NazajMednarodni turnir (A)

POSTOJNA OPEN 2018

Sports hall Postojna Secondary school ( Cesta v staro vas 2 , Postojna )



Države
5
Klubi
52
Skupaj prijave
332
Skupaj nastopi
438
Prijave ženske
164
Nastopi ženske
207
Prijave moški
168
Nastopi moški
231
Prijavljene ekipe
27
Ženske ekipe
11
Moške ekipe
16


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 ITALY
4 SERBIA
5 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 A.S.D.SHOTOKAN KARATE SABBIONETA
3 ASD RYUKO
4 BEOGRADSKI KARATE SAVEZ
5 BUDOKAN ITALIA
6 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
7 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
8 GLC FIJLKAM
9 KARATE KLUB 10. DAN
10 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
11 KARATE KLUB BREŽICE
12 KARATE KLUB BUJE
13 KARATE KLUB CERKNICA
14 KARATE KLUB HRASTNIK
15 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
16 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
17 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
18 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
19 KARATE KLUB KRANJ
20 KARATE KLUB LJUBLJANA
21 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
22 KARATE KLUB MARS
23 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
24 KARATE KLUB OMEGA
25 KARATE KLUB PESNICA
26 KARATE KLUB PETROVČE
27 KARATE KLUB POLZELA
28 KARATE KLUB POSTOJNA
29 KARATE KLUB RADVANJE
30 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
31 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
32 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
33 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
34 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
35 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
36 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
37 KARATE KLUB ŠIŠKA
38 KARATE KLUB SOKOL
39 KARATE KLUB TIGER VELENJE
40 KARATE KLUB TRBOVLJE
41 KARATE KLUB VELENJE
42 KARATE KLUB ŽALEC
43 KARATE KLUB ZMAJ
44 KARATE PINZGAU
45 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
46 KARATE-DO KLUB PTUJ
47 KK OPATIJA
48 KK TAD - RIJEKA
49 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
50 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
51 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
52 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
53 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata člani +18 (9)
1. mesto   SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto   LENA DEVID a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
3. mesto   PETROVIć PETAR Beogradski karate savez
3. mesto   RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
kata članice +18 (11)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GALIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto   GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
kata dečki (24)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata deklice (25)
1. mesto   KOVAčEVIć NAđA Beogradski karate savez
2. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti (9)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata kadetinje (18)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   MILENKOVIć IVANA Beogradski karate savez
3. mesto   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kata malčice (18)
1. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto   VUJIć MAšA Beogradski karate savez
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata malčki (23)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3. mesto   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (14)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (23)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   NIKOLIć MINA Beogradski karate savez
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
kata mladinci (8)
1. mesto   SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto   MEULLI DAVIDE GLC FIJLKAM
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata mladinke (8)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   FAGIANI ALICE ASD Ryuko
3. mesto   RADOVIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto   BLAGOJEVIć VANJA Beogradski karate savez
kata najmlajše (11)
1. mesto   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
2. mesto   JEROT NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (6)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
kata veterani + 35 let (10)
1. mesto   MAZZINI IVAN a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
2. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veteranke + 35 let (3)
1. mesto   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3. mesto   OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite člani - 84 kg (3)
1. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   GOJKOVIĆ DAVID Karate klub Velenje
3. mesto   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
kumite člani -75 kg (7)
1. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CHIANDUSSI LORENZO GLC FIJLKAM
kumite člani open (10)
1. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto   KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto   DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite članice -61 kg (6)
1. mesto   DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (9)
1. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto   MILUNOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. mesto   BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite dečki -45 kg (1)
1. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   DERČA ALEKSEJ Karate Klub Polzela
kumite deklice -35 kg (4)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   ABENANTE LAURA BUDOKAN ITALIA
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice -40 kg (4)
1. mesto   DRAGOVIć PAOLA Beogradski karate savez
2. mesto   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DINI ANNA BUDOKAN ITALIA
kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
2. mesto   PETRIčIć MARKO Beogradski karate savez
3. mesto   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   GRčIć TAMARA Beogradski karate savez
3. mesto   GINEXSI MORGANA GLC FIJLKAM
3. mesto   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (9)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +30 kg (2)
1. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   ŠULIGOJ ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Karate Klub Petrovče
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto   ŠUSTER ALJAŽ Karate Klub Polzela
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kumite ml. kadeti -50 kg (2)
1. mesto   TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
2. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. mesto   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite ml. kadetinje -40 kg (0)
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite ml. kadetinje +50 kg (14)
1. mesto   ČAČKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto   RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
3. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (6)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto   ČESEN STANKO Karate Klub Postojna
kata ekipa člani (4)
1. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV) JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV
2. mesto   SHITO-RYU CE 2 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) BELEJ,LEŠEK,ROMIH
3. mesto   SHITO-RYU CE 1 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
3. mesto   SABBIONETA 1 (BAZZANI,MAZZINI,SINGH) BAZZANI,MAZZINI,SINGH
kata ekipa članice (1)
1. mesto   ASD RYUKO 1 (FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI) FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI
kata ekipa dečki (2)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto   KK RUDAR 1 (LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA) LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA
kata ekipa deklice (3)
1. mesto   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ) OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ
3. mesto   KK POSTOJNA 1 (OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto   KK APAčE 1 (SEREC,LESJAK,KNEDL) SEREC,LESJAK,KNEDL
2. mesto   KARATE BUJE 1 (BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ) BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ
kata ekipa malčice (2)
1. mesto   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
2. mesto   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ) LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ
kata ekipa malčki (5)
1. mesto   KK POSTOJNA 2 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. mesto   KK CERKNICA 1 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ
3. mesto   KK SOKOL 2 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) STEFANOVIĆ,SOLAR,GEORGIEV
3. mesto   KK SOKOL 1 (CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN) CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN
kata ekipa ml. kadeti (1)
1. mesto   KK PTUJ 1 (JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA) JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 2 (REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK) REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK
2. mesto   KK KRANJ 1 (KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV) KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV
3. mesto   KK RUDAR 1 (KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV) BOŠNJIĆ,HLIŠČ,PRATNEMER
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI) KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (1)
1. mesto   KK KRANJ 1 (REBOLJ,ČRNILEC KESIČ) REBOLJ,ČRNILEC KESIČ
kumite ekipa mladinke open (0)