mesto   SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
kata mladinci (0)
kata mladinke (0)
kata najmlajše (0)
kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto   SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   TRSTENJAK TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata najmlajši (5)
1. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
2. mesto   LIPUŠ ANEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   VUčKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite dečki -35 kg (8)
1. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto   FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
kumite dečki +40 kg (4)
1. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   OROŽEN MIHA Karate Klub Trbovlje
kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadetinje -54 kg (0)
kumite kadetinje +54 kg (3)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KOLAR NUŠA Karate društvo Loče
kumite malčice -30 kg (3)
1. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki -30 kg (6)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti -40 kg (4)
1. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kumite ml. kadeti +50 kg (0)
kumite ml. kadetinje -47 kg (3)
1. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje +47 kg (2)
kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (0)