Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ADAMIč TIMON (5 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.30 točk
2 ADROVIć AMMAR (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 2.40 točk
3 AKSENTIČ NASTAS (6 nastopov) Karate Klub Postojna 11.00 točk
4 ALEKSIČ PETER SINIŠA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 2.70 točk
5 ARSENIć PETAR (7 nastopov) Karate Klub Postojna 40.80 točk
6 BAJGOT NACE (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.50 točk
7 BAJUK BENJAMIN (4 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 8.80 točk
8 BARL MAJ (5 nastopov) Karate Klub Petrovče 9.60 točk
9 BASAR LOVRO (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.20 točk
10 BAŠIČ FEKONJA MAI (13 nastopov) Karate Klub Polzela 44.50 točk
11 BATIć MALIK (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 0.90 točk
12 BATIć NASER (2 nastopa) Karate-do klub Ig Shotokan 2.10 točk
13 BAUMAN GAL (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 5.50 točk
14 BELE LUKA (19 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 70.5 točk
15 BELEJ JURE (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
16 BERA MARIO (2 nastopa) Karate Klub Branik Maribor 4.20 točk
17 BOJC JAKOB (7 nastopov) Karate Klub Postojna 21.00 točk
18 BOROVNIK DOMEN (3 nastopi) Karate klub Velenje 6.60 točk
19 BOROVNIK NIK (21 nastopov) Karate klub Velenje 100.4 točk
20 BOŽIČ CENE (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.50 točk
21 BRELIH ŽAN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
22 BREMEC ALJAŽ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točk
23 BREZOČNIK JAN (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 18.8 točk
24 BRITOVŠEK MARCEL (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.20 točk
25 BRLEK ROK (2 nastopa) Karate Klub Šiška 5.60 točk
26 BUDIHNA SEBASTJAN (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 20.40 točk
27 BULJUBAŠIĆ KENAN (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 3.00 točk
28 BURLAK ANDRAŽ (6 nastopov) Karate Klub Radvanje 18.60 točk
29 BURLAK TIMOTEJ (6 nastopov) Karate Klub Radvanje 38.3 točk
30 ČEH ALEŠ (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 15.20 točk
31 CERJAK JAKA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 4.20 točk
32 ČESEN BORIS (4 nastopi) Karate Klub Postojna 8.00 točk
33 ČESNIK DENIS (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 2.70 točk
34 CESTNIK EMILIJO (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.00 točk
35 CICVARIĆ LUKA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 10.00 točk
36 ČIMžAR ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 7.20 točk
37 ČMAK NEJC (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Velenje 3.20 točk
38 COLNARIČ NIK (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.30 točk
39 COSOVICI MAXIM (5 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.80 točk
40 ČRNILEC KESIČ ŽIGA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 18.30 točk
41 ČUčEK MIšEL (5 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 10.50 točk
42 DEBELAK DEJAN (3 nastopi) YUKI klub ČATEŽ 4.10 točk
43 DEBERŠEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.40 točk
44 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (4 nastopi) Karate Klub Polzela 5.70 točk
45 DIZDAREVIČ DAVID (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
46 DRNOVŠEK ENEJ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
47 ERŽEN ŽIGA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 9.20 točk
48 FAJFAR ALETEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.40 točk
49 FELLE MATEVŽ (1 nastop) Karate Klub Mislinja 2.40 točk
50 FERLIN LUKA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.40 točk
51 FILIPIČ MARK (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točk
52 FIRŠT ANEJ (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točk
53 FLIS ANDREJ (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
54 GAAL JAKA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 14.70 točk
55 GAJŠEK ALJAŽ (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Velenje 6.00 točk
56 GANZITTI NOAH (4 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
57 GAUTAM VASUDEV (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.10 točk
58 GOJKOVIĆ DAVID (1 nastop) Karate klub Velenje 4.80 točk
59 GOLEŠ LAN (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
60 GOLEŽ PETER (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 14.00 točk
61 GORENC DENIS (6 nastopov) Karate Klub Hrastnik 46.8 točk
62 GORENŠEK VID (7 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 12.00 točk
63 GORIŠEK MATEJ (12 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 36.00 točk
64 GOSTIĆ STEFAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 3.00 točk
65 GOVEJŠEK ANŽE (2 nastopa) Karate Klub Nestor 3.00 točk
66 GOVEK GAL (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 2.20 točk
67 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
68 GRIL BLAž (8 nastopov) Karate Klub Postojna 28.50 točk
69 GRIVEC TILEN (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 17.50 točk
70 GUBENŠEK NACE (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.20 točk
71 HAJRULAI LUAN, (4 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 13.00 točk
72 HALILI ADRIAN (5 nastopov) Karate Klub Ljubljana 14.00 točk
73 HARALOVIČ DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
74 HARTL BOR (11 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 94.1 točk
75 HARTL JAN (10 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 48.60 točk
76 HERMAN BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 1.00 točk
77 HLASTEC KIAN (8 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 27.00 točk
78 HLASTEC MARK (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
79 HMELAK TIBOR (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 32.00 točk
80 HRIBOVŠEK BLAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 18 točk
81 HUDALES TOMAŽ (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 26.4 točk
82 HVALA ALJAŽ (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.00 točk
83 ISAKOVIĆ ALEN (10 nastopov) Karate Klub Trbovlje 47.70 točk
84 ISAKOVIĆ KENAN (7 nastopov) Karate Klub Trbovlje 33.60 točk
85 JAMNIK LUCIJAN (2 nastopa) Karate-do klub Ig Shotokan 3.00 točk
86 JANJIĆ SAŠA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 4.20 točk
87 JELEN GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
88 JELENKO BENJAMIN (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 25.50 točk
89 JOKSIMOVIĆ STEFAN (14 nastopov) Karate Klub Trbovlje 92 točk
90 JORDAN TIMOTEJ (16 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 63.90 točk
91 JUG TILEN (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 4.60 točk
92 JURAJA VINKO (9 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 34.00 točk
93 KAURIN BORIS (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
94 KAUZAR SEBASTJAN (1 nastop) Karate klub Velenje 2.10 točk
95 KERŠIČ AHLIN ŽAN (12 nastopov) Karate Klub Kranj 95.8 točk
96 KLANEČEK ALJAž (3 nastopi) Karate Klub Zmaj 21.60 točk
97 KLEMENčIč KRISTJAN (10 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 24.70 točk
98 KLEMENČIČ TAJ (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Bohinj 5.80 točk
99 KLOBASA ALEKS (13 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 44.50 točk
100 KLOBASA BLAŽ (12 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 28.50 točk
101 KOKOL PINO (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 8.40 točk
102 KOKOTEC MARTIN (5 nastopov) Karate Klub Žalec 17.20 točk
103 KOLšEK KLEMEN (10 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 32.40 točk
104 KOREN JURE (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 14.00 točk
105 KORENJAK GEORGIEV ROK (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.20 točk
106 KORITNIK JERNEJ (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.60 točk
107 KOŠIR DOMEN (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
108 KOŠMRLJ ERIK TEO (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
109 KOšTIć ANES (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
110 KOžELJ ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 6.00 točk
111 KRAČUN RENE (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 20.90 točk
112 KRAJNC JURE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
113 KRAJNC MIHA (11 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 27.60 točk
114 KRAMBERGER LOVRO (3 nastopi) Karate-do klub Ig Shotokan 7.60 točk
115 KRENKER LUKA (1 nastop) Karate Klub Mislinja 0.90 točk
116 KRIžAJ ALEKSANDER (6 nastopov) Karate Klub Kranj 12.90 točk
117 KRŽIŠNIK GAL (12 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 42.90 točk
118 KRŽIŠNIK LAN (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 19.70 točk
119 KUNST TAI (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.00 točk
120 KUNŠTEK NEJC (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.20 točk
121 KURAJ JAKOB (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točk
122 KVAS LUKA (4 nastopi) Karate Klub Žalec 11.60 točk
123 LAKOVIč VASJA (1 nastop) Karate Klub Mon Chi 4.00 točk
124 LAPAJNE VORANC (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
125 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 6.00 točk
126 LAZIć LEON (5 nastopov) Karate Klub Ljubljana 9.40 točk
127 LEITHNER FLORIAN TOBIAS (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.80 točk
128 LENART LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 3.50 točk
129 LEŠEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
130 LESNIKA ŽAN LUKA (8 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 19.20 točk
131 LIPIČ MAJ (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
132 LIPOVŠEK ALEN (1 nastop) Karate Klub Petrovče 2.70 točk
133 LIPOVŠEK AMADEJ (13 nastopov) Karate Klub Petrovče 33.60 točk
134 LIPUš SMAJLOVIć VITO (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 2.20 točk
135 LOČNIKAR MIHA (2 nastopa) Karate društvo Loče 3.00 točk
136 LORBER MAJ (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 8.90 točk
137 LOTRIč FILIP (9 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 27.00 točk
138 MAKAROV ILLYA (5 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.40 točk
139 MARIČ REM (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.80 točk
140 MARKULJEVIČ MARKO (8 nastopov) Karate Klub Trbovlje 29.70 točk
141 MARKULJEVIČ UROŠ (6 nastopov) Karate Klub Trbovlje 16.50 točk
142 MATIJEVIć MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 18.8 točk
143 MEDVED MAKS (5 nastopov) Karate Klub Žalec 11.40 točk
144 MIHELIČ DOMEN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 4.80 točk
145 MIHELIČ MAJ (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 6.00 točk
146 MIKŠA LOVRO (5 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 10.00 točk
147 MILJATOVIČ ALEKSA, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 8.00 točk
148 MLAčNIK AžBE (2 nastopa) Karate Klub Polzela 4.00 točk
149 MLAKAR JAN (6 nastopov) Karate društvo Loče 10.70 točk
150 MLAKAR LUKA (4 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 17.00 točk
151 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
152 MOČNIK TIMI (13 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 62.40 točk
153 MOHENSKI ROBI (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.20 točk
154 MOLNAR ANDRAŽ (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.80 točk
155 MOZETIČ-KERIN JAN (3 nastopi) Karate Klub Postojna 4.00 točk
156 MUHAREMOVIĆ SEID (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.80 točk
157 MUHIć AJDIN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.20 točk
158 MUHIĆ DIN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točk
159 MUJIć VEDAD (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
160 MUJKANOVIĆ AJDIN (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 32.00 točk
161 MUJKANOVIC ANAN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
162 MULABDIĆ ERMIN (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 6.00 točk
163 MULABDIĆ MIRNES (5 nastopov) Karate Klub Rudar Velenje 16.00 točk
164 NEDELKO NIK (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
165 NOVAK IZAK (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.00 točk
166 OBLAK TJAž (7 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 18.80 točk
167 OČKO GAL (11 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 21.20 točk
168 OČKO MARKO (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.40 točk
169 OREščANIN ZORAN (2 nastopa) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 3.60 točk
170 PAŠIČ ADAM (8 nastopov) Karate klub Velenje 28.50 točk
171 PAŠIĆ ISAK (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
172 PEČNIK GAŠPER (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 3.20 točk
173 PEPIć NIKO DANIJEL (3 nastopi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.80 točk
174 PERC LUKA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
175 PERIC PšENIčNIK LIAM (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
176 PETEK BINE (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 4.00 točk
177 PETEK JAKA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
178 PETERNEL ŽAN (8 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 21.40 točk
179 PIžMOHT ARIJAN (3 nastopi) Karate Klub Hrastnik 5.00 točk
180 PLASKAN JURIJ (6 nastopov) Karate Klub Žalec 22.40 točk
181 PLEVNIK GAL (7 nastopov) Karate Klub Kranj 20.10 točk
182 PLOšINJAK TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.80 točk
183 PODKRIŽNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 1.20 točk
184 PODPEČAN LAN (11 nastopov) Karate Klub Polzela 32.50 točk
185 PODPEČAN MAJ (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.00 točk
186 PODPEČAN SVIT (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.20 točk
187 POŽARNIK KNEZ GAL (3 nastopi) Športno Društvo Dinamik Celje 7.20 točk
188 POŽARNIK KNEZ VID (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 3.60 točk
189 PRERADOVIĆ UROŠ (4 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 7.60 točk
190 PRIMOŽIČ TIT (10 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 64.4 točk
191 PRKIč JAKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
192 RADIĆ LUKA (8 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 28.80 točk
193 RAILIĆ MLADEN (3 nastopi) Karate Klub Selnica Ob Dravi 26 točk
194 RAKOVNIK SVEN (7 nastopov) Društvo Za Karate Celje 19.20 točk
195 RATOšA NINO (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.20 točk
196 REBEC GAŠPER (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
197 REBOLJ LUKA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 12.50 točk
198 REIHS JAKA (8 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 32.00 točk
199 RIHTARIČ DANIJEL (1 nastop) Karate Klub Zmaj 2.40 točk
200 RITLOP ROK (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 6.80 točk
201 RIZMANOVSKI ENEJ (2 nastopa) Karate Klub Postojna 3.90 točk
202 RIZVANOVIĆ ENEJ, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.00 točk
203 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
204 ROMIH DOMEN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
205 RUTAR DENNIS DEAN (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
206 ŠAJNOVIČ NEJC (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.00 točk
207 SALKIČ ERVIN (6 nastopov) Karate Klub Trbovlje 12.60 točk
208 SEDEJ ANDRAŽ (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 5.40 točk
209 SEDONJA MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 4.50 točk
210 ŠEHIĆ DENIS (6 nastopov) Karate Klub Trbovlje 18.00 točk
211 SENICA TILEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 2.20 točk
212 SETNIČAR GREGA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 9.60 točk
213 SETNIČAR NEJC (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.80 točk
214 SKALIč BOR (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.00 točk
215 SKALICKY GAL (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.40 točk
216 ŠKOFLANC NICK (4 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.60 točk
217 ŠKOFLJANC ZAK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.60 točk
218 SKOTNIK NEJC (4 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 15.60 točk
219 SKOTNIK SANI (5 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 14.70 točk
220 ŠKRABLIN PATRIK (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.40 točk
221 SLUGA JURE (10 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 35.9 točk
222 ŠMARČAN SIMON (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.20 točk
223 SMREKAR MATIC (2 nastopa) Karate Klub Šiška 7.20 točk
224 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
225 ŠOBAK LUKA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.10 točk
226 SODIN LEON (6 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 12.00 točk
227 SORČAN SVEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
228 ŠPANBAUER FILIP (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.40 točk
229 ŠTANDEKER LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
230 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR (1 nastop) Karate klub Sokol 2.00 točk
231 STEFANOVSKI ANDRAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 4.20 točk
232 STEGNE ADRIJAN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.70 točk
233 ŠTELCER LUKA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 3.00 točk
234 STERNIŠA NEJC (21 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 86.4 točk
235 STOJADINOVIć TIMOTEJ (4 nastopi) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 6.90 točk
236 STOJANOVIć MARKO (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 7.50 točk
237 STOJANOVSKI VANE (4 nastopi) Karate Klub Kranj 5.70 točk
238 STOJNIĆ MAIK (6 nastopov) Karate Klub Rudar Velenje 11.00 točk
239 STRAJNIČ BLAŽ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
240 SUBOTIč FILIP (7 nastopov) Karate Klub Postojna 23.00 točk
241 ŠUČUR TIBOR (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
242 ŠULIGOJ ALJAž (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
243 SUŠA ŽIGA (7 nastopov) Karate Klub Žalec 19.50 točk
244 ŠUSTER ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.40 točk
245 SVJETLANOVIĆ RAJKO (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.70 točk
246 TABAKOVIĆ OMER (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.40 točk
247 TALER JAKA (11 nastopov) Shotokan Karate Klub Bohinj 49.60 točk
248 TAMŠE NIKLAS (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 23.10 točk
249 TEPEŠ OLIVER (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
250 TEPEŽ MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
251 TOMC NACE (2 nastopa) Karate Klub Žalec 3.00 točk
252 TOMC VITO (4 nastopi) Karate Klub Žalec 9.00 točk
253 TOPOLOVEC DOMEN (9 nastopov) Karate Klub Branik Maribor 30.30 točk
254 TRAJKOVSKI VASIL (2 nastopa) Karate Klub Branik Maribor 4.80 točk
255 TRATNIK ALEN (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 9.00 točk
256 TRBOVŠEK ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.00 točk
257 TRONTELJ TAI (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
258 TROZIČ FADIL (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 7.20 točk
259 VALENČAK MIHAEL (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 16.80 točk
260 VALIŠER TIMOTEJ (5 nastopov) Karate Klub Selnica Ob Dravi 16.80 točk
261 VALNER TIM (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 16.80 točk
262 VANOVŠEK ENEJ, (2 nastopa) Karate klub Velenje 2.20 točk
263 VILFAN MATEJ (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.60 točk
264 VRELLA YLL (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
265 XHOXHAI FATJAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Velenje 2.00 točk
266 ŽAGAR MITJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
267 ZARIČ VID (15 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 40.50 točk
268 ZBIL GREGA (15 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 33.00 točk
269 ŽIBRET BOR (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 12.40 točk
270 ZIDAR DOMEN (11 nastopov) Karate Klub Trbovlje 52.5 točk
271 ZLATKOV TEODOR (11 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 55.8 točk
272 ŽLOF ANDROJNA ZORAN (4 nastopi) Karate Klub Zmaj 21.60 točk
273 ŽUMER JAKOB (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 5.10 točk
274 ZUPANEC TIM (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.40 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM NIJA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.90 točk
2 ABRAM ZOJA MARTINA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 12.70 točk
3 AHMETOVIĆ ZARA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točk
4 AKSENTIć EVANA (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
5 ALETIĆ EMRA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Velenje 6.00 točk
6 ALIĆ INES (2 nastopa) Karate klub Velenje 6.00 točk
7 ARSENIČ SARA (5 nastopov) Karate Klub Postojna 10.20 točk
8 AUDIč VITA (4 nastopi) Karate Klub Hrastnik 9.00 točk
9 AVSEC MAJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.20 točk
10 AVŽNER ZOJA (9 nastopov) Karate Klub Polzela 37.5 točk
11 BABIČ ANA (3 nastopi) Karate društvo Loče 4.20 točk
12 BAJUK EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točk
13 BALDžIEV TANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.20 točk
14 BAŠAR EMA (5 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 12.60 točk
15 BELE ANA (8 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 18.70 točk
16 BELE LEA (15 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 41.10 točk
17 BELEHAR PATRICIJA (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 7.00 točk
18 BERGANT LAURA (12 nastopov) Karate Klub Polzela 41.90 točk
19 BEŠIČ LANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
20 BIKIČ TIANA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 10.80 točk
21 BIZJAK LEDERER LEJA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 13.80 točk
22 BOŠNJIĆ ALICIA (5 nastopov) Karate Klub Rudar Velenje 9.20 točk
23 BOŽJAK LAURA (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 19.20 točk
24 BRAČUN MAŠERA IRIS (2 nastopa) Karate klub Sokol 4.00 točk
25 BREZOVNIK TISA JERNEA (13 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 51.30 točk
26 BUDIČ KAJA (2 nastopa) YUKI klub ČATEŽ 24 točk
27 ČAčULOVIč PATRICIJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
28 CARLI MARUšA SARA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.40 točk
29 CARLI SOFIJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
30 CEKOV VANNA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk
31 CENTRIH ALEKSANDRA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.90 točk
32 CENTRIH PATRICIJA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.40 točk
33 ČERU JERNEJA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 5.00 točk
34 CESAR PIA (14 nastopov) Karate klub Velenje 65.3 točk
35 ČEŠAREK SIMONA (6 nastopov) Karate Klub Trbovlje 20.40 točk
36 ČESKO KAJA (6 nastopov) Karate klub Velenje 10.10 točk
37 ČETINA NEŽA (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.10 točk
38 ČUHALEV NADJA (7 nastopov) Karate Klub Kranj 10.20 točk
39 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.80 točk
40 DEBELJAK HANA (11 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 37.50 točk
41 DRAKSLER IZA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 10.80 točk
42 DROBNJAK MARINA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 8.40 točk
43 ĐAKOVIć LARA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 8.40 točk
44 ĐAKOVIć TIANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točk
45 ĐOGIĆ EMA (3 nastopi) Karate klub Velenje 4.00 točk
46 ETEROVIč MAšA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.90 točk
47 FAJFER LANA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 5.60 točk
48 FIJAČKO SARA (6 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 17.20 točk
49 FLORJANČIČ KATI (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 22.00 točk
50 FRAS PIA LETRICIA (2 nastopa) Karate Klub Selnica Ob Dravi 4.80 točk
51 GALIČ NASTJA (6 nastopov) Karate Klub Brežice 41.9 točk
52 GANZITTI NIA (11 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 69.6 točk
53 GLAVNIK ZARA (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 5.40 točk
54 GODNIČ ANJA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 22.00 točk
55 GOLAČ AZRA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.80 točk
56 GRAJFONER LEVEC MAJA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
57 HABERL BARBARA (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 67.2 točk
58 HABERL URšA (7 nastopov) Karate Klub Trbovlje 51.6 točk
59 HABJAN NUšA (9 nastopov) Karate Klub Postojna 34.60 točk
60 HLIŠČ LANA (5 nastopov) Karate Klub Rudar Velenje 13.20 točk
61 HOčEVAR IRIS (4 nastopi) Karate Klub Žalec 11.90 točk
62 HORVATIČ KATJA (6 nastopov) Karate Klub Radvanje 10.80 točk
63 HRAŠČANEC NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.20 točk
64 HRIBAR GAJA (8 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 30 točk
65 HUMAR GAJA (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 20.7 točk
66 IBRIĆ AMINA (5 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 9.30 točk
67 IVANOVIĆ ANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
68 JAGARINEC ANIKA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 12.00 točk
69 JAKOB KUKOVIČ TIA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.80 točk
70 JANŽEKOVIČ NUšA (14 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 26.20 točk
71 JANŽEKOVIČ TIJA (10 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 33.00 točk
72 JERIHA KATJA (8 nastopov) Karate Klub Ljubljana 27.20 točk
73 JEROT NEŽA (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 14.00 točk
74 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.00 točk
75 JESENIČNIK BERA NEA (1 nastop) Karate klub Velenje 0.70 točk
76 JEVŠENAK ALINA (5 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.50 točk
77 JOšT ZALA (12 nastopov) Karate Klub Postojna 38.60 točk
78 JOVANOVIĆ LANA (10 nastopov) Karate klub Velenje 30 točk
79 JOVIĆ MARA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.20 točk
80 JOZIČ ELLA (6 nastopov) Karate klub Velenje 14.00 točk
81 KALAN GAJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 3.80 točk
82 KENDA MAŠA (3 nastopi) Karate klub Velenje 4.10 točk
83 KERŠIČ AHLIN AJDA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 24.00 točk
84 KOBAL - PAHOR LEA (6 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točk
85 KODRIČ NEJA (1 nastop) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 1.50 točk
86 KOLANDER EVA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 10.80 točk
87 KONJEVIĆ LEA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točk
88 KONTREC ALJA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 20 točk
89 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 15.00 točk
90 KOTNIK ANJA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 11.20 točk
91 KOTNIK NIKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
92 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točk
93 KRAJNC ULLA (2 nastopa) Karate Klub Selnica Ob Dravi 3.10 točk
94 KRAJNIK EMA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
95 KRAMBERGER ZALA (5 nastopov) Karate Klub Polzela 10.50 točk
96 KRIžEVAC LAMIA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
97 KRIžEVAC LEJLA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
98 KURBEGOVIĆ AJLA (9 nastopov) Karate Klub Ljubljana 36.4 točk
99 KURBEGOVIĆ EDNA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 11.50 točk
100 KUTIJA ALJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
101 KUTNJAK URŠKA (1 nastop) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 2.00 točk
102 KVAS TJAŠA (5 nastopov) Karate Klub Žalec 10.80 točk
103 LAČEVIĆ IVONA (3 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 8.80 točk
104 LAMPIČ ANA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 12.00 točk
105 LAVRIČ SARA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
106 LEBEN TINKARA (12 nastopov) Karate Klub Kranj 29.50 točk
107 LEVEC GRAJFONER KATARINA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 5.20 točk
108 LIKAR ALJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 4.80 točk
109 LIŠINOVIĆ ELMA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točk
110 LIŠINOVIĆ SARA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.40 točk
111 LONČARIČ ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.20 točk
112 LUBAJNŠEK LINA (7 nastopov) Karate Klub Radvanje 30.2 točk
113 LUKIĆ IVANA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 5.60 točk
114 MAGAJNA MAšA (10 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 27.30 točk
115 MAKITAN ANđELA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.80 točk
116 MAŠIĆ NEJLA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.00 točk
117 MEDIĆ ADELA (8 nastopov) Društvo Za Karate Celje 30.00 točk
118 MEHIĆ FATIMA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
119 MEKIč KIARA (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.20 točk
120 MERC MAJA (2 nastopa) Karate Klub Šiška 3.70 točk
121 MILJATOVIĆ ANDJELA, (9 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 28.70 točk
122 MLAKAR NIKA (4 nastopi) Karate društvo Loče 6.50 točk
123 MOČNIK MANDY (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
124 MOLNAR ELIZABETA (9 nastopov) Karate Klub Ljubljana 98.4 točk
125 MORI TARA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 2.00 točk
126 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (8 nastopov) Karate klub Velenje 26.20 točk
127 MUZIK TAŠA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 9.00 točk
128 NADIŽAR LANA TISA (11 nastopov) Karate Klub Kranj 38.10 točk
129 NIŠANDŽIČ IVANA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 7.00 točk
130 NOVAK EMA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 točk
131 NOVAK SARA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 točk
132 NOVAK SARA, (8 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 17.70 točk
133 OGRIZEK TRINA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 6.90 točk
134 OMERZO NIKA (5 nastopov) Karate Klub Brežice 12.60 točk
135 OSMANAJ DORENTINA (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Postojna 19 točk
136 OSMANOVIĆ DALAL (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.00 točk
137 PAJAZETOVIĆ LEILA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 2.40 točk
138 PAŠ GLORIJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
139 PAVŠIČ HANA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.50 točk
140 PETAN ELA (16 nastopov) Karate Klub Brežice 63.00 točk
141 PETKOVIĆ SAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.00 točk
142 PETKOVIĆ TJAŠA (5 nastopov) Karate Klub Brežice 10.50 točk
143 PETRIČ REBECCA LANA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 9.00 točk
144 PISNIK MAJA MARI (7 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.50 točk
145 PLOHL TAJA (4 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.70 točk
146 POLAK TIA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 13.00 točk
147 POTISK LAURA (14 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 75.9 točk
148 PRAPROTNIK NECA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 3.00 točk
149 PUČKO LARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.60 točk
150 PUŠNIK LINA (5 nastopov) Karate Klub Žalec 30.4 točk
151 RADIĆ MANJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
152 RAJNAR SILVIJA (3 nastopi) Karate Klub Murska Sobota 20 točk
153 RAUTER HANNAH VELA (4 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.00 točk
154 REBOLJ MANCA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 7.20 točk
155 REPIČ JERCA (14 nastopov) Karate Klub Kranj 79.8 točk
156 RESINOVIČ MAJNA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.20 točk
157 RISTIĆ TJAŠA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 38 točk
158 ROJS JANA (2 nastopa) Karate klub WKSA Duplek 4.00 točk
159 ROJS VITA (4 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 5.10 točk
160 ROM ZUPANC EMA (2 nastopa) Karate Klub Nestor 2.70 točk
161 RUDONJIĆ MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.50 točk
162 SALKIČ LARA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.20 točk
163 SAVANOVIć LANA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 7.20 točk
164 SAVKOVIć IVANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 0.70 točk
165 SELJAK JULIJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.50 točk
166 ŠENICA NIKA (14 nastopov) Karate Klub Polzela 45.20 točk
167 SEVER ANA (4 nastopi) Karate Klub Brežice 13.20 točk
168 SEVER EMA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.40 točk
169 ŠIFRAR LUCIJA SIMONA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
170 SIMONIČ MAšA (8 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 65.6 točk
171 SKALICKY TAJDA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 9.80 točk
172 ŠKOFLEK EVA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.20 točk
173 ŠKRABLIN TARA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.70 točk
174 SMILJAN KITI (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 16.8 točk
175 SMRDEL LIVIJA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 16.00 točk
176 SOčIč KAROLINA (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 4.80 točk
177 SODIN LARA (4 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 7.80 točk
178 ŠPORN KIARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.50 točk
179 STANKO SARA (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 31.20 točk
180 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 29 točk
181 STIŠOVIČ KATJA (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točk
182 STOJANOVIĆ GLORIA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.50 točk
183 ŠTUCIN AJDA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točk
184 TEPEŠ KAROLINA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.50 točk
185 TERAž NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 8.00 točk
186 TERAž SARA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
187 TEšANOVIć BORISLAVA (2 nastopa) Društvo Za Borilne Veščine Piran 5.60 točk
188 TEŠIĆ TIJANA (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 2.80 točk
189 TOMAŽIČ EVA (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.20 točk
190 TOPOLOVEC KAJA (6 nastopov) Karate Klub Žalec 13.20 točk
191 UGOVšEK ALENKA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 6.00 točk
192 VALENČAK NELI (9 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 16.00 točk
193 VANOVŠEK ZOJA. (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.00 točk
194 VODOVNIK LARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.50 točk
195 VRBNJAK TANJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točk
196 ZAGER HANA (9 nastopov) Karate klub Velenje 33 točk
197 ZAJC PETRA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točk
198 ZAVRTANIK POLONA (5 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 7.80 točk
199 ZEčIRI FIONA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 4.80 točk
200 ŽERJAV NUŠA (13 nastopov) Karate Klub Polzela 55.9 točk
201 ŽIBRAT GAJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.40 točk
202 ŽIBRET ZALA MARIA (9 nastopov) Karate Klub Ljubljana 27.60 točk
203 ZIDARIČ ŠPELA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
204 ŽOHAR SARA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.60 točk
205 ZORIČ ANĐELA (4 nastopi) Društvo Za Borilne Veščine Piran 13.00 točk
206 ŽUČKO MARUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.10 točk
207 ŽUGMAN LANA (3 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 6.60 točk
208 ZUPANČIČ NINA (5 nastopov) Karate Klub Žalec 16.40 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve