1. Pokalna tekma KZS

Lucija ( Lucija , Fazan 1 )



Države
2
Klubi
50
Skupaj prijave
395
Skupaj nastopi
474
Prijave ženske
155
Nastopi ženske
183
Prijave moški
240
Nastopi moški
291
Prijavljene ekipe
44
Ženske ekipe
17
Moške ekipe
27


Države
1 EGYPT
2 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
3 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
4 KARATE DRUŠTVO LOČE
5 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
6 KARATE KLUB BREŽICE
7 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
8 KARATE KLUB CERKNICA
9 KARATE KLUB HRASTNIK
10 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
11 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
12 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
13 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
14 KARATE KLUB KRANJ
15 KARATE KLUB LJUBLJANA
16 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
17 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
18 KARATE KLUB MISLINJA
19 KARATE KLUB MON CHI
20 KARATE KLUB NESTOR
21 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
22 KARATE KLUB PETROVČE
23 KARATE KLUB POLZELA
24 KARATE KLUB POSTOJNA
25 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
26 KARATE KLUB RADVANJE
27 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
28 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
29 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
30 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
31 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
32 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
33 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
34 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
35 KARATE KLUB TIGER VELENJE
36 KARATE KLUB TRBOVLJE
37 KARATE KLUB TREBNJE
38 KARATE KLUB VELENJE
39 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
40 KARATE KLUB ŽALEC
41 KARATE KLUB ZMAJ
42 KARATE-DO KLUB PTUJ
43 SHARKIA - ZAGAZIG
44 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
45 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
46 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
47 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
48 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
49 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
50 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
51 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

V nedeljo, 20. 3. 2016, je Karate zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem DBV Piran, v športni dvorani OŠ Lucija, organizirala 1. pokalno tekmo v borbah, katah in ekipnih katah za starostne kategorije do 18 let. Tekma se šteje kot prva izmed treh kvalifikacijskih tekem za prihajajoče mladinsko državno prvenstvo, ki bo 26.11.2016.

Tekmovanje je zaznamovala rekordna udeležba in odlična izvedba celotnega tekmovanja s strani organizatorja, DBV Piran.

kata dečki (34)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
5. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
6. mesto   HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
kata deklice (29)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
6. mesto   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
kata kadeti (21)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
5. mesto   IULIANO DANIEL Karate Klub Trbovlje
6. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
kata kadetinje (19)
1. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   SUŠA HANA Karate Klub Žalec
5. mesto   ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (23)
1. mesto   DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
5. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
6. mesto   ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki (30)
1. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto   KISELJAK LUKA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto   ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
kata malčki 4+kyu (14)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
5. mesto   ZUPANČIČ TRUDEN MATIC Karate Klub Cerknica
6. mesto   ŠINKO NEJC Karate Klub Sho-Kan Apače
kata ml. kadeti (38)
1. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MORI NIK Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   AHAčIč TARIK Karate Klub Postojna
5. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (20)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   OMIĆ SAURA Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
6. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata mladinci (10)
1. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
5. mesto   GAJŠEK BLAŽ Karate Klub Shotokan Velenje
6. mesto   BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
kata mladinke (11)
1. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   PISANEC-MEŽNAR ŠPELA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
5. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
6. mesto   LEBAN ANA VITA Karate klub Velenje
kata najmlajše (12)
1. mesto   BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6. mesto   OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto   RAJTER MATIC Karate Klub Radvanje
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   DRAGIČ LEO Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
6. mesto   GORJAN BOR Karate Klub Virtus Duplica
kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto   KRANJC ANŽE Karate Klub Cerknica
3. mesto   KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
kumite dečki -45 kg (6)
1. mesto   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto   VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto   ERZNOZNIK JOŠT Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   SADAR TILEN Karate Klub Virtus Duplica
kumite dečki +45 kg (0)
kumite deklice -40 kg (7)
1. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
2. mesto   KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   ČERNELA SEBASTIAN Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
kumite kadeti -57 kg (11)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto   MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto   KRALJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -63 kg (6)
1. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
2. mesto   FAJFAR ALETEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠPRAJC TINE Karate Klub Petrovče
5. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate Klub Mon Chi
6. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   KRIŽANEC KRIŠTOF Karate-do Klub Ptuj
3. mesto   KOKOL PINO Karate Klub Radvanje
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
2. mesto   JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   HIBIč AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
5. mesto   LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
6. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite kadetinje -47 kg (0)
kumite kadetinje -54 kg (15)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
5. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
kumite kadetinje +54 kg (6)
1. mesto   ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
3. mesto   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
5. mesto   KENDA MAŠA Karate klub Velenje
6. mesto   KONDIČ ADRIANA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5. mesto   ČEBULAR DANAJ Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto   ABRAMOVIć IGOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MALETIč MATIJA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   ROGELŠEK ALJAž Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto   DROBNJAK MILAN Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
5. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadeti -55 kg (2)
1. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto   OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MILETIČ KRISTJAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto   KEBER DEAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
6. mesto   KONDIč MILAN Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje -40 kg (1)
1. mesto   NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
kumite ml. kadetinje -45 kg (12)
1. mesto   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto   IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto   FURMAN MINEA Karate društvo Loče
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
5. mesto   CENTRIH PATRICIJA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto   LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadetinje +50 kg (5)
1. mesto   JURINEC EVA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto   NAGLIČ NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto   KOVAč VIVIEN Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   BARBARIČ BRITA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto   REPNIK KLEMEN Karate Klub Polzela
2. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
5. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   ŽGANK MATEJ Karate Klub Nestor
3. mesto   NOVAK ROK Karate društvo Loče
3. mesto   PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
5. mesto   KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ZUPANČIČ TIMOTEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
5. mesto   JAGODIC KRISTIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
6. mesto   PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna
kumite mladinci +76 kg (10)
1. mesto   KOLANDER TADEJ Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto   TUBIČ IGOR Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   BABIČ ŽIVOJIN Karate Klub Trbovlje
6. mesto   VELAGIĆ EMIR Karate Klub Branik Maribor
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   STARE MAJA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   VALENKO TINKA Karate-do Klub Ptuj
3. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
6. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kata ekipa dečki (7)
1. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,KASTELIC) ŠINKO,KASTELIC
2. mesto   KK VELENJE 1 (BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK) BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK
3. mesto   ŠD GORICA 1 (BRŠEK PUNGARTNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK) MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (LUKAČ,ŠEHIĆ) LUKAČ,ŠEHIĆ
5. mesto   KK VELENJE 2 (JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK) JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK
6. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC) BASAR,KRANJC
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK RUDAR 1 (HLIŠČ,GOLAČ) HLIŠČ,GOLAČ
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR) KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR
3. mesto   AJDOVščINA 1 (JERKIČ,LIČEN,ROGELJ) JERKIČ,LIČEN,ROGELJ
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (CESTNIK,IULIANO,KUŠTER) CESTNIK,IULIANO,KUŠTER
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (RIZMANOVSKI,GRIL) RIZMANOVSKI,GRIL
3. mesto   KK KRANJ 1 (RIZMANOVSKI,GRIL) REBOLJ,ČULIBRK,VILFAN
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,KENDA) CESAR,ČESKO,KENDA
2. mesto   KK KRANJ 1 (DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK) DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK
3. mesto   AJDOVščINA 1 (PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ) PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ) LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto   KK RUDAR 1 (DRAGIĆ,KANDUT) DRAGIĆ,KANDUT
3. mesto   KK BREžICE 1 (DRAGIĆ,KANDUT) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ) PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ
kata ekipa malčki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ) MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ
2. mesto   KK OPLOTNICA 1 (HMELAK,LAMPREHT,JELENKO) HMELAK,LAMPREHT,JELENKO
3. mesto   KK OPLOTNICA 2 (HMELAK,LAMPREHT,JELENKO) GANZITTI,GORENŠEK,LESKOVAR
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (REBEC,VADNAL,VADNAL) REBEC,VADNAL,VADNAL
kata ekipa ml. kadeti (8)
1. mesto   KK RUDAR 1 (SKAZA,TAMŠE,POLIČNIK) SKAZA,TAMŠE,POLIČNIK
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
3. mesto   ŠD GORICA 1 (MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ) ABRAMOVIĆ,KEBER
3. mesto   KK RADGONA 1 (CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA) CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA
5. mesto   KK LJUTOMER 1 (STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ) STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ
6. mesto   KK KRANJ 2 (STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR) STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR
kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto   KK RUDAR 1 (NOVAK,OMIĆ) NOVAK,OMIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,REPIČ) NADIŽAR,REPIČ
3. mesto   KK APAčE 1 (NADIŽAR,REPIČ) KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   AJDOVščINA 1 (VIDMAR VRABEC,ROSA TROJER,KOBAL) VIDMAR VRABEC,ROSA TROJER,KOBAL
5. mesto   KK POSTOJNA 1 (VELIČI,SALANOVIČ) VELIČI,SALANOVIČ
kata ekipa mladinci (3)
1. mesto   KK LOVRENC 1 (BREZOČNIK,HERMAN) BREZOČNIK,HERMAN
2. mesto   KK TRBOVLJE 1 (PERC,FERLIN,KOLANDER) PERC,FERLIN,KOLANDER
3. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,RIHTARŠIČ) ŠTULAR,RIHTARŠIČ
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK VELENJE 1 (CESAR,LEBAN,STRMČNIK) CESAR,LEBAN,STRMČNIK
kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT) OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto   KK CERKNICA 1 (KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ) KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ