Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto TOMC VITO (3 nastopi) Karate Klub Žalec 15.00 točk
2. mesto KAURIN BORIS (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 točk
3. mesto SODIN LEON (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 14.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto BELE LEA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 18.00 točk
2. mesto MEDIĆ ADELA (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 17.00 točk
3. mesto KRAMBERGER ZALA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Selnica Ob Dravi 17.00 točk
2. mesto KOLšEK KLEMEN (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 točk
3. mesto BELE LUKA (3 nastopi) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 15.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto JOšT ZALA (3 nastopi) Karate Klub Postojna 17.00 točk
2. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
3. mesto ČERU JERNEJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto BURLAK ANDRAŽ (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 18.00 točk
2. mesto ŠEHIĆ DENIS (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točk
3. mesto KRŽIŠNIK GAL (3 nastopi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto AVŽNER ZOJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 18.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 točk
3. mesto PETAN ELA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ISAKOVIĆ KENAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 17.00 točk
2. mesto MARKULJEVIČ MARKO (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točk
3. mesto JORDAN TIMOTEJ (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto ŽERJAV NUŠA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 17.00 točk
2. mesto MOLNAR ELIZABETA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 17.00 točk
3. mesto DEBELJAK HANA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastopi) Karate Klub Kranj 16.00 točk
2. mesto PLASKAN JURIJ (3 nastopi) Karate Klub Žalec 13.00 točk
3. mesto ISAKOVIĆ ALEN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto POTISK LAURA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točk
2. mesto ŽOHAR SARA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točk
3. mesto ŠENICA NIKA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 11.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve