Državno prvenstvo do 21 let

Večnamenska dvorana Hoče ( Šolska ulica 12, , 2311 Hoče )



Countries
1
Clubs
49
Total applications
434
Total performances
489
Women performances
185
Women applications
211
Men performances
249
Men performances
278
Team applications
0
Women's team
0
Men's team
0


Države
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LEV
14 KARATE KLUB LJUBLJANA
15 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
16 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
17 KARATE KLUB MISLINJA
18 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
19 KARATE KLUB NESTOR
20 KARATE KLUB PETROVČE
21 KARATE KLUB POLZELA
22 KARATE KLUB POSTOJNA
23 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
24 KARATE KLUB RADVANJE
25 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
26 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
27 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
28 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
29 KARATE KLUB ŠENČUR
30 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
31 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
32 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
33 KARATE KLUB SOKOL
34 KARATE KLUB TIGER VELENJE
35 KARATE KLUB TRBOVLJE
36 KARATE KLUB VELENJE
37 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
38 KARATE KLUB ŽALEC
39 KARATE KLUB ZMAJ
40 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
41 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
42 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
43 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
44 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
45 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
46 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
47 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
48 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
49 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (23)
1. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. place   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (25)
1. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
6. place   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
kata kadeti (10)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. place   OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kata kadetinje (12)
1. place   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
5. place   KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
6. place   JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
kata malčice (21)
1. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (27)
1. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. place   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
5. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. člani (4)
1. place   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. place   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. place   FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
kata ml. članice (2)
1. place   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadeti (15)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
5. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. place   VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. kadetinje (24)
1. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. place   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. place   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
5. place   ALIĆ INES Karate klub Velenje
6. place   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
kata mladinci (6)
1. place   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. place   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke (9)
1. place   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. place   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. place   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
5. place   NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje
6. place   CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
kata najmlajše (11)
1. place   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
5. place   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
6. place   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
kata najmlajši (10)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. place   ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
5. place   KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
6. place   STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
kumite dečki -35 kg (19)
1. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
5. place   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
kumite dečki -40 kg (11)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. place   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. place   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. place   CESTNIK EMILIJO Karate Klub Nestor
kumite dečki -45 kg (10)
1. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. place   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
5. place   GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. place   GOVEJŠEK ANŽE Karate Klub Nestor
kumite dečki +45 kg (7)
1. place   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. place   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
5. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
kumite deklice -40 kg (11)
1. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
5. place   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
6. place   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (11)
1. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. place   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
5. place   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
6. place   ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
kumite kadeti -52 kg (7)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. place   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
5. place   ZABASU NEJC Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadeti -57 kg (10)
1. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. place   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. place   ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
6. place   JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
kumite kadeti -63 kg (11)
1. place   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. place   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. place   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
5. place   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
6. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
kumite kadeti -70 kg (4)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. place   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. place   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti +70 kg (7)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. place   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. place   BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite kadetinje -54 kg (9)
1. place   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. place   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. place   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. place   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
5. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
6. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite kadetinje +54 kg (11)
1. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. place   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
5. place   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
6. place   LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite malčice -30 kg (5)
1. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite malčice +30 kg (7)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite malčki -30 kg (10)
1. place   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
5. place   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
6. place   MATIC ČEH Karate Klub Polzela
kumite malčki +30 kg (15)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. place   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. place   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
5. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6. place   KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
kumite ml. člani - 67 kg (4)
1. place   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. place   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. place   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. člani -60 kg (0)
kumite ml. člani -75 kg (3)
1. place   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani -84 kg (4)
1. place   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. place   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. place   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. place   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani +84 (5)
1. place   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. place   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. place   TROZIČ FADIL Karate Klub Zmaj
3. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
kumite ml. članice - 61kg (3)
1. place   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. place   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite ml. članice -50 kg (2)
1. place   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. place   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. članice -55 kg (3)
1. place   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. place   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. place   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. članice -68 kg (0)
kumite ml. članice +68 kg (2)
1. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. place   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. place   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. place   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
5. place   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. place   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. place   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
5. place   CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. place   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
5. place   SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
6. place   MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
kumite ml. kadetinje -40 kg (2)
1. place   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
2. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -45 kg (4)
1. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. place   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
2. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. place   KALAN GAJA Karate Klub Kranj
kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. place   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. place   GLAVNIK ZARA Karate Klub Radvanje
3. place   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
5. place   ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
6. place   DOLENC ČUČNIK ŽANA Karate Klub Trbovlje
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (4)
1. place   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. place   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. place   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite mladinci -68 kg (8)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. place   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
5. place   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
6. place   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
kumite mladinci -76 kg (7)
1. place   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. place   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. place   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
5. place   RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
kumite mladinci +76 kg (4)
1. place   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. place   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinke -48 kg (1)
1. place   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
kumite mladinke -53 kg (2)
1. place   HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kumite mladinke -59 kg (4)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. place   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke +59 kg (5)
1. place   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
2. place   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. place   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   KENDA MAŠA Karate klub Velenje