17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

Športna dvorana OŠ Žalec ( ŽALEC , Šilihova ul. 1,3310 Žalec )



Države
1
Klubi
42
Skupaj prijave
215
Skupaj nastopi
289
Prijave ženske
89
Nastopi ženske
121
Prijave moški
126
Nastopi moški
168
Prijavljene ekipe
8
Ženske ekipe
5
Moške ekipe
3


Države
1 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6 KARATE KLUB CERKNICA
7 KARATE KLUB HRASTNIK
8 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
9 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
10 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
11 KARATE KLUB LEV
12 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
13 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
14 KARATE KLUB MON CHI
15 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
16 KARATE KLUB PETROVČE
17 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
18 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
19 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
20 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
21 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
22 KARATE KLUB ŠENČUR
23 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
24 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
25 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
26 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
27 KARATE KLUB ŠIŠKA
28 KARATE KLUB SOKOL
29 KARATE KLUB TIGER VELENJE
30 KARATE KLUB TRBOVLJE
31 KARATE KLUB VELENJE
32 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
33 KARATE KLUB VRHNIKA
34 KARATE KLUB ŽALEC
35 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
36 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
37 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
38 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
39 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
40 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
41 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
42 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
43 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata člani +18 (3)
1. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   GROS KEVIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   ŽAGAR MITJA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata članice +18 (2)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   LOZIć BELMINA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata dečki (4)
1. mesto   BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto   POžGAN ŽAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kata dečki (8-4 kyu) (5)
1. mesto   KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GRILC MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto   PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
kata deklice (5)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
kata deklice (8-4 kyu) (8)
1. mesto   ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
kata kadeti (3)
1. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje (8)
1. mesto   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
2. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kata malčice (7)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
kata malčice (8-6 kyu) (7)
1. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
kata malčki (9)
1. mesto   BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. mesto   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. člani (0)
kata ml. članice (0)
kata ml. kadeti (5)
1. mesto   NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto   ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto   ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MERNIK JAKA Karate klub Velenje
3. mesto   PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
kata ml. kadetinje (4)
1. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   GRöGL ZALA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   TOMINŠEK NIKA Karate klub Velenje
kata mladinci (3)
1. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata mladinke (4)
1. mesto   ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata moški osebe s pos. potrebami (3)
1. mesto   SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. mesto   DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajše (3)
1. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   ŠLJIVO ADNA Društvo Za Karate Celje
kata najmlajši (4)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (9)
1. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kata veterani + 35 let (7)
1. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto   LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto   KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
kumite člani - 84 kg (0)
kumite člani -60 kg (0)
kumite člani -67 kg (3)
1. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
2. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani -75 kg (3)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
kumite člani +84 kg (0)
kumite člani open (0)
kumite članice - 50 kg (0)
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite članice -61 kg (4)
1. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite članice open (3)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite dečki -35 kg (16)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče
kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite dečki +45 kg (2)
1. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti -52 kg (3)
1. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto   ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
2. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
2. mesto   BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   STUDNIČKA ŽAK Karate Klub Žalec
3. mesto   SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. mesto   OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kumite malčki +30 kg (8)
1. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. mesto   RADONJIć MILOš Karate Klub Žalec
3. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
kumite ml. kadeti -45 kg (0)
kumite ml. kadeti -50 kg (4)
1. mesto   STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
3. mesto   SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   ERKIć KRISTIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. mesto   MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto   MASLIć ANDELA Karate Klub Žalec
kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite ml. kadetinje +50 kg (6)
1. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik
kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
3. mesto   BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
kumite mladinci -68 kg (0)
kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   BRATUšA ALJAž Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (0)
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite mladinke +59 kg (1)
1. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. mesto   KK APAčE 1 (KRAJNC,PEČEK) KRAJNC,PEČEK
kata ekipa deklice 8-10 let (3)
1. mesto   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER) JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ) IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ) DOLANC,HERMAN,JAZBEC
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto   KK OLIMPIJA 1 (AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER) AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER
2. mesto   KK LOVRENC 1 (PISNIK,SKUHALA) PISNIK,SKUHALA
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN) BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN
2. mesto   KK APAčE 1 (KRAJNC,PEČEK,STEYER) KRAJNC,PEČEK,STEYER