POSTOJNA OPEN 2019

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Države
8
Klubi
68
Skupaj prijave
363
Skupaj nastopi
498
Prijave ženske
157
Nastopi ženske
221
Prijave moški
206
Nastopi moški
277
Prijavljene ekipe
27
Ženske ekipe
7
Moške ekipe
20


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 HUNGARY
5 ITALY
6 SERBIA
7 SLOVENIA
8 UKRAINE
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 A.S.D.SHOTOKAN KARATE DO SABBIONETA
3 ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
4 BODYMIND KARATE TEAM
5 DELTA
6 ENERGIJA
7 GANZ-KESJÁR
8 GLC FIJLKAM
9 HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10 IPON ZAGREB
11 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
12 KARATE KLUB “METAL” - JURDANI
13 KARATE KLUB 10. DAN
14 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
15 KARATE KLUB BREŽICE
16 KARATE KLUB BUSHI DIVAČA
17 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
18 KARATE KLUB CERKNICA
19 KARATE KLUB CHAMPION (CRO)
20 KARATE KLUB CRNICA PARAĆIN
21 KARATE KLUB EMONA
22 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
23 KARATE KLUB GROBNIČAN
24 KARATE KLUB KLENOVNIK
25 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
26 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
27 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
28 KARATE KLUB KRANJ
29 KARATE KLUB LEV
30 KARATE KLUB LJUBLJANA
31 KARATE KLUB MARS
32 KARATE KLUB MISLINJA
33 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
34 KARATE KLUB NO KACHI
35 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
36 KARATE KLUB PESNICA
37 KARATE KLUB PETROVČE
38 KARATE KLUB POSTOJNA
39 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
40 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
41 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
42 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
43 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
44 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
45 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
46 KARATE KLUB SLOVENJ GRADEC
47 KARATE KLUB SOKOL
48 KARATE KLUB TIGER VELENJE
49 KARATE KLUB TRBOVLJE
50 KARATE KLUB VELENJE
51 KARATE KLUB VRHNIKA
52 KARATE KLUB ŽALEC
53 KARATE KLUB ZAMET
54 KARATE KLUB ZMAJ
55 KK OPATIJA
56 KKKASTAV
57 KRK CROATIA
58 POLISPORTIVA DILETTANTISTICA CORNIGLIANO 79
59 RAB-ENPI
60 REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
61 SC ALLIANCE
62 SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
63 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
64 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
65 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
66 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
67 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
68 STARS FIGHTING TORINO
69 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (5)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ROGOLI LORENZO STARS FIGHTING TORINO
3. mesto   SINGH AMIT A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata članice +18 (7)
1. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   DURISOTTI VERONICA GLC FIJLKAM
kata dečki (22)
1. mesto   ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate klub Crnica Paraćin
2. mesto   VEDRIš RAUL Delta
3. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
Kata dečki (8 kyu) (0)
kata dečki (8-4 kyu) (0)
kata deklice (17)
1. mesto   ČABRIJAN PETRA Delta
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
Kata deklice (8 kyu) (0)
kata deklice (8-4 kyu) (5)
1. mesto   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. mesto   MUSLIMOVIĆ UNA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   JURCAN EMILI Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata kadeti (12)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   FAFANđEL DORIAN Rab-Enpi
kata kadetinje (12)
1. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
kata malčice (13)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. mesto   BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
kata malčice (8 kyu) (6)
1. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   PESIC NINA SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
3. mesto   GOLčMAN ANEJA Karate Klub Mislinja
3. mesto   BEZGOVšEK MIA Karate Klub Mislinja
kata malčki (13)
1. mesto   PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
2. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VEDRIš MANUEL Delta
kata malčki (8 kyu) (2)
1. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (9)
1. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (3)
1. mesto   CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM
2. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (13)
1. mesto   ČABRIJAN PETRA Delta
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   ŽIVADINOVIĆ MILICA Karate klub Crnica Paraćin
3. mesto   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (9)
1. mesto   LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. mesto   ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata mladinci (10)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
kata mladinke (12)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto   CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM
kata najmlajše (3)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KRISTIČ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CECCHETO LARA GLC FIJLKAM
kata najmlajše (8 kyu) (0)
kata najmlajši (5)
1. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
3. mesto   TUKARIUK VLADYSLAV SC ALLIANCE
kata najmlajši (8 kyu) (1)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let (4)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
3. mesto   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
kata veterani + 50 let (5)
1. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
3. mesto   FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
kata veteranke + 35 let (3)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
kata veteranke + 50 let (0)
kumite člani - 84 kg (2)
1. mesto   MELANO ALBERTO REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
2. mesto   JORNEA ION GLC FIJLKAM
kumite člani -75 kg (16)
1. mesto   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   SMILJIć MILAN Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
kumite člani +84 kg (2)
1. mesto   BERNARDINI LORENZO GLC FIJLKAM
kumite članice - 55 kg (2)
kumite članice -61 kg (0)
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (27)
1. mesto   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto   BOŽIČ MATIJA KRK CROATIA
3. mesto   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   BILOUS IVAN SC ALLIANCE
kumite dečki -40 kg (15)
1. mesto   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
2. mesto   MARTIC DAVID Karate klub No kachi
3. mesto   PICCHIOTTI FEDERICO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   BURŠIĆ LEON KK OPATIJA
kumite dečki -45 kg (12)
1. mesto   RAFAEL LUKA KRK CROATIA
2. mesto   ANTONIJ MOJAR SC ALLIANCE
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki +45 kg (9)
1. mesto   BANčIć NOA Karate klub Klenovnik
2. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   PAOLINELLI YARI bodymind karate team
kumite deklice -35 kg (10)
1. mesto   KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   GUščIć NOA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   KARLOVIć NOELI KKKastav
kumite deklice +40 kg (8)
1. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   BUDIć TINA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ŠIMUNDIć NIKA Karate Klub Champion (CRO)
kumite kadeti -52 kg (5)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   NYíRI GERGELY Ganz-Kesjár
2. mesto   HOST ANTON KKKastav
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -70 kg (8)
1. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. mesto   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto   BRUS SANJIN Energija
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto   FAGNJEN VIKTOR Delta
2. mesto   VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite kadetinje -47 kg (3)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
3. mesto   SKARDELLI EMA KARATE KLUB ZAMET
kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto   ULIVI ANGELICA bodymind karate team
2. mesto   GUISCARDI SHARON bodymind karate team
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčice -30 kg (9)
1. mesto   PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
2. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto   GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto   BRčINA IVA Karate klub “Metal” - Jurdani
3. mesto   KARLOVIć NOELI KKKastav
3. mesto   CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   CLEGG LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   MáDER MIKSA Ganz-Kesjár
3. mesto   TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
3. mesto   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki +30 kg (14)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. mesto   MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   SCHUBERT KARLO Karate klub No kachi
kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto   STANčIć ADRIAN Karate klub Klenovnik
2. mesto   CIPRIC LUKA TONY Karate klub No kachi
3. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto   HOST FRAN KKKastav
2. mesto   BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. mesto   KNEžEVIć LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   HOST ANTON KKKastav
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadetinje -40 kg (6)
1. mesto   KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. mesto   KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. mesto   RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto   GRGUREVIC LEA Karate klub 10. DAN
kumite ml. kadetinje -45 kg (2)
1. mesto   DERAJIć BRANKA Energija
2. mesto   LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore
kumite ml. kadetinje +50 kg (18)
1. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto   ZORIć DARIA KKKastav
3. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
3. mesto   ZEJNIC EMMA Karate klub No kachi
kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto   DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
3. mesto   DINI EMANUELE bodymind karate team
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (13)
1. mesto   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto   JANJIć DEJAN Energija
3. mesto   DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
3. mesto   FAGNJEN VIKTOR Delta
kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   POLONIJO STELLA KRK CROATIA
3. mesto   BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto   ULIVI ANGELICA bodymind karate team
kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto   SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   KAMENIK ALEKSANDER SHOFUKAN KLIMANANO GABERSDORF
kata ekipa člani (6)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
2. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG) JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG
kata ekipa članice (1)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER) BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER
kata ekipa dečki (5)
1. mesto   KK SOKOL 1 (STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN) STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN
2. mesto   KK POSTOJNA 2 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) DIZDAREVIČ,AKSENTIČ,ČESEN
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK FINIDA 1 (JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ) JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN) AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (0)
kata ekipa malčice (1)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN) BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN
kata ekipa malčki (1)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
kata ekipa ml. kadeti (0)
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK FINIDA 1 (JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ) JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) ŠUPUK,SEVER,AHMETOVIĆ
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA) ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto   RAB-ENPI 1 (ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN) ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (5)
1. mesto    1 (CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO) CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO
2. mesto   FIJLKAM 1 (ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI) ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI
3. mesto   ENERGIJA 1 (ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI) MORAVAC,SREDOJEVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN) SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (1)
kumite ekipa mladinke open (0)