17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

Športna dvorana OŠ Žalec ( Žalec , Šilihova ul. 1 )



Countries
1
Clubs
40
Total applications
214
Total performances
289
Women performances
89
Women applications
121
Men performances
125
Men performances
168
Team applications
8
Women's team
5
Men's team
3


Države
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6 KARATE KLUB CERKNICA
7 KARATE KLUB HRASTNIK
8 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
9 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
10 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
11 KARATE KLUB LEV
12 KARATE KLUB LJUBLJANA
13 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
14 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
15 KARATE KLUB MON CHI
16 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
17 KARATE KLUB PETROVČE
18 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
19 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
20 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
21 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
22 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
23 KARATE KLUB ŠENČUR
24 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
25 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
26 KARATE KLUB ŠIŠKA
27 KARATE KLUB SOKOL
28 KARATE KLUB TIGER VELENJE
29 KARATE KLUB TRBOVLJE
30 KARATE KLUB VELENJE
31 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
32 KARATE KLUB ŽALEC
33 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
34 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
35 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
36 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
37 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
38 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
39 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
40 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
41 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (3)
1. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   GROS KEVIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   ŽAGAR MITJA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata članice +18 (2)
1. place   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   LOZIć BELMINA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata dečki (4)
1. place   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. place   POžGAN ŽAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata dečki (8-4 kyu) (5)
1. place   KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
2. place   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   GRILC MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
3. place   PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
5. place   KERMC ANžE Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice (5)
1. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. place   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
kata deklice (8-4 kyu) (8)
1. place   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. place   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
5. place   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. place   ŠKET-MLINAR ALJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadeti (3)
1. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. place   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje (8)
1. place   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
2. place   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. place   ALIĆ INES Karate klub Velenje
6. place   MAROT TIA Karate Klub Petrovče
kata malčice (7)
1. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. place   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
5. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčice (8-6 kyu) (7)
1. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
5. place   JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
kata malčki (9)
1. place   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. place   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
3. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. place   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
5. place   KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. place   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. place   EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
5. place   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6. place   PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
kata ml. člani (0)
kata ml. članice (0)
kata ml. kadeti (5)
1. place   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
2. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. place   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. place   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   MERNIK JAKA Karate klub Velenje
3. place   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
5. place   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
kata ml. kadetinje (4)
1. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. place   GRöGL ZALA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. place   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. place   TOMINŠEK NIKA Karate klub Velenje
kata mladinci (3)
1. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata mladinke (4)
1. place   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. place   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (3)
1. place   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. place   DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
3. place   ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (3)
1. place   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. place   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Tiger Velenje
3. place   ŠLJIVO ADNA Društvo Za Karate Celje
kata najmlajši (4)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JELEN GAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (9)
1. place   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. place   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. place   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. place   MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   VUčKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače
6. place   KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
kata veterani + 35 let (7)
1. place   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. place   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. place   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
5. place   GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata veteranke + 35 let (1)
1. place   KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (3)
1. place   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
2. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. place   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani -75 kg (3)
1. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. place   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani +84 kg (0)
kumite člani open (0)
kumite članice - 50 kg (0)
kumite članice - 55 kg (3)
1. place   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. place   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite članice -61 kg (4)
1. place   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (3)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite dečki -35 kg (16)
1. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
3. place   MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče
5. place   TOMC VITO Karate Klub Žalec
6. place   LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite dečki -40 kg (5)
1. place   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
2. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki -45 kg (4)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite dečki +45 kg (2)
1. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
kumite deklice -40 kg (8)
1. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite deklice +40 kg (4)
1. place   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti -52 kg (3)
1. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. place   ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite kadeti -57 kg (8)
1. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. place   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
5. place   KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
6. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti -63 kg (3)
1. place   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. place   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -70 kg (3)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. place   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti +70 kg (4)
1. place   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
2. place   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite kadetinje -54 kg (3)
1. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. place   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
kumite malčice -30 kg (7)
1. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kumite malčice +30 kg (4)
1. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. place   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   MERC MAJA Karate klub Šiška
kumite malčki -30 kg (8)
1. place   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
2. place   STUDNIČKA ŽAK Karate Klub Žalec
3. place   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. place   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. place   OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
kumite malčki +30 kg (8)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. place   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. place   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. place   RADONJIć MILOš Karate Klub Žalec
3. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
5. place   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
kumite ml. kadeti -45 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (4)
1. place   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. place   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
3. place   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. place   ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. place   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
3. place   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   ERKIć KRISTIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
5. place   BATIć MALIK Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. place   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. place   MASLIć ANDELA Karate Klub Žalec
5. place   ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite ml. kadetinje +50 kg (6)
1. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. place   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
5. place   TOšOVIč NAJA Karate Klub Branik Maribor
kumite mladinci -55 kg (4)
1. place   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
2. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. place   ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
kumite mladinci -61 kg (3)
1. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
3. place   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (5)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   BRATUšA ALJAž Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. place   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (2)
1. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (2)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (1)
1. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. place   KK APAčE 1 (KRAJNC,PEČEK) KRAJNC,PEČEK
kata ekipa deklice 8-10 let (3)
1. place   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER) JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
2. place   SH. POSTOJNA 1 (IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ) IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (DOLANC,HERMAN,JAZBEC) DOLANC,HERMAN,JAZBEC
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. place   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER) AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER
2. place   KK LOVRENC 1 (PISNIK,SKUHALA) PISNIK,SKUHALA
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. place   SHITO-RYU CE 1 (BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN) BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN
2. place   KK APAčE 1 (KRAJNC,PEČEK,STEYER) KRAJNC,PEČEK,STEYER