POSTOJNA OPEN 2017

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Države
6
Klubi
73
Skupaj prijave
568
Skupaj nastopi
664
Prijave ženske
250
Nastopi ženske
293
Prijave moški
318
Nastopi moški
371
Prijavljene ekipe
58
Ženske ekipe
21
Moške ekipe
37


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 CROATIA
4 ITALY
5 SERBIA
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3 ASD KARATE GENOCCHIO
4 BEOGRADSKI KARATE SAVEZ
5 CLUB ARTI ORIENTALI CANTÙ ASD
6 DELTA
7 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
8 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
9 GLC FIJLKAM
10 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
11 KARATE K. RI CROATIA
12 KARATE KLUB ˝MEJDAN˝ RIJEKA
13 KARATE KLUB 9 ZMAJ RIJEKA
14 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
15 KARATE KLUB BREŽICE
16 KARATE KLUB CERKNICA
17 KARATE KLUB CHAMPION (CRO)
18 KARATE KLUB CRNICA PARAĆIN
19 KARATE KLUB ČRNOMELJ
20 KARATE KLUB EMONA
21 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
22 KARATE KLUB KASTAV
23 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
24 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
25 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
26 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
27 KARATE KLUB KRANJ
28 KARATE KLUB LJUBLJANA
29 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
30 KARATE KLUB MARS
31 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
32 KARATE KLUB NESTOR
33 KARATE KLUB NO KACHI
34 KARATE KLUB NOVO MESTO
35 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
36 KARATE KLUB OMEGA
37 KARATE KLUB PESNICA
38 KARATE KLUB PETROVČE
39 KARATE KLUB POLZELA
40 KARATE KLUB POSTOJNA
41 KARATE KLUB RADVANJE
42 KARATE KLUB RIJEKA
43 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
44 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
45 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
46 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
47 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
48 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
49 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
50 KARATE KLUB SLOVAN
51 KARATE KLUB SOKOL
52 KARATE KLUB TIGER VELENJE
53 KARATE KLUB TRBOVLJE
54 KARATE KLUB VELENJE
55 KARATE KLUB VIKTORIJA
56 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
57 KARATE KLUB ŽALEC
58 KARATE KLUB ZAMET
59 KARATE PINZGAU
60 KARATE POZZUOLO
61 KK " SENSEI " PAZIN
62 KK OPATIJA
63 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
64 KRK CROATIA
65 LJUBUŠKI
66 RAB-ENPI
67 RAJKO CRNOBRNJA-GLIGO
68 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
69 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
70 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
71 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
72 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
73 SPORTS LIFE (CRO)
74 TAD RIJEKA

kata člani +18 (3)
1. mesto   NIKOLIC NIKOLA Beogradski karate savez
2. mesto   JURJEVIC JADRANKO Karate klub Mars
3. mesto   DE PALMA FILIPPO GLC FIJLKAM
kata članice +18 (6)
1. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto   ĐUROVIć NIKOLIJA Beogradski karate savez
3. mesto   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
kata dečki (22)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   NIKOLIć LAZAR Karate klub Crnica Paraćin
3. mesto   ANDJELIć PETAR Beogradski karate savez
3. mesto   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
kata deklice (25)
1. mesto   DRAšKOVIć NAđA Beogradski karate savez
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   CVETKOVIć MARIJA Beogradski karate savez
kata kadeti (16)
1. mesto   SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto   STEVANETIć MARKO Beogradski karate savez
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata kadetinje (18)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
kata malčice (18)
1. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
kata malčki (24)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (23)
1. mesto   STARčEVIć LUKA Beogradski karate savez
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   PAUNOVIć ALEKSANDAR Karate klub Crnica Paraćin
kata ml. kadetinje (22)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
3. mesto   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata mladinci (8)
1. mesto   KASPORSKI BORIS Beogradski karate savez
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata mladinke (10)
1. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto   RADOVIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto   BLAGOJEVIć VANJA Beogradski karate savez
3. mesto   OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
kata najmlajše (10)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
kata najmlajši (12)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata veterani + 35 let (9)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   PERUCCI PAOLO GLC FIJLKAM
3. mesto   ŠENJUG ŽARKO Karate klub Mars
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
kumite člani - 84 kg (9)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite člani -75 kg (12)
1. mesto   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   MARTIć NEVEN Karate klub No kachi
3. mesto   DE PALMA FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
kumite člani +84 kg (5)
1. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   GRANATO GIUSEPPE GLC FIJLKAM
3. mesto   ČUBRIč VIKTOR KRK CROATIA
3. mesto   MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna
kumite članice - 55 kg (9)
1. mesto   PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija
2. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   SIDDIQUI SARA Delta
3. mesto   DEšA NIKA KARATE K. RI CROATIA
kumite članice -61 kg (8)
1. mesto   DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto   DAMJANOVIć MARINA Beogradski karate savez
3. mesto   TAINI CAMILLA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kumite članice -68 kg (7)
1. mesto   BEBEK IVANA KARATE K. RI CROATIA
2. mesto   VASOVIć ANDRIJANA Beogradski karate savez
3. mesto   SHUMKO ANASTASIYA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto   MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto   TOPALOVIć VARJA Beogradski karate savez
2. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
kumite dečki -35 kg (11)
1. mesto   HOST FRAN Karate Klub Kastav
2. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   TREVISAN DAVIDE GLC FIJLKAM
kumite dečki -40 kg (9)
1. mesto   MILINOVICH DAVID KK OPATIJA
2. mesto   CARNà AYRTON Karate Pozzuolo
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto   HOST ANTON Karate Klub Kastav
2. mesto   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ZORIČIĆ KRISTIAN KK OPATIJA
kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DROPULJIć GABRIEL Ljubuški
3. mesto   PERUGINI TIZIANO Karate Pozzuolo
kumite deklice -35 kg (6)
1. mesto   RUDMAN MIA KRK CROATIA
2. mesto   ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BORTOLETTO SARA GLC FIJLKAM
kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto   BORAS ANAMARIJA Ljubuški
2. mesto   SREDOJEVIć JOVANA Beogradski karate savez
3. mesto   ZLOJIć ENNA Karate klub No kachi
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
kumite deklice +40 kg (11)
1. mesto   ZORIč DARJA Karate Klub Kastav
2. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   VARONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto   PRATO VALENTINA Karate Pozzuolo
kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   SIMIONATO MATTEO GLC FIJLKAM
3. mesto   COSTA LORENZO GLC FIJLKAM
3. mesto   ŽIžAK TARIK KARATE K. RI CROATIA
kumite kadeti -57 kg (10)
1. mesto   VARISCO RICCARDO Karate Pozzuolo
2. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BREGOLI MARCO ASD KARATE GENOCCHIO
kumite kadeti -63 kg (17)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   BERTELLI LUCA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto   KALABIć ALEKSANDAR Delta
kumite kadeti -70 kg (15)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   TOMLJANOVIć LEON TAD Rijeka
3. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
kumite kadeti +70 kg (11)
1. mesto   ĐURKOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto   MOLGORA LUCREZIA GLC FIJLKAM
2. mesto   CONTI CHIARA Karate Pozzuolo
3. mesto   OSTOJIč TEA Karate Klub Kastav
3. mesto   MAMEIEDžIJA TIA TAD Rijeka
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   LISAC LAURA Delta
3. mesto   ČEKADA ALESSIA KK OPATIJA
kumite kadetinje +54 kg (18)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   PEROVIć IVANA Beogradski karate savez
3. mesto   JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje
kumite malčice -30 kg (8)
1. mesto   ROGOVIĆ LANA KK OPATIJA
2. mesto   GUščIć NOA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto   ŠEKULJICA IRA KRK CROATIA
3. mesto   ULIANA MARIANNA GLC FIJLKAM
kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto   KARLOVIč NOELI Karate Klub Kastav
2. mesto   MALKIć HANNA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto   PRATO MICHELA Karate Pozzuolo
kumite malčki -30 kg (14)
1. mesto   RUDMAN ELIAS KRK CROATIA
2. mesto   MILETIć VITO Karate Klub Kastav
3. mesto   LAOUZAI NOUHE GLC FIJLKAM
3. mesto   TONIOLO ALVISE GLC FIJLKAM
kumite malčki +30 kg (9)
1. mesto   BURŠIĆ LEON KK OPATIJA
2. mesto   TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -40 kg (15)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   TREZZI TOMMASO Karate Pozzuolo
3. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
kumite ml. kadeti -45 kg (14)
1. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   HOST ANTON Karate Klub Kastav
3. mesto   MARINO MANUELE Karate Pozzuolo
kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica
kumite ml. kadeti +50 kg (27)
1. mesto   TOMAC ROKO Delta
2. mesto   FAGNJEN VIKTOR KARATE K. RI CROATIA
3. mesto   GIRARDI MICHELE GLC FIJLKAM
3. mesto   VARISCO RICCARDO Karate Pozzuolo
kumite ml. kadetinje -40 kg (8)
1. mesto   BERGOGNINI ALICE GLC FIJLKAM
2. mesto   DEL BONO NICOL GLC FIJLKAM
3. mesto   CANZIAN CARLOTTA GLC FIJLKAM
3. mesto   BADANJAK ELENA KARATE KLUB RIJEKA
kumite ml. kadetinje -45 kg (8)
1. mesto   ZANI ELENA Karate Pozzuolo
2. mesto   MENEGON PAOLA Karate Pozzuolo
3. mesto   ULIANA EMILIA GLC FIJLKAM
3. mesto   DRAGONE ELISA Karate Pozzuolo
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto   ROSS ADRIANA Karate Klub Kastav
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
3. mesto   SCORRANO CHIARA Karate Pozzuolo
kumite ml. kadetinje +50 kg (18)
1. mesto   LISAC LAURA Delta
2. mesto   LEIDI MARTINA Karate Pozzuolo
3. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite mladinci -61 kg (15)
1. mesto   RAGNOLI DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ZANNI NICOLAS ASD KARATE GENOCCHIO
kumite mladinci -68 kg (10)
1. mesto   TOMLJANOVIć LEON TAD Rijeka
2. mesto   ROSSI NICOLA GLC FIJLKAM
3. mesto   VILIMANOVIć ARSENIJE Beogradski karate savez
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
2. mesto   TOLIć GRGO Ljubuški
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna
kumite mladinke -53 kg (9)
1. mesto   OSTOJIč TEA Karate Klub Kastav
2. mesto   CONFENTE MATILDE GLC FIJLKAM
3. mesto   CORNOLò GIULIA GLC FIJLKAM
3. mesto   GOLIć GABRIELA Delta
kumite mladinke -59 kg (11)
1. mesto   FUčIK LAURA Delta
2. mesto   MAINARDI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   PEROVIć IVANA Beogradski karate savez
kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto   SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. mesto   BERTOLI MARA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto   DURMIš DINA Beogradski karate savez
kumite veterani +35 let open (4)
1. mesto   OREJAš MLADEN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
2. mesto   MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna
kata ekipa člani (1)
1. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG) JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG
kata ekipa članice (0)
kata ekipa dečki (4)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA
2. mesto   KK APAčE 1 (ŠINKO,STEYER) ŠINKO,STEYER
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL) AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL
kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ) KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ
kata ekipa malčice (1)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (BASAR,KRANJC,TEKAVC) BASAR,KRANJC,TEKAVC
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ) MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ
2. mesto   KK POSTOJNA 2 (DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN) DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN) SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI) DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI
2. mesto   KK APAčE 1 (KASTELIC,ŠINKO,STEYER) KASTELIC,ŠINKO,STEYER
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ) ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ
2. mesto   KK APAčE 1 (KNEDL,KOVAČ,LESJAK) KNEDL,KOVAČ,LESJAK
3. mesto   KK OLIMPIJA 1 (KNEDL,KOVAČ,LESJAK) KONJEVIĆ,PAJAZETOVIĆ,LAZIĆ
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   BKS 1 (KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ) KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ
2. mesto   KK KRANJ 1 (KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR) KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ) NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto   KK CERKNICA 1 (ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK) ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
kumite ekipa člani open (1)
1. mesto   KK RUDAR 1 (MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER) MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER
kumite ekipa članice open (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (GODNIČ,RISTIĆ) GODNIČ,RISTIĆ
kumite ekipa kadeti open (9)
1. mesto   BKS 1 (VUČKOVIĆ,JELOVAC) VUČKOVIĆ,JELOVAC
2. mesto   ŠD GORICA 1 (JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV) JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV
3. mesto   FIJLKAM 1 (JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV) BORTOLOTTO,DANIEL,SIMIONATO
3. mesto   KKDELTA 1 (ČIČAK,KALABIĆ) ČIČAK,KALABIĆ
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto   FIJLKAM 1 (BODEI,MARANGONI,MOLGORA) BODEI,MARANGONI,MOLGORA
2. mesto   KKDELTA 2 (GOLIĆ,MATOŠEVIĆ) GOLIĆ,MATOŠEVIĆ
3. mesto   BKS 1 (GOLIĆ,MATOŠEVIĆ) PEROVIĆ,MILIĆ,TRIPKOVIĆ
3. mesto   KK KRANJ 1 (KOTNIK,KRAJNIK) KOTNIK,KRAJNIK
kumite ekipa ml. kadeti open (7)
1. mesto   POZZUOLO 1 (VARISCO,FINARDI,MARINO) VARISCO,FINARDI,MARINO
2. mesto   FIJLKAM 3 (BERTASI,SALVINI) BERTASI,SALVINI
3. mesto   FIJLKAM 2 (BERTASI,SALVINI) BERTON,MASON,MASON
3. mesto   KK ŽALEC 1 (KOLŠEK,MEDVED,SUŠA) KOLŠEK,MEDVED,SUŠA
kumite ekipa ml. kadetinje open (5)
1. mesto   POZZUOLO 1 (CARRERA,SCORRANO,LEIDI) CARRERA,SCORRANO,LEIDI
2. mesto   KK ŽALEC 1 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK) TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. mesto   FIJLKAM 2 (TOPOLOVEC,UGOVŠEK) SIMEONE,BROSSA
3. mesto   FIJLKAM 1 (ULIANA,ZANIN) ULIANA,ZANIN
kumite ekipa mladinci open (4)
1. mesto   FIJLKAM 1 (SANTANGELO,SERRA,TRENTIN) SANTANGELO,SERRA,TRENTIN
2. mesto   KK KRANJ 1 (ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ) ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ
3. mesto   KK ŽALEC 1 (ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ) KOKOTEC,FIJAČKO
kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto   POZZUOLO 1 (PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI) PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI
2. mesto   KK ŽALEC 1 (HOČEVAR,ZUPANČIČ) HOČEVAR,ZUPANČIČ
3. mesto   FIJLKAM 1 (HOČEVAR,ZUPANČIČ) CONFENTE,CORNOLÒ,MAINARDI