POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Countries
12
Clubs
89
Total applications
600
Total performances
837
Women performances
260
Women applications
371
Men performances
340
Men performances
466
Team applications
70
Women's team
28
Men's team
42


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 BULGARIA
4 CROATIA
5 HUNGARY
6 ITALY
7 KOSOVO
8 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
9 MONTENEGRO
10 SERBIA
11 SLOVENIA
12 TUNISIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 BANJA LUKA
3 BUSHIDO BANJA LUKA
4 CLUB ARTI ORIENTALI CANTÙ ASD
5 DALMACIJA SPLIT
6 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
7 ENERGIJA
8 FOKUS NIKSIC
9 GYŐRI DÓZSA SE
10 HERCEGOVINA-ZAGREB 1
11 IPON ZAGREB
12 JION BIHAĆ
13 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
14 KARATE DOJO GIDAUI
15 KARATE DRUŠTVO LOČE
16 KARATE K. RI CROATIA
17 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
18 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
19 KARATE KLUB "DO" TUZLA
20 KARATE KLUB 10. DAN
21 KARATE KLUB ALFA
22 KARATE KLUB BIJELA
23 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
24 KARATE KLUB BREŽICE
25 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
26 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
27 KARATE KLUB CROATIA
28 KARATE KLUB EMONA
29 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
30 KARATE KLUB IVANEC HR
31 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
32 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
33 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
34 KARATE KLUB KRANJ
35 KARATE KLUB LJUBLJANA
36 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
37 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
38 KARATE KLUB MB - SPORT
39 KARATE KLUB MB SPORT
40 KARATE KLUB MON CHI
41 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
42 KARATE KLUB OMEGA
43 KARATE KLUB PESNICA
44 KARATE KLUB PETROVČE
45 KARATE KLUB POLZELA
46 KARATE KLUB POSTOJNA
47 KARATE KLUB PRIZREN
48 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
49 KARATE KLUB RADVANJE
50 KARATE KLUB REGENERACIJA
51 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
52 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
53 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
54 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
55 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
56 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
57 KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
58 KARATE KLUB ŠIŠKA
59 KARATE KLUB TIGER VELENJE
60 KARATE KLUB TRBOVLJE
61 KARATE KLUB VELENJE
62 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
63 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
64 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
65 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
66 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
67 KARATE KLUB ŽALEC
68 KARATE KLUB ZMAJ
69 KARATE PINZGAU
70 KARATE SBK BIH
71 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
72 KBS"CASTRA"
73 KK CAZIN
74 KK DRACHE TRAUN
75 KK FUNAGOCHI GICIN
76 KK SAMOBOR ZAGREB
77 KK SHIELD NOVI ISKAR
78 KK SHOFUKAN GABERSDORF
79 KK. UNSU BIJELJINA
80 KOSTRENA
81 SAKURA KARATE TEAM
82 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
83 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
84 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
85 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
86 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
87 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
88 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
89 VARESE KARATE TEAM
90 VINER ČIVI

Pokal konjiškega konja OPP  
  moški do 16 let  
1. BARIČ STIPE
2. BOBEK MATIJA
3. ŠKET-MLINAR ALEKS
  moški nad 16 let  
1. SEJDIJI NIK
2. SOSKIČ FILIP
3. DONCI GIORGIO
4. MATIJEVIČ TOMA
5. ŽINKO DAMJAN
kata člani +18 (5)
1. place   ARSIM GAšI Karate SBK BiH
2. place   SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata članice +18 (4)
1. place   SIMONIČ MAŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN
kata dečki (21)
1. place   SADIKOVIć NADAL Karate SBK BiH
2. place   KRSNIK VITO Karate Klub Alfa
3. place   KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
3. place   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
kata dečki (8-4 kyu) (22)
1. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. place   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (24)
1. place   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. place   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
3. place   BARIć ANTONIJA Karate Klub Alfa
3. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata deklice (8-4 kyu) (19)
1. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. place   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SALLASHI TIBA KARATE KLUB PRIZREN
kata kadeti (22)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   BAJOVSKI KRISTIJAN KK FUNAGOCHI GICIN
3. place   KLOBASA BLAŽ Karate Zveza Slovenije
3. place   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
kata kadetinje (16)
1. place   GANZITTI NIA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB
kata malčice (19)
1. place   ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. place   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8-6 kyu) (14)
1. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. place   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   TRPCEVSKA SARA KK FUNAGOCHI GICIN
kata malčki (18)
1. place   DJORDEVIC VERKO Sakura Karate Team
2. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (8- 6 kyu) (15)
1. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (16)
1. place   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   HUIć DINO Karate Klub Alfa
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (13)
1. place   KEčA JOSIP Karate klub Croatia
2. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SELIMOVIć DERVIš Karate SBK BiH
kata ml. kadetinje (16)
1. place   MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB
2. place   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. place   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   BRKAN LUKRECIJA Karate Klub Alfa
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (18)
1. place   ALIĆ INES Karate klub Velenje
2. place   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   RAKOVIć ANA banja luka
kata mladinci (16)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. place   METER MATEO Karate klub Croatia
kata mladinke (12)
1. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN
kata moški osebe s pos. potrebami (10)
kata najmlajše (9)
1. place   ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. place   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu) (9)
1. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. place   ŠVIGLIN PAULA Karate Klub Alfa
3. place   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši (6)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   KAJTEZOVIĆ NUH KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (6)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata veterani - 50 let (1)
1. place   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
kata veterani + 35 let (7)
1. place   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. place   KRSNIK DAMIR Karate Klub Alfa
3. place   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. place   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veterani + 50 let (4)
1. place   GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. place   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. place   LAH SILVO Karate klub Velenje
3. place   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke - 50 let (0)
kata veteranke + 35 let (1)
1. place   GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata veteranke + 50 let (0)
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
kumite člani - 84 kg (4)
1. place   JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi
2. place   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. place   BERISHA ÖNEM KARATE KLUB PRIZREN
3. place   BARAKOVIć HARIS Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani -60 kg (4)
1. place   HRIBOVŠEK BLAž Karate Zveza Slovenije
2. place   NOORI KAISER Karate Pinzgau
3. place   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. place   BRLEK ROK Karate Klub Šiška
kumite člani -67 kg (6)
1. place   PIZZOLANTE ANDREA Varese Karate Team
2. place   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. place   JANJIć DEJAN Energija
3. place   MAGLIć DžENAN Karate SBK BiH
kumite člani -75 kg (4)
1. place   PRIMOŽIČ TIT KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. place   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
3. place   PERIšIć MATEO Karate klub Šibenik 1066
kumite člani +84 kg (4)
1. place   JOKSIMOVIČ STEFAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. place   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Zveza Slovenije
kumite člani open (8)
1. place   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. place   RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. place   JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi
kumite članice - 50 kg (3)
1. place   KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. place   HABERL URŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kumite članice - 55 kg (2)
kumite članice -61 kg (4)
1. place   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. place   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. place   ŽIVČIĆ EMA KARATE K. RI CROATIA
kumite članice -68 kg (4)
1. place   LOLIć ANJA Energija
2. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. place   BRLEčIć PETRA KARATE KLUB IVANEC HR
3. place   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice + 68 kg (3)
1. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. place   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice open (5)
1. place   LOLIć ANJA Energija
2. place   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. place   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite dečki -35 kg (28)
1. place   MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
2. place   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
3. place   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. place   MRAKOVIć RIJAD Karate SBK BiH
kumite dečki -40 kg (18)
1. place   ARNAUTOVIć ALI Karate SBK BiH
2. place   NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
3. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   VASILIć LJUBIšA banja luka
kumite dečki -45 kg (8)
1. place   NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
2. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki +45 kg (9)
1. place   MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
2. place   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. place   ŠAPINA LUKA Karate SBK BiH
kumite deklice -35 kg (17)
1. place   HODžIć SARA Karate SBK BiH
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
3. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
kumite deklice -40 kg (9)
1. place   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
2. place   GOTOVAC TAMARA Bushido Banja Luka
3. place   RUŽNIĆ IMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   DAJIć MAHIRA Karate SBK BiH
kumite deklice +40 kg (16)
1. place   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   HALILOVIć AMINA karate klub "DO" Tuzla
kumite kadeti -52 kg (17)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Zveza Slovenije
2. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. place   RIOSA NOVAK TILEN, Karate Klub Polzela
3. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
kumite kadeti -57 kg (16)
1. place   VUčIć SERGEJ Energija
2. place   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
3. place   SOFTIć AHMED Karate SBK BiH
3. place   RAKOVNIK SVEN Karate Zveza Slovenije
kumite kadeti -63 kg (9)
1. place   VALNER TIM Karate Zveza Slovenije
2. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. place   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   VLADIć NARDO Karate klub Šibenik 1066
kumite kadeti -70 kg (9)
1. place   FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1
2. place   BEšIć HAšIM karate klub "DO" Tuzla
3. place   ŽIVČIĆ FILIP Hercegovina-zagreb 1
3. place   VUKOJA ANTE Hercegovina-zagreb 1
kumite kadeti +70 kg (4)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   DIZDAREVIć ISHAK KK Cazin
3. place   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (9)
1. place   STOJIć ANđELA Energija
2. place   GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   RADNIć MARIJA Karate klub Šibenik 1066
3. place   NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. place   KOSTIć PAOLA Energija
2. place   BERGANT LAURA Karate Zveza Slovenije
3. place   DEBELJAK HANA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (24)
1. place   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
2. place   OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
3. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kumite malčice -30 kg (19)
1. place   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
2. place   GAVRILOVIć MARIJA KK. UNSU Bijeljina
3. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   ŠILJAK LEJLA Karate SBK BiH
kumite malčice +30 kg (10)
1. place   MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
2. place   KAPIĆ ENA JION BIHAĆ
3. place   ZAIMOVIć LARISA Karate SBK BiH
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčki -30 kg (13)
1. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   VELAGIć ARMAN Karate SBK BiH
3. place   LUGONJA VLADIMIR Bushido Banja Luka
3. place   STOICHKOV VALENTIN KK SHIELD NOVI ISKAR
kumite malčki +30 kg (19)
1. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
2. place   SPAHIć BELMIN Karate SBK BiH
3. place   KALINIć MATEJ Bushido Banja Luka
3. place   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
kumite ml. kadeti -40 kg (21)
1. place   ŠILJAK KENAN Karate SBK BiH
2. place   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. place   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. place   ZOLOTA ISMAIL Karate SBK BiH
kumite ml. kadeti -45 kg (9)
1. place   PEJIć LUKA banja luka
2. place   MEKIć SENAD Karate SBK BiH
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. place   GRABUS BEKIR Karate SBK BiH
2. place   MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
3. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -55 kg (11)
1. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. place   KATIć IVAN Karate SBK BiH
3. place   OMERINOVIć EMAN Karate SBK BiH
3. place   FARKAš LOVRO Karate klub Globus Čakovec
kumite ml. kadeti +55 kg (15)
1. place   KOPRENA JOVAN Energija
2. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1
kumite ml. kadetinje -45 kg (14)
1. place   STOJIć ANđELA Energija
2. place   ŠEšET EMA KARATE KLUB IVANEC HR
3. place   TOPČAGIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   BALAć ANASTASIJA Bushido Banja Luka
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   HUSKIć AMINA Karate SBK BiH
3. place   BEKTIć EMINA Karate SBK BiH
3. place   COLARIć ELA KARATE KLUB IVANEC HR
kumite ml. kadetinje +50 kg (20)
1. place   IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
2. place   SARAJčIć IMLA Karate SBK BiH
3. place   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. place   HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
kumite mladinci -55 kg (4)
1. place   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. place   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. place   MUSIć ANTE Karate klub Šibenik 1066
kumite mladinci -61 kg (10)
1. place   ZIDAR DOMEN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. place   DUJAKOVIć PAVLE Energija
3. place   SELMAN SALIH Karate SBK BiH
3. place   GRABUS BAKIR Karate SBK BiH
kumite mladinci -68 kg (9)
1. place   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. place   IVKOVIC ALEKSANDAR KK. UNSU Bijeljina
3. place   PODPEČAN LAN Karate Zveza Slovenije
3. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kumite mladinci -76 kg (7)
1. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. place   ZLATKOV TEODOR KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. place   ŠTELCL GAL Karate klub WKSA Kungota
kumite mladinci +76 kg (6)
1. place   HUSKIć HARUN Karate SBK BiH
2. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   SMAKA EDIN Karate SBK BiH
3. place   KATIć TOMISLAV Karate SBK BiH
kumite mladinke -48 kg (6)
1. place   KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. place   NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
3. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. place   GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite mladinke -53 kg (4)
1. place   KOSTIć PAOLA Energija
2. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   PAKLJANAC ANA Viner Čivi
3. place   MARINOVIć NIKA Hercegovina-zagreb 1
kumite mladinke -59 kg (7)
1. place   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. place   BOJOVIć SAšA Fokus Niksic
3. place   KUDIĆ LEJLA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite mladinke +59 kg (10)
1. place   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. place   OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. place   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. place   LOLIć ANJA Energija
kumite veterani +35 let open (2)
1. place   GORENC MIROSLAV KK SHOFUKAN GABERSDORF
2. place   MILENKOVIĆ BRANISLAV Karate klub MB - SPORT
kumite veteranke +35 let open (0)
kata ekipa člani (2)
kata ekipa članice (1)
1. place   SHITO-RYU CE 1 (KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI) KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI
kata ekipa dečki (6)
1. place   KK ALFA1 1 (KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI) KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI
2. place   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GORENŠEK,HLASTEC,OČKO
kata ekipa deklice (2)
1. place   KK KRANJ 1 (POLAK,LEBEN,CEKOV) POLAK,LEBEN,CEKOV
2. place   REGENERACIJA 1 (REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ) REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadeti (3)
1. place   KK FUNAGOCHI 1 (BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI) BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI
2. place   KK SEKI 1 (STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA) STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA
kata ekipa kadetinje (3)
1. place   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ) NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ
2. place   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
kata ekipa malčice (3)
1. place   KK SEKI 1 (LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK) LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK
2. place   REGENERACIJA 1 (DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ) DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. place   KK POSTOJNA 1 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. place   KK SEKI 1 (OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ) OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ
kata ekipa ml. kadeti (2)
1. place   KK ALFA1 1 (HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI) HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI
2. place   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK) GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK
kata ekipa ml. kadetinje (3)
kata ekipa mladinci (2)
1. place   KK FUNAGOCHI 1 (SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI) SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI
2. place   KS SBK BIH 1 (GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK) GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK
kata ekipa mladinke (1)
1. place   KK BBRDO 1 (KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ) KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ
kata ekipa najmlajše (1)
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (1)
1. place   KK ŠIBENIK 1 (RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ) RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (11)
1. place   IPON_ZG 1 (PANIĆ,MASLOV,MABIĆ) PANIĆ,MASLOV,MABIĆ
2. place   BUSHIDO 1 (ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA) ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA
3. place   KS SBK BIH 1 (ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA) ARNAUTOVIĆ,MRAKOVIĆ,ĐIDIĆ
3. place   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC) GORENŠEK,HLASTEC
kumite ekipa deklice open (3)
1. place   REGENERACIJA 1 (ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ) ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ
2. place   KS SBK BIH 1 (ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ) ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ
3. place   KK ŠIBENIK 1 (ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ) LAKOŠ,MILETA
kumite ekipa kadeti open (4)
1. place   KS SBK BIH 1 (HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ) HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ
2. place   KK ŠIBENIK 1 (MUSIĆ,VLADIĆ) MUSIĆ,VLADIĆ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (MUSIĆ,VLADIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ISAKOVIĆ
3. place   ENERGIJA 1 (VUČIĆ,STANIĆ) VUČIĆ,STANIĆ
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. place   REGENERACIJA 1 (GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ) GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ
2. place   KK ŠIBENIK 1 (MILETA,SARIĆ) MILETA,SARIĆ
3. place   KK SEKI 1 (MILETA,SARIĆ) CENTRIH,NOVAK
3. place   KS SBK BIH 1 (DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA) DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA
kumite ekipa ml. člani open (0)
kumite ekipa ml. članice open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (6)
1. place   KS SBK BIH 1 (GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ) GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ
2. place   KK SHIELD 1 (BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV) BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV
3. place    1 (BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV) PEJIĆ,PRERADOVIĆ,ZRNIĆ
3. place   KK ŠIBENIK 1 (DURBIĆ,MATIĆ,MILETA) DURBIĆ,MATIĆ,MILETA
kumite ekipa ml. kadetinje open (4)
1. place   10. DAN 1 (ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN) ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN
2. place   KK ŠIBENIK 1 (RADNIĆ,ŠARIĆ) RADNIĆ,ŠARIĆ
3. place   REGENERACIJA 1 (RADNIĆ,ŠARIĆ) BAŠIĆ,TOPČAGIĆ,REKIĆ
3. place   KS SBK BIH 1 (RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ) RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ
kumite ekipa mladinci open (2)
1. place   ENERGIJA 1 (DUJAKOVIĆ,JANJIĆ) DUJAKOVIĆ,JANJIĆ
2. place   KS SBK BIH 1 (KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA) KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA
kumite ekipa mladinke open (3)
1. place   REGENERACIJA 1 (NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ) NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ
2. place   VINER ČIVI 1 (BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ) BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ
3. place   KS SBK BIH 1 (BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ) ĐEVAHIRIĆ,KAHAREVIĆ