Državno prvenstvo do 21 let

Večnamenska dvorana Hoče ( Šolska ulica 12, , 2311 Hoče )



Countries
1
Clubs
49
Total applications
434
Total performances
489
Women performances
185
Women applications
211
Men performances
249
Men performances
278
Team applications
0
Women's team
0
Men's team
0


Countries
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE DRUŠTVO LOČE
4 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
5 KARATE KLUB BREŽICE
6 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 KARATE KLUB CERKNICA
8 KARATE KLUB HRASTNIK
9 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
10 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
11 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
12 KARATE KLUB KRANJ
13 KARATE KLUB LJUBLJANA
14 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
15 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
16 KARATE KLUB MISLINJA
17 KARATE KLUB MURSKA SOBOTA
18 KARATE KLUB NESTOR
19 KARATE KLUB PETROVČE
20 KARATE KLUB POLZELA
21 KARATE KLUB POSTOJNA
22 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
23 KARATE KLUB RADVANJE
24 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
25 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
26 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
27 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
28 KARATE KLUB SHO-KAN APAČE
29 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
30 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
31 KARATE KLUB ŠIŠKA
32 KARATE KLUB SOKOL
33 KARATE KLUB TIGER VELENJE
34 KARATE KLUB TRBOVLJE
35 KARATE KLUB VELENJE
36 KARATE KLUB VRHNIKA
37 KARATE KLUB WKSA DUPLEK
38 KARATE KLUB ŽALEC
39 KARATE KLUB ZMAJ
40 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
41 KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
42 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
43 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
44 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
45 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
46 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
47 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
48 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
49 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
50 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

kata dečki (23)
1. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata deklice (25)
1. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. place   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
kata kadeti (10)
1. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (12)
1. place   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
kata malčice (21)
1. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
kata malčki (27)
1. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. place   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata ml. člani (4)
1. place   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. place   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. place   FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja
kata ml. članice (2)
1. place   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadeti (15)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata ml. kadetinje (24)
1. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. place   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. place   FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
kata mladinci (6)
1. place   HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. place   HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. place   BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke (9)
1. place   CESAR PIA Karate klub Velenje
2. place   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. place   ČESKO KAJA Karate klub Velenje
kata najmlajše (11)
1. place   SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
kata najmlajši (10)
1. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. place   ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
kumite dečki -35 kg (19)
1. place   HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -40 kg (11)
1. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. place   STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite dečki -45 kg (10)
1. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. place   MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
kumite dečki +45 kg (7)
1. place   GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. place   HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
kumite deklice -40 kg (11)
1. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. place   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (11)
1. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. place   NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
kumite kadeti -52 kg (7)
1. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. place   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -57 kg (10)
1. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. place   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite kadeti -63 kg (11)
1. place   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. place   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. place   SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
kumite kadeti -70 kg (4)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. place   SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. place   COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadeti +70 kg (7)
1. place   JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. place   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. place   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor
kumite kadetinje -54 kg (9)
1. place   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. place   BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. place   SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. place   FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina
kumite kadetinje +54 kg (11)
1. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. place   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. place   TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite malčice -30 kg (5)
1. place   BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite malčice +30 kg (7)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
kumite malčki -30 kg (10)
1. place   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite malčki +30 kg (15)
1. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. place   PRKIč JAKA Karate Klub Žalec
kumite ml. člani - 67 kg (4)
1. place   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. place   KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. place   KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. place   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
kumite ml. člani -60 kg (0)
kumite ml. člani -75 kg (3)
1. place   PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani -84 kg (4)
1. place   BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. place   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. place   FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. place   ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. člani +84 (5)
1. place   MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. place   PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. place   TROZIČ FADIL Karate Klub Zmaj
3. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
kumite ml. članice - 61kg (3)
1. place   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. place   LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
kumite ml. članice -50 kg (2)
1. place   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. place   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. članice -55 kg (3)
1. place   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. place   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. place   ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota
kumite ml. članice -68 kg (0)
kumite ml. članice +68 kg (2)
1. place   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. place   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. place   KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. place   ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. place   LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. place   KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. place   KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. place   BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. place   SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. place   KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. place   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
kumite ml. kadetinje -40 kg (2)
1. place   AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
2. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kumite ml. kadetinje -45 kg (4)
1. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. place   BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. place   KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
2. place   BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. place   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. place   PETAN ELA Karate Klub Brežice
kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. place   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. place   GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. place   OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (4)
1. place   ZIDAR DOMEN Karate Klub Radvanje
2. place   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. place   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi
kumite mladinci -68 kg (8)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. place   GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. place   HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci -76 kg (7)
1. place   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. place   LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. place   KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
kumite mladinci +76 kg (4)
1. place   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. place   KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
kumite mladinke -48 kg (1)
1. place   ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
kumite mladinke -53 kg (2)
1. place   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. place   BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
kumite mladinke -59 kg (4)
1. place   POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. place   KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana
kumite mladinke +59 kg (5)
1. place   SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
2. place   LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. place   TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. place   KENDA MAŠA Karate klub Velenje