Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto ŠTEFANIČ VAL (1 nastop) Karate klub Velenje 6.00 točk
2. mesto OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
3. mesto MAVSAR TADEJ (1 nastop) Karate klub Seki 4.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate klub Seki 4.00 točk
2. mesto MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
3. mesto TORKAR AJDA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.50 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto PAŠIČ ADAM (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
3. mesto KUNST NEJC (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto BEŠIČ LANA (1 nastop) Karate Klub Postojna 5.00 točk
3. mesto RUDONJIĆ MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 4.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto REIHS JAKA (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 6.00 točk
2. mesto SUBOTIč FILIP (1 nastop) Karate Klub Postojna 5.00 točk
3. mesto OČKO GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto VANOVŠEK ZOJA. (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 4.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto HLASTEC KIAN (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto BELE LUKA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 5.00 točk
3. mesto ZBIL GREGA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto OSMANAJ DORENTINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točk
2. mesto ZAGER HANA (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
3. mesto KONTREC ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MOČNIK TIMI (1 nastop) Karate Klub Petrovče 6.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 točk
3. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto PETAN ELA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 6.00 točk
2. mesto KOBAL - PAHOR LEA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
3. mesto TOMAŽIČ EVA (1 nastop) Karate klub Seki 4.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto STERNIŠA NEJC (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
3. mesto SKALICKY GAL (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
2. mesto KUTIJA ALJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
3. mesto BARBARIČ BRITA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.50 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve