Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Individualno ZAJEDNO - MLAJŠI KADETINJE
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA
(3 nastupi)
Karate Klub Trbovlje
15.00
2
ZAGER HANA
(3 nastupi)
Karate klub Velenje
14.00
3
JESENEK ROJšEK ANEJA
(3 nastupi)
Karate Klub Polzela
13.00
4
BIZJAK LEDERER LEJA
(3 nastupi)
Karate Klub Mawashi Postojna
13.00
5
OSMANAJ DORENTINA
(3 nastupi)
Shotokan Karate Klub Postojna
12.00
6
SODIN LARA
(3 nastupi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
11.00
7
TOMAžIč EVA
(3 nastupi)
Karate klub Seki
11.00
8
KONTREC ALJA
(2 Vd)
Karate Klub Mawashi Postojna
11.00
9
KOLANDER EVA
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
11.00
10
MUZIK TAšA MAU
(2 Vd)
Karate Klub Shotokan Kranj
11.00
11
PAVšIč HANA
(3 nastupi)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
12
PETKOVIć TJAšA
(3 nastupi)
Karate Klub Brežice
9.00
13
JOšT ZALA
(3 nastupi)
Karate Klub Postojna
9.00
14
PETKOVIĆ SAŠA
(2 Vd)
Karate Klub Brežice
9.00
15
JANžEKOVIč TIJA
(2 Vd)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
9.00
16
NIšANDžIć IVANA
(3 nastupi)
Karate Klub Kranj
8.00
17
KRAMBERGER LARA
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
8.00
18
MLAKAR NIKA
(2 Vd)
Karate društvo Loče
6.00
19
PETRIč REBECCA LANA
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
6.00
20
ŠKRABLIN TARA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.50
21
KRUMPAK TINKARA
(2 Vd)
Karate Klub Rogaška Slatina
5.50
22
STOJANOVIć GLORIA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Postojna
5.00
23
HUMAR GAJA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
5.00
24
AUDIč VITA
(2 Vd)
Karate Klub Hrastnik
4.50
25
SARA MARUšA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
4.00
26
LIšINOVIć ELMA
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Postojna
3.50
27
BOBEK MATIJA
(1 Nastup)
KARATE KLUB BRANIK
3.00
28
LAVRIč SARA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
2.50
29
LEVEC GRAJFONER LARA
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
2.00
30
HLIšć LANA
(1 Nastup)
Karate Klub Rudar Velenje
2.00
31
ČERU JERNEJA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
32
PLEVNIK LALITA
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
33
SELJAK JULIJA
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
1.00
34
AVDIBAšIć ALDIJANA
(1 Nastup)
Karate Klub Ljubljana
1.00
35
LAKNER MAJA
(1 Nastup)
Karate Klub Brežice
1.00
36
KOCET NISA
(1 Nastup)
Karate Klub Murska Sobota
1.00
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori