Posamezno KUMITE - Prva 3 mesta


MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto ČESEN BORIS (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
2. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
3. mesto ŠABEC ALJOšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto TORKAR AJDA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 5.50 točk
2. mesto VATOVEC JAGODA (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točk
3. mesto PURIĆ ADRIJANA (1 nastop) Karate klub Lev 4.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MILEV MATEJ (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 točk
2. mesto VATOVEC ERNEST (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 točk
3. mesto TRAMŠEK ALEKS (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto MEDIĆ ADELA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 12.00 točk
2. mesto MLAKAR NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
3. mesto JELENKO NINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto FILIPIČ MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
2. mesto DONKO MATIC (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 12.00 točk
3. mesto KRŽIŠNIK LAN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 točk
3. mesto VALENČAK NELI (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto ZARIČ VID (3 nastopi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 točk
2. mesto TRATNIK ALEN (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 točk
3. mesto KUNŠTEK NEJC (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto PETKOVIĆ SAŠA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 točk
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
3. mesto MUZIK TAŠA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 12.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 18.00 točk
2. mesto ČRNčEC ANEL (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 15.00 točk
3. mesto RADIĆ LUKA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto MOLNAR ELIZABETA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točk
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 11.00 točk
3. mesto GOLAČ AJDA (3 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve