Slovensko
English
Hrvatski
Prihajajoča tekmovanja
Zaključena tekmovanja
Točkovanje
Leto 2024
Leto 2023
Leto 2022
Leto 2021
Leto 2020
Leto 2019
Leto 2018
Tekmovalci
Leto 2024
Leto 2023
Leto 2022
Leto 2021
Leto 2020
Leto 2019
Leto 2018
Seminarji
Karate koledar
KZS - Karate
Nazaj
Posamezno SKUPAJ - MLAJŠI KADETINJE
#
Tekmovalec
Klub
Točke
1
JOVANOVIć LANA
(6 nastopov)
Karate klub Velenje
21.00
2
MAVSAR TAJDA
(3 nastopi)
Karate klub Seki
18.00
3
MEDIĆ ADELA
(3 nastopi)
Društvo Za Karate Celje
18.00
4
KRVINA LIA
(3 nastopi)
Karate Klub Kolektor Idrija
16.00
5
BELE LEA
(3 nastopi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
15.00
6
MLAKAR NIKA
(3 nastopi)
Karate Klub Kolektor Idrija
13.00
7
JANžEKOVIč NUšA
(3 nastopi)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
12.00
8
VALENčAK NELI
(3 nastopi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
12.00
9
JEVšENAK ALINA
(3 nastopi)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
11.00
10
BELE ANA
(3 nastopi)
KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
10.00
11
ZUPANčIč NANA
(3 nastopi)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
12
ZORIć ANđELA
(2 nastopa)
KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
10.00
13
DžUZDANOVIć ZALA
(3 nastopi)
Karate Klub Kranj
9.00
14
JELENKO NINA
(2 nastopa)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
8.00
15
LIšINOVIć LEJLA
(3 nastopi)
Shotokan Karate Klub Postojna
7.00
16
HORN ESTER
(2 nastopa)
KARATE KLUB ČRNOMELJ
7.00
17
BASAR MARUšA
(3 nastopi)
Karate Klub Cerknica
5.50
18
BRAČUN MAŠERA IRIS
(2 nastopa)
Karate klub Sokol
5.00
19
RAUTER HANNAH VELA
(2 nastopa)
Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5.00
20
PLEšA KATJA
(2 nastopa)
Karate Klub Hrastnik
4.00
21
KRISTANčIč ŽIVA
(2 nastopa)
Karate Klub Ljubljana
4.00
22
ROŽIČ JULIJA
(1 nastop)
Karate Klub Polzela
4.00
23
MRšIć NELI
(1 nastop)
Karate Klub Radvanje
4.00
24
KRAŠNA EMA
(1 nastop)
KARATE KLUB ČRNOMELJ
3.00
25
HRIBAR GAJA
(1 nastop)
Karate Klub Rogaška Slatina
3.00
26
LIPOGLAVŠEK TJAŠA
(1 nastop)
Karate Klub Radvanje
3.00
27
BABIČ ANA
(1 nastop)
Karate društvo Loče
3.00
28
KOREN TAJA
(1 nastop)
Karate Klub Tiger Velenje
3.00
29
STRAMIČ LUNA
(1 nastop)
Karate Klub Radenci Shotokan
3.00
30
LIBENŠEK TIA
(1 nastop)
Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3.00
31
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA
(2 nastopa)
Društvo Za Karate Celje
2.00
32
ŽERJAV JANA
(1 nastop)
Karate Klub Rogaška Slatina
2.00
33
PEKLAR NIKITA
(1 nastop)
Karate Klub Trbovlje
2.00
34
PODBORšEK ZOJA
(1 nastop)
Karate klub Šenčur
2.00
35
BOšNJIć ALICIA
(1 nastop)
Karate Klub Rudar Velenje
2.00
36
ŠILJEGOVIč ILMA
(1 nastop)
Karate klub Seki
1.00
37
DEBELAK MAšA
(1 nastop)
Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1.00
38
ĐOGIć EMA
(1 nastop)
Karate klub Velenje
1.00
39
JERAM VITA
(1 nastop)
Karate - do klub Ig Shotokan
1.00
Prijava
Uporabniško ime
Geslo
Ste pozabili geslo?
Registracija novega kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Povezave