Natjecatelji

Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima



# Natjecatelj Klub točke
1 ADAMIč TIMON (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 8.40 točke
2 AKSENTIČ NASTAS (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
3 ARSENIć PETAR (3 nastupi) Karate Klub Postojna 9.90 točke
4 BAJGOT NACE (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 4.20 točke
5 BAJUK BENJAMIN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točke
6 BARL MAJ (7 nastupi) Karate Klub Petrovče 13.50 točke
7 BAŠIČ FEKONJA MAI (7 nastupi) Karate Klub Polzela 26.7 točke
8 BATIć NASER (1 Nastup) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točke
9 BAUMAN GAL (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točke
10 BELE LUKA (10 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 25.20 točke
11 BLATNIK TAŠ (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 13.50 točke
12 BOGDANOSKI GABRIEL (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 3.60 točke
13 BOJC JAKOB (4 nastupi) Karate Klub Postojna 6.00 točke
14 BOROVNIK DOMEN (1 Nastup) Karate klub Velenje 2.40 točke
15 BOROVNIK NIK (18 nastupi) Karate klub Velenje 67.20 točke
16 BOŽIČ AMADEJ (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 0.90 točke
17 BOŽIČ CENE (6 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 18.30 točke
18 BOŽIČ TADEJ (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 1.80 točke
19 BREMEC ALJAŽ (2 Vd) Shotokan Karate Klub Bohinj 2.00 točke
20 BREZOČNIK JAN (6 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 21.60 točke
21 BRITOVŠEK MARCEL (5 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.40 točke
22 BRLEK ROK (2 Vd) Karate klub Šiška 7.20 točke
23 BULJUBAŠIĆ KENAN (3 nastupi) Karate Klub Tiger Velenje 4.00 točke
24 BURLAK ANDRAŽ (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 7.20 točke
25 BURLAK TIMOTEJ (5 nastupi) Karate Klub Radvanje 24.40 točke
26 ČEH ALEŠ (8 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 19.60 točke
27 CERJAK JAKA (5 nastupi) Karate Klub Brežice 7.20 točke
28 ČESEN BORIS (5 nastupi) Karate Klub Postojna 14.20 točke
29 ČESNIK DENIS (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 7.50 točke
30 CICVARIĆ LUKA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 2.00 točke
31 ČIMžAR ALEKS (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 5.40 točke
32 COLNARIČ NIK (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točke
33 ČRNILEC KESIČ ŽIGA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 18.40 točke
34 ČUčEK MIšEL (3 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.4 točke
35 ČULIBRK JAN (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.80 točke
36 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (5 nastupi) Karate Klub Polzela 12.50 točke
37 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 Nastup) Karate Klub Virtus Duplica 2.40 točke
38 DONKO MATIC (2 Vd) Karate Klub Radvanje 6.00 točke
39 DURAKOVIć JAKOB (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 1.50 točke
40 ERŽEN ŽIGA (7 nastupi) Karate Klub Kranj 10.20 točke
41 FERLIN LUKA (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke
42 FILIPIČ MARK (7 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točke
43 FILIPOVIć ENEJ (5 nastupi) Karate Klub Žalec 7.20 točke
44 FIRŠT ANEJ (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točke
45 FLIS ANDREJ (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
46 GAAL JAKA (5 nastupi) Karate Klub Radvanje 26.9 točke
47 GABRIJELČIČ LAN (4 nastupi) Karate Klub Vrhnika 14.40 točke
48 GAČIČ ALEKSANDER (3 nastupi) Karate Klub Kranj 3.70 točke
49 GOLEŠ LAN (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točke
50 GOLEŽ PETER (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
51 GORENC DENIS (2 Vd) Karate Klub Hrastnik 13.60 točke
52 GORENŠEK TILEN (1 Nastup) Karate klub Seki 1.80 točke
53 GORENŠEK VID (6 nastupi) Karate klub Seki 11.40 točke
54 GORIŠEK MATEJ (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 32.7 točke
55 GORJUP AžBE (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.40 točke
56 GOSTIĆ STEFAN (4 nastupi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 11.50 točke
57 GRAČNAR JAN (1 Nastup) Karate Klub Nestor 1.00 točke
58 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
59 GRIL BLAž (6 nastupi) Karate Klub Postojna 10.40 točke
60 GRIVEC TILEN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.4 točke
61 GRZINČIČ VID (7 nastupi) Društvo Za Karate Celje 18.00 točke
62 HAJRULAI. LUAN, (5 nastupi) Karate klub Seki 14.00 točke
63 HALILOVIĆ HARIS (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 0.70 točke
64 HARALOVIČ DANIEL (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 7.00 točke
65 HARTL BOR (6 nastupi) Športno društvo za karate GES 45.2 točke
66 HARTL JAN (4 nastupi) Športno društvo za karate GES 16.80 točke
67 HERMAN BENJAMIN (7 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 9.70 točke
68 HLASTEC KIAN (12 nastupi) Karate klub Seki 46.00 točke
69 HMELAK TIBOR (6 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 23.00 točke
70 HRIBERNIK GAL (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 0.70 točke
71 HRIBOVŠEK BLAž (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 14.40 točke
72 HUDALES TOMAŽ (7 nastupi) Društvo Za Karate Celje 56.1 točke
73 HVALA ALJAŽ (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 2.50 točke
74 ISAKOVIĆ ALEN (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 45.5 točke
75 ISAKOVIĆ KENAN (8 nastupi) Karate Klub Trbovlje 43.2 točke
76 JAMNIK LUCIJAN (1 Nastup) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točke
77 JANJIĆ SAŠA (4 nastupi) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točke
78 JELEN GAL (6 nastupi) Karate klub Velenje 12.70 točke
79 JELENKO BENJAMIN (9 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 32.90 točke
80 JOKSIMOVIĆ STEFAN (11 nastupi) Karate Klub Žalec 97.8 točke
81 JORDAN TIMOTEJ (9 nastupi) KARATE KLUB BUSHIDO 53.3 točke
82 JURAJA VINKO (12 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 42.00 točke
83 KALENDER EDVIN (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
84 KAURIN BORIS (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.50 točke
85 KERŠIČ AHLIN ŽAN (12 nastupi) Karate Klub Kranj 64.5 točke
86 KLANEČEK ALJAž (2 Vd) Karate Klub Zmaj 9.60 točke
87 KLEMENčIč KRISTJAN (9 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 25.6 točke
88 KLEMENČIČ TAJ (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Bohinj 6.50 točke
89 KLOBASA ALEKS (22 nastupi) Karate klub Seki 81.4 točke
90 KLOBASA BLAŽ (15 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 56.9 točke
91 KOKOL PINO (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.40 točke
92 KOKOTEC MARTIN (5 nastupi) Karate Klub Žalec 17.20 točke
93 KOLšEK KLEMEN (9 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.80 točke
94 KOLšEK MAJ (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.40 točke
95 KOREN JURE (2 Vd) Karate Klub Radvanje 7.60 točke
96 KORITNIK JERNEJ (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točke
97 KOŠMRLJ ERIK TEO (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 10.40 točke
98 KOžELJ ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 1.50 točke
99 KRAČUN RENE (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 7.80 točke
100 KRAJNC JURE (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 6.00 točke
101 KRAJNC MIHA (10 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 25.20 točke
102 KRAJNC TIMOTEJ (1 Nastup) Karate Klub Sho-Kan Apače 2.00 točke
103 KRAMBERGER LOVRO (3 nastupi) Karate-do klub Ig Shotokan 7.70 točke
104 KRIžAJ ALEKSANDER (5 nastupi) Karate Klub Kranj 8.70 točke
105 KRŽIŠNIK GAL, (12 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 30.90 točke
106 KRŽIŠNIK LAN (11 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 25.60 točke
107 KUNST NEJC (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 21.00 točke
108 KUNŠTEK NEJC (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.30 točke
109 KVAS LUKA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 12.40 točke
110 LAMI ALTRIN (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 0.90 točke
111 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 13.20 točke
112 LAZIć LEON (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 1.00 točke
113 LEITHNER FLORIAN TOBIAS (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 7.00 točke
114 LENART LUKA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 0.70 točke
115 LEŠEK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točke
116 LESNIKA ŽAN LUKA (4 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.60 točke
117 LIPIČ ŽAK (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 2.40 točke
118 LIPOVŠEK AMADEJ (8 nastupi) Društvo Za Karate Celje 21.00 točke
119 LOČNIKAR MIHA (4 nastupi) Karate društvo Loče 12.60 točke
120 LORBER MAJ (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 5.40 točke
121 LOTRIč FILIP (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.00 točke
122 LUBAJNŠEK LINA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 4.20 točke
123 MAčAR DEJAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 2.10 točke
124 MAčAR TIJAN (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točke
125 MAKAROV ILLYA (6 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točke
126 MALEŠEVIČ MIŠO (2 Vd) Karate Klub Postojna 2.20 točke
127 MALI NACE (2 Vd) Karate Klub Kranj 6.00 točke
128 MARIČ REM (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 26.40 točke
129 MARINKOVIČ ANŽE (3 nastupi) Karate Klub Žalec 4.00 točke
130 MARKULJEVIČ MARKO (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 27.60 točke
131 MARKULJEVIČ UROŠ (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 29.70 točke
132 MAVSAR TADEJ (5 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.40 točke
133 MEDVED MAKS (7 nastupi) Karate Klub Žalec 13.50 točke
134 MERC JANEZ (4 nastupi) Karate klub Šiška 9.20 točke
135 MERČNIK TIM (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 točke
136 MEŠANOVIČ BENJAMIN (3 nastupi) Karate klub Velenje 11.40 točke
137 MIHELIČ MAJ (5 nastupi) Karate Klub Cerknica 12.20 točke
138 MIKŠA LOVRO (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.50 točke
139 MILEV MATEJ (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.50 točke
140 MILJATOVIČ ALEKSA, (13 nastupi) Karate klub Seki 30.00 točke
141 MLAčNIK AžBE (4 nastupi) Karate Klub Polzela 6.70 točke
142 MLAKAR JAN (5 nastupi) Karate društvo Loče 11.80 točke
143 MLAKAR LUKA (12 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 42.50 točke
144 MLAKAR NEJC (2 Vd) Karate društvo Loče 2.10 točke
145 MOČNIK TIMI (18 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 65.6 točke
146 MOHENSKI ROBI (3 nastupi) Karate Klub Žalec 9.60 točke
147 MOZETIČ-KERIN JAN (3 nastupi) Karate Klub Postojna 4.30 točke
148 MUHIĆ DIN (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točke
149 MUJIć VEDAD (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.70 točke
150 MUJKANOVIĆ AJDIN (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.40 točke
151 MUJKANOVIC ANAN (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točke
152 MUR LUC (5 nastupi) Karate Klub Radvanje 12.60 točke
153 NEDELKO NIK (1 Nastup) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točke
154 OBLAK TJAž (4 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 11.60 točke
155 OČKO GAL (9 nastupi) Karate klub Seki 39.1 točke
156 ORNIK NINO (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 7.00 točke
157 OŠTIR RAVNJAK TIAN (4 nastupi) Društvo Za Karate Celje 7.20 točke
158 OVČAR ŽIGA (1 Nastup) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 0.70 točke
159 PAŠIČ ADAM (10 nastupi) Karate klub Velenje 30.40 točke
160 PAŠIĆ ISAK (4 nastupi) Karate klub Velenje 7.40 točke
161 PASKVALE MATIC (1 Nastup) Klub borilnih veščin Sevnica 0.90 točke
162 PERC LUKA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 6.40 točke
163 PERMOZER MARC (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 0.70 točke
164 PETEK BINE (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 točke
165 PETERNEL ŽAN (7 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.10 točke
166 PEZDEVŠEK LIAM (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 0.70 točke
167 PIRMAN GAL (1 Nastup) Karate Klub Zmaj 2.00 točke
168 PIžMOHT ARIJAN (4 nastupi) Karate Klub Hrastnik 6.30 točke
169 PLASKAN JURIJ (10 nastupi) Karate Klub Žalec 39.50 točke
170 PLEVNIK GAL (4 nastupi) Karate Klub Kranj 9.50 točke
171 PLOšINJAK TADEJ (4 nastupi) Karate Klub Radvanje 9.60 točke
172 PODKRIŽNIK LUKA (4 nastupi) Karate društvo Loče 6.90 točke
173 PODPEČAN LAN (6 nastupi) Karate Klub Polzela 22.40 točke
174 PODPEČAN SVIT (2 Vd) Karate Klub Polzela 5.60 točke
175 POLAK ŽAN (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točke
176 POŽARNIK KNEZ GAL (2 Vd) Športno Društvo Dinamik Celje 2.70 točke
177 POŽARNIK KNEZ VID (9 nastupi) Športno Društvo Dinamik Celje 18.90 točke
178 PRAH TILEN (11 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 37.00 točke
179 PRIMOŽIČ TIT (5 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 36.4 točke
180 RADIĆ LUKA (7 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 15.90 točke
181 RAKOVNIK SVEN (10 nastupi) Društvo Za Karate Celje 60 točke
182 RAMIĆ BELMIN (2 Vd) Karate Klub Zmaj 4.00 točke
183 RATOšA NINO (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 2.40 točke
184 REBOLJ LUKA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.80 točke
185 REIHS JAKA (11 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 39.00 točke
186 RIOSA NOVAK TILEN (7 nastupi) Karate Klub Polzela 13.70 točke
187 RIZVANOVIĆ ENEJ, (1 Nastup) Karate klub Seki 2.00 točke
188 ROBEK MARK (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 4.80 točke
189 ROLA LUKA (5 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 14.70 točke
190 ROMIH DOMEN (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točke
191 RUDONJIĆ JOVAN (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.50 točke
192 RUTAR DENNIS DEAN (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 7.00 točke
193 ŠABEC ALJOšA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
194 SADIKOVIć AJDIN (3 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 2.10 točke
195 ŠAJNOVIČ NEJC (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 točke
196 SALKIČ ERVIN (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 21.50 točke
197 SARAJLIć ELDIN (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 4.00 točke
198 SEDONJA MATIJA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točke
199 ŠEHIĆ DENIS (9 nastupi) Karate Klub Trbovlje 27.00 točke
200 SKALIč BOR (2 Vd) Karate Klub Petrovče 3.70 točke
201 SKALIč BRIN (1 Nastup) Karate Klub Petrovče 1.20 točke
202 SKALICKY GAL (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 4.80 točke
203 ŠKOFLANC NICK (4 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.90 točke
204 ŠKOFLJANC ZAK (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 7.20 točke
205 SKOTNIK SANI (5 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 19.80 točke
206 ŠKRABAR MAKS (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.00 točke
207 ŠKRABLIN PATRIK (6 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 14.40 točke
208 SKVARčA ALEKSEJ (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 0.70 točke
209 SLUGA JURE (17 nastupi) Karate klub Seki 53.90 točke
210 ŠMARČAN SIMON (5 nastupi) Društvo Za Karate Celje 11.90 točke
211 SMREKAR MATIC (1 Nastup) Karate klub Šiška 2.40 točke
212 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (2 Vd) Karate-do klub Ig Shotokan 2.70 točke
213 SODIN LEON (10 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 32.80 točke
214 ŠOLAJA STEFAN (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.30 točke
215 ŠTEFANIČ VAL (5 nastupi) Karate klub Velenje 10.20 točke
216 ŠTELCER LUKA (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 7.10 točke
217 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 4.00 točke
218 STERNIŠA NEJC (22 nastupi) Karate klub Seki 108 točke
219 ŠTIGL GAŠPER (2 Vd) Klub borilnih veščin Sevnica 2.70 točke
220 STOJADINOVIć TIMOTEJ (6 nastupi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 14.40 točke
221 STOJANOVIć MARKO (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.50 točke
222 STOJNIĆ MAIK (3 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 4.20 točke
223 ŠTRMAN PLAJH JAŠA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točke
224 STVARNIK JERNEJ (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 1.20 točke
225 SUBOTIč FILIP (3 nastupi) Karate Klub Postojna 8.00 točke
226 SUŠA ŽIGA (4 nastupi) Karate Klub Žalec 7.80 točke
227 TALER JAKA (7 nastupi) Shotokan Karate Klub Bohinj 40 točke
228 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (7 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 54.6 točke
229 TAVžELJ VIDAL (1 Nastup) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 1.00 točke
230 TOČAKOVIĆ NEMANJA (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 2.80 točke
231 TOMC NACE (4 nastupi) Karate Klub Žalec 6.60 točke
232 TOMC VITO (2 Vd) Karate Klub Žalec 3.20 točke
233 TOPčAGIć AMAR (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 2.20 točke
234 TOPOLOVEC DOMEN (9 nastupi) KARATE KLUB BRANIK 25.50 točke
235 TRATNIK ALEN (5 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 14.60 točke
236 TRBOVŠEK ŽIGA (5 nastupi) Karate Klub Polzela 11.50 točke
237 TRONTELJ TAI (4 nastupi) Karate Klub Cerknica 4.20 točke
238 TROZIČ FADIL (1 Nastup) Karate Klub Zmaj 3.20 točke
239 VALENČAK MIHAEL (10 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 44.2 točke
240 VALIŠER TIMOTEJ (7 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 24.40 točke
241 VALNER TIM (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 23.6 točke
242 VANOVŠEK ENEJ, (5 nastupi) Karate klub Seki 16.60 točke
243 VEBERIč FILIP JAKOB (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 4.00 točke
244 VESEL LOVRO (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
245 VILFAN MATEJ (4 nastupi) Karate Klub Kranj 6.90 točke
246 VNUK ALEKS (2 Vd) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
247 VRELLA YLL (3 nastupi) Karate Klub Rudar Velenje 5.00 točke
248 ŽAGAR MITJA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točke
249 ZALAR JAKOB (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.70 točke
250 ZARIČ VID (25 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 97.50 točke
251 ZBIL GREGA (7 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 25 točke
252 ŽIBRET BOR (7 nastupi) Karate Klub Ljubljana 31.20 točke
253 ZIDAR DOMEN (5 nastupi) Karate Klub Trbovlje 35.6 točke
254 ZLATKOV TEODOR (5 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 35.2 točke
255 ŽLOF ANDROJNA ZORAN (2 Vd) Karate Klub Zmaj 7.20 točke
256 ŽUMER JAKOB (8 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.50 točke
257 ZUPANEC TIM (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 5.60 točke
# Natjecatelj točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (7 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.5 točke
2 AHMETOVIĆ ZARA (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točke
3 ALIĆ INES (2 Vd) Karate klub Velenje 10.80 točke
4 ANTONIN KLARA (2 Vd) Karate Klub Virtus Duplica 2.40 točke
5 ARSENIČ SARA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 7.20 točke
6 AUDIč VITA (1 Nastup) Karate Klub Hrastnik 0.90 točke
7 AVŽNER ZOJA (6 nastupi) Karate Klub Polzela 12.20 točke
8 BABIČ ANA (2 Vd) Karate društvo Loče 2.20 točke
9 BAJUK EVA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 točke
10 BALDžIEV TANJA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.80 točke
11 BAŠAR EMA (11 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 28.80 točke
12 BASAR MARUŠA (2 Vd) Karate Klub Cerknica 2.20 točke
13 BELE ANA (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.50 točke
14 BELE LEA (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 3.00 točke
15 BERGANT LAURA (8 nastupi) Karate Klub Polzela 39.1 točke
16 BERTONCELJ RUžICA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točke
17 BEŠIČ LANA (7 nastupi) Karate Klub Postojna 16.00 točke
18 BETON KLARA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 0.90 točke
19 BIKIČ TIANA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 7.30 točke
20 BIZJAK LEDERER LEJA (4 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 7.20 točke
21 BOBEK MATIJA (1 Nastup) KARATE KLUB BRANIK 1.80 točke
22 BOŽJAK LAURA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 2.10 točke
23 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 Nastup) Karate klub Sokol 2.00 točke
24 BREZOVNIK TISA JERNEA (9 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 36.90 točke
25 BUKOVINSKI PATRICIJA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 4.40 točke
26 ČAčULOVIč PATRICIJA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 1.60 točke
27 CARLI MARUšA SARA (4 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 7.90 točke
28 CARLI SOFIJA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 2.20 točke
29 CEKOV VANNA (6 nastupi) Karate Klub Kranj 8.00 točke
30 CENTRIH ALEKSANDRA (8 nastupi) Karate klub Seki 17.20 točke
31 CENTRIH PATRICIJA, (1 Nastup) Karate klub Seki 1.80 točke
32 ČERU JERNEJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.40 točke
33 CESAR PIA (8 nastupi) Karate klub Velenje 41 točke
34 ČEŠAREK SIMONA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 6.00 točke
35 ČESEN VESNA (5 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 18.00 točke
36 ČESKO KAJA (2 Vd) Karate klub Velenje 4.90 točke
37 ČUHALEV NADJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 2.40 točke
38 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (4 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točke
39 DEBELJAK HANA (9 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 45.1 točke
40 DRAKSLER IZA (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.60 točke
41 DROBNJAK MARINA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 2.70 točke
42 ĐAKOVIć LARA (8 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 21.40 točke
43 ĐAKOVIć TIANA (4 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 9.60 točke
44 ETEROVIč MAšA (9 nastupi) Karate Klub Kranj 23 točke
45 FRAS PIA LETRICIA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 točke
46 GALIČ NASTJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 14.80 točke
47 GANZITTI NIA (14 nastupi) Karate klub Seki 68.5 točke
48 GLAVNIK ZARA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.40 točke
49 GODNIČ ANJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 9.60 točke
50 GOLAČ AJDA (2 Vd) Karate klub Seki 4.80 točke
51 GOLčMAN ANEJA (1 Nastup) Karate Klub Mislinja 1.00 točke
52 GRAJFONER LEVEC MAJA (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 8.00 točke
53 HABERL BARBARA (12 nastupi) Karate Klub Trbovlje 66.4 točke
54 HABERL URšA (10 nastupi) Karate Klub Trbovlje 76.2 točke
55 HABJAN NUšA (8 nastupi) Karate Klub Postojna 25.10 točke
56 HORVATIČ KATJA (6 nastupi) Karate Klub Radvanje 14.20 točke
57 HRAŠČANEC NIKA (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 točke
58 HRAŠČANEC TAJA (5 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 10.80 točke
59 HRIBAR GAJA (12 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 40.00 točke
60 HUMAR GAJA (5 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točke
61 IVANČIČ KIARA (9 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 21.80 točke
62 IVANOVIĆ ANA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 4.50 točke
63 JAGARINEC ANIKA (2 Vd) Karate Klub Polzela 8.00 točke
64 JANŽEKOVIČ NUšA (7 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 15.70 točke
65 JANŽEKOVIČ TIJA (6 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 17.40 točke
66 JELENKO NINA (4 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.90 točke
67 JERIHA KATJA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 5.60 točke
68 JEROT NEŽA (3 nastupi) Karate klub Seki 12.00 točke
69 JESENEK ROJŠEK ANEJA (6 nastupi) Karate Klub Polzela 20.1 točke
70 JEVŠENAK ALINA (10 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 28.90 točke
71 JOšT ZALA (8 nastupi) Karate Klub Postojna 19.70 točke
72 JOVANOVIĆ LANA (9 nastupi) Karate klub Velenje 34 točke
73 JOZIČ ELLA (8 nastupi) Karate klub Velenje 18.20 točke
74 KENDA MAŠA (5 nastupi) Karate klub Velenje 11.60 točke
75 KERŠIČ AHLIN AJDA (8 nastupi) Karate Klub Kranj 36.00 točke
76 KOBAL - PAHOR LEA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 6.90 točke
77 KOCET NISA (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 4.00 točke
78 KODRIČ NEJA (1 Nastup) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 3.60 točke
79 KOLANDER EVA (5 nastupi) Karate Klub Trbovlje 21.6 točke
80 KOMERIčKI LUCIJA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
81 KONTREC ALJA (7 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 19.20 točke
82 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (8 nastupi) Karate Klub Trbovlje 28.60 točke
83 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
84 KOTNIK ANJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 7.6 točke
85 KOTNIK NIKA (2 Vd) Karate Klub Kranj 6.00 točke
86 KRAMBERGER LARA (2 Vd) Karate Klub Polzela 2.40 točke
87 KRAMBERGER ZALA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 3.20 točke
88 KRISTIć KAROLINA (4 nastupi) Karate klub Seki 7.40 točke
89 KRUMPAK TINKARA (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.90 točke
90 KRVINA LIA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točke
91 KURBEGOVIĆ AJLA (5 nastupi) Karate Klub Ljubljana 22.8 točke
92 KURBEGOVIĆ EDNA (7 nastupi) Karate Klub Ljubljana 18.00 točke
93 KUTIJA ALJA (2 Vd) Karate klub Velenje 3.60 točke
94 KUTNJAK URŠKA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
95 KVAS TJAŠA (10 nastupi) Karate Klub Žalec 35.60 točke
96 LAČEVIĆ IVONA (1 Nastup) Karate Klub Tiger Velenje 1.60 točke
97 LAHARNAR ANJA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.20 točke
98 LAKNER MAJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 10.80 točke
99 LAMPIČ ANA (4 nastupi) Karate Klub Ljubljana 10.80 točke
100 LAVRIČ SARA (2 Vd) Karate Klub Brežice 2.40 točke
101 LEBEN TINKARA (20 nastupi) Karate Klub Kranj 64.50 točke
102 LEVEC GRAJFONER LARA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 2.10 točke
103 LIKAR ALJA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 4.80 točke
104 LIŠINOVIĆ ELMA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 3.30 točke
105 LIŠINOVIĆ SARA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.30 točke
106 LONČARIČ ZOJA (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
107 LOZIć BELMINA (1 Nastup) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točke
108 LUBAJNŠEK LINA (7 nastupi) Karate Klub Radvanje 19.20 točke
109 MAGAJNA MAšA (11 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 37.20 točke
110 MAVSAR TAJDA (6 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 19.00 točke
111 MEDIĆ ADELA (10 nastupi) Društvo Za Karate Celje 41.60 točke
112 MEKIč KIARA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 točke
113 MERC MAJA (6 nastupi) Karate klub Šiška 6.60 točke
114 MILJATOVIĆ ANDJELA, (12 nastupi) Karate klub Seki 43.6 točke
115 MLAKAR NIKA (3 nastupi) Karate društvo Loče 6.00 točke
116 MLAKAR NIKA (6 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 9.60 točke
117 MOLNAR ELIZABETA (8 nastupi) Karate Klub Ljubljana 36.7 točke
118 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 nastupi) Karate klub Velenje 8.50 točke
119 MULEC NIKA (3 nastupi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 7.80 točke
120 MUZIK TAŠA (9 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 30.00 točke
121 NADIŽAR LANA TISA (20 nastupi) Karate Klub Kranj 68.4 točke
122 NIŠANDŽIČ IVANA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 1.20 točke
123 NOVAK EMA (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 0.70 točke
124 NOVAK SARA (3 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.80 točke
125 NOVAK SARA, (10 nastupi) Karate klub Seki 21.80 točke
126 OGRIZEK TRINA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.60 točke
127 OMERZO NIKA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 3.60 točke
128 OSMANAJ DORENTINA (8 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 22.40 točke
129 OSMIć SUMEJJA (2 Vd) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točke
130 PATERNOSTER ALENKA (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.20 točke
131 PAVŠIČ HANA (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 10.80 točke
132 PETAN ELA (18 nastupi) Karate Klub Brežice 48.90 točke
133 PETKOVIĆ SAŠA (7 nastupi) Karate Klub Brežice 13.20 točke
134 PETKOVIĆ TJAŠA (10 nastupi) Karate Klub Brežice 22.90 točke
135 PETRIČ REBECCA LANA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 4.20 točke
136 PISNIK MAJA MARI (4 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.5 točke
137 PLOHL TAJA (11 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 32.70 točke
138 POLAK TIA (12 nastupi) Karate Klub Kranj 29.00 točke
139 POTISK LAURA (8 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 64.1 točke
140 PRATNEMER HANA (1 Nastup) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 točke
141 PUČKO KAJA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 6.90 točke
142 PUČKO NIKA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 6.90 točke
143 PURIĆ ADRIJANA (5 nastupi) Karate klub Sokol 12.00 točke
144 PUŠNIK LINA (3 nastupi) Karate Klub Žalec 29.9 točke
145 RADAKOVIĆ JANA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 0.90 točke
146 RADIĆ MANJA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točke
147 RAUTER HANNAH VELA (3 nastupi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.00 točke
148 REBOLJ MANCA (5 nastupi) Karate Klub Kranj 8.40 točke
149 REPIČ JERCA (8 nastupi) Karate Klub Kranj 48 točke
150 RIOSA NOVAK KAJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 4.50 točke
151 RISTIĆ TJAŠA (2 Vd) Karate Klub Kranj 84.8 točke
152 ROJS JANA (3 nastupi) Karate klub WKSA Duplek 8.00 točke
153 ROJS VITA (1 Nastup) Karate klub WKSA Duplek 1.80 točke
154 ROM ZUPANC EMA (4 nastupi) Karate Klub Nestor 10.50 točke
155 RUDOLF NIKA (2 Vd) Karate klub Velenje 6.00 točke
156 RUDONJIĆ MARIJA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 5.00 točke
157 SARAJLIć ADELISA (4 nastupi) Karate Klub Tiger Velenje 8.00 točke
158 SAVANOVIć LANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Grosuplje 7.20 točke
159 SAVKOVIć IVANA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 4.20 točke
160 ŠENICA NIKA (7 nastupi) Karate Klub Polzela 38.9 točke
161 SEREC EVA (4 nastupi) Karate Klub Sho-Kan Apače 6.20 točke
162 SEREC IZABELA (1 Nastup) Karate Klub Sho-Kan Apače 1.50 točke
163 SEVER EMA (1 Nastup) Karate Klub Brežice 3.60 točke
164 SIMONIČ MAšA (5 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 44 točke
165 ŠKRABLIN TARA (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.70 točke
166 SKUHALA ZOJA (2 Vd) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točke
167 SMILJAN KITI (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 8.8 točke
168 SMRDEL LIVIJA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
169 SODIN LARA (9 nastupi) KARATE KLUB KOZJANSKO 25.50 točke
170 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (10 nastupi) Društvo Za Karate Celje 25.70 točke
171 ŠTIGL KLARA (2 Vd) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 točke
172 STOJANOVIĆ GLORIA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.20 točke
173 ŠTUCIN AJDA (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točke
174 ŠUPUK LINA (1 Nastup) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točke
175 TEKAVC MAŠA (4 nastupi) Karate Klub Cerknica 6.50 točke
176 TEPEŠ KAROLINA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točke
177 TOMAŽIČ EVA (7 nastupi) Karate klub Seki 19.50 točke
178 TOPOLOVEC KAJA (8 nastupi) Karate Klub Žalec 23.30 točke
179 TORKAR AJDA (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 3.50 točke
180 UGOVšEK ALENKA (10 nastupi) Karate Klub Žalec 27.5 točke
181 VAHTAR LARA (2 Vd) Karate Klub Zmaj 4.00 točke
182 VALENČAK NELI (8 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 22.50 točke
183 VANOVŠEK ZOJA. (9 nastupi) Karate klub Seki 21.00 točke
184 VELA RAUTER SOFIA HA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točke
185 VERČKO ANA (4 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 7.00 točke
186 VRBNJAK TANJA (2 Vd) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točke
187 ŽAFRAN ISABELLA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
188 ZAGER HANA (12 nastupi) Karate klub Velenje 35.50 točke
189 ZEčIRI LORNA (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 4.50 točke
190 ŽERJAV NUŠA (8 nastupi) Karate Klub Polzela 46.9 točke
191 ŽIBRET ZALA MARIA (9 nastupi) Karate Klub Ljubljana 51.6 točke
192 ZIDARIČ ŠPELA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.40 točke
193 ZORIČ ANĐELA (2 Vd) Društvo Za Borilne Veščine Piran 5.00 točke
194 ZUPANčIč NANA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 2.20 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve