1. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) U8 kata najmlajši (7) 6.00 točk
2. mesto OŠTIR RAVNJAK BRIN (Društvo Za Karate Celje) U8 kata najmlajši (7) 5.00 točk
3. mesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U8 kata najmlajši (7) 4.00 točk
4. mesto Husić Tian (Karate Klub Cerknica) U8 kata najmlajši (7) 3.00 točk
5. mesto Tekavc Žiga (Karate Klub Cerknica) U8 kata najmlajši (7) 2.00 točk
6. mesto Čebašek Vitan (Karate klub Šenčur) U8 kata najmlajši (7) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) U8 kata najmlajše (4) 4.00 točk
2. mesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) U8 kata najmlajše (4) 3.00 točk
3. mesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) U8 kata najmlajše (4) 2.50 točk
4. mesto DEBELJAK MARJETA (Karate klub Šenčur) U8 kata najmlajše (4) 2.00 točk

MALČKI

1. mesto Aksentič Nastas (Karate Klub Postojna) U10 kumite malčki -34 kg (3) 4.00 točk
1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U10 kata malčki (18) 6.00 točk
1. mesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U10 kumite malčki +39 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčki -30 kg (11) 6.00 točk
2. mesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U10 kumite malčki -34 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Debeljak Gašper (Karate klub Šenčur) U10 kumite malčki +39 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U10 kata malčki (18) 5.00 točk
2. mesto GAVRIĆ Martin (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčki -30 kg (11) 5.00 točk
3. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) U10 kata malčki (18) 4.00 točk
3. mesto Oblak David Kerim (Karate klub Lev) U10 kumite malčki -34 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Stendler Klanjšek Žan (Društvo Za Karate Celje) U10 kumite malčki -30 kg (11) 4.00 točk
4. mesto Banović Nil (Karate klub Lev) U10 kumite malčki -30 kg (11) 3.00 točk
4. mesto HAJRULAI. LUAN (Karate klub Seki) U10 kata malčki (18) 3.00 točk
5. mesto ŠABEC Aljoša (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčki -30 kg (11) 2.00 točk
5. mesto Aksentič Nastas (Karate Klub Postojna) U10 kata malčki (18) 2.00 točk
6. mesto Kramar Vili (Karate klub Radeče) U10 kata malčki (18) 1.00 točk
6. mesto KADOVIĆ STEFAN (Društvo Za Karate Celje) U10 kumite malčki -30 kg (11) 1.00 točk

MALČICE

1. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U10 kumite malčice -36 kg (2) 3.00 točk
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U10 kata malčice (12) 6.00 točk
1. mesto Bešić Lana (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčice -28 kg (1) 3.00 točk
2. mesto HUSIĆ DALILA (Društvo Za Karate Celje) U10 kumite malčice -36 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Bešić Lana (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kata malčice (12) 5.00 točk
3. mesto Rudonjič Marija (Karate Klub Postojna) U10 kata malčice (12) 4.00 točk
4. mesto JEROT NEŽA (Karate klub Seki) U10 kata malčice (12) 3.00 točk
5. mesto Verčko Ana (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U10 kata malčice (12) 2.00 točk
6. mesto Jozič Ella (Karate klub Velenje) U10 kata malčice (12) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite dečki +56 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U12 kata dečki (21) 6.00 točk
1. mesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U12 kumite dečki -41 kg (9) 6.00 točk
1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U12 kumite dečki -35 kg (10) 6.00 točk
1. mesto Merc Janez (Karate klub Lev) U12 kumite dečki -48 kg (4) 4.00 točk
2. mesto HUSIĆ DAVUD (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -35 kg (10) 5.00 točk
2. mesto BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -48 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Herman Benjamin (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U12 kumite dečki +56 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -41 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) U12 kata dečki (21) 5.00 točk
2. mesto Aksentič Nastas (Karate Klub Postojna) U12 kata ekipa dečki (0) 1.00 točk
3. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kata dečki (21) 4.00 točk
3. mesto GOLEŠ Lan (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite dečki -35 kg (10) 4.00 točk
3. mesto Mrgole Nik (Karate Klub Trbovlje) U12 kumite dečki -41 kg (9) 4.00 točk
3. mesto Hribernik Gal (Karate Klub Cerknica) U12 kumite dečki -48 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Koželj Aleks (Karate Klub Petrovče) U12 kumite dečki -41 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U12 kumite dečki -48 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Večerin Taras (Karate klub Sokol) U12 kata dečki (21) 3.00 točk
4. mesto Tepež Matija (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -35 kg (10) 3.00 točk
5. mesto Lotrič Filip (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U12 kata dečki (21) 2.00 točk
5. mesto Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) U12 kumite dečki -41 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Firšt Anej (Športno Društvo Dinamik Celje) U12 kumite dečki -35 kg (10) 2.00 točk
6. mesto Bojc Jakob (Karate Klub Postojna) U12 kata dečki (21) 1.00 točk
6. mesto Vreček Luka (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -35 kg (10) 1.00 točk
6. mesto Kuraj Jakob (Karate Klub Rogaška Slatina) U12 kumite dečki -41 kg (9) 1.00 točk

DEKLICE

1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite deklice +44 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice -39 kg (8) 6.00 točk
1. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) U12 kata deklice (10) 6.00 točk
2. mesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U12 kata deklice (10) 5.00 točk
2. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) U12 kumite deklice -39 kg (8) 5.00 točk
2. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice +44 kg (5) 3.00 točk
3. mesto MERC Maja (Karate klub Lev) U12 kumite deklice +44 kg (5) 2.50 točk
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) U12 kata deklice (10) 4.00 točk
3. mesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U12 kumite deklice -39 kg (8) 4.00 točk
4. mesto Jevšenak Alina (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice -39 kg (8) 3.00 točk
4. mesto Đogić Ema (Karate klub Velenje) U12 kumite deklice +44 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Jovanović Lana (Društvo Za Karate Celje) U12 kata deklice (10) 3.00 točk
5. mesto Đogić Ema (Karate klub Velenje) U12 kata deklice (10) 2.00 točk
5. mesto Pepić Lea Eve (Društvo Za Borilne Veščine Piran) U12 kumite deklice -39 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Zorić Anđela (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U12 kumite deklice +44 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Podboršek Zoja (Karate klub Šenčur) U12 kumite deklice -39 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) U12 kata deklice (10) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -55 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Mihelič Maj (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Hlastec Kian (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (9) 6.00 točk
1. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kata ml. kadeti (9) 5.00 točk
2. mesto Trbovšek Žiga (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Derča Benjamin Aleksej (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Pogačar Jaka (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Gorjup Ažbe (Karate Klub Trbovlje) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Grivec Tilen (Karate Klub Trbovlje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Bremec Aljaž (Shotokan Karate Klub Bohinj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Zbil Grega (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kata ml. kadeti (9) 4.00 točk
4. mesto Božič Beno (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.00 točk
4. mesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Jevšovar Urh (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadeti (9) 3.00 točk
5. mesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5) 1.00 točk
5. mesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kata ml. kadeti (9) 2.00 točk
6. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadeti (9) 1.00 točk
6. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1. mesto Osmanaj Dorentina (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kata ml. kadetinje (10) 6.00 točk
1. mesto Jesenek Rojšek Aneja (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Tekavc Maša (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00 točk
1. mesto Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Radić Manja (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Zager Hana (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (10) 5.00 točk
2. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00 točk
2. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (5) 3.00 točk
3. mesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Abram Zoja Martina (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Kontrec Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kata ml. kadetinje (10) 4.00 točk
3. mesto Hraščanec Nika (Karate Klub Radenci Shotokan) U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Jošt Zala (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kata ml. kadetinje (10) 3.00 točk
4. mesto Škrablin Tara (Karate Klub Rogaška Slatina) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 3.00 točk
5. mesto Praprotnik Neca (Karate Klub Postojna) U14 kata ml. kadetinje (10) 2.00 točk
5. mesto POLANEC MIRIAM (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Petković Tjaša (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Tekavc Maša (Karate Klub Cerknica) U14 kata ml. kadetinje (10) 1.00 točk

KADETI

1. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) U16 kata kadeti (7) 6.00 točk
1. mesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (9) 6.00 točk
1. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -57 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Kunštek Nejc (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -63 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 4.00 točk
2. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) U16 kata kadeti (7) 5.00 točk
2. mesto Robek Mark (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (4) 3.00 točk
2. mesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Lipovšek Amadej (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (9) 5.00 točk
3. mesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U16 kata kadeti (7) 4.00 točk
3. mesto VANOVŠEK ENEJ (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (9) 4.00 točk
3. mesto Arsenić Petar (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Cerjak Jaka (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -57 kg (4) 2.00 točk
4. mesto VANOVŠEK ENEJ (Karate klub Seki) U16 kata kadeti (7) 3.00 točk
4. mesto Požarnik Knez Gal (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Šehić Denis (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (9) 3.00 točk
5. mesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite kadeti -52 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Golež Nik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Kocman David (Karate Klub Hrastnik) U16 kata kadeti (7) 1.00 točk
6. mesto Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (9) 1.00 točk

KADETINJE

1. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U16 kata kadetinje (10) 6.00 točk
1. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 6.00 točk
1. mesto Bašar Ema (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -47 kg (1) 3.00 točk
2. mesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) U16 kata kadetinje (10) 5.00 točk
2. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 5.00 točk
3. mesto Kramberger Lara (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (10) 4.00 točk
3. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (8) 4.00 točk
4. mesto Kolander Eva (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) U16 kata kadetinje (10) 3.00 točk
4. mesto Đaković Tiana (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.00 točk
5. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Levec Grajfoner Lara (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Turšič Špela (Karate Klub Cerknica) U16 kata kadetinje (10) 2.00 točk
6. mesto Štucin Ajda (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Šupuk Lina (Shotokan Karate Klub Postojna) U16 kata kadetinje (10) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto Gabrijelčič Lan (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) U18 kata mladinci (8) 6.00 točk
1. mesto JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 4.00 točk
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (2) 3.00 točk
2. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kumite mladinci -55 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (8) 5.00 točk
2. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 3.00 točk
3. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Skalicky Gal (Društvo Za Karate Celje) U18 kata mladinci (8) 4.00 točk
3. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Skalicky Gal (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U18 kata mladinci (8) 3.00 točk
4. mesto Svjetlanović Rajko (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite mladinci -76 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Čimžar Aleks (Karate klub Šenčur) kumite mladinci -68 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Šmarčan Simon (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U18 kata mladinci (8) 2.00 točk
5. mesto Barl Maj (Karate Klub Petrovče) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U18 kata mladinci (8) 1.00 točk

MLADINKE

1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) U18 kata mladinke (4) 4.00 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 4.00 točk
1. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (1) 3.00 točk
1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Bajuk Eva (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -53 kg (1) 1.00 točk
2. mesto Kutija Alja (Karate Klub Rogaška Slatina) U18 kata mladinke (4) 3.00 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke +59 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Barbarič Brita (Karate Klub Ljubljana) U18 kata mladinke (4) 2.50 točk
4. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U18 kata mladinke (4) 2.00 točk
4. mesto Hraščanec Taja (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve