POSTOJNA OPEN 2018

Sports hall Postojna Secondary school ( Cesta v staro vas 2 , Postojna )



Countries
5
Clubs
53
Total applications
332
Total performances
438
Women performances
164
Women applications
207
Men performances
168
Men performances
231
Team applications
27
Women's team
11
Men's team
16


Countries
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 ITALY
4 SERBIA
5 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 A.S.D.SHOTOKAN KARATE SABBIONETA
3 ASD RYUKO
4 BEOGRADSKI KARATE SAVEZ
5 BUDOKAN ITALIA
6 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
7 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
8 GLC FIJLKAM
9 KARATE KLUB 10. DAN
10 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
11 KARATE KLUB BREŽICE
12 KARATE KLUB BUJE
13 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
14 KARATE KLUB CERKNICA
15 KARATE KLUB HRASTNIK
16 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
17 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
18 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
19 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
20 KARATE KLUB KRANJ
21 KARATE KLUB LJUBLJANA
22 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
23 KARATE KLUB MARS
24 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
25 KARATE KLUB OMEGA
26 KARATE KLUB PESNICA
27 KARATE KLUB PETROVČE
28 KARATE KLUB POLZELA
29 KARATE KLUB POSTOJNA
30 KARATE KLUB RADVANJE
31 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
32 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
33 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
34 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
35 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
36 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
37 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
38 KARATE KLUB ŠIŠKA
39 KARATE KLUB SOKOL
40 KARATE KLUB TIGER VELENJE
41 KARATE KLUB TRBOVLJE
42 KARATE KLUB VELENJE
43 KARATE KLUB ŽALEC
44 KARATE KLUB ZMAJ
45 KARATE PINZGAU
46 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
47 KARATE-DO KLUB PTUJ
48 KK OPATIJA
49 KK TAD - RIJEKA
50 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
51 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
52 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
53 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
54 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata člani +18 (9)
1. place   SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. place   LENA DEVID a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
3. place   PETROVIć PETAR Beogradski karate savez
3. place   RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
kata članice +18 (11)
1. place   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   GALIć MARIJA Beogradski karate savez
3. place   GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM
3. place   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
kata dečki (24)
1. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kata deklice (25)
1. place   KOVAčEVIć NAđA Beogradski karate savez
2. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti (9)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
2. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata kadetinje (18)
1. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. place   MILENKOVIć IVANA Beogradski karate savez
3. place   ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kata malčice (18)
1. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. place   VUJIć MAšA Beogradski karate savez
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata malčki (23)
1. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. place   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3. place   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (14)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (23)
1. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. place   NIKOLIć MINA Beogradski karate savez
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
kata mladinci (8)
1. place   SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. place   MEULLI DAVIDE GLC FIJLKAM
3. place   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata mladinke (8)
1. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   FAGIANI ALICE ASD Ryuko
3. place   RADOVIć MARIJA Beogradski karate savez
3. place   BLAGOJEVIć VANJA Beogradski karate savez
kata najmlajše (11)
1. place   TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
2. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. place   BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (6)
1. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. place   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
kata veterani + 35 let (10)
1. place   MAZZINI IVAN a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
2. place   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. place   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. place   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veteranke + 35 let (3)
1. place   MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. place   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3. place   OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite člani - 84 kg (3)
1. place   BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
2. place   GOJKOVIĆ DAVID Karate klub Velenje
3. place   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
kumite člani -75 kg (7)
1. place   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. place   MULABDIĆ MIRNES Karate Zveza Slovenije
3. place   CHIANDUSSI LORENZO GLC FIJLKAM
kumite člani open (10)
1. place   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. place   KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. place   BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
3. place   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite članice - 55 kg (3)
1. place   DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. place   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
3. place   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite članice -61 kg (6)
1. place   DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. place   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. place   GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
kumite članice -68 kg (0)
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (9)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
kumite dečki -40 kg (5)
1. place   MILUNOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. place   BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite dečki -45 kg (1)
1. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
kumite dečki +45 kg (6)
1. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   DERČA ALEKSEJ Karate Klub Polzela
kumite deklice -35 kg (4)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   ABENANTE LAURA BUDOKAN ITALIA
3. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice -40 kg (4)
1. place   DRAGOVIć PAOLA Beogradski karate savez
2. place   CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   DINI ANNA BUDOKAN ITALIA
kumite deklice +40 kg (3)
1. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (9)
1. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. place   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. place   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
3. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadeti -57 kg (7)
1. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. place   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite kadeti -63 kg (3)
1. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. place   RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
kumite kadeti -70 kg (7)
1. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadeti +70 kg (6)
1. place   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
2. place   PETRIčIć MARKO Beogradski karate savez
3. place   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite kadetinje -47 kg (6)
1. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. place   GRčIć TAMARA Beogradski karate savez
3. place   GINEXSI MORGANA GLC FIJLKAM
3. place   IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. place   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. place   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. place   DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite kadetinje +54 kg (9)
1. place   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
2. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. place   LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (6)
1. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčice +30 kg (2)
1. place   MERC MAJA Karate Klub Šiška
2. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčki -30 kg (7)
1. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   ŠULIGOJ ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite malčki +30 kg (4)
1. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. place   SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. place   ŠUSTER ALJAŽ Karate Klub Polzela
3. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kumite ml. kadeti -50 kg (2)
1. place   TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
2. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
kumite ml. kadetinje -40 kg (0)
kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. place   ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. place   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. place   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. place   ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite ml. kadetinje +50 kg (14)
1. place   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. place   MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -61 kg (7)
1. place   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. place   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije
kumite mladinci -68 kg (4)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. place   RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
3. place   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
kumite mladinci -76 kg (3)
1. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. place   STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
3. place   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (5)
1. place   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. place   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
kumite mladinke -53 kg (3)
1. place   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. place   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite mladinke -59 kg (0)
kumite mladinke +59 kg (6)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. place   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. place   HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
kumite veterani +35 let open (2)
1. place   ČESEN STANKO Karate Klub Postojna
kata ekipa člani (4)
1. place   KK MARS 1 (JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV) JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV
2. place   SHITO-RYU CE 2 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) BELEJ,LEŠEK,ROMIH
3. place   SHITO-RYU CE 1 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
3. place   SABBIONETA 1 (BAZZANI,MAZZINI,SINGH) BAZZANI,MAZZINI,SINGH
kata ekipa članice (1)
1. place   ASD RYUKO 1 (FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI) FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI
kata ekipa dečki (2)
1. place   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. place   KK RUDAR 1 (LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA) LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA
kata ekipa deklice (3)
1. place   KK BREžICE 1 (LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
2. place   SH. POSTOJNA 1 (OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ) OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ
3. place   KK POSTOJNA 1 (OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
kata ekipa kadeti (0)
kata ekipa kadetinje (2)
1. place   KK APAčE 1 (SEREC,LESJAK,KNEDL) SEREC,LESJAK,KNEDL
2. place   KARATE BUJE 1 (BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ) BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ
kata ekipa malčice (2)
1. place   KK VELENJE 1 (JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
2. place   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ) LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ
kata ekipa malčki (5)
1. place   KK POSTOJNA 2 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. place   KK CERKNICA 1 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ
3. place   KK SOKOL 2 (TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ) STEFANOVIĆ,SOLAR,GEORGIEV
3. place   KK SOKOL 1 (CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN) CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN
kata ekipa ml. kadeti (1)
1. place   KK PTUJ 1 (JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA) JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA
kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. place   KK KRANJ 2 (REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK) REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK
2. place   KK KRANJ 1 (KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV) KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV
3. place   KK RUDAR 1 (KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV) BOŠNJIĆ,HLIŠČ,PRATNEMER
kata ekipa mladinci (0)
kata ekipa mladinke (0)
kata ekipa najmlajše (0)
kata ekipa najmlajši (1)
kumite ekipa člani open (0)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (2)
1. place   KK KRANJ 1 (KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI) KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI
kumite ekipa kadetinje open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (0)
kumite ekipa ml. kadetinje open (0)
kumite ekipa mladinci open (1)
1. place   KK KRANJ 1 (REBOLJ,ČRNILEC KESIČ) REBOLJ,ČRNILEC KESIČ
kumite ekipa mladinke open (0)