POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

Sport hall Slovenske Konjice ( Šolska ulica 3a , 3210 Slovenjske Konjice )



Države
12
Klubi
88
Skupaj prijave
600
Skupaj nastopi
837
Prijave ženske
260
Nastopi ženske
371
Prijave moški
340
Nastopi moški
466
Prijavljene ekipe
70
Ženske ekipe
28
Moške ekipe
42


Države
1 AUSTRIA
2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
3 BULGARIA
4 CROATIA
5 HUNGARY
6 ITALY
7 KOSOVO
8 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
9 MONTENEGRO
10 SERBIA
11 SLOVENIA
12 TUNISIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 BANJA LUKA
3 BUSHIDO BANJA LUKA
4 CLUB ARTI ORIENTALI CANTÙ ASD
5 DALMACIJA SPLIT
6 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
7 ENERGIJA
8 FOKUS NIKSIC
9 GYŐRI DÓZSA SE
10 HERCEGOVINA-ZAGREB 1
11 IPON ZAGREB
12 JION BIHAĆ
13 KARATE CLUB 2003 - SUBOTIC
14 KARATE DOJO GIDAUI
15 KARATE DRUŠTVO LOČE
16 KARATE K. RI CROATIA
17 KARATE KLUB - BIJELO BRDO
18 KARATE KLUB "16-A" BANJA LUKA
19 KARATE KLUB "DO" TUZLA
20 KARATE KLUB 10. DAN
21 KARATE KLUB ALFA
22 KARATE KLUB BIJELA
23 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
24 KARATE KLUB BREŽICE
25 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
26 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
27 KARATE KLUB CROATIA
28 KARATE KLUB EMONA
29 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
30 KARATE KLUB IVANEC HR
31 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
32 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
33 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
34 KARATE KLUB KRANJ
35 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
36 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
37 KARATE KLUB MB - SPORT
38 KARATE KLUB MB SPORT
39 KARATE KLUB MON CHI
40 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
41 KARATE KLUB OMEGA
42 KARATE KLUB PESNICA
43 KARATE KLUB PETROVČE
44 KARATE KLUB POLZELA
45 KARATE KLUB POSTOJNA
46 KARATE KLUB PRIZREN
47 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
48 KARATE KLUB RADVANJE
49 KARATE KLUB REGENERACIJA
50 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
51 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
52 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
53 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
54 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
55 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
56 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
57 KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
58 KARATE KLUB ŠIŠKA
59 KARATE KLUB TIGER VELENJE
60 KARATE KLUB TRBOVLJE
61 KARATE KLUB VELENJE
62 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
63 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
64 KARATE KLUB WKSA KUNGOTA
65 KARATE KLUB WKSA ŠENTILJ
66 KARATE KLUB WKSA TEPANJE
67 KARATE KLUB ŽALEC
68 KARATE KLUB ZMAJ
69 KARATE PINZGAU
70 KARATE SBK BIH
71 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
72 KBS"CASTRA"
73 KK CAZIN
74 KK DRACHE TRAUN
75 KK FUNAGOCHI GICIN
76 KK SAMOBOR ZAGREB
77 KK SHIELD NOVI ISKAR
78 KK SHOFUKAN GABERSDORF
79 KK. UNSU BIJELJINA
80 KOSTRENA
81 SAKURA KARATE TEAM
82 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
83 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
84 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
85 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
86 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
87 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
88 VARESE KARATE TEAM
89 VINER ČIVI

Pokal konjiškega konja OPP  
  moški do 16 let  
1. BARIČ STIPE
2. BOBEK MATIJA
3. ŠKET-MLINAR ALEKS
  moški nad 16 let  
1. SEJDIJI NIK
2. SOSKIČ FILIP
3. DONCI GIORGIO
4. MATIJEVIČ TOMA
5. ŽINKO DAMJAN
kata člani +18 (5)
1. mesto   ARSIM GAšI Karate SBK BiH
2. mesto   SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata članice +18 (4)
1. mesto   SIMONIČ MAŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN
kata dečki (21)
1. mesto   SADIKOVIć NADAL Karate SBK BiH
2. mesto   KRSNIK VITO Karate Klub Alfa
3. mesto   KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
3. mesto   BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
kata dečki (8-4 kyu) (22)
1. mesto   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto   RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (24)
1. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
3. mesto   BARIć ANTONIJA Karate Klub Alfa
3. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
kata deklice (8-4 kyu) (19)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SALLASHI TIBA KARATE KLUB PRIZREN
kata kadeti (22)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BAJOVSKI KRISTIJAN KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
kata kadetinje (16)
1. mesto   GANZITTI NIA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB
kata malčice (19)
1. mesto   ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčice (8-6 kyu) (14)
1. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   TRPCEVSKA SARA KK FUNAGOCHI GICIN
kata malčki (18)
1. mesto   DJORDEVIC VERKO Sakura Karate Team
2. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (8- 6 kyu) (15)
1. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadeti (16)
1. mesto   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   HUIć DINO Karate Klub Alfa
kata ml. kadeti (8-3 kyu) (13)
1. mesto   KEčA JOSIP Karate klub Croatia
2. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SELIMOVIć DERVIš Karate SBK BiH
kata ml. kadetinje (16)
1. mesto   MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB
2. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   BRKAN LUKRECIJA Karate Klub Alfa
kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (18)
1. mesto   ALIĆ INES Karate klub Velenje
2. mesto   BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3. mesto   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RAKOVIć ANA banja luka
kata mladinci (16)
1. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto   METER MATEO Karate klub Croatia
kata mladinke (12)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN
kata moški osebe s pos. potrebami (10)
kata najmlajše (9)
1. mesto   ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
kata najmlajše (8-6 kyu) (9)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ŠVIGLIN PAULA Karate Klub Alfa
3. mesto   PISNIK MAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata najmlajši (6)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KAJTEZOVIĆ NUH KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kata najmlajši (8-6 kyu) (6)
1. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto   MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata veterani - 50 let (1)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
kata veterani + 35 let (7)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   KRSNIK DAMIR Karate Klub Alfa
3. mesto   DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
kata veterani + 50 let (4)
1. mesto   GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto   JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica
kata veteranke - 50 let (0)
kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto   GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata veteranke + 50 let (0)
kata ženska osebe s pos. potrebami (0)
kumite člani - 84 kg (4)
1. mesto   JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi
2. mesto   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. mesto   BERISHA ÖNEM KARATE KLUB PRIZREN
3. mesto   BARAKOVIć HARIS Karate Klub Rudar Velenje
kumite člani -60 kg (4)
1. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Zveza Slovenije
2. mesto   NOORI KAISER Karate Pinzgau
3. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto   BRLEK ROK Karate Klub Šiška
kumite člani -67 kg (6)
1. mesto   PIZZOLANTE ANDREA Varese Karate Team
2. mesto   COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto   JANJIć DEJAN Energija
3. mesto   MAGLIć DžENAN Karate SBK BiH
kumite člani -75 kg (4)
1. mesto   PRIMOŽIČ TIT KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. mesto   SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
3. mesto   PERIšIć MATEO Karate klub Šibenik 1066
kumite člani +84 kg (4)
1. mesto   JOKSIMOVIČ STEFAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Zveza Slovenije
kumite člani open (8)
1. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. mesto   RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi
kumite članice - 50 kg (3)
1. mesto   KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. mesto   HABERL URŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kumite članice - 55 kg (2)
kumite članice -61 kg (4)
1. mesto   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ŽIVČIĆ EMA KARATE K. RI CROATIA
kumite članice -68 kg (4)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   BRLEčIć PETRA KARATE KLUB IVANEC HR
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite članice open (5)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE
kumite dečki -35 kg (28)
1. mesto   MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
2. mesto   MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
3. mesto   LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto   MRAKOVIć RIJAD Karate SBK BiH
kumite dečki -40 kg (18)
1. mesto   ARNAUTOVIć ALI Karate SBK BiH
2. mesto   NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
3. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   VASILIć LJUBIšA banja luka
kumite dečki -45 kg (8)
1. mesto   NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki +45 kg (9)
1. mesto   MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
2. mesto   ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   ŠAPINA LUKA Karate SBK BiH
kumite deklice -35 kg (17)
1. mesto   HODžIć SARA Karate SBK BiH
2. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
2. mesto   GOTOVAC TAMARA Bushido Banja Luka
3. mesto   RUŽNIĆ IMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   DAJIć MAHIRA Karate SBK BiH
kumite deklice +40 kg (16)
1. mesto   TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HALILOVIć AMINA karate klub "DO" Tuzla
kumite kadeti -52 kg (17)
1. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
kumite kadeti -57 kg (16)
1. mesto   VUčIć SERGEJ Energija
2. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
3. mesto   SOFTIć AHMED Karate SBK BiH
3. mesto   RAKOVNIK SVEN Karate Zveza Slovenije
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   VALNER TIM Karate Zveza Slovenije
2. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   VLADIć NARDO Karate klub Šibenik 1066
kumite kadeti -70 kg (9)
1. mesto   FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1
2. mesto   BEšIć HAšIM karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   ŽIVČIĆ FILIP Hercegovina-zagreb 1
3. mesto   VUKOJA ANTE Hercegovina-zagreb 1
kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   DIZDAREVIć ISHAK KK Cazin
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (9)
1. mesto   STOJIć ANđELA Energija
2. mesto   GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   RADNIć MARIJA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto   NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto   KOSTIć PAOLA Energija
2. mesto   BERGANT LAURA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   DEBELJAK HANA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (24)
1. mesto   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
2. mesto   OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
kumite malčice -30 kg (19)
1. mesto   AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   GAVRILOVIć MARIJA KK. UNSU Bijeljina
3. mesto   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ŠILJAK LEJLA Karate SBK BiH
kumite malčice +30 kg (10)
1. mesto   MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
2. mesto   KAPIĆ ENA JION BIHAĆ
3. mesto   ZAIMOVIć LARISA Karate SBK BiH
3. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčki -30 kg (13)
1. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   VELAGIć ARMAN Karate SBK BiH
3. mesto   LUGONJA VLADIMIR Bushido Banja Luka
3. mesto   STOICHKOV VALENTIN KK SHIELD NOVI ISKAR
kumite malčki +30 kg (19)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   SPAHIć BELMIN Karate SBK BiH
3. mesto   KALINIć MATEJ Bushido Banja Luka
3. mesto   ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT
kumite ml. kadeti -40 kg (21)
1. mesto   ŠILJAK KENAN Karate SBK BiH
2. mesto   PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. mesto   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZOLOTA ISMAIL Karate SBK BiH
kumite ml. kadeti -45 kg (9)
1. mesto   PEJIć LUKA banja luka
2. mesto   MEKIć SENAD Karate SBK BiH
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto   GRABUS BEKIR Karate SBK BiH
2. mesto   MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
3. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -55 kg (11)
1. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto   KATIć IVAN Karate SBK BiH
3. mesto   OMERINOVIć EMAN Karate SBK BiH
3. mesto   FARKAš LOVRO Karate klub Globus Čakovec
kumite ml. kadeti +55 kg (15)
1. mesto   KOPRENA JOVAN Energija
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1
kumite ml. kadetinje -45 kg (14)
1. mesto   STOJIć ANđELA Energija
2. mesto   ŠEšET EMA KARATE KLUB IVANEC HR
3. mesto   TOPČAGIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   BALAć ANASTASIJA Bushido Banja Luka
kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   HUSKIć AMINA Karate SBK BiH
3. mesto   BEKTIć EMINA Karate SBK BiH
3. mesto   COLARIć ELA KARATE KLUB IVANEC HR
kumite ml. kadetinje +50 kg (20)
1. mesto   IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   SARAJčIć IMLA Karate SBK BiH
3. mesto   ČAČKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto   HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto   MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto   ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MUSIć ANTE Karate klub Šibenik 1066
kumite mladinci -61 kg (10)
1. mesto   ZIDAR DOMEN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto   DUJAKOVIć PAVLE Energija
3. mesto   SELMAN SALIH Karate SBK BiH
3. mesto   GRABUS BAKIR Karate SBK BiH
kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto   HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   IVKOVIC ALEKSANDAR KK. UNSU Bijeljina
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
kumite mladinci -76 kg (7)
1. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZLATKOV TEODOR KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠTELCL GAL Karate klub WKSA Kungota
kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto   HUSKIć HARUN Karate SBK BiH
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SMAKA EDIN Karate SBK BiH
3. mesto   KATIć TOMISLAV Karate SBK BiH
kumite mladinke -48 kg (6)
1. mesto   KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. mesto   NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto   GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto   KOSTIć PAOLA Energija
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   PAKLJANAC ANA Viner Čivi
3. mesto   MARINOVIć NIKA Hercegovina-zagreb 1
kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto   BOJOVIć SAšA Fokus Niksic
3. mesto   KUDIĆ LEJLA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite mladinke +59 kg (10)
1. mesto   KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto   OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. mesto   LOLIć ANJA Energija
kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto   GORENC MIROSLAV KK SHOFUKAN GABERSDORF
2. mesto   MILENKOVIĆ BRANISLAV Karate klub MB - SPORT
kumite veteranke +35 let open (0)
kata ekipa člani (2)
kata ekipa članice (1)
1. mesto   SHITO-RYU CE 1 (KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI) KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI
kata ekipa dečki (6)
1. mesto   KK ALFA1 1 (KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI) KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI
2. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,OČKO) GORENŠEK,HLASTEC,OČKO
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (POLAK,LEBEN,CEKOV) POLAK,LEBEN,CEKOV
2. mesto   REGENERACIJA 1 (REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ) REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ
kata ekipa kadeti (3)
1. mesto   KK FUNAGOCHI 1 (BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI) BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI
2. mesto   KK SEKI 1 (STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA) STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK KRANJ 1 (NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ) NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ
2. mesto   KK SEKI 1 (CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ) CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ
kata ekipa malčice (3)
1. mesto   KK SEKI 1 (LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK) LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK
2. mesto   REGENERACIJA 1 (DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ) DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ
kata ekipa malčki (3)
1. mesto   KK POSTOJNA 1 (RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC) RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. mesto   KK SEKI 1 (OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ) OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ
kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto   KK ALFA1 1 (HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI) HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI
2. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK) GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK
kata ekipa ml. kadetinje (3)
kata ekipa mladinci (2)
1. mesto   KK FUNAGOCHI 1 (SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI) SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI
2. mesto   KS SBK BIH 1 (GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK) GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK
kata ekipa mladinke (1)
1. mesto   KK BBRDO 1 (KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ) KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ
kata ekipa najmlajše (1)
kata ekipa najmlajši (0)
kumite ekipa člani open (1)
1. mesto   KK ŠIBENIK 1 (RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ) RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa dečki open (11)
1. mesto   IPON_ZG 1 (PANIĆ,MASLOV,MABIĆ) PANIĆ,MASLOV,MABIĆ
2. mesto   BUSHIDO 1 (ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA) ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA
3. mesto   KS SBK BIH 1 (ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA) ARNAUTOVIĆ,MRAKOVIĆ,ĐIDIĆ
3. mesto   KK SEKI 1 (GORENŠEK,HLASTEC) GORENŠEK,HLASTEC
kumite ekipa deklice open (3)
1. mesto   REGENERACIJA 1 (ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ) ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ
2. mesto   KS SBK BIH 1 (ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ) ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ
3. mesto   KK ŠIBENIK 1 (ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ) LAKOŠ,MILETA
kumite ekipa kadeti open (4)
1. mesto   KS SBK BIH 1 (HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ) HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ
2. mesto   KK ŠIBENIK 1 (MUSIĆ,VLADIĆ) MUSIĆ,VLADIĆ
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (MUSIĆ,VLADIĆ) MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ISAKOVIĆ
3. mesto   ENERGIJA 1 (VUČIĆ,STANIĆ) VUČIĆ,STANIĆ
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto   REGENERACIJA 1 (GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ) GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ
2. mesto   KK ŠIBENIK 1 (MILETA,SARIĆ) MILETA,SARIĆ
3. mesto   KK SEKI 1 (MILETA,SARIĆ) CENTRIH,NOVAK
3. mesto   KS SBK BIH 1 (DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA) DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA
kumite ekipa ml. člani open (0)
kumite ekipa ml. članice open (0)
kumite ekipa ml. kadeti open (6)
1. mesto   KS SBK BIH 1 (GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ) GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ
2. mesto   KK SHIELD 1 (BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV) BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV
3. mesto    1 (BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV) PEJIĆ,PRERADOVIĆ,ZRNIĆ
3. mesto   KK ŠIBENIK 1 (DURBIĆ,MATIĆ,MILETA) DURBIĆ,MATIĆ,MILETA
kumite ekipa ml. kadetinje open (4)
1. mesto   10. DAN 1 (ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN) ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN
2. mesto   KK ŠIBENIK 1 (RADNIĆ,ŠARIĆ) RADNIĆ,ŠARIĆ
3. mesto   REGENERACIJA 1 (RADNIĆ,ŠARIĆ) BAŠIĆ,TOPČAGIĆ,REKIĆ
3. mesto   KS SBK BIH 1 (RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ) RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ
kumite ekipa mladinci open (2)
1. mesto   ENERGIJA 1 (DUJAKOVIĆ,JANJIĆ) DUJAKOVIĆ,JANJIĆ
2. mesto   KS SBK BIH 1 (KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA) KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA
kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto   REGENERACIJA 1 (NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ) NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ
2. mesto   VINER ČIVI 1 (BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ) BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ
3. mesto   KS SBK BIH 1 (BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ) ĐEVAHIRIĆ,KAHAREVIĆ