Single KUMITE - First 3 places


MALČKI
All points

1. place TOMC VITO (3 appear) Karate Klub Žalec 15.00 points
2. place KAURIN BORIS (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 points
3. place SODIN LEON (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 points

MALČICE
All points

1. place BELE LEA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 18.00 points
2. place MEDIĆ ADELA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 17.00 points
3. place KRAMBERGER ZALA (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points

DEČKI
All points

1. place VALIŠER TIMOTEJ (3 appear) Karate klub Selnica ob Dravi 17.00 points
2. place KOLšEK KLEMEN (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 points
3. place BELE LUKA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 15.00 points

DEKLICE
All points

1. place JOšT ZALA (3 appear) Karate Klub Postojna 17.00 points
2. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
3. place ČERU JERNEJA (3 appear) Karate Klub Kranj 9.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place BURLAK ANDRAŽ (3 appear) Karate Klub Radvanje 18.00 points
2. place ŠEHIĆ DENIS (3 appear) Karate Klub Trbovlje 16.00 points
3. place KRŽIŠNIK GAL, (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place AVŽNER ZOJA (3 appear) Karate Klub Polzela 18.00 points
2. place BREZOVNIK TISA JERNEA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 points
3. place SEVER ANA (3 appear) Karate Klub Brežice 13.00 points

KADETI
All points

1. place ISAKOVIĆ KENAN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 17.00 points
2. place JORDAN TIMOTEJ (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 points
3. place MARKULJEVIČ MARKO (3 appear) Karate Klub Trbovlje 16.00 points

KADETINJE
All points

1. place ŽERJAV NUŠA (3 appear) Karate Klub Polzela 17.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 17.00 points
3. place DEBELJAK HANA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 points

MLADINCI
All points

1. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 appear) Karate Klub Kranj 16.00 points
2. place PLASKAN JURIJ (3 appear) Karate Klub Žalec 13.00 points
3. place ZIDAR DOMEN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 12.00 points

MLADINKE
All points

1. place POTISK LAURA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 points
2. place ŽOHAR SARA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 points
3. place ŠENICA NIKA (3 appear) Karate Klub Polzela 11.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve