Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AHMED FARES (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
2 AHMIčEVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.00 točk
3 ARSENIć PETAR (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.50 točk
4 BAJGOT NACE (6 nastopov) Karate klub Selnica ob Dravi 18.50 točk
5 BARL MAJ (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 10.00 točk
6 BAUMAN GAL (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 točk
7 BELE LUKA (6 nastopov) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 28.50 točk
8 BENJAMIN ALEKSEJ (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.00 točk
9 BOJC JAKOB (1 nastop) Karate Klub Postojna 6.00 točk
10 BORNšEK NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
11 BOROVNIK NIK (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 7.00 točk
12 BOžIč CENE (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točk
13 BOžNAR ŽAN (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.00 točk
14 BRATUšA LADO (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 5.00 točk
15 BREMEC ALJAž (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 točk
16 ČEH MATIC (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.00 točk
17 CEKOV TIMOTEJ (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00 točk
18 ČERKEZOVIČ ELDIS (1 nastop) Karate klub Sokol 4.00 točk
19 ČESEN BORIS (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 točk
20 ČESNIK DENIS (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.50 točk
21 CICVARIĆ LUKA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 12.00 točk
22 ČIMžAR ALEKS (3 nastopi) Karate klub Šenčur 6.00 točk
23 ČUK DANIJEL (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 točk
24 DAVID STEFANOVIć (2 nastopa) Karate klub Sokol 6.00 točk
25 DAVID THOR (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 11.00 točk
26 DEBELAK DEJAN (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 9.00 točk
27 DESPOTOVIć ADRIAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
28 DIMČIČ LUKA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 7.00 točk
29 DRAGANOVIĆ HAMZA (2 nastopa) Karate klub Novo Mesto 4.00 točk
30 DRAKSLER JAKA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 točk
31 DRNOVšEK ENEJ (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 5.50 točk
32 ERDELIć ŽAN (4 nastopi) Karate klub Sokol 9.00 točk
33 FAJDIGA MARCEL (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 točk
34 FILIPIč MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 11.00 točk
35 FILIPOVIć ENEJ (1 nastop) Karate Klub Žalec 4.00 točk
36 FIRšT ANEJ (2 nastopa) Športno Društvo Dinamik Celje 6.00 točk
37 GAčIć ALEKSANDER (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk
38 GEDRIH MARK (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
39 GNEZDA ALEKS (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
40 GOLEž PETER (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 16.00 točk
41 GORIŠEK MATEJ (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
42 GORNIK MATIJA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
43 GOSTIć STEFAN (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točk
44 GRIL BLAž (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
45 GROBLER MARTIN (1 nastop) KARATE KLUB BRANIK 5.00 točk
46 GRZINČIČ VID (5 nastopov) Društvo Za Karate Celje 8.00 točk
47 HARALOVIć DANIEL (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.00 točk
48 HERIć AYLAN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
49 HERMAN BENJAMIN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 točk
50 HMELAK TIBOR (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 10.00 točk
51 HORN SWEN (1 nastop) Karate Klub Črnomelj 2.00 točk
52 HOZANOVIČ ARMAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
53 HRIBERNIK GAL (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 8.00 točk
54 HUDALES TOMAž (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 7.00 točk
55 HUSIĆ DAVUD (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
56 HVALA ALJAž (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.00 točk
57 ILIć NIKOLA (3 nastopi) Karate klub Lev 8.00 točk
58 ISAKOVIć KENAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 7.00 točk
59 JAKUPIČ JAKA (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.50 točk
60 JAVORNIK JAN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.50 točk
61 JEKOVEC JAN (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
62 JELEN GAL (4 nastopi) Karate klub Velenje 14.50 točk
63 JELENKO ANEJ (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
64 JELENKO BENJAMIN (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točk
65 JEVIĆ SVEN (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.00 točk
66 JEVŠNIK BEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
67 JEVšOVAR URH (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
68 JEVŠOVAR VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
69 JORDAN TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 točk
70 JURAJA VINKO (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 točk
71 KABAJ TOSJA (2 nastopa) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 8.00 točk
72 KAJIč NIK (2 nastopa) Karate klub Mirna Peč 9.00 točk
73 KAMENIK MARKO (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
74 KELEMAN VUK (3 nastopi) Karate Klub Kranj 8.00 točk
75 KLOBASA ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 točk
76 KNEDL KLEMEN (2 nastopa) Karate Klub Sho-Kan Apače 4.00 točk
77 KOCEV JOVAN (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
78 KOLšEK KLEMEN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točk
79 KOREN ERAZEM MARK (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
80 KOšMRLJ ERIK TEO (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
81 KOšTIć ANES (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točk
82 KOTNIK LIAM (3 nastopi) Karate klub Seki 12.00 točk
83 KRAJNC JURE (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.50 točk
84 KRAJNC MIHA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 točk
85 KRALJ PATRIK (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
86 KRIžNIK ANžE (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 2.00 točk
87 KRŽIŠNIK GAL (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 14.00 točk
88 KRžIšNIK LAN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 točk
89 KUKOVIč ALEKSANDER (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
90 KUNST NEJC (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 9.00 točk
91 KUNšTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
92 KUPREŠAK TIAN (4 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 13.00 točk
93 KURAJ MITJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 točk
94 LAPAJNE VORANC (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
95 LAVRENČIČ NEJC (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
96 LAZIć VID (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 7.00 točk
97 LEGIšA TOM (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.00 točk
98 LENART LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 točk
99 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.00 točk
100 LIPIč MAJ (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 3.50 točk
101 LIPIč ŽAK (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 točk
102 LOčNIKAR MIHA (3 nastopi) Karate društvo Loče 9.00 točk
103 LOTRIč ANDRAž (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 5.00 točk
104 LOTRIč FILIP (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 točk
105 MAGUšA MATIJAS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 5.00 točk
106 MAJER TILEN (1 nastop) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 5.00 točk
107 MAKAROV ILLYA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 4.50 točk
108 MARKOVIČ MARCEL (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.00 točk
109 MARKOVIč MATEVž (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
110 MARKULJEVIć MARKO (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
111 MARKULJEVIć UROš (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 8.00 točk
112 MAVSAR TADEJ (6 nastopov) Karate klub Seki 34.00 točk
113 MERČNIK TIM (3 nastopi) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 10.00 točk
114 MEšANOVIć BENJAMIN (6 nastopov) Karate klub Velenje 13.00 točk
115 MEŠIČ TJAN (2 nastopa) Karate Klub Polzela 10.00 točk
116 MIHELIč MAJ (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 8.00 točk
117 MIKšA LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točk
118 MILEV MATEJ (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 točk
119 MILJATOVIČ ALEKSA (2 nastopa) Karate klub Seki 8.00 točk
120 MITROVIć FILIP (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 7.00 točk
121 MLAčNIK AžBE (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.00 točk
122 MLAKAR LUKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
123 MLAKAR NEJC (2 nastopa) Karate društvo Loče 3.00 točk
124 MLAKAR NINO (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.00 točk
125 MLINARIč MAX (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.50 točk
126 MLINARIč NIK (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 12.00 točk
127 MOčNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 12.00 točk
128 MRGOLE NIK (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
129 MUHIć DIN (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 15.00 točk
130 MUJKANOVIć ANAN (2 nastopa) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 točk
131 MULABDIć ALAN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
132 MULABDIć AYAN (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 7.00 točk
133 MUR LUC (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 12.00 točk
134 NOSE LUKA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
135 NOVAK ADAM (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.50 točk
136 NOVAK IZAK (5 nastopov) Karate Klub Kranj 17.00 točk
137 OBLAK DAVID KERIM (3 nastopi) Karate klub Lev 17.00 točk
138 OBROVNIK VID (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk
139 OČKO GAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 10.00 točk
140 OVčAR ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
141 PAPA DOMINIK (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 4.00 točk
142 PAšIć ADAM (6 nastopov) Karate klub Velenje 29.00 točk
143 PAšIć ISAK (3 nastopi) Karate klub Velenje 9.00 točk
144 PAVLIč FILIP (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 6.00 točk
145 PEČENIK BOR (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
146 PEčNIK GAšPER (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 2.00 točk
147 PERMOZER MARC (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točk
148 PETAN LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 točk
149 PINTER ŽAN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
150 PIVIć EVELIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.00 točk
151 PLOšINJAK TADEJ (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
152 PODKRIžNIK LUKA (2 nastopa) Karate društvo Loče 5.00 točk
153 POŽARNIK KNEZ VID (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točk
154 POžGAN ŽAN (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 1.00 točk
155 PRAH TILEN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 točk
156 PREZELJ MAKS (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točk
157 PRIMOžIč NEO (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točk
158 PRKIč JAKA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.00 točk
159 RABOTEG WEISS STAš (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 9.00 točk
160 RADIć LUKA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk
161 RAKOVNIK SVEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
162 RATOšA NINO (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 8.00 točk
163 REIHS JAKA (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 9.00 točk
164 RIZVANOVIĆ ENEJ (1 nastop) Karate klub Seki 4.00 točk
165 ROBEK MARK (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 6.50 točk
166 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 10.00 točk
167 ŠABEC ALJOšA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 17.00 točk
168 SADIKOVIć MUHAMMED (2 nastopa) Karate klub Šenčur 6.00 točk
169 SEDONJA MATIJA (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 11.50 točk
170 ŠEHIć DENIS (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.50 točk
171 SIDOROVICH SERGEJ (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
172 ŠIRAJ MARTIN (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 4.00 točk
173 SKALICKY GAL (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
174 SKAZA TIJAN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
175 ŠKRABAR MAKS (2 nastopa) Karate Klub Žalec 8.00 točk
176 SKUBIC IAN (2 nastopa) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 3.50 točk
177 SKUBIC NIK (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.00 točk
178 SLUGA JURE (6 nastopov) Karate klub Seki 14.00 točk
179 SODIN LEON (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 16.00 točk
180 SREDENŠEK TIM (1 nastop) Karate klub Seki 4.00 točk
181 ŠTANDEKER LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 točk
182 ŠTEFANIČ VAL (6 nastopov) Karate klub Velenje 23.00 točk
183 STEFANOVIć ALEKSANDAR (1 nastop) Karate klub Sokol 1.00 točk
184 STENDLER KLANJšEK ŽAN (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 5.50 točk
185 ŠTERN GAŠPER (2 nastopa) Karate Klub Brežice 3.00 točk
186 ŠTERN TILEN (3 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 16.00 točk
187 STERNIšA NEJC (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
188 STOJADINOVIć TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 7.00 točk
189 STOJNIć MANAS (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
190 STROJIN NEJC (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
191 SUBOTIć FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 16.00 točk
192 ŠULIN HRIBOVšEK MATIC (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
193 SUšA ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Žalec 13.00 točk
194 TANACEK TOMI (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
195 TEKAVC ŽIGA (5 nastopov) Karate Klub Cerknica 13.00 točk
196 TEPEž MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
197 TOMC VITO (2 nastopa) Karate Klub Žalec 6.50 točk
198 TRAMŠEK ALEKS (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 6.50 točk
199 TRATNIK ALEN (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 točk
200 TRBOVšEK ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
201 TRONTELJ LAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.50 točk
202 TRONTELJ TAI (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 10.00 točk
203 TURKOVIć JAN (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk
204 VALENTIN JERMAN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
205 VANOVŠEK ENEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 4.00 točk
206 VATOVEC ERNEST (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 11.00 točk
207 VIDMAJER MAKS (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
208 VIŠNJAR VID (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točk
209 VOZEL LAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 10.00 točk
210 VREČEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 točk
211 VUČKO TOMI TOM (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 2.00 točk
212 VUJINOVIć NIKOLA (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.00 točk
213 VUJINOVIć VLAD (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.50 točk
214 ZAHIROVIć ADIN (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 točk
215 ZARIč VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00 točk
216 ZBIL GREGA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 11.00 točk
217 ZEMLJIČ ANEL (3 nastopi) Karate klub WKSA Duplek 5.50 točk
218 ŽIBRET BOR (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 11.50 točk
219 ŽUMER JAKOB (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 10.00 točk
220 ŽVEGLIč VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ALIč TAJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
2 AUDIč VITA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 9.00 točk
3 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
4 AVžNER ZOJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 10.00 točk
5 BABIČ ANA (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
6 BAJC POLONA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.50 točk
7 BAšAR EMA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.50 točk
8 BASAR MARUšA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 5.50 točk
9 BELE ANA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 10.00 točk
10 BELE LEA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 15.00 točk
11 BERGANT LAURA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 11.00 točk
12 BEšIć LANA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00 točk
13 BIZJAK LENI (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 4.00 točk
14 BOšNJIć ALICIA (1 nastop) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 točk
15 BRAČUN MAŠERA IRIS (2 nastopa) Karate klub Sokol 5.00 točk
16 ČAS TIMOTEJA (1 nastop) Karate klub WKSA Duplek 3.00 točk
17 ČERU JERNEJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 6.00 točk
18 ČUHALEV NADJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 11.00 točk
19 ĆURIć AJLA (4 nastopi) Karate klub Mirna Peč 9.00 točk
20 ČVOROVIć ALEKSANDRA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 8.00 točk
21 DEBELAK MAšA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 1.00 točk
22 DROžDAN VOLF ELA (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.00 točk
23 DžUZDANOVIć ZALA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 9.00 točk
24 ĐAKOVIć LARA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
25 ĐOGIć EMA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
26 FAJFER LANA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 10.00 točk
27 FILIPIč EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.50 točk
28 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 3.00 točk
29 GANZITTI NIA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 7.00 točk
30 GLOGOVŠEK IVA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 5.50 točk
31 GOMBAč LAURA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
32 GOšNJAK NELI (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 6.00 točk
33 HAJDAREVIĆ NEDŽLA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
34 HASANBAŠIĆ ADNA (2 nastopa) Karate klub Seki 9.00 točk
35 HORN ESTER (2 nastopa) Karate Klub Črnomelj 7.00 točk
36 HORN LORENA (2 nastopa) Karate Klub Črnomelj 3.00 točk
37 HRAščANEC NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.50 točk
38 HRIBAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
39 HUMAR GAJA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 13.00 točk
40 HUSAR HANA (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.00 točk
41 HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
42 HUSIĆ LANA (3 nastopi) Karate klub Seki 17.00 točk
43 IVANČIČ KIARA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 točk
44 JAGODIC NAJA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 točk
45 JANEžIč MOJCA (2 nastopa) Karate klub Lev 3.00 točk
46 JANžEKOVIč NUšA (3 nastopi) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 12.00 točk
47 JELENKO NINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
48 JERAM NIKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
49 JERAM VITA (1 nastop) KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN 1.00 točk
50 JERŠIČ ŽANA (3 nastopi) Karate klub Seki 12.00 točk
51 JESENEK ROJšEK ANEJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
52 JESENIčNIK BERA NEA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 1.00 točk
53 JEVšENAK ALINA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 točk
54 JOVANOVIć LANA (6 nastopov) Karate klub Velenje 21.00 točk
55 KAJTNA MIA (1 nastop) Karate Klub Brežice 1.00 točk
56 KELEMAN ANA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 7.00 točk
57 KENDA MAšA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.00 točk
58 KOBAL LEA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 točk
59 KODRIč MANJA (1 nastop) Karate Klub Kranj 2.00 točk
60 KOLANDER EVA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
61 KONTREC ALJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točk
62 KOREN TAJA (1 nastop) Karate Klub Tiger Velenje 3.00 točk
63 KOSTIĆ ANASTASIJA (1 nastop) karate klub Pivka 4.00 točk
64 KOTNIK NIKA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
65 KRAMAR ALJA (2 nastopa) Karate klub Radeče 3.00 točk
66 KRAŠNA EMA (1 nastop) Karate Klub Črnomelj 3.00 točk
67 KRISTAN ŽIVA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 5.50 točk
68 KRISTANčIč ŽIVA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
69 KRISTIć KAROLINA (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
70 KRVINA LIA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk
71 KURBEGOVIć EDNA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točk
72 KUTIJA ALJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točk
73 KUTNJAK URšKA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 13.00 točk
74 KVAS TJAšA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
75 LAHARNAR ANJA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
76 LAKNER MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 12.00 točk
77 LAMPIč ANA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 8.00 točk
78 LANA REBECCA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
79 LAZANSKI MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.00 točk
80 LEBEN TINKARA (5 nastopov) Karate Klub Kranj 19.00 točk
81 LIBENŠEK TIA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 3.00 točk
82 LIPOGLAVŠEK TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
83 LIšINOVIć ELMA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 točk
84 LIšINOVIć LEJLA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 točk
85 LIšINOVIć SARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točk
86 MAGAJNA MAšA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
87 MARIČ STELLA LILY (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.00 točk
88 MASTNAK MIA (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 točk
89 MAVSAR TAJDA (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
90 MEDIĆ ADELA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 18.00 točk
91 MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
92 MEšIč BENJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 8.00 točk
93 MILEV ANJA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.50 točk
94 MILIĆ ADRIANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 točk
95 MILJATOVIĆ ANDJELA (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
96 MLAKAR NIKA (3 nastopi) Karate društvo Loče 8.00 točk
97 MLAKAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 13.00 točk
98 MOLNAR ELIZABETA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
99 MRAVLJAK KATAYA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
100 MRšIć NELI (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
101 MUZIK TAšA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 18.00 točk
102 NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 10.00 točk
103 NAROBE NINA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
104 NIšANDžIć IVANA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 14.00 točk
105 NOVAK EMA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 točk
106 OBLAK NIKA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
107 OBLAK TINA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.50 točk
108 OSTANEK SOFIJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 točk
109 PEčEK MAšA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
110 PEKLAR NIKITA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
111 PETAN ELA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 točk
112 PETKOVIĆ SAŠA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 10.00 točk
113 PETKOVIć TJAšA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 5.00 točk
114 PETROVČIČ KAROLINA (1 nastop) karate klub Pivka 2.00 točk
115 PISNIK GAJA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
116 PISNIK MAJA MARI (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 11.00 točk
117 PISNIK NINA (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 3.00 točk
118 PISNIK SARA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 točk
119 PLEšA KATJA (2 nastopa) Karate Klub Hrastnik 4.00 točk
120 PLOHL TAJA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 12.00 točk
121 PODBORšEK ZOJA (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.00 točk
122 POLAK TIA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
123 POPIJAČ SOFIA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
124 POPOVIč TIJANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
125 PURIĆ ADRIJANA (3 nastopi) Karate klub Lev 14.00 točk
126 RADIć MANJA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
127 RAUTER HANNAH VELA (2 nastopa) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točk
128 REICHARD VIKTORIJA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
129 RIOSA NOVAK KAJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 9.00 točk
130 RIS NAJA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 5.00 točk
131 ROJS GAJA (2 nastopa) Karate klub WKSA Duplek 7.00 točk
132 ROJS TJAšA (2 nastopa) Karate klub WKSA Duplek 4.00 točk
133 ROŽIČ JULIJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
134 ROZMAN ZALA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.50 točk
135 RUDOLF NIKA (5 nastopov) Karate klub Velenje 13.00 točk
136 SAVKOVIć IVANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 14.00 točk
137 ŠENICA NIKA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
138 SEREC IZABELA (1 nastop) Karate Klub Sho-Kan Apače 2.00 točk
139 SEVER ANA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 7.00 točk
140 SIGMUND EMILIJA (1 nastop) Karate klub Radeče 5.00 točk
141 ŠILJEGOVIč ILMA (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
142 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
143 SMRDEL LIVIJA (2 nastopa) karate klub Pivka 2.00 točk
144 SODIN LARA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.00 točk
145 SREBRE LANA (3 nastopi) Karate klub Seki 8.00 točk
146 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
147 STOJANOV NAJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.50 točk
148 STOJANOVSKA KRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Olimpija Ljubljana 4.50 točk
149 STRAMIČ LUNA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 točk
150 STRGAR EVA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 6.00 točk
151 TEKAVC MAšA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
152 TERAž NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
153 TIHI ŠPELA (1 nastop) Karate klub Mirna Peč 1.00 točk
154 TOMAžIč EVA (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk
155 TORKAR AJDA (5 nastopov) Karate Klub Shotokan Kranj 15.00 točk
156 TRAMŠEK ALJA (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 9.00 točk
157 VALENčAK NELI (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 12.00 točk
158 VASILIć DAJANA (1 nastop) Karate Klub Kranj 1.00 točk
159 VATOVEC JAGODA (3 nastopi) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 14.00 točk
160 VERčKO ANA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
161 ŽAGAR GLORIA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.00 točk
162 ŽAGAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 11.00 točk
163 ZAGER HANA (1 nastop) Karate klub Seki 2.00 točk
164 ZEčIRI LORNA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 3.00 točk
165 ŽERJAV JANA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točk
166 ŽIBRET ZALA MARIA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
167 ZORIć ANđELA (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 točk
168 ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
169 ŽUPANC TIA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 7.00 točk
170 ZUPANčIč NANA (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve