Natjecatelji

Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima



# Natjecatelj Klub točke
1 ADAMIč TIMON (5 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.30 točke
2 ADROVIć AMMAR (1 Nastup) Karate - do klub Ig Shotokan 2.40 točke
3 AKSENTIč NASTAS (6 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke
4 ALEKSIČ PETER SINIŠA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 2.70 točke
5 ARSENIć PETAR (7 nastupi) Karate Klub Postojna 40.80 točke
6 BAJGOT NACE (3 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.50 točke
7 BAJUK BENJAMIN (4 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 8.80 točke
8 BARL MAJ (5 nastupi) Karate Klub Petrovče 9.60 točke
9 BASAR LOVRO (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.20 točke
10 BATIć MALIK (1 Nastup) Karate - do klub Ig Shotokan 0.90 točke
11 BATIć NASER (2 Vd) Karate - do klub Ig Shotokan 2.10 točke
12 BAUMAN GAL (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 5.50 točke
13 BELE LUKA (19 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 70.5 točke
14 BELEJ JURE (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
15 BERA MARIO (2 Vd) KARATE KLUB BRANIK 4.20 točke
16 BOJC JAKOB (7 nastupi) Karate Klub Postojna 21.00 točke
17 BOROVNIK DOMEN (3 nastupi) Karate klub Velenje 6.60 točke
18 BOROVNIK NIK (21 nastupi) Karate klub Velenje 100.4 točke
19 BOžIč CENE (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.50 točke
20 BRELIH ŽAN (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točke
21 BREMEC ALJAž (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točke
22 BREZOČNIK JAN (2 Vd) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 18.8 točke
23 BRITOVšEK MARCEL (2 Vd) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.20 točke
24 BRLEK ROK (2 Vd) Karate klub Šiška 5.60 točke
25 BUDIHNA SEBASTJAN (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 20.40 točke
26 BULJUBAšIć KENAN (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 3.00 točke
27 BURLAK ANDRAŽ (6 nastupi) Karate Klub Radvanje 18.60 točke
28 BURLAK TIMOTEJ (6 nastupi) Karate Klub Radvanje 38.3 točke
29 ČEH ALEš (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 15.20 točke
30 CERJAK JAKA (2 Vd) Karate Klub Brežice 4.20 točke
31 ČESEN BORIS (4 nastupi) Karate Klub Postojna 8.00 točke
32 ČESNIK DENIS (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 2.70 točke
33 CESTNIK EMILIJO (1 Nastup) Karate Klub Nestor 1.00 točke
34 CICVARIĆ LUKA (2 Vd) Karate Klub Brežice 10.00 točke
35 ČIMžAR ALEKS (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 7.20 točke
36 ČMAK NEJC (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Velenje 3.20 točke
37 COLNARIč NIK (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.30 točke
38 COSOVICI MAXIM (5 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.80 točke
39 ČRNILEC ŽIGA (6 nastupi) Karate Klub Kranj 18.30 točke
40 ČUčEK MIšEL (5 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 10.50 točke
41 DEBELAK DEJAN (3 nastupi) YUKI klub ČATEŽ 4.10 točke
42 DEBERšEK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 6.40 točke
43 DERčA BENJAMIN ALEKSEJ (4 nastupi) Karate Klub Polzela 5.70 točke
44 DIZDAREVIć DAVID (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
45 DRNOVšEK ENEJ (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.00 točke
46 ERžEN ŽIGA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 9.20 točke
47 FAJFAR ALETEJ (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 1.40 točke
48 FELLE MATEVž (1 Nastup) Karate Klub Mislinja 2.40 točke
49 FERLIN LUKA (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 10.40 točke
50 FILIPIč MARK (5 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točke
51 FIRšT ANEJ (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točke
52 FLIS ANDREJ (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
53 GAAL JAKA (4 nastupi) Karate Klub Radvanje 14.70 točke
54 GAJšEK ALJAž (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Velenje 6.00 točke
55 GANZITTI NOAH (4 nastupi) Karate klub Seki 6.00 točke
56 GAUTAM VASUDEV (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 3.10 točke
57 GOJKOVIĆ DAVID (1 Nastup) Karate klub Velenje 4.80 točke
58 GOLEŠ LAN (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točke
59 GOLEž PETER (4 nastupi) Društvo Za Karate Celje 14.00 točke
60 GORENC DENIS (6 nastupi) Karate Klub Hrastnik 46.8 točke
61 GORENšEK VID (7 nastupi) Karate klub Seki 12.00 točke
62 GORIŠEK MATEJ (12 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 36.00 točke
63 GOSTIć STEFAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 3.00 točke
64 GOVEJŠEK ANŽE (2 Vd) Karate Klub Nestor 3.00 točke
65 GOVEK GAL (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 2.20 točke
66 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
67 GRIL BLAž (8 nastupi) Karate Klub Postojna 28.50 točke
68 GRIVEC TILEN (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 17.50 točke
69 GUBENšEK NACE (1 Nastup) Karate Klub Nestor 1.20 točke
70 HAJRULAI. LUAN (4 nastupi) Karate klub Seki 13.00 točke
71 HALILI ADRIAN (5 nastupi) Karate Klub Ljubljana 14.00 točke
72 HARALOVIć DANIEL (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.00 točke
73 HARTL BOR (11 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 94.1 točke
74 HARTL JAN (10 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 48.60 točke
75 HERMAN BENJAMIN (1 Nastup) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 točke
76 HLASTEC KIAN (8 nastupi) Karate klub Seki 27.00 točke
77 HLASTEC MARK (1 Nastup) Karate klub Seki 2.00 točke
78 HMELAK TIBOR (8 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 32.00 točke
79 HRIBOVšEK BLAž (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 18 točke
80 HUDALES TOMAž (4 nastupi) Društvo Za Karate Celje 26.4 točke
81 HVALA ALJAž (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 7.00 točke
82 ISAKOVIć ALEN (10 nastupi) Karate Klub Trbovlje 47.70 točke
83 ISAKOVIć KENAN (7 nastupi) Karate Klub Trbovlje 33.60 točke
84 JAMNIK LUCIJAN (2 Vd) Karate - do klub Ig Shotokan 3.00 točke
85 JANJIć SAšA (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 4.20 točke
86 JELEN GAL (1 Nastup) Karate klub Velenje 4.00 točke
87 JELENKO BENJAMIN (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 25.50 točke
88 JOKSIMOVIć STEFAN (14 nastupi) Karate Klub Trbovlje 92 točke
89 JORDAN TIMOTEJ (16 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 63.90 točke
90 JUG TILEN (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 4.60 točke
91 JURAJA VINKO (9 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 34.00 točke
92 KAURIN BORIS (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točke
93 KAUZAR SEBASTJAN (1 Nastup) Karate klub Velenje 2.10 točke
94 KERŠIČ AHLIN ŽAN (12 nastupi) Karate Klub Kranj 95.8 točke
95 KLANEčEK ALJAž (3 nastupi) Karate Klub Zmaj 21.60 točke
96 KLEMENčIč KRISTJAN (10 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 24.70 točke
97 KLEMENčIč TAJ (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Bohinj 5.80 točke
98 KLOBASA ALEKS (13 nastupi) Karate klub Seki 44.50 točke
99 KLOBASA BLAž (12 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 28.50 točke
100 KOKOL PINO (2 Vd) Karate Klub Radvanje 8.40 točke
101 KOKOTEC MARTIN (5 nastupi) Karate Klub Žalec 17.20 točke
102 KOLšEK KLEMEN (10 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 32.40 točke
103 KOREN JURE (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 14.00 točke
104 KORENJAK BINE (13 nastupi) Karate Klub Polzela 44.50 točke
105 KORENJAK ROK (2 Vd) Karate Klub Radvanje 3.20 točke
106 KORITNIK JERNEJ (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 3.60 točke
107 KOšIR DOMEN (1 Nastup) Karate Klub Kranj 1.20 točke
108 KOŠMRLJ ERIK TEO (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 7.00 točke
109 KOšTIć ANES (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
110 KOžELJ ALEKS (2 Vd) Karate Klub Petrovče 6.00 točke
111 KRAčUN RENE (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 20.90 točke
112 KRAJNC JURE (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.40 točke
113 KRAJNC MIHA (11 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 27.60 točke
114 KRAMBERGER LOVRO (3 nastupi) Karate - do klub Ig Shotokan 7.60 točke
115 KRENKER LUKA (1 Nastup) Karate Klub Mislinja 0.90 točke
116 KRIžAJ ALEKSANDER (6 nastupi) Karate Klub Kranj 12.90 točke
117 KRŽIŠNIK GAL (12 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 42.90 točke
118 KRžIšNIK LAN (5 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 19.70 točke
119 KUNST TAI (2 Vd) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 2.00 točke
120 KUNšTEK NEJC (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.20 točke
121 KURAJ JAKOB (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točke
122 KVAS LUKA (4 nastupi) Karate Klub Žalec 11.60 točke
123 LAKOVIć VASJA (1 Nastup) Karate Klub Mon Chi 4.00 točke
124 LAPAJNE VORANC (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točke
125 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 6.00 točke
126 LAZIć LEON (5 nastupi) Karate Klub Ljubljana 9.40 točke
127 LEITHNER FLORIAN TOBIAS (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.80 točke
128 LENART LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 3.50 točke
129 LEšEK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
130 LESNIKA ŽAN LUKA (8 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 19.20 točke
131 LIPIč MAJ (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točke
132 LIPOVšEK ALEN (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 2.70 točke
133 LIPOVšEK AMADEJ (13 nastupi) Karate Klub Petrovče 33.60 točke
134 LIPUš SMAJLOVIć VITO (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 2.20 točke
135 LOčNIKAR MIHA (2 Vd) Karate društvo Loče 3.00 točke
136 LORBER MAJ (5 nastupi) Društvo Za Karate Celje 8.90 točke
137 LOTRIč FILIP (9 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 27.00 točke
138 MAKAROV ILLYA (5 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.40 točke
139 MARIč REM (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.80 točke
140 MARKULJEVIć MARKO (8 nastupi) Karate Klub Trbovlje 29.70 točke
141 MARKULJEVIć UROš (6 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.50 točke
142 MATIJEVIć MATIJA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 18.8 točke
143 MEDVED MAKS (5 nastupi) Karate Klub Žalec 11.40 točke
144 MIHELIč DOMEN (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 4.80 točke
145 MIHELIč MAJ (4 nastupi) Karate Klub Cerknica 6.00 točke
146 MIKšA LOVRO (5 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 10.00 točke
147 MILJATOVIČ ALEKSA (3 nastupi) Karate klub Seki 8.00 točke
148 MLAčNIK AžBE (2 Vd) Karate Klub Polzela 4.00 točke
149 MLAKAR JAN (6 nastupi) Karate društvo Loče 10.70 točke
150 MLAKAR LUKA (4 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 17.00 točke
151 MLAKAR NEJC (1 Nastup) Karate društvo Loče 2.00 točke
152 MOčNIK TIMI (13 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 62.40 točke
153 MOHENSKI ROBI (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.20 točke
154 MOLNAR ANDRAž (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 2.80 točke
155 MOZETIČ-KERIN JAN (3 nastupi) Karate Klub Postojna 4.00 točke
156 MUHAREMOVIć SEID (2 Vd) Karate klub Velenje 3.80 točke
157 MUHIć AJDIN (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 3.20 točke
158 MUHIć DIN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točke
159 MUJIć VEDAD (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točke
160 MUJKANOVIć AJDIN (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 32.00 točke
161 MUJKANOVIć ANAN (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točke
162 MULABDIć ERMIN (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 6.00 točke
163 MULABDIĆ MIRNES (5 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 16.00 točke
164 NEDELKO NIK (1 Nastup) Karate - do klub Ig Shotokan 1.20 točke
165 NOVAK IZAK (2 Vd) Karate Klub Kranj 2.00 točke
166 OBLAK TJAž (7 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 18.80 točke
167 OČKO GAL (11 nastupi) Karate klub Seki 21.20 točke
168 OČKO MARKO (1 Nastup) Karate klub Seki 2.40 točke
169 OREščANIN ZORAN (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 3.60 točke
170 PAšIć ADAM (8 nastupi) Karate klub Velenje 28.50 točke
171 PAšIć ISAK (1 Nastup) Karate klub Velenje 2.40 točke
172 PEčNIK GAšPER (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 3.20 točke
173 PEPIć NIKO DANIJEL (3 nastupi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.80 točke
174 PERC LUKA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.40 točke
175 PERIC PšENIčNIK LIAM (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točke
176 PETEK BINE (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 4.00 točke
177 PETEK JAKA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
178 PETERNEL ŽAN (8 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 21.40 točke
179 PIžMOHT ARIJAN (3 nastupi) Karate Klub Hrastnik 5.00 točke
180 PLASKAN JURIJ (6 nastupi) Karate Klub Žalec 22.40 točke
181 PLEVNIK GAL (7 nastupi) Karate Klub Kranj 20.10 točke
182 PLOšINJAK TADEJ (2 Vd) Karate Klub Radvanje 4.80 točke
183 PODKRIžNIK LUKA (1 Nastup) Karate društvo Loče 1.20 točke
184 PODPEčAN LAN (11 nastupi) Karate Klub Polzela 32.50 točke
185 PODPEčAN MAJ (1 Nastup) Karate Klub Polzela 1.00 točke
186 PODPEčAN SVIT (2 Vd) Karate Klub Polzela 7.20 točke
187 POžARNIK KNEZ GAL (3 nastupi) Športno Društvo Dinamik Celje 7.20 točke
188 POŽARNIK KNEZ VID (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 3.60 točke
189 PRERADOVIć UROš (4 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 7.60 točke
190 PRIMOžIč TIT (10 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 64.4 točke
191 PRKIč JAKA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
192 RADIć LUKA (8 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 28.80 točke
193 RAILIć MLADEN (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 26 točke
194 RAKOVNIK SVEN (7 nastupi) Društvo Za Karate Celje 19.20 točke
195 RATOšA NINO (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 1.20 točke
196 REBEC GAšPER (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
197 REBOLJ LUKA (6 nastupi) Karate Klub Kranj 12.50 točke
198 REIHS JAKA (8 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 32.00 točke
199 RIHTARIč DANIJEL (1 Nastup) Karate Klub Zmaj 2.40 točke
200 RITLOP ROK (2 Vd) Karate Klub Radvanje 6.80 točke
201 RIZMANOVSKI ENEJ (2 Vd) Karate Klub Postojna 3.90 točke
202 RIZVANOVIĆ ENEJ (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
203 ROLA LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točke
204 ROMIH DOMEN (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
205 RUTAR DENIS (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
206 ŠAJNOVIč NEJC (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 točke
207 SALKIć ERVIN (6 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.60 točke
208 SEDEJ ANDRAŽ (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 5.40 točke
209 SEDONJA MATIJA (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 4.50 točke
210 ŠEHIć DENIS (6 nastupi) Karate Klub Trbovlje 18.00 točke
211 SENICA TILEN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 2.20 točke
212 SETNIčAR GREGA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 9.60 točke
213 SETNIčAR NEJC (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 4.80 točke
214 SKALIč BOR (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 1.00 točke
215 SKALICKY GAL (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.40 točke
216 ŠKOFLANC NICK (4 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.60 točke
217 ŠKOFLJANC ZAK (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 3.60 točke
218 SKOTNIK NEJC (4 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 15.60 točke
219 SKOTNIK SANI (5 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 14.70 točke
220 ŠKRABLIN PATRIK (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.40 točke
221 SLUGA JURE (10 nastupi) Karate klub Seki 35.9 točke
222 ŠMARčAN SIMON (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.20 točke
223 SMREKAR MATIC (2 Vd) Karate klub Šiška 7.20 točke
224 SMREKAR TIM (1 Nastup) Karate - do klub Ig Shotokan 1.20 točke
225 ŠOBAK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 2.10 točke
226 SODIN LEON (6 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 12.00 točke
227 SORčAN SVEN (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
228 ŠPANBAUER FILIP (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.40 točke
229 ŠTANDEKER LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točke
230 STEFANOVIć ALEKSANDAR (1 Nastup) Karate klub Sokol 2.00 točke
231 STEFANOVSKI ANDRAž (1 Nastup) Karate Klub Postojna 4.20 točke
232 STEGNE ADRIJAN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.70 točke
233 ŠTELCER LUKA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 3.00 točke
234 STERNIšA NEJC (21 nastupi) Karate klub Seki 86.4 točke
235 STOJADINOVIć TIMOTEJ (4 nastupi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.90 točke
236 STOJANOVIć MARKO (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 7.50 točke
237 STOJANOVSKI VANE (4 nastupi) Karate Klub Kranj 5.70 točke
238 STOJNIć MAIK (6 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 11.00 točke
239 STRAJNIč BLAž (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
240 SUBOTIć FILIP (7 nastupi) Karate Klub Postojna 23.00 točke
241 ŠUćUR TIBOR (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
242 ŠULIGOJ ALJAž (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točke
243 SUšA ŽIGA (7 nastupi) Karate Klub Žalec 19.50 točke
244 ŠUSTER ALJAŽ (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.40 točke
245 SVJETLANOVIć RAJKO (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.70 točke
246 TABAKOVIć OMER (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 2.40 točke
247 TALER JAKA (11 nastupi) Shotokan Karate Klub Bohinj 49.60 točke
248 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 23.10 točke
249 TEPEŠ OLIVER (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točke
250 TEPEž MATIJA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
251 TOMC NACE (2 Vd) Karate Klub Žalec 3.00 točke
252 TOMC VITO (4 nastupi) Karate Klub Žalec 9.00 točke
253 TOPOLOVEC DOMEN (9 nastupi) KARATE KLUB BRANIK 30.30 točke
254 TRAJKOVSKI VASIL (2 Vd) KARATE KLUB BRANIK 4.80 točke
255 TRATNIK ALEN (3 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 9.00 točke
256 TRBOVšEK ŽIGA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.00 točke
257 TRONTELJ TAI (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.00 točke
258 TROžIć FADIL (2 Vd) Karate Klub Zmaj 7.20 točke
259 VALENčAK MIHAEL (6 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 16.80 točke
260 VALIšER TIMOTEJ (5 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 16.80 točke
261 VALNER TIM (5 nastupi) Društvo Za Karate Celje 16.80 točke
262 VANOVŠEK ENEJ (2 Vd) Karate klub Velenje 2.20 točke
263 VILFAN MATEJ (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.60 točke
264 VRELLA YLL (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točke
265 XHOXHAJ FATJAN (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Velenje 2.00 točke
266 ŽAGAR MITJA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
267 ZARIč VID (15 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 40.50 točke
268 ZBIL GREGA (15 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 33.00 točke
269 ŽIBRET BOR (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 12.40 točke
270 ZIDAR DOMEN (11 nastupi) Karate Klub Trbovlje 52.5 točke
271 ZLATKOV TEODOR (11 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 55.8 točke
272 ŽLOF ANDROJNA ZORAN (4 nastupi) Karate Klub Zmaj 21.60 točke
273 ŽUMER JAKOB (3 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 5.10 točke
274 ZUPANEC TIM (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.40 točke
# Natjecatelj točke
1 ABRAM NIJA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.90 točke
2 ABRAM ZOJA MARTINA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 12.70 točke
3 AHMETOVIć ZARA (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točke
4 AKSENTIć EVANA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
5 ALETIĆ EMRA (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Velenje 6.00 točke
6 ALIć INES (2 Vd) Karate klub Velenje 6.00 točke
7 ARSENIć SARA (5 nastupi) Karate Klub Postojna 10.20 točke
8 AUDIč VITA (4 nastupi) Karate Klub Hrastnik 9.00 točke
9 AVSEC MAJA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.20 točke
10 AVžNER ZOJA (9 nastupi) Karate Klub Polzela 37.5 točke
11 BABIČ ANA (3 nastupi) Karate društvo Loče 4.20 točke
12 BAJUK EVA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točke
13 BALDžIEV TANJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.20 točke
14 BAšAR EMA (5 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 12.60 točke
15 BASKERA TJAšA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 38 točke
16 BELE ANA (8 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 18.70 točke
17 BELE LEA (15 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 41.10 točke
18 BELEHAR PATRICIJA (2 Vd) Karate Klub Zmaj 7.00 točke
19 BERGANT LAURA (12 nastupi) Karate Klub Polzela 41.90 točke
20 BEšIć LANA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
21 BIKIć TIANA (4 nastupi) Karate Klub Polzela 10.80 točke
22 BIZJAK LEDERER LEJA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.80 točke
23 BOšNJIć ALICIA (5 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 9.20 točke
24 BOžJAK LAURA (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 19.20 točke
25 BRAČUN MAŠERA IRIS (2 Vd) Karate klub Sokol 4.00 točke
26 BREZOVNIK TISA JERNEA (13 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 51.30 točke
27 BUDIč KAJA (2 Vd) YUKI klub ČATEŽ 24 točke
28 ČAčULOVIč PATRICIJA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.40 točke
29 CARLI MARUšA SARA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.40 točke
30 CEKOVA VANNA (2 Vd) Karate Klub Kranj 7.00 točke
31 CENTRIH ALEKSANDRA (2 Vd) Karate klub Seki 1.90 točke
32 CENTRIH PATRICIJA (1 Nastup) Karate klub Seki 1.40 točke
33 ČERU JERNEJA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 5.00 točke
34 CESAR PIA (14 nastupi) Karate klub Velenje 65.3 točke
35 ČEšAREK SIMONA (6 nastupi) Karate Klub Trbovlje 20.40 točke
36 ČESKO KAJA (6 nastupi) Karate klub Velenje 10.10 točke
37 ČETINA NEžA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 3.10 točke
38 ČUHALEV NADJA (7 nastupi) Karate Klub Kranj 10.20 točke
39 ČVOROVIć ALEKSANDRA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.80 točke
40 DEBELJAK HANA (11 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 37.50 točke
41 DRAKSLER IZA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 10.80 točke
42 DROBNJAK MARINA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 8.40 točke
43 ĐAKOVIć LARA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 8.40 točke
44 ĐAKOVIć TIANA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točke
45 ĐOGIć EMA (3 nastupi) Karate klub Velenje 4.00 točke
46 ETEROVIč MAšA (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.90 točke
47 FAJFER LANA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 5.60 točke
48 FIJAčKO SARA (6 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 17.20 točke
49 FLORJANČIČ KATI (4 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 22.00 točke
50 FRAS PIA LETRICIA (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 4.80 točke
51 GALIČ NASTJA (6 nastupi) Karate Klub Brežice 41.9 točke
52 GANZITTI NIA (11 nastupi) Karate klub Seki 69.6 točke
53 GLAVNIK ZARA (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 5.40 točke
54 GODNIč ANJA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 22.00 točke
55 GOLAč AZRA (2 Vd) Karate klub Seki 2.80 točke
56 GRAJFONER LEVEC MAJA (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točke
57 HABERL BARBARA (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 67.2 točke
58 HABERL URšA (7 nastupi) Karate Klub Trbovlje 51.6 točke
59 HABJAN NUšA (9 nastupi) Karate Klub Postojna 34.60 točke
60 HLIšć LANA (5 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 13.20 točke
61 HOčEVAR IRIS (4 nastupi) Karate Klub Žalec 11.90 točke
62 HORVATIč KATJA (6 nastupi) Karate Klub Radvanje 10.80 točke
63 HRAščANEC NIKA (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 5.20 točke
64 HRIBAR GAJA (8 nastupi) Karate klub Seki 30 točke
65 HUMAR GAJA (6 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 20.7 točke
66 IBRIć AMINA (5 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 9.30 točke
67 IVANOVIĆ ANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
68 JAGARINEC ANIKA (4 nastupi) Karate Klub Polzela 12.00 točke
69 JAKOB KUKOVIČ TIA (2 Vd) Karate klub Velenje 4.80 točke
70 JANžEKOVIč NUšA (14 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 26.20 točke
71 JANžEKOVIč TIJA (10 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 33.00 točke
72 JERIHA KATJA (8 nastupi) Karate Klub Ljubljana 27.20 točke
73 JEROT NEŽA (6 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 14.00 točke
74 JESENEK ROJšEK ANEJA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.00 točke
75 JESENIčNIK BERA NEA (1 Nastup) Karate klub Velenje 0.70 točke
76 JEVšENAK ALINA (5 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.50 točke
77 JOšT ZALA (12 nastupi) Karate Klub Postojna 38.60 točke
78 JOVANOVIć LANA (10 nastupi) Karate klub Velenje 30 točke
79 JOVIć MARA (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.20 točke
80 JOZIč ELLA (6 nastupi) Karate klub Velenje 14.00 točke
81 KALAN GAJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 3.80 točke
82 KENDA MAšA (3 nastupi) Karate klub Velenje 4.10 točke
83 KERšIč AJDA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 24.00 točke
84 KOBAL PAHOR LEA (6 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točke
85 KODRIč NEJA (1 Nastup) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 1.50 točke
86 KOLANDER EVA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 10.80 točke
87 KONJEVIć LEA (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točke
88 KONTREC ALJA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 20 točke
89 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (5 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.00 točke
90 KOTNIK ANJA (6 nastupi) Karate Klub Kranj 11.20 točke
91 KOTNIK NIKA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.00 točke
92 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točke
93 KRAJNC ULLA (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 3.10 točke
94 KRAJNIK EMA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 1.00 točke
95 KRAMBERGER ZALA (5 nastupi) Karate Klub Polzela 10.50 točke
96 KRIžEVAC LAMIA (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točke
97 KRIžEVAC LEJLA (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točke
98 KURBEGOVIć AJLA (9 nastupi) Karate Klub Ljubljana 36.4 točke
99 KURBEGOVIć EDNA (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 11.50 točke
100 KUTIJA ALJA (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točke
101 KUTNJAK URšKA (1 Nastup) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 2.00 točke
102 KVAS TJAšA (5 nastupi) Karate Klub Žalec 10.80 točke
103 LAčEVIć IVONA (3 nastupi) Karate Klub Tiger Velenje 8.80 točke
104 LAMPIč ANA (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 12.00 točke
105 LAVRIč SARA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
106 LEBEN TINKARA (12 nastupi) Karate Klub Kranj 29.50 točke
107 LEVEC GRAJFONER KATARINA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 5.20 točke
108 LIKAR ALJA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 4.80 točke
109 LIšINOVIć ELMA (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točke
110 LIšINOVIć SARA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.40 točke
111 LONčARIč ZOJA (2 Vd) Karate klub Seki 3.20 točke
112 LUBAJNšEK LINA (7 nastupi) Karate Klub Radvanje 30.2 točke
113 LUKIć IVANA (2 Vd) Karate Klub Brežice 5.60 točke
114 MAGAJNA MAšA (10 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 27.30 točke
115 MAKITAN ANđELA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.80 točke
116 MAšIć NEJLA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.00 točke
117 MEDIĆ ADELA (8 nastupi) Društvo Za Karate Celje 30.00 točke
118 MEHIć FATIMA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
119 MEKIč KIARA (6 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.20 točke
120 MERC MAJA (2 Vd) Karate klub Šiška 3.70 točke
121 MILJATOVIĆ ANDJELA (9 nastupi) Karate klub Seki 28.70 točke
122 MLAKAR NIKA (4 nastupi) Karate društvo Loče 6.50 točke
123 MOčNIK MANDY (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točke
124 MOLNAR ELIZABETA (9 nastupi) Karate Klub Ljubljana 98.4 točke
125 MORI TARA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 2.00 točke
126 MUHAREMOVIć ŠUHRA (8 nastupi) Karate klub Velenje 26.20 točke
127 MUZIK TAšA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 9.00 točke
128 NADIŽAR LANA TISA (11 nastupi) Karate Klub Kranj 38.10 točke
129 NIšANDžIć IVANA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 7.00 točke
130 NOVAK EMA (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 točke
131 NOVAK SARA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točke
132 NOVAK SARA (8 nastupi) Karate klub Seki 17.70 točke
133 OGRIZEK TRINA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 6.90 točke
134 OMERZO NIKA (5 nastupi) Karate Klub Brežice 12.60 točke
135 OSMANAJ DORENTINA (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 19 točke
136 OSMANOVIć DALAL (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
137 PAJAZETOVIć LEILA (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 2.40 točke
138 PAš GLORIJA (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točke
139 PAVšIč HANA (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.50 točke
140 PETAN ELA (16 nastupi) Karate Klub Brežice 63.00 točke
141 PETKOVIĆ SAŠA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 3.00 točke
142 PETKOVIć TJAšA (5 nastupi) Karate Klub Brežice 10.50 točke
143 PETRIč REBECCA LANA (4 nastupi) Karate Klub Radvanje 9.00 točke
144 PISNIK MAJA MARI (7 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.50 točke
145 PLOHL TAJA (4 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.70 točke
146 POLAK TIA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 13.00 točke
147 POTISK LAURA (14 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 75.9 točke
148 PRAPROTNIK NECA (2 Vd) Karate Klub Postojna 3.00 točke
149 PUčKO LARA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.60 točke
150 PUšNIK LINA (5 nastupi) Karate Klub Žalec 30.4 točke
151 RADIć MANJA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 4.00 točke
152 RAJNAR SILVIJA (3 nastupi) Karate Klub Murska Sobota 20 točke
153 RAUTER HANNAH VELA (4 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.00 točke
154 REBOLJ MANCA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 7.20 točke
155 REPIČ JERCA (14 nastupi) Karate Klub Kranj 79.8 točke
156 RESINOVIč MAJNA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.20 točke
157 ROJS JANA (2 Vd) Karate klub WKSA Duplek 4.00 točke
158 ROJS VITA (4 nastupi) Karate klub WKSA Duplek 5.10 točke
159 ROM ZUPANC EMA (2 Vd) Karate Klub Nestor 2.70 točke
160 RUDONJIč MARIJA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.50 točke
161 SALKIć LARA (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 10.20 točke
162 SARA MARUšA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točke
163 SAVANOVIć LANA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Grosuplje 7.20 točke
164 SAVKOVIć IVANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 0.70 točke
165 SELJAK JULIJA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 1.50 točke
166 ŠENICA NIKA (14 nastupi) Karate Klub Polzela 45.20 točke
167 SEVER ANA (4 nastupi) Karate Klub Brežice 13.20 točke
168 SEVER EMA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.40 točke
169 SIMONA LUCIJA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
170 SIMONIč MAšA (8 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 65.6 točke
171 SKALICKY TAJDA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 9.80 točke
172 ŠKOFLEK EVA (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.20 točke
173 ŠKRABLIN TARA (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 3.70 točke
174 SMILJAN KITI (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 16.8 točke
175 SMRDEL LIVIJA (5 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 16.00 točke
176 SOčIč KAROLINA (2 Vd) Karate Klub Zmaj 4.80 točke
177 SODIN LARA (4 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 7.80 točke
178 ŠPORN KIARA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 4.50 točke
179 STANKO SARA (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 31.20 točke
180 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 29 točke
181 STIšOVIč KATJA (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točke
182 STOJANOVIć GLORIA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.50 točke
183 ŠTUCIN AJDA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točke
184 TEPEš KAROLINA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.50 točke
185 TERAž NIKA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 8.00 točke
186 TERAž SARA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 4.00 točke
187 TEšANOVIć BORISLAVA (2 Vd) Društvo Za Borilne Veščine Piran 5.60 točke
188 TEšIć TIJANA (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 2.80 točke
189 TOMAžIč EVA (3 nastupi) Karate klub Seki 9.20 točke
190 TOPOLOVEC KAJA (6 nastupi) Karate Klub Žalec 13.20 točke
191 UGOVšEK ALENKA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 6.00 točke
192 VALENčAK NELI (9 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 16.00 točke
193 VANOVŠEK ZOJA. (2 Vd) Karate klub Velenje 4.00 točke
194 VODOVNIK LARA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.50 točke
195 VRBNJAK TANJA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točke
196 ZAGER HANA (9 nastupi) Karate klub Velenje 33 točke
197 ZAJC PETRA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točke
198 ZAVRTANIK POLONA (5 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 7.80 točke
199 ZEčIRI FIONA (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 4.80 točke
200 ŽERJAV NUšA (13 nastupi) Karate Klub Polzela 55.9 točke
201 ŽIBRAT GAJA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.40 točke
202 ŽIBRET ZALA MARIA (9 nastupi) Karate Klub Ljubljana 27.60 točke
203 ZIDARIč ŠPELA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.20 točke
204 ŽOHAR SARA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.60 točke
205 ZORIć ANđELA (4 nastupi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 13.00 točke
206 ŽUčKO MARUšA (1 Nastup) Karate Klub Polzela 2.10 točke
207 ŽUGMAN LANA (3 nastupi) Karate klub WKSA Duplek 6.60 točke
208 ZUPANčIč NINA (5 nastupi) Karate Klub Žalec 16.40 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve