Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto HUSIć TIAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 6.00 točk
2. mesto TRONTELJ LAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 5.00 točk
3. mesto KRALJ MARK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 4.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto SIGMUND EMILIJA (1 nastop) Karate klub Radeče 4.00 točk
2. mesto HASANBAŠIĆ ADNA (1 nastop) Karate klub Seki 3.00 točk
3. mesto KRAMAR ALJA (1 nastop) Karate klub Radeče 2.50 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TADEJ (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto JEVŠNIK BEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
3. mesto KRAMAR VILI (1 nastop) Karate klub Radeče 4.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
3. mesto PURIĆ ADRIJANA (1 nastop) Karate klub Lev 4.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate klub Seki 6.00 točk
2. mesto PAŠIČ ADAM (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
3. mesto JELEN GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto JOVANOVIĆ LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 6.00 točk
2. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 5.00 točk
3. mesto PISNIK MAJA MARI (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto MALI NACE (1 nastop) Karate Klub Kranj 6.00 točk
2. mesto REIHS JAKA (1 nastop) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 5.00 točk
3. mesto OČKO GAL (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto LEBEN TINKARA (1 nastop) Karate Klub Kranj 6.00 točk
2. mesto MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
3. mesto ĐOGIĆ EMA (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ZARIČ VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 12.00 točk
2. mesto PAŠIĆ ISAK (2 nastopa) Karate klub Velenje 7.00 točk
3. mesto BAJGOT NACE (2 nastopa) Karate klub Selnica ob Dravi 7.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto KONTREC ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 12.00 točk
2. mesto ZAGER HANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 9.00 točk
3. mesto TOMAŽIČ EVA (2 nastopa) Karate klub Seki 6.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto MOČNIK TIMI (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 8.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (2 nastopa) Karate klub Seki 5.50 točk
3. mesto SKALICKY GAL (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 4.50 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto KOBAL - PAHOR LEA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
2. mesto KUTIJA ALJA (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 9.00 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve