Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto HAJRULAI LUAN, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
2. mesto AKSENTIČ NASTAS (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk
3. mesto MIKŠA LOVRO (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točk
2. mesto SMRDEL LIVIJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 točk
3. mesto PISNIK MAJA MARI (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto BOJC JAKOB (3 nastopi) Karate Klub Postojna 14.00 točk
2. mesto REIHS JAKA (2 nastopa) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 12.00 točk
3. mesto SUBOTIč FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 13.00 točk
2. mesto HRIBAR GAJA (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 13.00 točk
3. mesto JOVANOVIĆ LANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto BELE LUKA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 16.00 točk
2. mesto HLASTEC KIAN (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 16.00 točk
3. mesto ZBIL GREGA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 11.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto ZAGER HANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 17.00 točk
2. mesto LEBEN TINKARA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 12.00 točk
3. mesto KONTREC ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MOČNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 točk
2. mesto BOROVNIK NIK (3 nastopi) Karate klub Velenje 16.00 točk
3. mesto ČEH ALEŠ (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto PETAN ELA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 18.00 točk
2. mesto ČEŠAREK SIMONA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 8.00 točk
3. mesto KOBAL - PAHOR LEA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto STERNIŠA NEJC (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (3 nastopi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 14.00 točk
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (3 nastopi) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 13.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto GANZITTI NIA (3 nastopi) Karate Klub Seki Sv. Jernej 18.00 točk
2. mesto HORVATIČ KATJA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 9.00 točk
3. mesto NOVAK SARA, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 9.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto HARTL JAN (2 nastopa) Športno društvo za karate GES 11.00 točk
2. mesto HARTL BOR (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 10.00 točk
3. mesto BOROVNIK DOMEN (2 nastopa) Karate klub Velenje 8.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto CESAR PIA (3 nastopi) Karate klub Velenje 16.00 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
3. mesto ČESKO KAJA (2 nastopa) Karate klub Velenje 8.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve