Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 ABRAHAM FILIP (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.50 točk
2 AHMED FARES (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
3 AHMIčEVIć BENJAMIN (2 nastopa) Karate klub Seki 2.00 točk
4 ARSENIć PETAR (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
5 AVDIBAšIć DžENAN (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 3.60 točk
6 BAČOVNIK ŽAN (1 nastop) Karate klub Velenje 0.70 točk
7 BAJGOT NACE (6 nastopov) Karate klub Selnica ob Dravi 12.90 točk
8 BAUMAN GAL (7 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 17.10 točk
9 BELE LUKA (13 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 43.00 točk
10 BENJAMIN ALEKSEJ (6 nastopov) Karate Klub Polzela 9.60 točk
11 BOJC JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Postojna 6.00 točk
12 BOROVNIK NIK (8 nastopov) Društvo Za Karate Celje 45.8 točk
13 BOžIč BENO (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.80 točk
14 BOžIč CENE (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 7.30 točk
15 BOžNAR ŽAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 0.70 točk
16 BRATUšA LADO (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 4.00 točk
17 BREMEC ALJAž (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 1.20 točk
18 BREZOČNIK JAN (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 15.2 točk
19 ČEH MATIC (2 nastopa) Karate Klub Polzela 3.00 točk
20 CEKOV TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Kranj 0.90 točk
21 ČERKEZOVIČ ELDIS (2 nastopa) Karate klub Sokol 2.00 točk
22 ČESEN BORIS (8 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 18.70 točk
23 ČESNIK DENIS (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 5.50 točk
24 CICVARIĆ LUKA (12 nastopov) Karate Klub Brežice 35.60 točk
25 ČIMžAR ALEKS (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.80 točk
26 CIZEJ JUŠ (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.50 točk
27 ČRNčEC ANEL (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.20 točk
28 ČUčEK MIšEL (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.40 točk
29 ČUK DANIJEL (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 11.20 točk
30 DAVID STEFANOVIć (5 nastopov) Karate klub Sokol 11.70 točk
31 DAVID THOR (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 8.40 točk
32 DEBELAK DEJAN (6 nastopov) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 16.40 točk
33 DESPOTOVIć ADRIAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.40 točk
34 DIMČIČ LUKA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 4.70 točk
35 DOLINŠEK ALEKSANDER (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.10 točk
36 DONKO MATIC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 0.90 točk
37 DRAGANOVIĆ HAMZA (2 nastopa) Karate klub Novo Mesto 3.10 točk
38 DRAKSLER JAKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.20 točk
39 DRAžUMERIč SIMON (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.60 točk
40 DRNOVšEK ENEJ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.50 točk
41 DURAKOVIć AGAN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
42 ERDELIć ŽAN (3 nastopi) Karate klub Sokol 3.30 točk
43 FAJDIGA MARCEL (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 1.70 točk
44 FILIPIč MARK (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 16.90 točk
45 FILIPOVIć ENEJ (3 nastopi) Karate Klub Žalec 6.00 točk
46 FIRšT ANEJ (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 2.40 točk
47 GAAL JAKA (7 nastopov) Karate Klub Radvanje 34 točk
48 GAčIć ALEKSANDER (3 nastopi) Karate Klub Kranj 4.50 točk
49 GEDRIH MARK (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.40 točk
50 GNEZDA ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk
51 GOLEž PETER (9 nastopov) Društvo Za Karate Celje 54.3 točk
52 GORIŠEK MATEJ (8 nastopov) Karate Klub Ljubljana 48.4 točk
53 GORJUP AžBE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.70 točk
54 GOSTIć STEFAN (5 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 20.40 točk
55 GRIL BLAž (2 nastopa) Karate Klub Postojna 4.00 točk
56 GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.70 točk
57 GROBLER MARTIN (3 nastopi) KARATE KLUB BRANIK 8.40 točk
58 GRZINČIČ VID (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 9 točk
59 GUMZEJ TAI (1 nastop) Karate društvo Loče 0.70 točk
60 HARALOVIć DANIEL (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
61 HERMAN BENJAMIN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.60 točk
62 HMELAK TIBOR (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.20 točk
63 HORN MICHEL (1 nastop) Karate klub Novo Mesto 2.40 točk
64 HOZANOVIČ ARMAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.00 točk
65 HRIBERNIK GAL (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 8.40 točk
66 HUDALES TOMAž (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 29.1 točk
67 HUSIĆ DAVUD (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.20 točk
68 HVALA ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.10 točk
69 ILIć NIKOLA (5 nastopov) Karate klub Lev 8.70 točk
70 ISAKOVIć KENAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.8 točk
71 JAKUPIČ JAKA (1 nastop) Karate klub Šenčur 0.70 točk
72 JAVORNIK JAN (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.90 točk
73 JAZBEC MARK (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.20 točk
74 JELEN GAL (9 nastopov) Karate klub Velenje 13.10 točk
75 JELENKO ANEJ (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 0.70 točk
76 JELENKO BENJAMIN (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 27.3 točk
77 JEVIĆ SVEN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 6.00 točk
78 JEVŠNIK BEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 9 točk
79 JEVšOVAR URH (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 0.90 točk
80 JOKSIMOVIć STEFAN (7 nastopov) Karate Klub Žalec 46.8 točk
81 JORDAN TIMOTEJ (5 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 40 točk
82 JUG TILEN (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.40 točk
83 JURAJA VINKO (6 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 10.40 točk
84 KABAJ MATEJ (2 nastopa) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 2.80 točk
85 KABAJ TOSJA (4 nastopi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 7.50 točk
86 KAJIč NIK (3 nastopi) Karate klub Mirna Peč 5.00 točk
87 KAMENIK MARKO (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 3.60 točk
88 KELEMAN VUK (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.60 točk
89 KERMC ANžE (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.20 točk
90 KLEMENčIč KRISTJAN (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.40 točk
91 KLOBASA ALEKS (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 28 točk
92 KLOBASA BLAž (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 10.40 točk
93 KOCEV JOVAN (8 nastopov) Karate klub Seki 24.60 točk
94 KOLšEK KLEMEN (7 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 22.80 točk
95 KOREN ERAZEM MARK (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
96 KORPAR TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.60 točk
97 KOšMRLJ ERIK TEO (6 nastopov) Karate Klub Ljubljana 26.80 točk
98 KOšTIć ANES (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 1.70 točk
99 KOTNIK LIAM (8 nastopov) Karate klub Seki 18.20 točk
100 KRAČUN DAVORIN (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.20 točk
101 KRAJNC JURE (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 6.20 točk
102 KRAJNC MIHA (8 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 22.50 točk
103 KRALJ PATRIK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.40 točk
104 KRAMAR VILI (2 nastopa) Karate klub Radeče 2.70 točk
105 KRŽIŠNIK GAL (11 nastopov) Karate Klub Ljubljana 73.4 točk
106 KRžIšNIK LAN (5 nastopov) Karate Klub Ljubljana 19.20 točk
107 KUKOVIč ALEKSANDER (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 0.70 točk
108 KULOVIć SAFET (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.50 točk
109 KUNST NEJC (4 nastopi) Društvo Za Karate Celje 14 točk
110 KUNšTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.40 točk
111 KUPREŠAK TIAN (7 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 17.10 točk
112 KURAJ MITJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.60 točk
113 LAPAJNE VORANC (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.20 točk
114 LAVRENČIČ NEJC (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
115 LAZIć VID (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 9.00 točk
116 LENART LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.20 točk
117 LIPIč MAJ (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 0.90 točk
118 LIPIč ŽAK (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
119 LOčNIKAR MIHA (6 nastopov) Karate društvo Loče 14.70 točk
120 LOTRIč ANDRAž (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 0.70 točk
121 LOTRIč FILIP (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.6 točk
122 MAGUšA MATIJAS (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 14.40 točk
123 MAJER TILEN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 točk
124 MAKAROV ILLYA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.50 točk
125 MARIč REM (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.60 točk
126 MARKOVIč MATEVž (1 nastop) Karate Klub Kranj 0.90 točk
127 MARKOVIć ŽAN (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.60 točk
128 MARKULJEVIć MARKO (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16 točk
129 MARKULJEVIć UROš (7 nastopov) Karate Klub Trbovlje 40.8 točk
130 MAVSAR TADEJ (22 nastopov) Karate klub Seki 81.1 točk
131 MEDVED MAKS (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.10 točk
132 MERČNIK TIM (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.40 točk
133 MEšANOVIć BENJAMIN (12 nastopov) Karate klub Velenje 27.90 točk
134 MEŠIČ TJAN (4 nastopi) Karate Klub Polzela 9.20 točk
135 MIHELIč MAJ (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 3.60 točk
136 MIKšA LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
137 MILEV MATEJ (9 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 24.2 točk
138 MILJATOVIČ ALEKSA (7 nastopov) Karate klub Seki 16.6 točk
139 MITROVIć FILIP (7 nastopov) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.90 točk
140 MITROVIć VELJKO (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 5.40 točk
141 MLAčNIK AžBE (5 nastopov) Karate Klub Polzela 10.50 točk
142 MLAKAR LUKA (8 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 30.9 točk
143 MLAKAR NINO (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
144 MLINARIč MAX (5 nastopov) Karate Klub Radvanje 12.00 točk
145 MLINARIč NIK (6 nastopov) Karate Klub Radvanje 15.80 točk
146 MOčNIK TIMI (12 nastopov) Karate Klub Petrovče 46.8 točk
147 MRGOLE NIK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.20 točk
148 MUHIć DIN (7 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 19.20 točk
149 MUJKANOVIć AJDIN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
150 MUJKANOVIć ANAN (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.20 točk
151 MULABDIć ALAN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.50 točk
152 MULABDIć AYAN (6 nastopov) Karate Klub Rudar Velenje 8.60 točk
153 MUR LUC (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 8.40 točk
154 NOVAK ADAM (3 nastopi) Karate Klub Kranj 4.40 točk
155 NOVAK IZAK (7 nastopov) Karate Klub Kranj 14.40 točk
156 OBLAK DAVID KERIM (8 nastopov) Karate klub Lev 22.5 točk
157 OBROVNIK VID (5 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.70 točk
158 OČKO GAL (6 nastopov) Karate klub Velenje 16.80 točk
159 OMEROVIĆ TARIK (1 nastop) Karate klub Seki 1.50 točk
160 PAPA DOMINIK (4 nastopi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 6.20 točk
161 PAšIć ADAM (12 nastopov) Karate klub Velenje 26.30 točk
162 PAšIć ISAK (6 nastopov) Karate klub Velenje 18.8 točk
163 PAVLIč FILIP (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 5.50 točk
164 PERMOZER MARC (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 18.60 točk
165 PETAN LOVRO (7 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 9.60 točk
166 PIVIć EVELIN (3 nastopi) Karate klub Seki 7.20 točk
167 PLASKAN JURIJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
168 PLOšINJAK TADEJ (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 8.80 točk
169 PODKRIžNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.40 točk
170 POžUN TILEN (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 0.70 točk
171 PRAH TILEN (4 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 13.2 točk
172 PREZELJ MAKS (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 15.20 točk
173 PRIMOžIč NEO (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 10.50 točk
174 PRIMOžIč TIT (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 10.80 točk
175 PRKIč JAKA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.00 točk
176 RABOTEG WEISS STAš (4 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00 točk
177 RADIć LUKA (11 nastopov) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 32.40 točk
178 RAKOVNIK SVEN (7 nastopov) Društvo Za Karate Celje 35.9 točk
179 RATOšA NINO (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 4.90 točk
180 REIHS JAKA (6 nastopov) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 21.60 točk
181 RIHTARIč DANIJEL (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.60 točk
182 RIZVANOVIĆ ENEJ (3 nastopi) Karate klub Seki 4.80 točk
183 ROBEK MARK (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 6.10 točk
184 ROLA LUKA (4 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.80 točk
185 ŠABEC ALJOšA (6 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 16.00 točk
186 SADIKOVIć MUHAMMED (2 nastopa) Karate klub Šenčur 4.80 točk
187 SAKSIDA ANŽE (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.90 točk
188 SEDONJA MATIJA (5 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 8.10 točk
189 ŠEHIć DENIS (5 nastopov) Karate Klub Trbovlje 13.1 točk
190 SEMOLIč IGOR (2 nastopa) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 2.80 točk
191 SIDOROVICH SERGEJ (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
192 ŠIRAJ MARTIN (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 5.70 točk
193 SKALICKY GAL (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.20 točk
194 SKAZA TIJAN (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 3.40 točk
195 ŠKOFLANC NICK (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.10 točk
196 ŠKRABAR MAKS (3 nastopi) Karate Klub Žalec 4.80 točk
197 ŠKRABLIN PATRIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
198 SKUBIC IAN (3 nastopi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 8.10 točk
199 SKUBIC NIK (3 nastopi) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 5.40 točk
200 SLADIč GAšPER (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 točk
201 SLUGA JURE (11 nastopov) Karate klub Seki 66 točk
202 SODIN LEON (6 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 36 točk
203 SREDENŠEK TIM (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
204 ŠTEFANIČ VAL (14 nastopov) Karate klub Velenje 29.1 točk
205 STEFANOVIć ALEKSANDAR (1 nastop) Karate klub Sokol 1.00 točk
206 STENDLER KLANJšEK ŽAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 0.70 točk
207 ŠTERN GAŠPER (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
208 ŠTERN TILEN (10 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 28.30 točk
209 STERNIšA NEJC (6 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 51.2 točk
210 STOJADINOVIć TIMOTEJ (10 nastopov) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 25.90 točk
211 STOJNIć MANAS (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
212 ŠTREKELJ JAKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.50 točk
213 STROJIN NEJC (5 nastopov) Karate Klub Polzela 7.20 točk
214 SUBOTIć FILIP (7 nastopov) Karate Klub Postojna 24.00 točk
215 SUšA ŽIGA (8 nastopov) Karate Klub Žalec 29.3 točk
216 TALER JAKA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Bohinj 32.4 točk
217 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (6 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 52.1 točk
218 TANACEK TOMI (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 3.60 točk
219 TEKAVC ŽIGA (5 nastopov) Karate Klub Cerknica 6.9 točk
220 TEPEž MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
221 TOMC VITO (4 nastopi) Karate Klub Žalec 8.10 točk
222 TOPOLOVEC DOMEN (1 nastop) KARATE KLUB BRANIK 1.40 točk
223 TRAMŠEK ALEKS (4 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 5.90 točk
224 TRATNIK ALEN (6 nastopov) Karate Klub Radenci Shotokan 10.50 točk
225 TRBOVšEK ŽIGA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 2.10 točk
226 TRONTELJ LAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 0.70 točk
227 TRONTELJ TAI (5 nastopov) Karate Klub Cerknica 16.20 točk
228 TURKOVIć JAN (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
229 URH SVEN (1 nastop) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 točk
230 VALENčAK MIHAEL (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.20 točk
231 VANOVŠEK ENEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 2.00 točk
232 VATOVEC ERNEST (6 nastopov) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 16.20 točk
233 VEčERIN TARAS (1 nastop) Karate klub Sokol 2.40 točk
234 VIDMAJER MAKS (4 nastopi) Karate Klub Polzela 6.70 točk
235 VIŠNJAR VID (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
236 VOZEL LAN (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.10 točk
237 VREČEK LUKA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 4.20 točk
238 VUJINOVIć NIKOLA (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 1.00 točk
239 VUJINOVIć VLAD (2 nastopa) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.10 točk
240 ZAPOTNIK ANEJ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 1.70 točk
241 ZARIč VID (7 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 35.2 točk
242 ZBIL GREGA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 točk
243 ZEMLJIČ ANEL (1 nastop) Karate klub WKSA Duplek 1.00 točk
244 ŽIBRET BOR (8 nastopov) Karate Klub Ljubljana 42.2 točk
245 ŽUMER JAKOB (7 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 20.9 točk
246 ŽVEGLIč VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.80 točk
# Tekmovalec Točke
1 AUDIč VITA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.40 točk
2 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.80 točk
3 AVDIć EMIRA (1 nastop) Karate klub Seki 0.90 točk
4 AVžNER ZOJA (9 nastopov) Karate Klub Polzela 39.8 točk
5 BABIČ ANA (1 nastop) Karate društvo Loče 1.20 točk
6 BAJC POLONA (10 nastopov) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 11.80 točk
7 BANFI KATJA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.10 točk
8 BAšAR EMA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 2.40 točk
9 BASAR MARUšA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 5.40 točk
10 BELE ANA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 točk
11 BELE LEA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 7.20 točk
12 BERGANT LAURA (8 nastopov) Karate Klub Polzela 44.8 točk
13 BEšIć LANA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 14.00 točk
14 BIZJAK LENI (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 1.00 točk
15 BRAČUN MAŠERA IRIS (5 nastopov) Karate klub Sokol 15 točk
16 ČAMDžIć ADNA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
17 CARLI PIA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 2.80 točk
18 ČAS TIMOTEJA (1 nastop) Karate klub WKSA Duplek 1.00 točk
19 CEKOVA VANNA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.20 točk
20 ČERU JERNEJA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 13.50 točk
21 CESAR PIA (2 nastopa) Karate klub Velenje 15.2 točk
22 ČESKO KAJA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
23 ČUHALEV NADJA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 12.20 točk
24 ĆURIć AJLA (4 nastopi) Karate klub Mirna Peč 7.60 točk
25 ČVOROVIć ALEKSANDRA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.80 točk
26 DEBELJAK HANA (8 nastopov) Karate Klub Ljubljana 55.2 točk
27 DROžDAN VOLF ELA (4 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.70 točk
28 DUBRAVAC BLANKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 točk
29 DžUZDANOVIć ZALA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 4.20 točk
30 ĐAKOVIć LARA (5 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 26.4 točk
31 ĐOGIć EMA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
32 FAJFER LANA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 14.00 točk
33 FILIPIč EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.70 točk
34 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 1.40 točk
35 GANZITTI NIA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 19.20 točk
36 GLOGOVŠEK IVA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 5.20 točk
37 GOMBAč LAURA (6 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 11.90 točk
38 GOROGRANC TAIA (1 nastop) Karate klub Mirna Peč 0.70 točk
39 GOšNJAK NELI (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 7.00 točk
40 HABERL BARBARA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.80 točk
41 HABERL URšA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 19.2 točk
42 HAJDAREVIĆ NEDŽLA (2 nastopa) Karate klub Seki 4.00 točk
43 HASANBAŠIĆ ADNA (7 nastopov) Karate klub Seki 21.20 točk
44 HORN ESTER (2 nastopa) Karate Klub Črnomelj 7.20 točk
45 HORN LORENA (1 nastop) Karate Klub Črnomelj 1.00 točk
46 HORVATIč URšULA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
47 HRAščANEC NIKA (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 3.30 točk
48 HRIBAR GAJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
49 HUMAR GAJA (5 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
50 HUSAR HANA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.10 točk
51 HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
52 HUSIĆ LANA (9 nastopov) Karate klub Seki 29.10 točk
53 IVANČIČ KIARA (10 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 19.90 točk
54 JAGODIC NAJA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 2.20 točk
55 JANžEKOVIč NUšA (6 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 15.60 točk
56 JELENKO NINA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.80 točk
57 JERAM NIKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.20 točk
58 JERŠIČ ŽANA (8 nastopov) Karate klub Seki 29.2 točk
59 JESENEK ROJšEK ANEJA (6 nastopov) Karate Klub Polzela 22.1 točk
60 JESENIčNIK BERA NEA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 0.90 točk
61 JEVšENAK ALINA (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 38.1 točk
62 JOVANOVIć LANA (10 nastopov) Karate klub Velenje 29.1 točk
63 JUSIč ELMA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.00 točk
64 KAJTNA MIA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
65 KAMENŠEK IZA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 0.70 točk
66 KELEMAN ANA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 10.00 točk
67 KENDA MAšA (4 nastopi) Karate klub Velenje 11.60 točk
68 KOBAL LEA (11 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 54 točk
69 KOLANDER EVA (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.70 točk
70 KONTREC ALJA (8 nastopov) Karate Klub Mawashi Postojna 36.4 točk
71 KOREN TAJA (3 nastopi) Karate Klub Tiger Velenje 7.20 točk
72 KOSTIĆ ANASTASIJA (2 nastopa) karate klub Pivka 1.70 točk
73 KOTNIK NIKA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 5.10 točk
74 KRAMAR ALJA (1 nastop) Karate klub Radeče 2.00 točk
75 KRAŠNA EMA (1 nastop) Karate Klub Črnomelj 1.20 točk
76 KREGAR GABRIJELA (2 nastopa) Karate klub Seki 3.30 točk
77 KRISTAN ŽIVA (5 nastopov) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.30 točk
78 KRISTIć KAROLINA (8 nastopov) Karate klub Seki 31.4 točk
79 KRVINA LIA (6 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 21.30 točk
80 KURBEGOVIć EDNA (6 nastopov) Karate Klub Ljubljana 17.70 točk
81 KUTIJA ALJA (7 nastopov) Karate Klub Rogaška Slatina 16.60 točk
82 KUTNJAK URšKA (8 nastopov) Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš 18.10 točk
83 KVAS TJAšA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 7.20 točk
84 LAHARNAR ANJA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.40 točk
85 LAKNER MAJA (5 nastopov) Karate Klub Brežice 11.20 točk
86 LAMPIč ANA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 11.20 točk
87 LANA REBECCA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
88 LAZANSKI MAJA (10 nastopov) Karate Klub Brežice 27.40 točk
89 LEBEN TINKARA (12 nastopov) Karate Klub Kranj 35.50 točk
90 LIBENŠEK TIA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 3.60 točk
91 LIPOGLAVŠEK TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.20 točk
92 LIšINOVIć ELMA (7 nastopov) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 točk
93 LIšINOVIć LEJLA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 7.50 točk
94 LIšINOVIć SARA (4 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 9.60 točk
95 LUBAJNšEK LINA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.40 točk
96 MAGAJNA MAšA (4 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 24 točk
97 MANDIć LORIANA (1 nastop) Karate klub Radeče 1.50 točk
98 MARIČ STELLA LILY (4 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.40 točk
99 MARTINC LARA (1 nastop) Karate klub Radeče 0.70 točk
100 MASTNAK MIA (7 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 11.20 točk
101 MAVSAR TAJDA (6 nastopov) Karate klub Seki 31.2 točk
102 MEDIĆ ADELA (9 nastopov) Društvo Za Karate Celje 39.6 točk
103 MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
104 MERC MAJA (1 nastop) Karate klub Šiška 2.40 točk
105 MEšIč BENJA (6 nastopov) Karate Klub Polzela 13.60 točk
106 MILEV ANJA (6 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 9.60 točk
107 MILIĆ ADRIANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 0.70 točk
108 MILJATOVIĆ ANDJELA (12 nastopov) Karate klub Seki 43.8 točk
109 MLAKAR NIKA (7 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 14.10 točk
110 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.40 točk
111 MOLNAR ELIZABETA (9 nastopov) Karate Klub Ljubljana 90 točk
112 MRAVLJAK KATAYA (1 nastop) Karate klub Seki 2.00 točk
113 MRšIć NELI (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
114 MUHAREMOVIć ŠUHRA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.40 točk
115 MUSIč DORINA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.10 točk
116 MUZIK TAšA (7 nastopov) Karate Klub Ljubljana 39.5 točk
117 NADIŽAR LANA TISA (8 nastopov) Karate Klub Kranj 59.4 točk
118 NAROBE NINA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 2.90 točk
119 NIšANDžIć IVANA (6 nastopov) Karate Klub Kranj 15.00 točk
120 NOVAK EMA (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.70 točk
121 OBLAK TINA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 0.70 točk
122 OSMIć SUMEJJA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 0.90 točk
123 OSTANEK SOFIJA (4 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 10.40 točk
124 PAJAZETOVIć LEILA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 4.80 točk
125 PEčEK MAšA (4 nastopi) Karate Klub Radvanje 6.20 točk
126 PETAN ELA (12 nastopov) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 86.8 točk
127 PETKOVIĆ SAŠA (5 nastopov) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 11.80 točk
128 PETKOVIć TJAšA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 5.40 točk
129 PISNIK MAJA MARI (11 nastopov) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 30.2 točk
130 PISNIK SARA (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
131 PLEšA KATJA (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 2.40 točk
132 PLOHL TAJA (6 nastopov) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 17.20 točk
133 PODBORšEK ZOJA (2 nastopa) Karate klub Šenčur 2.10 točk
134 POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.10 točk
135 POPOVIč TIJANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.40 točk
136 POTISK LAURA (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 13.60 točk
137 PROSENJAK NELI (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.40 točk
138 PURIĆ ADRIJANA (10 nastopov) Karate klub Lev 32 točk
139 RADIć MANJA (4 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.60 točk
140 RAUTER HANNAH VELA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 9.60 točk
141 REICHARD VIKTORIJA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
142 RIOSA NOVAK KAJA (6 nastopov) Karate Klub Polzela 13.30 točk
143 RIS NAJA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
144 ROJS GAJA (3 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 4.00 točk
145 ROŽIČ JULIJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.20 točk
146 ROZMAN ZALA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 4.10 točk
147 RUDOLF NIKA (14 nastopov) Karate klub Velenje 26.30 točk
148 SAVKOVIć IVANA (6 nastopov) Shotokan Karate Klub Postojna 10.10 točk
149 SEME LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
150 ŠENICA NIKA (5 nastopov) Karate Klub Polzela 13.60 točk
151 SEVER ANA (7 nastopov) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.60 točk
152 SIGMUND EMILIJA (5 nastopov) Karate klub Radeče 8.50 točk
153 SMILJAN KITI (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 40.2 točk
154 SODIN LARA (4 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.30 točk
155 SREBRE LANA (6 nastopov) Karate klub Seki 10.00 točk
156 STOJANOV NAJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 0.70 točk
157 STOJANOVSKA KRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.80 točk
158 STRAMIČ LUNA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.20 točk
159 STRGAR EVA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 2.00 točk
160 SUBAšIč ADNA (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
161 TEKAVC MAšA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 5.70 točk
162 TEPEš KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.40 točk
163 TERAž SARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.80 točk
164 TOMAžIč EVA (7 nastopov) Karate klub Seki 14.30 točk
165 TORKAR AJDA (9 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 21.00 točk
166 TRAMŠEK ALJA (6 nastopov) KARATE KLUB BUSHIDO 18.5 točk
167 TRBALIć INAYA (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 6.70 točk
168 UGOVšEK ALENKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.40 točk
169 VALENčAK NELI (8 nastopov) Shotokan Karate Klub Oplotnica 34.2 točk
170 VATOVEC JAGODA (8 nastopov) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 13.90 točk
171 VERčKO ANA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.20 točk
172 ŽAGAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
173 ZAGER HANA (2 nastopa) Karate klub Seki 3.60 točk
174 ZAHIROVIć INAYA (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 3.30 točk
175 ZEčIRI LORNA (4 nastopi) Karate Klub Murska Sobota 9.70 točk
176 ŽERJAV NUšA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 3.20 točk
177 ŽIBRET ZALA MARIA (6 nastopov) Karate Klub Ljubljana 38.2 točk
178 ZORIć ANđELA (4 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 9.60 točk
179 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
180 ŽUPANC TIA (5 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 6.60 točk
181 ZUPANčIč NANA (8 nastopov) Karate Klub Kolektor Idrija 18.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve