Posamezno SKUPAJ - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto KOCEV JOVAN (3 nastopi) 18.00 točk
2. mesto KOTNIK LIAM (3 nastopi) 12.00 točk
3. mesto MULABDIć AYAN (3 nastopi) 7.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto HUSIĆ LANA (3 nastopi) 17.00 točk
2. mesto GOMBAč LAURA (2 nastopa) 11.00 točk
3. mesto ŽAGAR NIKA (3 nastopi) 11.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TADEJ (6 nastopov) 34.00 točk
2. mesto ŠTEFANIČ VAL (6 nastopov) 23.00 točk
3. mesto TEKAVC ŽIGA (5 nastopov) 13.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto KRISTIć KAROLINA (3 nastopi) 18.00 točk
2. mesto TORKAR AJDA (5 nastopov) 15.00 točk
3. mesto MILEV ANJA (3 nastopi) 9.50 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto PAšIć ADAM (6 nastopov) 29.00 točk
2. mesto ŠABEC ALJOšA (3 nastopi) 17.00 točk
3. mesto OBLAK DAVID KERIM (3 nastopi) 17.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (3 nastopi) 16.00 točk
2. mesto VATOVEC JAGODA (3 nastopi) 14.00 točk
3. mesto SAVKOVIć IVANA (3 nastopi) 14.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto NOVAK IZAK (5 nastopov) 17.00 točk
2. mesto SUBOTIć FILIP (3 nastopi) 16.00 točk
3. mesto SODIN LEON (3 nastopi) 16.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto JOVANOVIć LANA (6 nastopov) 21.00 točk
2. mesto MAVSAR TAJDA (3 nastopi) 18.00 točk
3. mesto MEDIĆ ADELA (3 nastopi) 18.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto BELE LUKA (6 nastopov) 28.50 točk
2. mesto BAJGOT NACE (6 nastopov) 18.50 točk
3. mesto MLAKAR LUKA (3 nastopi) 16.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto LEBEN TINKARA (5 nastopov) 19.00 točk
2. mesto KURBEGOVIć EDNA (3 nastopi) 15.00 točk
3. mesto JESENEK ROJšEK ANEJA (3 nastopi) 14.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto KRŽIŠNIK GAL (3 nastopi) 14.00 točk
2. mesto MEšANOVIć BENJAMIN (6 nastopov) 13.00 točk
3. mesto SUšA ŽIGA (3 nastopi) 13.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto KOBAL LEA (3 nastopi) 18.00 točk
2. mesto MUZIK TAšA (3 nastopi) 18.00 točk
3. mesto ČUHALEV NADJA (3 nastopi) 11.00 točk

ČLANI
Celotni seznam točk

1. mesto SLUGA JURE (6 nastopov) 14.00 točk
2. mesto MARKULJEVIć MARKO (3 nastopi) 11.00 točk
3. mesto STERNIšA NEJC (3 nastopi) 11.00 točk

ČLANICE
Celotni seznam točk

1. mesto BERGANT LAURA (3 nastopi) 11.00 točk
2. mesto KUTIJA ALJA (3 nastopi) 11.00 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) 10.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve