Individualno KATA - Prva 3 mjesta


NAJMLAJŠI
Cijeli popis bodova

1. mjesto HAJRULAI LUAN, (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točke
2. mjesto MIKŠA LOVRO (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točke
3. mjesto AKSENTIČ NASTAS (3 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke

NAJMLAJŠE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točke
2. mjesto SMRDEL LIVIJA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 točke
3. mjesto PISNIK MAJA MARI (3 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točke

MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto BOJC JAKOB (3 nastupi) Karate Klub Postojna 14.00 točke
2. mjesto REIHS JAKA (2 Vd) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 12.00 točke
3. mjesto SUBOTIč FILIP (3 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 13.00 točke
2. mjesto HRIBAR GAJA (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 13.00 točke
3. mjesto JOVANOVIĆ LANA (3 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto BELE LUKA (3 nastupi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 16.00 točke
2. mjesto HLASTEC KIAN (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točke
3. mjesto ZBIL GREGA (3 nastupi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 11.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto ZAGER HANA (3 nastupi) Karate klub Velenje 17.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 12.00 točke
3. mjesto KONTREC ALJA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MOČNIK TIMI (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 točke
2. mjesto BOROVNIK NIK (3 nastupi) Karate klub Velenje 16.00 točke
3. mjesto ČEH ALEŠ (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto PETAN ELA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 18.00 točke
2. mjesto ČEŠAREK SIMONA (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 8.00 točke
3. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 točke

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto STERNIŠA NEJC (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točke
2. mjesto KLOBASA BLAŽ (3 nastupi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 14.00 točke
3. mjesto KLEMENčIč KRISTJAN (3 nastupi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 13.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto GANZITTI NIA (3 nastupi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točke
2. mjesto HORVATIČ KATJA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 9.00 točke
3. mjesto NOVAK SARA, (2 Vd) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto HARTL JAN (2 Vd) Športno društvo za karate GES 11.00 točke
2. mjesto HARTL BOR (2 Vd) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točke
3. mjesto BOROVNIK DOMEN (2 Vd) Karate klub Velenje 8.00 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto CESAR PIA (3 nastupi) Karate klub Velenje 16.00 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke
3. mjesto ČESKO KAJA (2 Vd) Karate klub Velenje 8.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve