Competitors

List of all competitors with points achieved



# Competitor Club Points
1 AKSENTIč NASTAS (3 appear) Karate Klub Postojna 7.00 points
2 ARSENIć PETAR (1 performance) Karate Klub Postojna 2.50 points
3 AVDIBAšIć DžENAN (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 points
4 BANOVIć NIL (1 performance) Karate klub Lev 3.00 points
5 BARL MAJ (1 performance) Karate Klub Petrovče 1.00 points
6 BAUMAN GAL (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 points
7 BELE LUKA (2 appears) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 8.00 points
8 BLATNIK TAŠ (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
9 BOGDANOSKI GABRIEL (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.00 points
10 BOJC JAKOB (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
11 BOROVNIK NIK (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
12 BOžIč BENO (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 points
13 BREMEC ALJAž (1 performance) Shotokan Karate Klub Bohinj 2.50 points
14 ČEBAšEK VITAN (1 performance) Karate klub Šenčur 1.00 points
15 CERJAK JAKA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 2.00 points
16 ČIMžAR ALEKS (1 performance) Karate klub Šenčur 2.00 points
17 ČUčEK MIšEL (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.00 points
18 DEBELJAK GAšPER (1 performance) Karate klub Šenčur 1.00 points
19 DERčA BENJAMIN ALEKSEJ (1 performance) Karate Klub Polzela 1.00 points
20 FIRšT ANEJ (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 points
21 GABRIJELčIč LAN (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
22 GAVRIĆ MARTIN (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 points
23 GOLEŠ LAN (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 points
24 GOLEž NIK (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 points
25 GOLEž PETER (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
26 GORJUP AžBE (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.50 points
27 GOSTIć STEFAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 points
28 GRIVEC TILEN (1 performance) Karate Klub Trbovlje 4.00 points
29 HAJRULAI. LUAN (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
30 HARALOVIć DANIEL (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.50 points
31 HERMAN BENJAMIN (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 1.00 points
32 HLASTEC KIAN (1 performance) Karate klub Seki 6.00 points
33 HRIBERNIK GAL (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.50 points
34 HUSIĆ DAVUD (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
35 HUSIć TIAN (1 performance) Karate Klub Cerknica 3.00 points
36 HVALA ALJAž (1 performance) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
37 ISAKOVIć KENAN (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.50 points
38 JELENKO BENJAMIN (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 points
39 JEVšOVAR URH (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
40 JORDAN TIMOTEJ (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 4.00 points
41 KADOVIĆ STEFAN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
42 KLEMENčIč KRISTJAN (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 1.00 points
43 KLOBASA BLAž (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 2.00 points
44 KOCMAN DAVID (1 performance) Karate Klub Hrastnik 1.00 points
45 KOLšEK KLEMEN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 points
46 KOžELJ ALEKS (1 performance) Karate Klub Petrovče 3.00 points
47 KRAMAR VILI (1 performance) Karate klub Radeče 1.00 points
48 KUNST NEJC (1 performance) Društvo Za Karate Celje 4.00 points
49 KUNšTEK NEJC (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 points
50 KURAJ JAKOB (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 points
51 KURAJ MITJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 points
52 LENART LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 points
53 LESNIKA ŽAN LUKA (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 points
54 LIPOVšEK AMADEJ (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
55 LOčNIKAR MIHA (1 performance) Karate društvo Loče 2.00 points
56 LOTRIč FILIP (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 2.00 points
57 MARKULJEVIć MARKO (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
58 MARKULJEVIć UROš (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.50 points
59 MAVSAR TADEJ (1 performance) Karate klub Seki 4.00 points
60 MERC JANEZ (1 performance) Karate klub Lev 4.00 points
61 MEšANOVIć BENJAMIN (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
62 MIHELIč MAJ (1 performance) Karate Klub Cerknica 4.00 points
63 MILEV MATEJ (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 points
64 MILJATOVIČ ALEKSA (1 performance) Karate klub Seki 6.00 points
65 MITROVIć VELJKO (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 3.00 points
66 MLAKAR NEJC (1 performance) Karate društvo Loče 2.00 points
67 MOčNIK TIMI (1 performance) Karate Klub Petrovče 6.00 points
68 MOZETIČ-KERIN JAN (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
69 MRGOLE NIK (1 performance) Karate Klub Trbovlje 4.00 points
70 OBLAK DAVID KERIM (1 performance) Karate klub Lev 2.50 points
71 OČKO GAL (2 appears) Karate klub Velenje 7.00 points
72 OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
73 PAšIć ADAM (1 performance) Karate klub Velenje 5.00 points
74 PETERNEL ŽAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 points
75 PODKRIžNIK LUKA (1 performance) Karate društvo Loče 3.00 points
76 POGAčAR JAKA (1 performance) Karate klub Lev 3.00 points
77 POžARNIK GAL (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 points
78 POŽARNIK KNEZ VID (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 points
79 RADIć LUKA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 points
80 RAKOVNIK SVEN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
81 REIHS JAKA (1 performance) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 6.00 points
82 ROBEK MARK (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
83 ROLA LUKA (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 points
84 ŠABEC ALJOšA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
85 ŠEHIć DENIS (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
86 ŠIRAJ MARTIN (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
87 SKALICKY GAL (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.50 points
88 SKOTNIK NEJC (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 points
89 SLUGA JURE (2 appears) Karate klub Seki 8.00 points
90 ŠMARčAN SIMON (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
91 SODIN LEON (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 points
92 ŠTEFANIČ VAL (1 performance) Karate klub Velenje 6.00 points
93 STENDLER KLANJšEK ŽAN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 4.00 points
94 ŠTERN TILEN (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 3.00 points
95 STERNIšA NEJC (1 performance) Karate klub Seki 6.00 points
96 SUBOTIć FILIP (1 performance) Karate Klub Postojna 5.00 points
97 SVJETLANOVIć RAJKO (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 points
98 TAMŠE MARINIČ NIKLAS (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 points
99 TEKAVC ŽIGA (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
100 TEPEž MATIJA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
101 TRATNIK ALEN (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 points
102 TRBOVšEK ŽIGA (1 performance) Karate Klub Polzela 3.00 points
103 VALENčAK MIHAEL (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 points
104 VALNER TIM (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
105 VANOVŠEK ENEJ (2 appears) Karate klub Seki 7.00 points
106 VATOVEC ERNEST (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 2.00 points
107 VEčERIN TARAS (1 performance) Karate klub Sokol 3.00 points
108 VREčEK LUKA (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 points
109 ZARIč VID (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 9.00 points
110 ZBIL GREGA (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 points
111 ŽIBRET BOR (1 performance) Karate Klub Ljubljana 6.00 points
112 ŽUMER JAKOB (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 3.00 points
# Competitor Points
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 points
2 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
3 AVžNER ZOJA (1 performance) Karate Klub Polzela 4.00 points
4 BAJUK EVA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
5 BARBARIč BRITA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.50 points
6 BAšAR EMA (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 points
7 BELE LEA (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 4.00 points
8 BERGANT LAURA (1 performance) Karate Klub Polzela 3.00 points
9 BEšIć LANA (2 appears) Karate Klub Postojna 8.00 points
10 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 performance) Karate klub Sokol 4.00 points
11 ČEšAREK SIMONA (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
12 ČVOROVIć ALEKSANDRA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 points
13 DEBELJAK HANA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
14 DEBELJAK MARJETA (1 performance) Karate klub Šenčur 2.00 points
15 ĐAKOVIć LARA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 points
16 ĐAKOVIć TIANA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 points
17 ĐOGIć EMA (2 appears) Karate klub Velenje 4.00 points
18 GANZITTI NIA (1 performance) Karate Klub Radvanje 4.00 points
19 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
20 HRAščANEC NIKA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 points
21 HRAščANEC TAJA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
22 HUMAR GAJA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
23 HUSIĆ DALILA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
24 IVANČIČ KIARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 points
25 JELENKO NINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 points
26 JEROT NEŽA (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
27 JESENEK ROJšEK ANEJA (1 performance) Karate Klub Polzela 6.00 points
28 JEVšENAK ALINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 points
29 JOšT ZALA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
30 JOVANOVIć LANA (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
31 JOZIč ELLA (1 performance) Karate klub Velenje 1.00 points
32 KOBAL PAHOR LEA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 points
33 KOLANDER EVA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
34 KONTREC ALJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 points
35 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
36 KRAMAR LILI (1 performance) Karate klub Radeče 1.00 points
37 KRAMBERGER LARA (1 performance) Karate Klub Polzela 4.00 points
38 KRAMBERGER ZALA (1 performance) Karate Klub Polzela 5.00 points
39 KRISTIć KAROLINA (1 performance) Karate klub Seki 4.00 points
40 KURBEGOVIć EDNA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.00 points
41 KUTIJA ALJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 points
42 LAMPIč ANA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 6.00 points
43 LEVEC GRAJFONER LARA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 2.00 points
44 LIKAR ALJA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 points
45 LIšINOVIć ELMA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 points
46 MAVSAR TAJDA (1 performance) Karate klub Seki 5.00 points
47 MEDIĆ ADELA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 4.00 points
48 MEDIĆ AMELA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
49 MERC MAJA (1 performance) Karate klub Šiška 2.50 points
50 MILJATOVIĆ ANDJELA (1 performance) Karate klub Seki 6.00 points
51 MLAKAR NIKA (1 performance) Karate društvo Loče 5.00 points
52 MOLNAR ELIZABETA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
53 MUZIK TAšA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 5.00 points
54 OSMANAJ DORENTINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 points
55 PEPIć LEA EVE (1 performance) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.00 points
56 PETAN ELA (2 appears) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 11.00 points
57 PETKOVIĆ SAŠA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 2.00 points
58 PETKOVIć TJAšA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 1.00 points
59 PODBORšEK ZOJA (1 performance) Karate klub Šenčur 1.00 points
60 POLANEC MIRIAM (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00 points
61 PRAPROTNIK NECA (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
62 RADIć MANJA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
63 RUDONJIč MARIJA (1 performance) Karate Klub Postojna 4.00 points
64 SALKIć LARA (1 performance) Karate Klub Trbovlje 2.50 points
65 ŠKRABLIN TARA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 points
66 SODIN LARA (1 performance) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 3.00 points
67 ŠTUCIN AJDA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
68 ŠUPUK LINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 points
69 TEKAVC MAšA (2 appears) Karate Klub Cerknica 4.00 points
70 TOMAžIč EVA (1 performance) Karate klub Seki 4.00 points
71 TORKAR AJDA (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 2.50 points
72 TURšIč ŠPELA (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
73 VALENčAK NELI (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.00 points
74 VANOVŠEK ZOJA. (1 performance) Karate klub Seki 6.00 points
75 VERčKO ANA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 points
76 ZAGER HANA (1 performance) Karate klub Velenje 5.00 points
77 ŽERJAV NUšA (1 performance) Karate Klub Polzela 2.00 points
78 ŽIBRET ZALA MARIA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
79 ZORIć ANđELA (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 1.00 points

e-Karate SEMAFOR

Sponsors


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve