Individualno KUMITE - Prva 3 mjesta


MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto TOMC VITO (3 nastupi) Karate Klub Žalec 15.00 točke
2. mjesto KAURIN BORIS (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 točke
3. mjesto SODIN LEON (3 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 14.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto BELE LEA (3 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 18.00 točke
2. mjesto MEDIĆ ADELA (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 17.00 točke
3. mjesto KRAMBERGER ZALA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto VALIšER TIMOTEJ (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 17.00 točke
2. mjesto KOLšEK KLEMEN (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 točke
3. mjesto BELE LUKA (3 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 15.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto JOšT ZALA (3 nastupi) Karate Klub Postojna 17.00 točke
2. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 11.00 točke
3. mjesto ČERU JERNEJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 9.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto BURLAK ANDRAŽ (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 18.00 točke
2. mjesto ŠEHIć DENIS (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točke
3. mjesto KRŽIŠNIK GAL (3 nastupi) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto AVžNER ZOJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 18.00 točke
2. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 točke
3. mjesto SEVER ANA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 13.00 točke

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto ISAKOVIć KENAN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 17.00 točke
2. mjesto JORDAN TIMOTEJ (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točke
3. mjesto MARKULJEVIć MARKO (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 16.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto ŽERJAV NUšA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 17.00 točke
2. mjesto MOLNAR ELIZABETA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 17.00 točke
3. mjesto DEBELJAK HANA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 nastupi) Karate Klub Kranj 16.00 točke
2. mjesto PLASKAN JURIJ (3 nastupi) Karate Klub Žalec 13.00 točke
3. mjesto ISAKOVIć ALEN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto POTISK LAURA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 točke
2. mjesto ŽOHAR SARA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točke
3. mjesto ŠENICA NIKA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 11.00 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve