Individualno ZAJEDNO - Prva 3 mjesta


NAJMLAJŠI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KUNST NEJC (3 nastupi) 14.00 točke
2. mjesto ČESEN BORIS (3 nastupi) 14.00 točke
3. mjesto GRZINČIČ VID (3 nastupi) 11.00 točke

NAJMLAJŠE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastupi) 11.00 točke
2. mjesto PURIĆ ADRIJANA (2 Vd) 6.00 točke
3. mjesto KRISTIć KAROLINA (2 Vd) 5.00 točke

MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, (3 nastupi) 15.00 točke
2. mjesto SODIN LEON (3 nastupi) 14.00 točke
3. mjesto PRAH TILEN (3 nastupi) 13.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (4 nastupi) 18.50 točke
2. mjesto HRIBAR GAJA (5 nastupi) 15.00 točke
3. mjesto MEDIĆ ADELA (3 nastupi) 12.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto HLASTEC KIAN (3 nastupi) 15.00 točke
2. mjesto MLAKAR LUKA (3 nastupi) 15.00 točke
3. mjesto OČKO GAL (4 nastupi) 14.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto LEBEN TINKARA (6 nastupi) 25.00 točke
2. mjesto POLAK TIA (5 nastupi) 18.00 točke
3. mjesto VALENČAK NELI (3 nastupi) 15.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto ZARIČ VID (6 nastupi) 32.00 točke
2. mjesto BOROVNIK NIK (5 nastupi) 27.00 točke
3. mjesto BELE LUKA (6 nastupi) 25.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (3 nastupi) 15.00 točke
2. mjesto ZAGER HANA (3 nastupi) 14.00 točke
3. mjesto BIZJAK LEDERER LEJA (3 nastupi) 13.00 točke

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto SLUGA JURE (5 nastupi) 23.00 točke
2. mjesto JORDAN TIMOTEJ (3 nastupi) 18.00 točke
3. mjesto RAKOVNIK SVEN (3 nastupi) 16.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto NOVAK SARA, (6 nastupi) 21.00 točke
2. mjesto PETAN ELA (6 nastupi) 19.50 točke
3. mjesto NADIŽAR LANA TISA (5 nastupi) 17.50 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KLOBASA ALEKS (5 nastupi) 20.00 točke
2. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastupi) 17.00 točke
3. mjesto STERNIŠA NEJC (3 nastupi) 17.00 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto ETEROVIč MAšA (6 nastupi) 20.00 točke
2. mjesto ŽERJAV NUŠA (3 nastupi) 18.00 točke
3. mjesto GANZITTI NIA (3 nastupi) 16.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve