Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ADAMIč TIMON (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.40 točk
2 ARSENIć PETAR (2 nastopa) Karate Klub Postojna 7.50 točk
3 BAJUK BENJAMIN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točk
4 BARL MAJ (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 6.00 točk
5 BAŠIČ FEKONJA MAI (3 nastopi) Karate Klub Polzela 6.70 točk
6 BATIć NASER (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
7 BELE LUKA (4 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 12.00 točk
8 BLATNIK TAŠ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
9 BOJC JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Postojna 3.00 točk
10 BOROVNIK NIK (10 nastopov) Karate klub Velenje 33.30 točk
11 BOŽIČ CENE (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 3.60 točk
12 BREMEC ALJAŽ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 1.00 točk
13 BRITOVŠEK MARCEL (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 5.20 točk
14 BRLEK ROK (2 nastopa) Karate Klub Šiška 7.20 točk
15 BULJUBAŠIĆ KENAN (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 3.00 točk
16 BURLAK ANDRAŽ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
17 BURLAK TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 14.80 točk
18 ČEH ALEŠ (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 3.60 točk
19 CERJAK JAKA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 3.30 točk
20 ČESEN BORIS (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.20 točk
21 ČESNIK DENIS (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.70 točk
22 ČIMžAR ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
23 COLNARIČ NIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točk
24 ČRNILEC KESIČ ŽIGA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.60 točk
25 ČUčEK MIšEL (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.40 točk
26 ČULIBRK JAN (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.80 točk
27 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (2 nastopa) Karate Klub Polzela 6.00 točk
28 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 nastop) Karate Klub Virtus Duplica 2.40 točk
29 ERŽEN ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 3.30 točk
30 FILIPIČ MARK (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točk
31 FILIPOVIć ENEJ (2 nastopa) Karate Klub Žalec 3.50 točk
32 FLIS ANDREJ (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
33 GAAL JAKA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.50 točk
34 GABRIJELČIČ LAN (1 nastop) Karate Klub Vrhnika 2.10 točk
35 GANZITTI NOAH (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.20 točk
36 GOLEŠ LAN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
37 GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
38 GORENC DENIS (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 7.20 točk
39 GORENŠEK VID (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.70 točk
40 GORIŠEK MATEJ (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.30 točk
41 GOSTIĆ STEFAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.50 točk
42 GRAČNAR JAN (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.00 točk
43 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
44 GRIL BLAž (2 nastopa) Karate Klub Postojna 2.00 točk
45 GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.20 točk
46 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
47 HAJRULAI LUAN, (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 14.00 točk
48 HARALOVIČ DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
49 HARTL BOR (2 nastopa) Športno društvo za karate GES 16.00 točk
50 HARTL JAN (2 nastopa) Športno društvo za karate GES 6.40 točk
51 HERMAN BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 3.70 točk
52 HLASTEC KIAN (4 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 12.80 točk
53 HMELAK TIBOR (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00 točk
54 HRIBOVŠEK BLAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 14.40 točk
55 HUDALES TOMAŽ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 14.00 točk
56 HVALA ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 0.70 točk
57 ISAKOVIĆ ALEN (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 17.50 točk
58 ISAKOVIĆ KENAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 13.20 točk
59 JAMNIK LUCIJAN (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.20 točk
60 JANJIĆ. SAŠA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 1.90 točk
61 JELEN GAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 3.70 točk
62 JELENKO BENJAMIN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.50 točk
63 JOKSIMOVIĆ STEFAN (4 nastopi) Karate Klub Žalec 18.80 točk
64 JORDAN TIMOTEJ (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 3.60 točk
65 JURAJA VINKO (6 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 18.00 točk
66 KERŠIČ AHLIN ŽAN (5 nastopov) Karate Klub Kranj 22.30 točk
67 KLANEČEK ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 9.60 točk
68 KLEMENčIč KRISTJAN (5 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 9.60 točk
69 KLEMENČIČ TAJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 1.20 točk
70 KLOBASA ALEKS (10 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 29.00 točk
71 KLOBASA BLAŽ (9 nastopov) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 26.30 točk
72 KOKOL PINO (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.40 točk
73 KOKOTEC MARTIN (3 nastopi) Karate Klub Žalec 10.80 točk
74 KOLšEK KLEMEN (5 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.90 točk
75 KOREN JURE (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 7.60 točk
76 KORITNIK JERNEJ (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
77 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
78 KOžELJ ALEKS (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.50 točk
79 KRAJNC MIHA (5 nastopov) Karate Klub Selnica Ob Dravi 10.80 točk
80 KRIžAJ ALEKSANDER (4 nastopi) Karate Klub Kranj 6.30 točk
81 KRŽIŠNIK GAL (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 18.00 točk
82 KRŽIŠNIK LAN (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 9.20 točk
83 KUNST NEJC (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
84 KUNŠTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točk
85 KVAS LUKA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.00 točk
86 LAMI ALTRIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 0.90 točk
87 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.20 točk
88 LAZIć LEON (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
89 LENART LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 0.70 točk
90 LEŠEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točk
91 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
92 LIPOVŠEK AMADEJ (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 7.20 točk
93 LOČNIKAR MIHA (2 nastopa) Karate društvo Loče 7.20 točk
94 LORBER MAJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.40 točk
95 LOTRIč FILIP (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 3.00 točk
96 LUBAJNŠEK LINA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.20 točk
97 MAKAROV ILLYA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 8.40 točk
98 MARIČ REM (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 26.40 točk
99 MARINKOVIČ ANŽE (2 nastopa) Karate Klub Žalec 2.20 točk
100 MARKULJEVIČ MARKO (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.80 točk
101 MARKULJEVIČ UROŠ (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 9.90 točk
102 MAVSAR TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
103 MEDVED MAKS (3 nastopi) Karate Klub Žalec 4.50 točk
104 MERC JANEZ (1 nastop) Karate Klub Šiška 1.00 točk
105 MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Velenje 1.80 točk
106 MIHELIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
107 MIKŠA LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 točk
108 MILJATOVIČ ALEKSA, (6 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 13.00 točk
109 MLAKAR JAN (3 nastopi) Karate društvo Loče 9.40 točk
110 MLAKAR LUKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točk
111 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 1.20 točk
112 MOČNIK TIMI (8 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 21.00 točk
113 MOHENSKI ROBI (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
114 MOZETIČ-KERIN JAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
115 MUJIć VEDAD (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.70 točk
116 MUR LUC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
117 OBLAK TJAž (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točk
118 OČKO GAL (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 17.70 točk
119 ORNIK NINO (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.40 točk
120 OVČAR ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 0.70 točk
121 PAŠIČ ADAM (6 nastopov) Karate klub Velenje 20.40 točk
122 PAŠIĆ ISAK (2 nastopa) Karate klub Velenje 2.70 točk
123 PETEK BINE (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.00 točk
124 PETERNEL ŽAN (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.90 točk
125 PEZDEVŠEK LIAM (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 0.70 točk
126 PIžMOHT ARIJAN (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 1.20 točk
127 PLASKAN JURIJ (6 nastopov) Karate Klub Žalec 17.90 točk
128 PLEVNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.60 točk
129 PLOšINJAK TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.60 točk
130 PODKRIŽNIK LUKA (3 nastopi) Karate društvo Loče 4.50 točk
131 PODPEČAN LAN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.00 točk
132 POLAK ŽAN (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točk
133 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 0.90 točk
134 POŽARNIK KNEZ VID (4 nastopi) Športno Društvo Dinamik Celje 8.10 točk
135 PRAH TILEN (5 nastopov) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 12.00 točk
136 PRIMOŽIČ TIT (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.60 točk
137 RADIĆ LUKA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.40 točk
138 RAKOVNIK SVEN (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 21.60 točk
139 RAMIĆ BELMIN (1 nastop) Karate Klub Zmaj 2.00 točk
140 REBOLJ LUKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.80 točk
141 REIHS JAKA (4 nastopi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 10.00 točk
142 RIOSA NOVAK TILEN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 4.30 točk
143 RIZVANOVIĆ ENEJ, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.00 točk
144 ROBEK MARK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
145 ROMIH DOMEN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točk
146 RUDONJIĆ JOVAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.50 točk
147 RUTAR DENNIS DEAN (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.40 točk
148 SADIKOVIć AJDIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 0.70 točk
149 ŠAJNOVIČ NEJC (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 1.00 točk
150 SALKIČ ERVIN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 11.90 točk
151 ŠEHIĆ DENIS (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
152 SKALIč BOR (1 nastop) Karate Klub Petrovče 0.70 točk
153 SKALIč BRIN (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.20 točk
154 SKALICKY GAL (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.20 točk
155 ŠKOFLANC NICK (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.30 točk
156 ŠKOFLJANC ZAK (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
157 SKOTNIK SANI (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 7.00 točk
158 ŠKRABAR MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
159 ŠKRABLIN PATRIK (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 7.20 točk
160 SLUGA JURE (6 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 15.80 točk
161 ŠMARČAN SIMON (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.30 točk
162 SMREKAR MATIC (1 nastop) Karate Klub Šiška 2.40 točk
163 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 1.80 točk
164 SODIN LEON (4 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 15.20 točk
165 ŠOLAJA STEFAN (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.60 točk
166 ŠTELCER LUKA (2 nastopa) Karate Klub Selnica Ob Dravi 4.70 točk
167 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
168 STERNIŠA NEJC (11 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 40.20 točk
169 STOJADINOVIć TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 4.80 točk
170 STOJANOVIć MARKO (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.50 točk
171 STOJNIĆ MAIK (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
172 SUBOTIč FILIP (2 nastopa) Karate Klub Postojna 7.00 točk
173 SUŠA ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 5.40 točk
174 TALER JAKA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 2.40 točk
175 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.10 točk
176 TAVžELJ VIDAL (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 1.00 točk
177 TOMC NACE (3 nastopi) Karate Klub Žalec 4.20 točk
178 TOMC VITO (2 nastopa) Karate Klub Žalec 3.20 točk
179 TOPčAGIć AMAR (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 2.20 točk
180 TOPOLOVEC DOMEN (5 nastopov) Karate Klub Branik Maribor 9.60 točk
181 TRATNIK ALEN (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točk
182 TRBOVŠEK ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.00 točk
183 TRONTELJ TAI (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
184 TROZIČ FADIL (1 nastop) Karate Klub Zmaj 3.20 točk
185 VALENČAK MIHAEL (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.80 točk
186 VALIŠER TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Selnica Ob Dravi 7.60 točk
187 VALNER TIM (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 12.40 točk
188 VANOVŠEK ENEJ, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 2.40 točk
189 VEBERIč FILIP JAKOB (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.00 točk
190 VILFAN MATEJ (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.80 točk
191 VNUK ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
192 VRELLA YLL (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
193 ŽAGAR MITJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
194 ZARIČ VID (11 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 34.50 točk
195 ZBIL GREGA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 5.00 točk
196 ŽIBRET BOR (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
197 ZIDAR DOMEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 11.20 točk
198 ZLATKOV TEODOR (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.20 točk
199 ŽLOF ANDROJNA ZORAN (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 7.20 točk
200 ŽUMER JAKOB (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.70 točk
201 ZUPANEC TIM (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 5.60 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
2 AHMETOVIĆ ZARA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točk
3 ALIĆ INES (2 nastopa) Karate klub Velenje 10.80 točk
4 ANTONIN KLARA (1 nastop) Karate Klub Virtus Duplica 1.00 točk
5 ARSENIČ SARA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 4.80 točk
6 AUDIč VITA (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 0.90 točk
7 AVŽNER ZOJA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 6.20 točk
8 BABIČ ANA (1 nastop) Karate društvo Loče 1.50 točk
9 BALDžIEV TANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.80 točk
10 BAŠAR EMA (4 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 8.40 točk
11 BASAR MARUŠA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.70 točk
12 BELE ANA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.50 točk
13 BELE LEA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.00 točk
14 BERGANT LAURA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 11.10 točk
15 BERTONCELJ RUžICA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
16 BEŠIČ LANA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 4.00 točk
17 BETON KLARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 0.90 točk
18 BIKIČ TIANA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.30 točk
19 BIZJAK LEDERER LEJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.40 točk
20 BREZOVNIK TISA JERNEA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.40 točk
21 BUKOVINSKI PATRICIJA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.40 točk
22 ČAčULOVIč PATRICIJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.60 točk
23 CARLI MARUšA SARA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.30 točk
24 CARLI SOFIJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
25 CEKOV VANNA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 4.00 točk
26 CENTRIH ALEKSANDRA, (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 13.40 točk
27 CENTRIH PATRICIJA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.80 točk
28 ČERU JERNEJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
29 CESAR PIA (4 nastopi) Karate klub Velenje 13.40 točk
30 ČEŠAREK SIMONA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
31 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.20 točk
32 DEBELJAK HANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 6.80 točk
33 DRAKSLER IZA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.60 točk
34 DROBNJAK MARINA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.70 točk
35 ĐAKOVIć LARA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 2.20 točk
36 ĐAKOVIć TIANA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 točk
37 ETEROVIč MAšA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 9.80 točk
38 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate Klub Selnica Ob Dravi 2.40 točk
39 GALIČ NASTJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 14.80 točk
40 GANZITTI NIA (8 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 29.80 točk
41 GLAVNIK ZARA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.40 točk
42 GODNIČ ANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.40 točk
43 GOLčMAN ANEJA (1 nastop) Karate Klub Mislinja 1.00 točk
44 GRAJFONER LEVEC MAJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
45 HABERL BARBARA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 13.60 točk
46 HABERL URšA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 9.60 točk
47 HABJAN NUšA (5 nastopov) Karate Klub Postojna 15.00 točk
48 HORVATIČ KATJA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 5.40 točk
49 HRAŠČANEC TAJA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 3.60 točk
50 HRIBAR GAJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 točk
51 HUMAR GAJA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 7.60 točk
52 IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.20 točk
53 IVANOVIĆ ANA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 4.50 točk
54 JAGARINEC ANIKA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.80 točk
55 JANŽEKOVIČ NUšA (6 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 11.70 točk
56 JANŽEKOVIČ TIJA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točk
57 JERIHA KATJA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.60 točk
58 JEROT NEŽA (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
59 JESENEK ROJŠEK ANEJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 5.10 točk
60 JEVŠENAK ALINA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.20 točk
61 JOšT ZALA (4 nastopi) Karate Klub Postojna 12.50 točk
62 JOVANOVIĆ LANA (4 nastopi) Karate klub Velenje 15.00 točk
63 JOZIČ ELLA (3 nastopi) Karate klub Velenje 4.70 točk
64 KENDA MAŠA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.40 točk
65 KERŠIČ AHLIN AJDA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 16.80 točk
66 KOBAL - PAHOR LEA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 0.90 točk
67 KOLANDER EVA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
68 KOMERIčKI LUCIJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
69 KONTREC ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 3.30 točk
70 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.60 točk
71 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
72 KOTNIK ANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.40 točk
73 KRAMBERGER LARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.20 točk
74 KRAMBERGER ZALA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 2.20 točk
75 KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 0.70 točk
76 KRUMPAK TINKARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točk
77 KURBEGOVIĆ AJLA (5 nastopov) Karate Klub Ljubljana 16.40 točk
78 KURBEGOVIĆ EDNA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
79 KVAS TJAŠA (6 nastopov) Karate Klub Žalec 18.50 točk
80 LAČEVIĆ IVONA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.60 točk
81 LAHARNAR ANJA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
82 LAKNER MAJA (1 nastop) Karate Klub Brežice 1.20 točk
83 LAMPIČ ANA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 8.40 točk
84 LAVRIČ SARA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 2.40 točk
85 LEBEN TINKARA (7 nastopov) Karate Klub Kranj 15.00 točk
86 LEVEC GRAJFONER LARA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.20 točk
87 LIŠINOVIĆ SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.10 točk
88 LONČARIČ ZOJA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.00 točk
89 LOZIć BELMINA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
90 LUBAJNŠEK LINA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 8.80 točk
91 MAGAJNA MAšA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 7.20 točk
92 MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
93 MEDIĆ ADELA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.70 točk
94 MEKIč KIARA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 točk
95 MERC MAJA (3 nastopi) Karate Klub Šiška 2.90 točk
96 MILJATOVIĆ ANDJELA, (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.40 točk
97 MLAKAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 3.90 točk
98 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 0.90 točk
99 MOLNAR ELIZABETA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 7.20 točk
100 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.70 točk
101 MULEC NIKA (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 1.00 točk
102 MUZIK TAŠA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.40 točk
103 NADIŽAR LANA TISA (8 nastopov) Karate Klub Kranj 27.90 točk
104 NIŠANDŽIČ IVANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
105 NOVAK SARA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.80 točk
106 NOVAK SARA, (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 8.80 točk
107 OGRIZEK TRINA (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.60 točk
108 OMERZO NIKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.60 točk
109 OSMANAJ DORENTINA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 točk
110 PATERNOSTER ALENKA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
111 PAVŠIČ HANA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točk
112 PETAN ELA (6 nastopov) Karate Klub Brežice 16.80 točk
113 PETKOVIĆ SAŠA (4 nastopi) Karate Klub Brežice 7.20 točk
114 PETKOVIĆ TJAŠA (4 nastopi) Karate Klub Brežice 8.40 točk
115 PETRIČ REBECCA LANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
116 PISNIK MAJA MARI (4 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.50 točk
117 PLOHL TAJA (5 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 12.20 točk
118 POLAK TIA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 9.00 točk
119 POTISK LAURA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 10.50 točk
120 PRATNEMER HANA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 točk
121 PUČKO KAJA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.50 točk
122 PUČKO NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.50 točk
123 PURIĆ ADRIJANA (1 nastop) Karate klub Sokol 1.50 točk
124 PUŠNIK LINA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 16.00 točk
125 RADAKOVIĆ JANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 0.90 točk
126 RADIĆ MANJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
127 RAUTER HANNAH VELA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točk
128 REBOLJ MANCA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.80 točk
129 REPIČ JERCA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 15.60 točk
130 RISTIĆ TJAŠA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 14.40 točk
131 ROM ZUPANC EMA (1 nastop) Karate Klub Nestor 2.10 točk
132 SARAJLIć ADELISA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 3.00 točk
133 SAVANOVIć LANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 7.20 točk
134 SAVKOVIć IVANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 0.70 točk
135 ŠENICA NIKA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 14.10 točk
136 SEREC EVA (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 0.70 točk
137 SEVER EMA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.60 točk
138 SIMONIČ MAšA (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 24.00 točk
139 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.80 točk
140 SKUHALA ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točk
141 SMILJAN KITI (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.60 točk
142 SMRDEL LIVIJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
143 SODIN LARA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 8.70 točk
144 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 11.00 točk
145 ŠTUCIN AJDA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točk
146 ŠUPUK LINA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točk
147 TEKAVC MAŠA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
148 TOMAŽIČ EVA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 1.80 točk
149 TOPOLOVEC KAJA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 7.90 točk
150 UGOVšEK ALENKA (6 nastopov) Karate Klub Žalec 11.80 točk
151 VAHTAR LARA (1 nastop) Karate Klub Zmaj 3.00 točk
152 VALENČAK NELI (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.50 točk
153 VANOVŠEK ZOJA. (5 nastopov) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk
154 VELA RAUTER SOFIA HA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točk
155 VERČKO ANA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točk
156 VRBNJAK TANJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točk
157 ŽAFRAN ISABELLA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
158 ZAGER HANA (7 nastopov) Karate klub Velenje 15.40 točk
159 ŽERJAV NUŠA (4 nastopi) Karate Klub Polzela 13.30 točk
160 ŽIBRET ZALA MARIA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 10.80 točk
161 ZIDARIČ ŠPELA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
162 ZORIČ ANĐELA (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 3.00 točk
163 ZUPANčIč NANA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.50 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve