Single KATA - First 3 places


NAJMLAJŠI
All points

1. place HUSIć TIAN (2 appears) Karate Klub Cerknica 12.00 points
2. place TRONTELJ LAN (2 appears) Karate Klub Cerknica 8.00 points
3. place KRALJ MARK (2 appears) Karate Klub Cerknica 6.00 points

NAJMLAJŠE
All points

1. place HASANBAŠIĆ ADNA (2 appears) Karate klub Seki 7.00 points
2. place SIGMUND EMILIJA (2 appears) Karate klub Radeče 6.50 points
3. place KRAMAR ALJA (2 appears) Karate klub Radeče 5.50 points

MALČKI
All points

1. place MAVSAR TADEJ (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
2. place KRAMAR VILI (2 appears) Karate klub Radeče 8.00 points
3. place KUNST NEJC (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points

MALČICE
All points

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (2 appears) Karate klub Seki 12.00 points
2. place KRISTIć KAROLINA (2 appears) Karate klub Seki 8.00 points
3. place TORKAR AJDA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 points

DEČKI
All points

1. place MILJATOVIČ ALEKSA, (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
2. place PAŠIČ ADAM (2 appears) Karate klub Velenje 9.00 points
3. place JURAJA VINKO (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 9.00 points

DEKLICE
All points

1. place JOVANOVIĆ LANA (2 appears) Karate klub Velenje 12.00 points
2. place PISNIK MAJA MARI (2 appears) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 points
3. place BRAČUN MAŠERA IRIS (2 appears) Karate klub Sokol 9.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.00 points
2. place OČKO GAL (2 appears) Karate klub Velenje 8.00 points
3. place MIHELIČ MAJ (2 appears) Karate Klub Cerknica 7.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place MAVSAR TAJDA (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
2. place LEBEN TINKARA (2 appears) Karate Klub Kranj 11.00 points
3. place ĐOGIĆ EMA (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points

KADETI
All points

1. place ZARIČ VID (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 18.00 points
2. place PAŠIĆ ISAK (3 appear) Karate klub Velenje 12.00 points
3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 appears) Karate klub Velenje 7.00 points

KADETINJE
All points

1. place KONTREC ALJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 points
2. place ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
3. place TOMAŽIČ EVA (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points

MLADINCI
All points

1. place MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Petrovče 12.00 points
2. place SKALICKY GAL (3 appear) Društvo Za Karate Celje 7.50 points
3. place PIVIĆ EVELIN (2 appears) Karate klub Seki 5.50 points

MLADINKE
All points

1. place KUTIJA ALJA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 15.00 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 14.00 points
3. place FAJFER LANA (3 appear) Karate Klub Radvanje 10.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve