Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AKSENTIČ NASTAS (3 nastopi) Karate Klub Postojna 7.00 točk
2 ARSENIć PETAR (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.50 točk
3 AVDIBAŠIĆ DŽENAN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 2.00 točk
4 BANOVIć NIL (1 nastop) Karate klub Lev 3.00 točk
5 BARL MAJ (1 nastop) Karate Klub Petrovče 1.00 točk
6 BAUMAN GAL (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 točk
7 BELE LUKA (2 nastopa) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 8.00 točk
8 BLATNIK TAŠ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
9 BOGDANOSKI GABRIEL (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 1.00 točk
10 BOJC JAKOB (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
11 BOROVNIK NIK (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
12 BOžIč BENO (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
13 BREMEC ALJAŽ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 2.50 točk
14 ČEBAŠEK VITAN (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
15 CERJAK JAKA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
16 ČIMžAR ALEKS (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.00 točk
17 ČUčEK MIšEL (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 3.00 točk
18 DEBELJAK GAšPER (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
19 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (1 nastop) Karate Klub Polzela 1.00 točk
20 FIRŠT ANEJ (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
21 GABRIJELČIČ LAN (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
22 GAVRIĆ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
23 GOLEŠ LAN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
24 GOLEŽ NIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
25 GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
26 GORJUP AžBE (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
27 GOSTIĆ STEFAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
28 GRIVEC TILEN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk
29 HAJRULAI LUAN, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
30 HARALOVIČ DANIEL (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
31 HERMAN BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 1.00 točk
32 HLASTEC KIAN (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
33 HRIBERNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.50 točk
34 HUSIĆ DAVUD (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
35 HUSIć TIAN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
36 HVALA ALJAŽ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
37 ISAKOVIĆ KENAN (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
38 JELENKO BENJAMIN (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
39 JEVŠOVAR URH (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
40 JORDAN TIMOTEJ (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 4.00 točk
41 KADOVIĆ STEFAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
42 KLEMENčIč KRISTJAN (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 1.00 točk
43 KLOBASA BLAŽ (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 2.00 točk
44 KOCMAN DAVID (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 2.00 točk
45 KOLšEK KLEMEN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
46 KOžELJ ALEKS (1 nastop) Karate Klub Petrovče 3.00 točk
47 KRAMAR VILI (1 nastop) Karate klub Radeče 1.00 točk
48 KUNST NEJC (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
49 KUNŠTEK NEJC (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
50 KURAJ JAKOB (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
51 KURAJ MITJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
52 LENART LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 točk
53 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
54 LIPOVŠEK AMADEJ (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
55 LOČNIKAR MIHA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
56 LOTRIč FILIP (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 2.00 točk
57 MARKULJEVIČ MARKO (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
58 MARKULJEVIČ UROŠ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
59 MAVSAR TADEJ (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
60 MERC JANEZ (1 nastop) Karate klub Lev 4.00 točk
61 MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 nastop) Karate klub Velenje 4.00 točk
62 MIHELIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Cerknica 4.00 točk
63 MILEV MATEJ (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
64 MILJATOVIČ ALEKSA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
65 MITROVIć VELJKO (1 nastop) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 3.00 točk
66 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
67 MOČNIK TIMI (1 nastop) Karate Klub Petrovče 6.00 točk
68 MOZETIČ-KERIN JAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
69 MRGOLE NIK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk
70 OBLAK DAVID KERIM (2 nastopa) Karate klub Lev 4.50 točk
71 OČKO GAL (2 nastopa) Karate klub Velenje 7.00 točk
72 OŠTIR RAVNJAK BRIN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
73 PAŠIČ ADAM (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
74 PETERNEL ŽAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 točk
75 PODKRIŽNIK LUKA (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
76 POGAčAR JAKA (1 nastop) Karate klub Lev 3.00 točk
77 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 točk
78 POŽARNIK KNEZ VID (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točk
79 RADIĆ LUKA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.50 točk
80 RAKOVNIK SVEN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
81 REIHS JAKA (1 nastop) Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona 6.00 točk
82 ROBEK MARK (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
83 ROLA LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk
84 ŠABEC ALJOšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
85 ŠEHIĆ DENIS (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
86 ŠIRAJ MARTIN (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
87 SKALICKY GAL (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.50 točk
88 SKOTNIK NEJC (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 točk
89 SLUGA JURE (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 8.00 točk
90 ŠMARČAN SIMON (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
91 SODIN LEON (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 6.00 točk
92 ŠTEFANIČ VAL (1 nastop) Karate klub Velenje 6.00 točk
93 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
94 ŠTERN TILEN (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 3.00 točk
95 STERNIŠA NEJC (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
96 SUBOTIč FILIP (1 nastop) Karate Klub Postojna 5.00 točk
97 SVJETLANOVIĆ RAJKO (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 točk
98 TAMŠE NIKLAS (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točk
99 TEKAVC ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
100 TEPEŽ MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
101 TRATNIK ALEN (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točk
102 TRBOVŠEK ŽIGA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
103 VALENČAK MIHAEL (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 1.00 točk
104 VALNER TIM (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
105 VANOVŠEK ENEJ, (2 nastopa) Karate Klub Seki Sv. Jernej 7.00 točk
106 VATOVEC ERNEST (1 nastop) Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria 2.00 točk
107 VEčERIN TARAS (1 nastop) Karate klub Sokol 3.00 točk
108 VREČEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 točk
109 ZARIČ VID (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 9.00 točk
110 ZBIL GREGA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
111 ŽIBRET BOR (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
112 ŽUMER JAKOB (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA 3.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 točk
2 AVDIBAšIć ALDIJANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
3 AVŽNER ZOJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
4 BAJUK EVA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
5 BARBARIČ BRITA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.50 točk
6 BAŠAR EMA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 6.00 točk
7 BELE LEA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 4.00 točk
8 BERGANT LAURA (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
9 BEŠIČ LANA (2 nastopa) Karate Klub Postojna 8.00 točk
10 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 nastop) Karate klub Sokol 4.00 točk
11 ČEŠAREK SIMONA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
12 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
13 DEBELJAK HANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
14 DEBELJAK MARJETA (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.00 točk
15 ĐAKOVIć LARA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 točk
16 ĐAKOVIć TIANA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 točk
17 ĐOGIĆ EMA (2 nastopa) Karate klub Velenje 4.00 točk
18 GANZITTI NIA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
19 GRAJFONER LEVEC MAJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
20 HRAŠČANEC NIKA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.50 točk
21 HRAŠČANEC TAJA (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 točk
22 HUMAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 točk
23 HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
24 IVANČIČ KIARA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
25 JELENKO NINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
26 JEROT NEŽA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 3.00 točk
27 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 nastop) Karate Klub Polzela 6.00 točk
28 JEVŠENAK ALINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 3.00 točk
29 JOšT ZALA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
30 JOVANOVIĆ LANA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
31 JOZIČ ELLA (1 nastop) Karate klub Velenje 1.00 točk
32 KOBAL - PAHOR LEA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
33 KOLANDER EVA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
34 KONTREC ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
35 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
36 KRAMAR LILI (1 nastop) Karate klub Radeče 1.00 točk
37 KRAMBERGER LARA (1 nastop) Karate Klub Polzela 4.00 točk
38 KRAMBERGER ZALA (1 nastop) Karate Klub Polzela 5.00 točk
39 KRISTIć KAROLINA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
40 KURBEGOVIĆ EDNA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
41 KUTIJA ALJA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
42 LAMPIČ ANA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
43 LEVEC GRAJFONER LARA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 2.00 točk
44 LIKAR ALJA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 točk
45 LIŠINOVIĆ ELMA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 točk
46 MAVSAR TAJDA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 5.00 točk
47 MEDIĆ ADELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
48 MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
49 MERC MAJA (1 nastop) Karate klub Šiška 2.50 točk
50 MILJATOVIĆ ANDJELA, (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
51 MLAKAR NIKA (1 nastop) Karate društvo Loče 5.00 točk
52 MOLNAR ELIZABETA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
53 MUZIK TAŠA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
54 OSMANAJ DORENTINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 6.00 točk
55 PEPIć LEA EVE (1 nastop) Društvo Za Borilne Veščine Piran 2.00 točk
56 PETAN ELA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 11.00 točk
57 PETKOVIĆ SAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 2.00 točk
58 PETKOVIĆ TJAŠA (1 nastop) Karate Klub Brežice 1.00 točk
59 PODBORŠEK ZOJA (1 nastop) Karate klub Šenčur 1.00 točk
60 POLANEC MIRIAM (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 2.00 točk
61 PRAPROTNIK NECA (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
62 RADIĆ MANJA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 4.00 točk
63 RUDONJIĆ MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 4.00 točk
64 SALKIČ LARA (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 2.50 točk
65 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 točk
66 SODIN LARA (1 nastop) Karate klub Kozjansko in Obsotelje 3.00 točk
67 ŠUPUK LINA (1 nastop) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 točk
68 TEKAVC MAŠA (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 4.00 točk
69 TOMAŽIČ EVA (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 4.00 točk
70 TORKAR AJDA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 2.50 točk
71 TURŠIČ ŠPELA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
72 VALENČAK NELI (1 nastop) Shotokan Karate Klub Oplotnica 6.00 točk
73 VANOVŠEK ZOJA. (1 nastop) Karate Klub Seki Sv. Jernej 6.00 točk
74 VERČKO ANA (1 nastop) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 2.00 točk
75 ZAGER HANA (1 nastop) Karate klub Velenje 5.00 točk
76 ŽERJAV NUŠA (1 nastop) Karate Klub Polzela 2.00 točk
77 ŽIBRET ZALA MARIA (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve