Single KATA - First 3 places


NAJMLAJŠI
All points

1. place HAJRULAI LUAN, (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
2. place AKSENTIČ NASTAS (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points
3. place MIKŠA LOVRO (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 points

NAJMLAJŠE
All points

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
2. place SMRDEL LIVIJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 points
3. place PISNIK MAJA MARI (3 appear) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 points

MALČKI
All points

1. place BOJC JAKOB (3 appear) Karate Klub Postojna 14.00 points
2. place REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 points
3. place SUBOTIč FILIP (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points

MALČICE
All points

1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 13.00 points
2. place HRIBAR GAJA (3 appear) Karate klub Seki 13.00 points
3. place JOVANOVIĆ LANA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points

DEČKI
All points

1. place BELE LUKA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 16.00 points
2. place HLASTEC KIAN (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
3. place ZBIL GREGA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 points

DEKLICE
All points

1. place ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 17.00 points
2. place LEBEN TINKARA (3 appear) Karate Klub Kranj 12.00 points
3. place KONTREC ALJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 points
2. place BOROVNIK NIK (3 appear) Karate klub Velenje 16.00 points
3. place ČEH ALEŠ (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place PETAN ELA (3 appear) Karate Klub Brežice 18.00 points
2. place ČEŠAREK SIMONA (3 appear) Karate Klub Trbovlje 8.00 points
3. place KOBAL - PAHOR LEA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 points

KADETI
All points

1. place STERNIŠA NEJC (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
2. place KLOBASA BLAŽ (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.00 points
3. place KLEMENčIč KRISTJAN (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 13.00 points

KADETINJE
All points

1. place GANZITTI NIA (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
2. place HORVATIČ KATJA (3 appear) Karate Klub Radvanje 9.00 points
3. place NOVAK SARA, (2 appears) Karate klub Seki 9.00 points

MLADINCI
All points

1. place HARTL JAN (2 appears) Športno društvo za karate GES 11.00 points
2. place HARTL BOR (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 10.00 points
3. place BOROVNIK DOMEN (2 appears) Karate klub Velenje 8.00 points

MLADINKE
All points

1. place CESAR PIA (3 appear) Karate klub Velenje 16.00 points
2. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
3. place ČESKO KAJA (2 appears) Karate klub Velenje 8.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve