Single KUMITE - First 3 places


MALČKI
All points

1. place ČESEN BORIS (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 points
2. place STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.00 points
3. place ŠABEC ALJOšA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 points

MALČICE
All points

1. place TORKAR AJDA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 5.50 points
2. place VATOVEC JAGODA (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 points
3. place PURIĆ ADRIJANA (1 performance) Karate klub Lev 4.00 points

DEČKI
All points

1. place MILEV MATEJ (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 points
2. place VATOVEC ERNEST (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 points
3. place TRAMŠEK ALEKS (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 points

DEKLICE
All points

1. place MEDIĆ ADELA (2 appears) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
2. place MLAKAR NIKA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points
3. place JELENKO NINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place DONKO MATIC (2 appears) Karate Klub Radvanje 12.00 points
2. place KRŽIŠNIK LAN (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points
3. place FILIPIČ MARK (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place ABRAM ZOJA MARTINA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 points
2. place PETKOVIĆ TJAŠA (2 appears) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 points
3. place VALENČAK NELI (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 points

KADETI
All points

1. place ZARIČ VID (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 points
2. place TRATNIK ALEN (3 appear) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 points
3. place KUNŠTEK NEJC (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 points

KADETINJE
All points

1. place PETKOVIĆ SAŠA (3 appear) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points
3. place MUZIK TAŠA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 12.00 points

MLADINCI
All points

1. place MARKULJEVIČ UROŠ (3 appear) Karate Klub Trbovlje 18.00 points
2. place ČRNčEC ANEL (3 appear) Karate Klub Radvanje 15.00 points
3. place RADIĆ LUKA (4 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 points

MLADINKE
All points

1. place MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 15.00 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 11.00 points
3. place GOLAČ AJDA (3 appear) Karate klub Seki 10.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve