Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ADAMIč TIMON (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.40 točk
2 AKSENTIč NASTAS (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
3 ARSENIć PETAR (3 nastopi) Karate Klub Postojna 9.90 točk
4 BAJGOT NACE (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 4.20 točk
5 BAJUK BENJAMIN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 6.00 točk
6 BARL MAJ (7 nastopov) Karate Klub Petrovče 13.50 točk
7 BATIć NASER (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.20 točk
8 BAUMAN GAL (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk
9 BELE LUKA (10 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 25.20 točk
10 BENJAMIN ALEKSEJ (5 nastopov) Karate Klub Polzela 12.50 točk
11 BLATNIK TAŠ (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 13.50 točk
12 BOGDANOSKI GABRIEL (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 3.60 točk
13 BOJC JAKOB (4 nastopi) Karate Klub Postojna 6.00 točk
14 BOROVNIK DOMEN (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
15 BOROVNIK NIK (18 nastopov) Karate klub Velenje 67.20 točk
16 BOžIč AMADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 0.90 točk
17 BOžIč CENE (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 18.30 točk
18 BOžIč TADEJ (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.80 točk
19 BREMEC ALJAž (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 2.00 točk
20 BREZOČNIK JAN (6 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 21.60 točk
21 BRITOVšEK MARCEL (5 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.40 točk
22 BRLEK ROK (2 nastopa) Karate klub Šiška 7.20 točk
23 BULJUBAšIć KENAN (3 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 4.00 točk
24 BURLAK ANDRAŽ (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 7.20 točk
25 BURLAK TIMOTEJ (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 24.40 točk
26 ČEH ALEš (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 19.60 točk
27 CERJAK JAKA (5 nastopov) Karate Klub Brežice 7.20 točk
28 ČESEN BORIS (5 nastopov) Karate Klub Postojna 14.20 točk
29 ČESNIK DENIS (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 7.50 točk
30 CICVARIĆ LUKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
31 ČIMžAR ALEKS (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 5.40 točk
32 COLNARIč NIK (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
33 ČRNILEC ŽIGA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 18.40 točk
34 ČUčEK MIšEL (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.4 točk
35 ČULIBRK JAN (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.80 točk
36 DOLAR ŽAN TICIJAN (1 nastop) Karate Klub Virtus Duplica 2.40 točk
37 DONKO MATIC (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 6.00 točk
38 DURAKOVIć JAKOB (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.50 točk
39 ERžEN ŽIGA (7 nastopov) Karate Klub Kranj 10.20 točk
40 FERLIN LUKA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk
41 FILIPIč MARK (7 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
42 FILIPOVIć ENEJ (5 nastopov) Karate Klub Žalec 7.20 točk
43 FIRšT ANEJ (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
44 FLIS ANDREJ (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
45 GAAL JAKA (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 26.9 točk
46 GABRIJELčIč LAN (4 nastopi) Karate Klub Vrhnika 14.40 točk
47 GAčIć ALEKSANDER (3 nastopi) Karate Klub Kranj 3.70 točk
48 GOLEŠ LAN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
49 GOLEž PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
50 GORENC DENIS (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 13.60 točk
51 GORENšEK TILEN (1 nastop) Karate klub Seki 1.80 točk
52 GORENšEK VID (6 nastopov) Karate klub Seki 11.40 točk
53 GORIŠEK MATEJ (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 32.7 točk
54 GORJUP AžBE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
55 GOSTIć STEFAN (4 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 11.50 točk
56 GRAČNAR JAN (1 nastop) Karate Klub Nestor 1.00 točk
57 GRADIŠNIK BOŠTJAN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
58 GRIL BLAž (6 nastopov) Karate Klub Postojna 10.40 točk
59 GRIVEC TILEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 15.4 točk
60 GRZINČIČ VID (7 nastopov) Društvo Za Karate Celje 18.00 točk
61 HAJRULAI. LUAN (5 nastopov) Karate klub Seki 14.00 točk
62 HALILOVIĆ HARIS (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 0.70 točk
63 HARALOVIć DANIEL (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.00 točk
64 HARTL BOR (6 nastopov) Športno društvo za karate GES 45.2 točk
65 HARTL JAN (4 nastopi) Športno društvo za karate GES 16.80 točk
66 HERMAN BENJAMIN (7 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.70 točk
67 HLASTEC KIAN (12 nastopov) Karate klub Seki 46.00 točk
68 HMELAK TIBOR (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 23.00 točk
69 HRIBERNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.70 točk
70 HRIBOVšEK BLAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 14.40 točk
71 HUDALES TOMAž (7 nastopov) Društvo Za Karate Celje 56.1 točk
72 HVALA ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
73 ISAKOVIć ALEN (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 45.5 točk
74 ISAKOVIć KENAN (8 nastopov) Karate Klub Trbovlje 43.2 točk
75 JAMNIK LUCIJAN (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.20 točk
76 JANJIć SAšA (4 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točk
77 JELEN GAL (6 nastopov) Karate klub Velenje 12.70 točk
78 JELENKO BENJAMIN (9 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 32.90 točk
79 JOKSIMOVIć STEFAN (11 nastopov) Karate Klub Žalec 97.8 točk
80 JORDAN TIMOTEJ (9 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 53.3 točk
81 JURAJA VINKO (12 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 42.00 točk
82 KALENDER EDVIN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
83 KAURIN BORIS (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.50 točk
84 KERŠIČ AHLIN ŽAN (12 nastopov) Karate Klub Kranj 64.5 točk
85 KLANEčEK ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 9.60 točk
86 KLEMENčIč KRISTJAN (9 nastopov) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 25.6 točk
87 KLEMENčIč TAJ (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Bohinj 6.50 točk
88 KLOBASA ALEKS (22 nastopov) Karate klub Seki 81.4 točk
89 KLOBASA BLAž (15 nastopov) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 56.9 točk
90 KOKOL PINO (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.40 točk
91 KOKOTEC MARTIN (5 nastopov) Karate Klub Žalec 17.20 točk
92 KOLšEK KLEMEN (9 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.80 točk
93 KOLšEK MAJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
94 KOREN JURE (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 7.60 točk
95 KORENJAK BINE (7 nastopov) Karate Klub Polzela 26.7 točk
96 KORITNIK JERNEJ (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
97 KOŠMRLJ ERIK TEO (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 10.40 točk
98 KOžELJ ALEKS (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.50 točk
99 KRAčUN RENE (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 7.80 točk
100 KRAJNC JURE (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
101 KRAJNC MIHA (10 nastopov) Karate klub Selnica ob Dravi 25.20 točk
102 KRAJNC TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 2.00 točk
103 KRAMBERGER LOVRO (3 nastopi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 7.70 točk
104 KRIžAJ ALEKSANDER (5 nastopov) Karate Klub Kranj 8.70 točk
105 KRŽIŠNIK GAL (12 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 30.90 točk
106 KRžIšNIK LAN (11 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 25.60 točk
107 KUNST NEJC (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 21.00 točk
108 KUNšTEK NEJC (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.30 točk
109 KVAS LUKA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 12.40 točk
110 LAMI ALTRIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 0.90 točk
111 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.20 točk
112 LAZIć LEON (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
113 LEITHNER FLORIAN TOBIAS (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 7.00 točk
114 LENART LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 0.70 točk
115 LEšEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točk
116 LESNIKA ŽAN LUKA (4 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 7.60 točk
117 LIPIč ŽAK (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.40 točk
118 LIPOVšEK AMADEJ (8 nastopov) Društvo Za Karate Celje 21.00 točk
119 LOčNIKAR MIHA (4 nastopi) Karate društvo Loče 12.60 točk
120 LORBER MAJ (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 5.40 točk
121 LOTRIč FILIP (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 7.00 točk
122 LUBAJNšEK LINA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.20 točk
123 MAčAR DEJAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 2.10 točk
124 MAčAR TIJAN (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
125 MAKAROV ILLYA (6 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točk
126 MALEŠEVIČ MIŠO (2 nastopa) Karate Klub Postojna 2.20 točk
127 MALI NACE (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.00 točk
128 MARIč REM (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 26.40 točk
129 MARINKOVIč ANžE (3 nastopi) Karate Klub Žalec 4.00 točk
130 MARKULJEVIć MARKO (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 27.60 točk
131 MARKULJEVIć UROš (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 29.70 točk
132 MAVSAR TADEJ (5 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 6.40 točk
133 MEDVED MAKS (7 nastopov) Karate Klub Žalec 13.50 točk
134 MERC JANEZ (4 nastopi) Karate klub Šiška 9.20 točk
135 MERČNIK TIM (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 točk
136 MEšANOVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Velenje 11.40 točk
137 MIHELIč MAJ (5 nastopov) Karate Klub Cerknica 12.20 točk
138 MIKšA LOVRO (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 8.50 točk
139 MILEV MATEJ (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.50 točk
140 MILJATOVIČ ALEKSA (13 nastopov) Karate klub Seki 30.00 točk
141 MLAčNIK AžBE (4 nastopi) Karate Klub Polzela 6.70 točk
142 MLAKAR JAN (5 nastopov) Karate društvo Loče 11.80 točk
143 MLAKAR LUKA (12 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 42.50 točk
144 MLAKAR NEJC (2 nastopa) Karate društvo Loče 2.10 točk
145 MOčNIK TIMI (18 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 65.6 točk
146 MOHENSKI ROBI (3 nastopi) Karate Klub Žalec 9.60 točk
147 MOZETIČ-KERIN JAN (3 nastopi) Karate Klub Postojna 4.30 točk
148 MUHIć DIN (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
149 MUJIć VEDAD (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.70 točk
150 MUJKANOVIć AJDIN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
151 MUJKANOVIć ANAN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
152 MUR LUC (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 12.60 točk
153 NEDELKO NIK (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.20 točk
154 OBLAK TJAž (4 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 11.60 točk
155 OČKO GAL (9 nastopov) Karate klub Seki 39.1 točk
156 ORNIK NINO (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 7.00 točk
157 OŠTIR RAVNJAK TIAN (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 7.20 točk
158 OVčAR ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 0.70 točk
159 PAšIć ADAM (10 nastopov) Karate klub Velenje 30.40 točk
160 PAšIć ISAK (4 nastopi) Karate klub Velenje 7.40 točk
161 PASKVALE MATIC (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 0.90 točk
162 PERC LUKA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.40 točk
163 PERMOZER MARC (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.70 točk
164 PETEK BINE (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 točk
165 PETERNEL ŽAN (7 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.10 točk
166 PEZDEVŠEK LIAM (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 0.70 točk
167 PIRMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Zmaj 2.00 točk
168 PIžMOHT ARIJAN (4 nastopi) Karate Klub Hrastnik 6.30 točk
169 PLASKAN JURIJ (10 nastopov) Karate Klub Žalec 39.50 točk
170 PLEVNIK GAL (4 nastopi) Karate Klub Kranj 9.50 točk
171 PLOšINJAK TADEJ (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 9.60 točk
172 PODKRIžNIK LUKA (4 nastopi) Karate društvo Loče 6.90 točk
173 PODPEčAN LAN (6 nastopov) Karate Klub Polzela 22.40 točk
174 PODPEčAN SVIT (2 nastopa) Karate Klub Polzela 5.60 točk
175 POLAK ŽAN (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točk
176 POžARNIK GAL (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 2.70 točk
177 POŽARNIK KNEZ VID (9 nastopov) Športno Društvo Dinamik Celje 18.90 točk
178 PRAH TILEN (11 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 37.00 točk
179 PRIMOžIč TIT (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 36.4 točk
180 RADIć LUKA (7 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 15.90 točk
181 RAKOVNIK SVEN (10 nastopov) Društvo Za Karate Celje 60 točk
182 RAMIĆ BELMIN (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 4.00 točk
183 RATOšA NINO (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.40 točk
184 REBOLJ LUKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.80 točk
185 REIHS JAKA (11 nastopov) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 39.00 točk
186 RIOSA NOVAK TILEN (7 nastopov) Karate Klub Polzela 13.70 točk
187 RIZVANOVIĆ ENEJ (1 nastop) Karate klub Seki 2.00 točk
188 ROBEK MARK (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
189 ROLA LUKA (5 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 14.70 točk
190 ROMIH DOMEN (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.60 točk
191 RUDONJIć JOVAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.50 točk
192 RUTAR DENIS (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 7.00 točk
193 ŠABEC ALJOšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
194 SADIKOVIć AJDIN (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 2.10 točk
195 ŠAJNOVIč NEJC (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 točk
196 SALKIć ERVIN (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 21.50 točk
197 SARAJLIć ELDIN (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 4.00 točk
198 SEDONJA MATIJA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk
199 ŠEHIć DENIS (9 nastopov) Karate Klub Trbovlje 27.00 točk
200 SKALIč BOR (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 3.70 točk
201 SKALIč BRIN (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.20 točk
202 SKALICKY GAL (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 4.80 točk
203 ŠKOFLANC NICK (4 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.90 točk
204 ŠKOFLJANC ZAK (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.20 točk
205 SKOTNIK SANI (5 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 19.80 točk
206 ŠKRABAR MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.00 točk
207 ŠKRABLIN PATRIK (6 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 14.40 točk
208 SKVARčA ALEKSEJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.70 točk
209 SLUGA JURE (17 nastopov) Karate klub Seki 53.90 točk
210 ŠMARčAN SIMON (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 11.90 točk
211 SMREKAR MATIC (1 nastop) Karate klub Šiška 2.40 točk
212 SMREKAR TIM (2 nastopa) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 2.70 točk
213 SODIN LEON (10 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 32.80 točk
214 ŠOLAJA STEFAN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.30 točk
215 ŠTEFANIČ VAL (5 nastopov) Karate klub Velenje 10.20 točk
216 ŠTELCER LUKA (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 7.10 točk
217 STENDLER KLANJšEK ŽAN (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
218 STERNIšA NEJC (22 nastopov) Karate klub Seki 108 točk
219 ŠTIGL GAšPER (2 nastopa) Klub borilnih veščin Sevnica 2.70 točk
220 STOJADINOVIć TIMOTEJ (6 nastopov) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 14.40 točk
221 STOJANOVIć MARKO (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.50 točk
222 STOJNIć MAIK (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 4.20 točk
223 ŠTRMAN PLAJH JAŠA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
224 STVARNIK JERNEJ (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.20 točk
225 SUBOTIć FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 8.00 točk
226 SUšA ŽIGA (4 nastopi) Karate Klub Žalec 7.80 točk
227 TALER JAKA (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Bohinj 40 točk
228 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (7 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 54.6 točk
229 TAVžELJ VIDAL (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 1.00 točk
230 TOčAKOVIć NEMANJA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.80 točk
231 TOMC NACE (4 nastopi) Karate Klub Žalec 6.60 točk
232 TOMC VITO (2 nastopa) Karate Klub Žalec 3.20 točk
233 TOPčAGIć AMAR (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 2.20 točk
234 TOPOLOVEC DOMEN (9 nastopov) KARATE KLUB BRANIK 25.50 točk
235 TRATNIK ALEN (5 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 14.60 točk
236 TRBOVšEK ŽIGA (5 nastopov) Karate Klub Polzela 11.50 točk
237 TRONTELJ TAI (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 4.20 točk
238 TROžIć FADIL (1 nastop) Karate Klub Zmaj 3.20 točk
239 VALENčAK MIHAEL (10 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 44.2 točk
240 VALIšER TIMOTEJ (7 nastopov) Karate klub Selnica ob Dravi 24.40 točk
241 VALNER TIM (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 23.6 točk
242 VANOVŠEK ENEJ (5 nastopov) Karate klub Seki 16.60 točk
243 VEBERIč FILIP JAKOB (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 4.00 točk
244 VESEL LOVRO (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
245 VILFAN MATEJ (4 nastopi) Karate Klub Kranj 6.90 točk
246 VNUK ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
247 VRELLA YLL (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 5.00 točk
248 ŽAGAR MITJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 2.40 točk
249 ZALAR JAKOB (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.70 točk
250 ZARIč VID (25 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 97.50 točk
251 ZBIL GREGA (7 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 25 točk
252 ŽIBRET BOR (7 nastopov) Karate Klub Ljubljana 31.20 točk
253 ZIDAR DOMEN (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 35.6 točk
254 ZLATKOV TEODOR (5 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 35.2 točk
255 ŽLOF ANDROJNA ZORAN (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 7.20 točk
256 ŽUMER JAKOB (8 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 16.50 točk
257 ZUPANEC TIM (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 5.60 točk
# Tekmovalec Točke
1 AHMETOVIć ZARA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točk
2 ALIć INES (2 nastopa) Karate klub Velenje 10.80 točk
3 ANTONIN KLARA (2 nastopa) Karate Klub Virtus Duplica 2.40 točk
4 ARSENIć SARA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 7.20 točk
5 AUDIč VITA (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 0.90 točk
6 AVžNER ZOJA (6 nastopov) Karate Klub Polzela 12.20 točk
7 BABIČ ANA (2 nastopa) Karate društvo Loče 2.20 točk
8 BAJUK EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.90 točk
9 BALDžIEV TANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.80 točk
10 BAšAR EMA (11 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 28.80 točk
11 BASAR MARUšA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 2.20 točk
12 BELE ANA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.50 točk
13 BELE LEA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.00 točk
14 BERGANT LAURA (8 nastopov) Karate Klub Polzela 39.1 točk
15 BERTONCELJ RUžICA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
16 BEšIć LANA (7 nastopov) Karate Klub Postojna 16.00 točk
17 BETON KLARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 0.90 točk
18 BIKIć TIANA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.30 točk
19 BIZJAK LEDERER LEJA (4 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 7.20 točk
20 BOBEK MATIJA (1 nastop) KARATE KLUB BRANIK 1.80 točk
21 BOžJAK LAURA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.10 točk
22 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 2.00 točk
23 BREZOVNIK TISA JERNEA (9 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 36.90 točk
24 BUKOVINSKI PATRICIJA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.40 točk
25 ČAčULOVIč PATRICIJA (1 nastop) Karate Klub Žalec 1.60 točk
26 CARLI MARUšA SARA (4 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 7.90 točk
27 CEKOVA VANNA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 8.00 točk
28 CENTRIH ALEKSANDRA (8 nastopov) Karate klub Seki 17.20 točk
29 CENTRIH PATRICIJA (1 nastop) Karate klub Seki 1.80 točk
30 ČERU JERNEJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.40 točk
31 CESAR PIA (8 nastopov) Karate klub Velenje 41 točk
32 ČEšAREK SIMONA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
33 ČESEN VESNA (5 nastopov) Shotokan Karate Klub Postojna 18.00 točk
34 ČESKO KAJA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.90 točk
35 ČUHALEV NADJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.40 točk
36 ČVOROVIć ALEKSANDRA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
37 DEBELJAK HANA (9 nastopov) Shotokan Karate Klub Grosuplje 45.1 točk
38 DRAKSLER IZA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.60 točk
39 DROBNJAK MARINA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.70 točk
40 ĐAKOVIć LARA (8 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 21.40 točk
41 ĐAKOVIć TIANA (4 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 9.60 točk
42 ETEROVIč MAšA (9 nastopov) Karate Klub Kranj 23 točk
43 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 2.40 točk
44 GALIČ NASTJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 14.80 točk
45 GANZITTI NIA (14 nastopov) Karate klub Seki 68.5 točk
46 GLAVNIK ZARA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.40 točk
47 GODNIč ANJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 9.60 točk
48 GOLAč AJDA (2 nastopa) Karate klub Seki 4.80 točk
49 GOLčMAN ANEJA (1 nastop) Karate Klub Mislinja 1.00 točk
50 GRAJFONER LEVEC MAJA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk
51 HA SOFIA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.80 točk
52 HABERL BARBARA (12 nastopov) Karate Klub Trbovlje 66.4 točk
53 HABERL URšA (10 nastopov) Karate Klub Trbovlje 76.2 točk
54 HABJAN NUšA (8 nastopov) Karate Klub Postojna 25.10 točk
55 HORVATIč KATJA (6 nastopov) Karate Klub Radvanje 14.20 točk
56 HRAščANEC NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 točk
57 HRAščANEC TAJA (5 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 10.80 točk
58 HRIBAR GAJA (12 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 40.00 točk
59 HUMAR GAJA (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točk
60 IVANČIČ KIARA (9 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 21.80 točk
61 IVANOVIĆ ANA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 4.50 točk
62 JAGARINEC ANIKA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 8.00 točk
63 JANžEKOVIč NUšA (7 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 15.70 točk
64 JANžEKOVIč TIJA (6 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 17.40 točk
65 JELENKO NINA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.90 točk
66 JERIHA KATJA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.60 točk
67 JEROT NEŽA (3 nastopi) Karate klub Seki 12.00 točk
68 JESENEK ROJšEK ANEJA (6 nastopov) Karate Klub Polzela 20.1 točk
69 JEVšENAK ALINA (10 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 28.90 točk
70 JOšT ZALA (8 nastopov) Karate Klub Postojna 19.70 točk
71 JOVANOVIć LANA (9 nastopov) Karate klub Velenje 34 točk
72 JOZIč ELLA (8 nastopov) Karate klub Velenje 18.20 točk
73 KENDA MAšA (5 nastopov) Karate klub Velenje 11.60 točk
74 KERšIč AJDA (8 nastopov) Karate Klub Kranj 36.00 točk
75 KOBAL LEA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 6.90 točk
76 KOCET NISA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 4.00 točk
77 KODRIč NEJA (1 nastop) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 3.60 točk
78 KOLANDER EVA (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 21.6 točk
79 KOMERIčKI LUCIJA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
80 KONTREC ALJA (7 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 19.20 točk
81 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (8 nastopov) Karate Klub Trbovlje 28.60 točk
82 KOšTOMAJ ČEDE ALENKA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
83 KOTNIK ANJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 7.6 točk
84 KOTNIK NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.00 točk
85 KRAMBERGER LARA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 2.40 točk
86 KRAMBERGER ZALA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 3.20 točk
87 KRISTIć KAROLINA (4 nastopi) Karate klub Seki 7.40 točk
88 KRUMPAK TINKARA (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 6.90 točk
89 KRVINA LIA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
90 KURBEGOVIć AJLA (5 nastopov) Karate Klub Ljubljana 22.8 točk
91 KURBEGOVIć EDNA (7 nastopov) Karate Klub Ljubljana 18.00 točk
92 KUTIJA ALJA (2 nastopa) Karate klub Velenje 3.60 točk
93 KUTNJAK URšKA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
94 KVAS TJAšA (10 nastopov) Karate Klub Žalec 35.60 točk
95 LAčEVIć IVONA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.60 točk
96 LAHARNAR ANJA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
97 LAKNER MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 10.80 točk
98 LAMPIč ANA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 10.80 točk
99 LANA REBECCA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.20 točk
100 LAVRIč SARA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 2.40 točk
101 LEBEN TINKARA (20 nastopov) Karate Klub Kranj 64.50 točk
102 LEVEC GRAJFONER LARA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.10 točk
103 LIKAR ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 4.80 točk
104 LIšINOVIć ELMA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 3.30 točk
105 LIšINOVIć SARA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.30 točk
106 LONčARIč ZOJA (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
107 LOZIć BELMINA (1 nastop) Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje 1.20 točk
108 LUBAJNšEK LINA (7 nastopov) Karate Klub Radvanje 19.20 točk
109 MAGAJNA MAšA (11 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 37.20 točk
110 MARTINA ZOJA (7 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 15.5 točk
111 MAVSAR TAJDA (6 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 19.00 točk
112 MEDIĆ ADELA (10 nastopov) Društvo Za Karate Celje 41.60 točk
113 MEKIč KIARA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 4.80 točk
114 MERC MAJA (6 nastopov) Karate klub Šiška 6.60 točk
115 MILJATOVIĆ ANDJELA (12 nastopov) Karate klub Seki 43.6 točk
116 MLAKAR NIKA (3 nastopi) Karate društvo Loče 6.00 točk
117 MLAKAR NIKA (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 9.60 točk
118 MOLNAR ELIZABETA (8 nastopov) Karate Klub Ljubljana 36.7 točk
119 MUHAREMOVIć ŠUHRA (3 nastopi) Karate klub Velenje 8.50 točk
120 MULEC NIKA (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 7.80 točk
121 MUZIK TAšA (9 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 30.00 točk
122 NADIŽAR LANA TISA (20 nastopov) Karate Klub Kranj 68.4 točk
123 NIšANDžIć IVANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
124 NOVAK EMA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 0.70 točk
125 NOVAK SARA (10 nastopov) Karate klub Seki 21.80 točk
126 NOVAK SARA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.80 točk
127 OGRIZEK TRINA (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.60 točk
128 OMERZO NIKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.60 točk
129 OSMANAJ DORENTINA (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Postojna 22.40 točk
130 OSMIć SUMEJJA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točk
131 PATERNOSTER ALENKA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
132 PAVšIč HANA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 10.80 točk
133 PETAN ELA (18 nastopov) Karate Klub Brežice 48.90 točk
134 PETKOVIĆ SAŠA (7 nastopov) Karate Klub Brežice 13.20 točk
135 PETKOVIć TJAšA (10 nastopov) Karate Klub Brežice 22.90 točk
136 PISNIK MAJA MARI (4 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.5 točk
137 PLOHL TAJA (11 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 32.70 točk
138 POLAK TIA (12 nastopov) Karate Klub Kranj 29.00 točk
139 POTISK LAURA (8 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 64.1 točk
140 PRATNEMER HANA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 točk
141 PUčKO KAJA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 6.90 točk
142 PUčKO NIKA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 6.90 točk
143 PURIĆ ADRIJANA (5 nastopov) Karate klub Sokol 12.00 točk
144 PUšNIK LINA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 29.9 točk
145 RADAKOVIć JANA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 0.90 točk
146 RADIć MANJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
147 RAUTER HANNAH VELA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 10.00 točk
148 REBOLJ MANCA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 8.40 točk
149 REPIČ JERCA (8 nastopov) Karate Klub Kranj 48 točk
150 RIOSA NOVAK KAJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 4.50 točk
151 RISTIć TJAšA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 84.8 točk
152 ROJS JANA (3 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 8.00 točk
153 ROJS VITA (1 nastop) Karate klub WKSA Duplek 1.80 točk
154 ROM ZUPANC EMA (4 nastopi) Karate Klub Nestor 10.50 točk
155 RUDOLF NIKA (2 nastopa) Karate klub Velenje 6.00 točk
156 RUDONJIč MARIJA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 5.00 točk
157 SARA MARUšA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 2.20 točk
158 SARAJLIć ADELISA (4 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 8.00 točk
159 SAVANOVIć LANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Grosuplje 7.20 točk
160 SAVKOVIć IVANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 4.20 točk
161 ŠENICA NIKA (7 nastopov) Karate Klub Polzela 38.9 točk
162 SEREC EVA (4 nastopi) Karate Klub Sho-Kan Apače 6.20 točk
163 SEREC IZABELA (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 1.50 točk
164 SEVER EMA (1 nastop) Karate Klub Brežice 3.60 točk
165 SIMONIč MAšA (5 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 44 točk
166 ŠKRABLIN TARA (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.70 točk
167 SKUHALA ZOJA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točk
168 SMILJAN KITI (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.8 točk
169 SMRDEL LIVIJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
170 SODIN LARA (9 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 25.50 točk
171 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (10 nastopov) Društvo Za Karate Celje 25.70 točk
172 ŠTIGL KLARA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 točk
173 STOJANOVIć GLORIA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.20 točk
174 ŠTUCIN AJDA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 4.80 točk
175 ŠUPUK LINA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.20 točk
176 TEKAVC MAšA (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 6.50 točk
177 TEPEš KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.80 točk
178 TOMAžIč EVA (7 nastopov) Karate klub Seki 19.50 točk
179 TOPOLOVEC KAJA (8 nastopov) Karate Klub Žalec 23.30 točk
180 TORKAR AJDA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 3.50 točk
181 UGOVšEK ALENKA (10 nastopov) Karate Klub Žalec 27.5 točk
182 VAHTAR LARA (2 nastopa) Karate Klub Zmaj 4.00 točk
183 VALENčAK NELI (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 22.50 točk
184 VANOVŠEK ZOJA. (9 nastopov) Karate klub Seki 21.00 točk
185 VERčKO ANA (4 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 7.00 točk
186 VRBNJAK TANJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točk
187 ŽAFRAN ISABELLA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
188 ZAGER HANA (12 nastopov) Karate klub Velenje 35.50 točk
189 ZEčIRI LORNA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 4.50 točk
190 ŽERJAV NUšA (8 nastopov) Karate Klub Polzela 46.9 točk
191 ŽIBRET ZALA MARIA (9 nastopov) Karate Klub Ljubljana 51.6 točk
192 ZIDARIč ŠPELA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
193 ZORIć ANđELA (2 nastopa) Društvo Za Borilne Veščine Piran 5.00 točk
194 ZUPANčIč NANA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 2.20 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve