POSTOJNA OPEN 2019

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Countries
8
Clubs
69
Total applications
363
Total performances
498
Women performances
157
Women applications
221
Men performances
206
Men performances
277
Team applications
27
Women's team
7
Men's team
20


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 ITALY
6 SERBIA
7 SLOVENIA
8 UKRAINE
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 A.S.D.SHOTOKAN KARATE DO SABBIONETA
3 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
4 BODYMIND KARATE TEAM
5 DELTA
6 ENERGIJA
7 GANZ-KESJÁR
8 GLC FIJLKAM
9 HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10 IPON ZAGREB
11 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
12 KARATE KLUB “METAL” - JURDANI
13 KARATE KLUB 10. DAN
14 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
15 KARATE KLUB BREŽICE
16 KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
17 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
18 KARATE KLUB CERKNICA
19 KARATE KLUB CHAMPION (CRO)
20 KARATE KLUB CRNICA PARAĆIN
21 KARATE KLUB EMONA
22 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
23 KARATE KLUB GROBNIČAN
24 KARATE KLUB KLENOVNIK
25 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
26 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
27 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
28 KARATE KLUB KRANJ
29 KARATE KLUB LEV
30 KARATE KLUB LJUBLJANA
31 KARATE KLUB MARS
32 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
33 KARATE KLUB MISLINJA
34 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
35 KARATE KLUB NO KACHI
36 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
37 KARATE KLUB PESNICA
38 KARATE KLUB PETROVČE
39 KARATE KLUB POSTOJNA
40 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
41 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
42 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
43 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
44 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
45 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
46 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
47 KARATE KLUB SLOVENJ GRADEC
48 KARATE KLUB SOKOL
49 KARATE KLUB TIGER VELENJE
50 KARATE KLUB TRBOVLJE
51 KARATE KLUB VELENJE
52 KARATE KLUB ŽALEC
53 KARATE KLUB ZAMET
54 KARATE KLUB ZMAJ
55 KARATE-DO LEIBNITZ
56 KK OPATIJA
57 KKKASTAV
58 KRK CROATIA
59 POLISPORTIVA DILETTANTISTICA CORNIGLIANO 79
60 RAB-ENPI
61 REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
62 SC ALLIANCE
63 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
64 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
65 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
66 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
67 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
68 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
69 STARS FIGHTING TORINO
70 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (5)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   ROGOLI LORENZO STARS FIGHTING TORINO
3. place   SINGH AMIT A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata članice +18 (7)
1. place   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. place   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   DURISOTTI VERONICA GLC FIJLKAM
kata dečki (22)
1. place   ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate klub Crnica Paraćin
2. place   VEDRIš RAUL Delta
3. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
Kata dečki (8 kyu) (0)
kata dečki (8-4 kyu) (0)
kata deklice (17)
1. place   ČABRIJAN PETRA Delta
2. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. place   ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
Kata deklice (8 kyu) (0)
kata deklice (8-4 kyu) (5)
1. place   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. place   MUSLIMOVIĆ UNA Karate klub FINIDA-Poreč
3. place   JURCAN EMILI Karate klub FINIDA-Poreč
3. place   ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata kadeti (12)
1. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   FAFANđEL DORIAN Rab-Enpi
kata kadetinje (12)
1. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. place   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. place   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. place   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
kata malčice (13)
1. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. place   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
kata malčice (8 kyu) (6)
1. place   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
2. place   PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
3. place   GOLčMAN ANEJA Karate Klub Mislinja
3. place   BEZGOVšEK MIA Karate Klub Mislinja
kata malčki (13)
1. place   PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
2. place   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   VEDRIš MANUEL Delta
kata malčki (8 kyu) (2)
1. place   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (9)
1. place   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (3)
1. place   CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM
2. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (13)
1. place   ČABRIJAN PETRA Delta
2. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. place   ŽIVADINOVIĆ MILICA Karate klub Crnica Paraćin
3. place   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (9)
1. place   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. place   ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3. place   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. place   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci (10)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
kata mladinke (12)
1. place   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. place   CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM
kata najmlajše (3)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KRISTIČ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   CECCHETO LARA GLC FIJLKAM
kata najmlajše (8 kyu) (0)
kata najmlajši (5)
1. place   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
3. place   TUKARIUK VLADYSLAV SC ALLIANCE
kata najmlajši (8 kyu) (1)
1. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let (4)
1. place   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. place   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. place   SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
3. place   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
kata veterani + 50 let (5)
1. place   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. place   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. place   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
3. place   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
kata veteranke + 35 let (3)
1. place   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
kata veteranke + 50 let (0)
kumite člani - 84 kg (2)
1. place   MELANO ALBERTO REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
2. place   JORNEA ION GLC FIJLKAM
kumite člani -75 kg (16)
1. place   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. place   SMILJIć MILAN Karate klub "16-a" Banja Luka
3. place   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
kumite člani +84 kg (2)
1. place   BERNARDINI LORENZO GLC FIJLKAM
kumite članice - 55 kg (2)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (27)
1. place   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. place   BOŽIČ MATIJA KRK CROATIA
3. place   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. place   BILOUS IVAN SC ALLIANCE
kumite dečki -40 kg (15)
1. place   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
2. place   MARTIC DAVID Karate klub No kachi
3. place   PICCHIOTTI FEDERICO ASD Esercito - 187 Folgore
3. place   BURŠIĆ LEON KK OPATIJA
kumite dečki -45 kg (12)
1. place   RAFAEL LUKA KRK CROATIA
2. place   ANTONIJ MOJAR SC ALLIANCE
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki +45 kg (9)
1. place   BANčIć NOA Karate klub Klenovnik
2. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. place   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. place   PAOLINELLI YARI bodymind karate team
kumite deklice -35 kg (10)
1. place   KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   GUščIć NOA Karate Klub Champion (CRO)
3. place   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
kumite deklice -40 kg (8)
1. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. place   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. place   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. place   KARLOVIć NOELI KKKastav
kumite deklice +40 kg (8)
1. place   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. place   BUDIć TINA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. place   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   ŠIMUNDIć NIKA Karate Klub Champion (CRO)
kumite kadeti -52 kg (5)
1. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. place   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadeti -57 kg (5)
1. place   STANIć MIHAJLO Energija
2. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. place   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (9)
1. place   NYíRI GERGELY Ganz-Kesjár
2. place   HOST ANTON KKKastav
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -70 kg (8)
1. place   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. place   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. place   BRUS SANJIN Energija
3. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite kadeti +70 kg (7)
1. place   FAGNJEN VIKTOR Delta
2. place   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite kadetinje -47 kg (3)
1. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. place   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
3. place   SKARDELLI EMA KARATE KLUB ZAMET
kumite kadetinje -54 kg (10)
1. place   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. place   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (10)
1. place   ULIVI ANGELICA bodymind karate team
2. place   GUISCARDI SHARON bodymind karate team
3. place   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčice -30 kg (9)
1. place   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
2. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčice +30 kg (9)
1. place   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
2. place   BRčINA IVA Karate klub “Metal” - Jurdani
3. place   KARLOVIć NOELI KKKastav
3. place   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kumite malčki -30 kg (7)
1. place   CLEGG LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. place   MADER MIKSA Ganz-Kesjár
3. place   TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
3. place   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki +30 kg (14)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. place   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. place   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. place   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   SCHUBERT KARLO Karate klub No kachi
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. place   STANčIć ADRIAN Karate klub Klenovnik
2. place   CIPRIC LUKA TONY Karate klub No kachi
3. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. place   HOST FRAN KKKastav
2. place   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. place   KNEžEVIć LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   HOST ANTON KKKastav
3. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadetinje -40 kg (6)
1. place   KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. place   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. place   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. place   GRGUREVIC LEA Karate klub 10. DAN
kumite ml. kadetinje -45 kg (2)
1. place   DERAJIć BRANKA Energija
2. place   LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite ml. kadetinje +50 kg (18)
1. place   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. place   ZORIć DARIA KKKastav
3. place   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
3. place   ZEJNIC EMMA Karate klub No kachi
kumite mladinci -61 kg (5)
1. place   DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. place   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
3. place   DINI EMANUELE bodymind karate team
3. place   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (13)
1. place   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. place   JANJIć DEJAN Energija
3. place   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
3. place   FAGNJEN VIKTOR Delta
kumite mladinci +76 kg (3)
1. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
kumite mladinke -53 kg (4)
1. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   POLONIJO STELLA KRK CROATIA
3. place   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
kumite mladinke -59 kg (5)
1. place   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite mladinke +59 kg (5)
1. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. place   ULIVI ANGELICA bodymind karate team
kumite veterani +35 let open (2)
1. place   SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. place   KAMENIK ALEKSANDER KARATE-DO LEIBNITZ
kata ekipa člani (6)
1. place   SHITO-RYU CE 1 (FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
2. place   KK MARS 1 (JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG) JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG
kata ekipa članice (1)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER) BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER
kata ekipa dečki (5)
1. place   KK SOKOL 1 (STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN) STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN
2. place   KK POSTOJNA 2 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
3. place   KK POSTOJNA 1 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) DIZDAREVIČ,AKSENTIČ,ČESEN
kata ekipa deklice (2)
1. place   KK FINIDA 1 (JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ) JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ
2. place   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN) AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa malčice (1)
1. place   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN) BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN
kata ekipa malčki (1)
1. place   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
kata ekipa ml. kadeti (0)
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. place   KK FINIDA 1 (JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ) JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ
2. place   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. place   KK OLIMPIJA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) ŠUPUK,SEVER,AHMETOVIĆ
kata ekipa mladinci (2)
1. place   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA) ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
2. place   RAB-ENPI 1 (ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN) ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (5)
1. place    1 (CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO) CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO
2. place   FIJLKAM 1 (ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI) ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI
3. place   ENERGIJA 1 (ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI) MORAVAC,SREDOJEVIĆ
3. place   KK POSTOJNA 1 (SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN) SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (1)
kumite ekipa mladinke open (0)