Natjecatelji

Popis svih natjecatelja s postignutim bodovima



# Natjecatelj Klub točke
1 AKSENTIČ NASTAS (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
2 ARSENIć PETAR (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
3 AVDIBAŠIĆ DžENAN (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 4.00 točke
4 BAJGOT NACE (5 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 14.50 točke
5 BANOVIć NIL (1 Nastup) Karate klub Lev 4.00 točke
6 BARL MAJ (2 Vd) Karate Klub Petrovče 4.00 točke
7 BAUMAN GAL (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točke
8 BELE LUKA (2 Vd) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 točke
9 BOROVNIK NIK (2 Vd) Karate klub Velenje 11.00 točke
10 BOžIč BENO (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točke
11 BOŽIČ CENE (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točke
12 BREMEC ALJAŽ (2 Vd) Shotokan Karate Klub Bohinj 6.00 točke
13 ČEBAŠEK VITAN (1 Nastup) Karate klub Šenčur 2.50 točke
14 CEKOV TIMOTEJ (2 Vd) Karate Klub Kranj 3.00 točke
15 CERJAK JAKA (1 Nastup) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 2.50 točke
16 ČESEN BORIS (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točke
17 ČESNIK DENIS (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točke
18 ČIMžAR ALEKS (1 Nastup) Karate klub Šenčur 2.00 točke
19 ČRNčEC ANEL (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 15.00 točke
20 DAVID STEFANOVIć (1 Nastup) Karate klub Sokol 5.00 točke
21 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 nastupi) Karate Klub Polzela 10.50 točke
22 DONKO MATIC (2 Vd) Karate Klub Radvanje 12.00 točke
23 DRNOVŠEK ENEJ (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 3.00 točke
24 ERDELIČ ŽAN (1 Nastup) Karate klub Sokol 1.00 točke
25 FILIPIČ MARK (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke
26 FIRŠT ANEJ (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točke
27 GABRIJELČIČ LAN (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 5.00 točke
28 GAČIČ ALEKSANDER (2 Vd) Karate Klub Kranj 2.00 točke
29 GAVRIĆ MARTIN (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točke
30 GOLEŽ NIK (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točke
31 GOLEŽ PETER (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 5.00 točke
32 GORJUP AžBE (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 6.50 točke
33 GOSTIĆ STEFAN (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točke
34 GRIVEC TILEN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 9.00 točke
35 GRZINČIČ VID (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 4.00 točke
36 HARALOVIČ DANIEL (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 8.00 točke
37 HMELAK TIBOR (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke
38 HRIBERNIK GAL (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.00 točke
39 HUSIĆ DAVUD (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 6.50 točke
40 HUSIć TIAN (2 Vd) Karate Klub Cerknica 12.00 točke
41 HUSKIć MAK (1 Nastup) Karate klub Lev 3.00 točke
42 HVALA ALJAŽ (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 5.00 točke
43 ISAKOVIĆ KENAN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 11.00 točke
44 JAKUPIČ JAKA (2 Vd) Karate klub Šenčur 3.00 točke
45 JELEN GAL (3 nastupi) Karate klub Velenje 7.00 točke
46 JELENKO BENJAMIN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točke
47 JEVIĆ SVEN (1 Nastup) Karate Klub Polzela 3.00 točke
48 JEVŠNIK BEN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 6.00 točke
49 JEVŠOVAR URH (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
50 JEVŠOVAR VID (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
51 JORDAN TIMOTEJ (3 nastupi) KARATE KLUB BUSHIDO 11.50 točke
52 JURAJA VINKO (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 9.00 točke
53 KABASHAJ ENDRIT (3 nastupi) Karate Klub Olimpija Ljubljana 13.00 točke
54 KADOVIĆ STEFAN (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 3.00 točke
55 KELEMAN VUK (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.00 točke
56 KLEMENČIČ TAJ (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točke
57 KOCMAN DAVID (1 Nastup) Karate Klub Hrastnik 1.00 točke
58 KOLENC TIMOTEJ (1 Nastup) Karate klub Mirna Peč 3.00 točke
59 KOLšEK KLEMEN (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točke
60 KOVAČ NEJC (1 Nastup) Karate Klub Trbovlje 1.00 točke
61 KRAJNC JURE (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 3.00 točke
62 KRAJNC MIHA (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 8.00 točke
63 KRALJ MARK (2 Vd) Karate Klub Cerknica 6.00 točke
64 KRALJ PATRIK (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 3.00 točke
65 KRAMAR VILI (2 Vd) Karate klub Radeče 8.00 točke
66 KRŽIŠNIK GAL, (1 Nastup) Karate Klub Ljubljana 3.00 točke
67 KRŽIŠNIK LAN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke
68 KUKOVIČ ALEKSANDER (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točke
69 KUNST NEJC (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 8.00 točke
70 KUNŠTEK NEJC (4 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 14.00 točke
71 KURAJ JAKOB (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 točke
72 KURAJ MITJA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točke
73 LAPAJNE VORANC (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točke
74 LENKO OLIVER (2 Vd) Karate klub Mirna Peč 5.00 točke
75 LESNIKA ŽAN LUKA (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 točke
76 LIPIČ MAJ (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točke
77 LIPIČ ŽAK (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točke
78 LIPOVŠEK AMADEJ (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 10.00 točke
79 LOČNIKAR MIHA (1 Nastup) Karate društvo Loče 3.00 točke
80 LOTRIč ANDRAž (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točke
81 LOTRIč FILIP (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točke
82 MAčAR DEJAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 točke
83 MAKAROV ILLYA (1 Nastup) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točke
84 MALI NACE (3 nastupi) Karate Klub Kranj 10.00 točke
85 MARINKOVIČ ANŽE (1 Nastup) Karate Klub Žalec 3.00 točke
86 MARKOVIČ MATEVŽ (1 Nastup) Karate Klub Kranj 3.00 točke
87 MARKULJEVIČ MARKO (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 9.00 točke
88 MARKULJEVIČ UROŠ (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 18.00 točke
89 MARTINUZZI MATIAS (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 1.00 točke
90 MAVSAR TADEJ (2 Vd) Karate klub Seki 11.00 točke
91 MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 Vd) Karate klub Velenje 7.00 točke
92 MEŠIČ TJAN (1 Nastup) Karate Klub Polzela 3.00 točke
93 MIHELIČ MAJ (4 nastupi) Karate Klub Cerknica 13.00 točke
94 MIKŠA LOVRO (2 Vd) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 točke
95 MILEV MATEJ (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 točke
96 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 Vd) Karate klub Seki 11.00 točke
97 MITROVIć VELJKO (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točke
98 MLAčNIK AžBE (2 Vd) Karate Klub Polzela 7.00 točke
99 MLAKAR LUKA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točke
100 MLAKAR NEJC (1 Nastup) Karate društvo Loče 3.00 točke
101 MLINARIč MAX (2 Vd) Karate Klub Radvanje 10.00 točke
102 MLINARIč NIK (2 Vd) Karate Klub Radvanje 5.00 točke
103 MOČNIK TIMI (3 nastupi) Karate Klub Petrovče 12.00 točke
104 MOZETIČ-KERIN JAN (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
105 MRGOLE NIK (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 5.50 točke
106 MUHIĆ DIN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 7.50 točke
107 NABERGOJ FRAN (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 točke
108 NABERGOJ VID (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točke
109 NOVAK IZAK (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.00 točke
110 OBLAK DAVID KERIM (1 Nastup) Karate klub Lev 3.00 točke
111 OČKO GAL (2 Vd) Karate klub Velenje 8.00 točke
112 PAŠIČ ADAM (4 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke
113 PAŠIĆ ISAK (6 nastupi) Karate klub Velenje 22.00 točke
114 PAVLIč FILIP (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 2.50 točke
115 PERMOZER MARC (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točke
116 PETRE VID (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 točke
117 PINTER ŽAN (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točke
118 PIVIĆ EVELIN (3 nastupi) Karate klub Seki 6.50 točke
119 PLOšINJAK TADEJ (2 Vd) Karate Klub Radvanje 6.00 točke
120 PODKRIŽNIK LUKA (2 Vd) Karate društvo Loče 6.00 točke
121 POGAčAR JAKA (4 nastupi) Karate klub Lev 12.00 točke
122 POŽARNIK KNEZ GAL (1 Nastup) Športno Društvo Dinamik Celje 5.00 točke
123 PRKIč JAKA (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
124 RADIĆ LUKA (4 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točke
125 RAKOVNIK SVEN (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 12.00 točke
126 RATOšA NINO (1 Nastup) Karate Klub Murska Sobota 2.00 točke
127 REIHS JAKA (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.00 točke
128 ROBEK MARK (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 4.00 točke
129 ROLA LUKA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 7.00 točke
130 ŠABEC ALJOšA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 točke
131 SADIKOVIć MUHAMMED (1 Nastup) Karate klub Šenčur 6.00 točke
132 SALKANOVIć AMAR (1 Nastup) Karate klub Lev 1.00 točke
133 SEDONJA MATIJA (2 Vd) Karate Klub Kovinar Maribor 6.00 točke
134 ŠEHIĆ DENIS (4 nastupi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke
135 ŠIRAJ MARTIN (2 Vd) Karate Klub Cerknica 6.00 točke
136 SKALICKY GAL (6 nastupi) Društvo Za Karate Celje 14.50 točke
137 ŠKOFLANC NICK (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točke
138 SKOTNIK NEJC (1 Nastup) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točke
139 ŠKRABAR MAKS (2 Vd) Karate Klub Žalec 5.00 točke
140 SLUGA JURE (4 nastupi) Karate klub Seki 10.00 točke
141 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 Nastup) Karate-do klub Ig Shotokan 2.50 točke
142 SODIN LEON (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 točke
143 ŠTANDEKER LUKA (1 Nastup) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 točke
144 ŠTEFANIČ VAL (3 nastupi) Karate klub Velenje 9.00 točke
145 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 6.00 točke
146 ŠTERN TILEN (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 točke
147 STOJADINOVIć TIMOTEJ (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.50 točke
148 SUBOTIč FILIP (3 nastupi) Karate Klub Postojna 9.00 točke
149 SULEJMANI EGZON (1 Nastup) Karate klub Seki 1.00 točke
150 SUŠA ŽIGA (2 Vd) Karate Klub Žalec 8.00 točke
151 TEKAVC ŽIGA (3 nastupi) Karate Klub Cerknica 4.00 točke
152 TEPEŽ MATIJA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
153 TODOROVIĆ STEFAN (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
154 TOMPLAK NEJC (1 Nastup) Karate Klub Žalec 2.00 točke
155 TOPOLOVEC DOMEN (2 Vd) KARATE KLUB BRANIK 5.00 točke
156 TRAMŠEK ALEKS (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točke
157 TRATNIK ALEN (3 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 točke
158 TRBOVŠEK ŽIGA (2 Vd) Karate Klub Polzela 6.00 točke
159 TRONTELJ LAN (2 Vd) Karate Klub Cerknica 8.00 točke
160 TRONTELJ TAI (2 Vd) Karate Klub Cerknica 8.00 točke
161 VALENČAK MIHAEL (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točke
162 VALENTIN JERMAN (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točke
163 VALIŠER TIMOTEJ (2 Vd) Karate klub Selnica ob Dravi 7.00 točke
164 VANOVŠEK ENEJ, (2 Vd) Karate klub Seki 7.00 točke
165 VATOVEC ERNEST (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 točke
166 VIDRIH JAKOB (2 Vd) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.50 točke
167 VIDRIH MATIC (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 5.00 točke
168 VNUK ALEKS (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 1.00 točke
169 VOZEL LAN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 4.00 točke
170 VREČEK LUKA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 točke
171 ZARIČ VID (6 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 34.00 točke
172 ŽIBRET BOR (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 6.00 točke
173 ŽIVKOVIĆ NIKOLAJ (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 točke
174 ZORE TRISTAN (1 Nastup) KARATE KLUB KENSEI 2.00 točke
175 ŽUMER JAKOB (3 nastupi) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točke
# Natjecatelj točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točke
2 AUDIč VITA (3 nastupi) Karate Klub Hrastnik 5.00 točke
3 AVŽNER ZOJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 7.00 točke
4 BABIČ ANA (2 Vd) Karate društvo Loče 3.00 točke
5 BALDžIEV TANJA (2 Vd) Karate Klub Kranj 5.00 točke
6 BAŠAR EMA (3 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.00 točke
7 BASAR MARUŠA (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 2.00 točke
8 BELE ANA (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točke
9 BELE LEA (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.50 točke
10 BEŠIČ LANA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 2.00 točke
11 BRAČUN MAŠERA IRIS (4 nastupi) Karate klub Sokol 13.00 točke
12 CEKOV VANNA (2 Vd) Karate Klub Kranj 5.00 točke
13 ČERKEZOVIč AMILA (1 Nastup) Karate klub Sokol 2.00 točke
14 ČERU JERNEJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 16.00 točke
15 ČUHALEV NADJA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 8.50 točke
16 DROBNJAK MARINA (2 Vd) Karate Klub Kranj 5.00 točke
17 ĐAKOVIć LARA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 točke
18 ĐOGIĆ EMA (2 Vd) Karate klub Velenje 5.00 točke
19 ETEROVIč MAšA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 9.00 točke
20 FAJFER LANA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 10.00 točke
21 FRAS PIA LETRICIA (1 Nastup) Karate klub Selnica ob Dravi 1.00 točke
22 GOLAČ AJDA (3 nastupi) Karate klub Seki 10.00 točke
23 GOšNJAK NELI (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 2.00 točke
24 HASANBAŠIĆ ADNA (2 Vd) Karate klub Seki 7.00 točke
25 HORVATIČ KATJA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 4.00 točke
26 HRAŠČANEC NIKA (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točke
27 HRAŠČANEC TAJA (2 Vd) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točke
28 HUMAR GAJA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točke
29 HUSAR HANA (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 6.00 točke
30 HUSIĆ DALILA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 1.00 točke
31 IVANČIČ KIARA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke
32 JANŽEKOVIČ NUšA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točke
33 JANŽEKOVIČ TIJA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.00 točke
34 JELENKO NINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke
35 JERŠIČ ŽANA (1 Nastup) Karate klub Seki 5.00 točke
36 JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke
37 JEVŠENAK ALINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točke
38 JOšT ZALA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točke
39 JOVANOVIĆ LANA (2 Vd) Karate klub Velenje 12.00 točke
40 KOBAL - PAHOR LEA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 14.00 točke
41 KOCET NISA (3 nastupi) Karate Klub Murska Sobota 8.00 točke
42 KOLANDER EVA (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 7.50 točke
43 KOLAR NUŠA (1 Nastup) Karate društvo Loče 2.00 točke
44 KONTREC ALJA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 točke
45 KOSTIĆ ANASTASIJA (1 Nastup) karate klub Pivka 2.00 točke
46 KOTNIK NIKA (2 Vd) Karate Klub Kranj 4.00 točke
47 KRAJNC AJA (1 Nastup) Karate klub Velenje 2.00 točke
48 KRAMAR ALJA (2 Vd) Karate klub Radeče 5.50 točke
49 KRAMAR LILI (1 Nastup) Karate klub Radeče 1.00 točke
50 KRAMBERGER LARA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 9.00 točke
51 KRISTIć KAROLINA (2 Vd) Karate klub Seki 8.00 točke
52 KRVINA LIA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točke
53 KURBEGOVIĆ EDNA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 5.50 točke
54 KUTIJA ALJA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 15.00 točke
55 KUTNJAK URŠKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 6.00 točke
56 LAKNER MAJA (2 Vd) Karate Klub Brežice 6.00 točke
57 LAMPIČ ANA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 5.00 točke
58 LEBEN TINKARA (4 nastupi) Karate Klub Kranj 18.00 točke
59 LIKAR ALJA (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točke
60 LIŠINOVIĆ ELMA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
61 LIŠINOVIĆ LEJLA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 točke
62 MAGAJNA MAšA (3 nastupi) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točke
63 MASTNAK MIA (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 5.00 točke
64 MAVSAR TAJDA (2 Vd) Karate klub Seki 11.00 točke
65 MEDIĆ ADELA (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 12.00 točke
66 MEDIĆ AMELA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
67 MERC MAJA (2 Vd) Karate klub Šiška 8.00 točke
68 MILJATOVIĆ ANDJELA, (2 Vd) Karate klub Seki 12.00 točke
69 MLAKAR NIKA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke
70 MOLNAR ELIZABETA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točke
71 MRŠIĆ NELI (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 4.00 točke
72 MUZIK TAŠA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 12.00 točke
73 NADIŽAR LANA TISA (2 Vd) Karate Klub Kranj 7.00 točke
74 NIŠANDŽIČ IVANA (3 nastupi) Karate Klub Kranj 8.00 točke
75 OSMANAJ DORENTINA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točke
76 PEčEK MAšA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
77 PETAN ELA (2 Vd) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 točke
78 PETKOVIĆ SAŠA (3 nastupi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 točke
79 PETKOVIĆ TJAŠA (4 nastupi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 13.00 točke
80 PETRIČ REBECCA LANA (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 6.00 točke
81 PISNIK MAJA MARI (2 Vd) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točke
82 PLOHL TAJA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točke
83 PODBORŠEK ZOJA (2 Vd) Karate klub Šenčur 5.00 točke
84 POLAK TIA (2 Vd) Karate Klub Kranj 7.00 točke
85 PURIĆ ADRIJANA (2 Vd) Karate klub Lev 8.00 točke
86 RADIĆ MANJA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 4.50 točke
87 RAUTER HANNAH VELA (1 Nastup) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točke
88 REPIČ JERCA (1 Nastup) Karate Klub Kranj 4.00 točke
89 RIOSA NOVAK KAJA (2 Vd) Karate Klub Polzela 4.00 točke
90 RUDOLF NIKA (1 Nastup) Karate klub Velenje 3.00 točke
91 RUDONJIĆ MARIJA (1 Nastup) Karate Klub Postojna 1.00 točke
92 SAVKOVIć IVANA (1 Nastup) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točke
93 SEKIRNIK ŠPELA (1 Nastup) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 točke
94 SEVER ANA (1 Nastup) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 3.00 točke
95 SIGMUND EMILIJA (2 Vd) Karate klub Radeče 6.50 točke
96 ŠKRABLIN TARA (1 Nastup) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točke
97 SODIN LARA (1 Nastup) KARATE KLUB KOZJANSKO 5.00 točke
98 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 Nastup) Društvo Za Karate Celje 2.00 točke
99 TEKAVC MAŠA (3 nastupi) Karate Klub Cerknica 4.50 točke
100 TERAž NIKA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
101 TERAž SARA (1 Nastup) Karate Klub Radvanje 3.00 točke
102 TOMAŽIČ EVA (3 nastupi) Karate klub Seki 11.00 točke
103 TORKAR AJDA (4 nastupi) Karate Klub Shotokan Kranj 10.50 točke
104 TRAMŠEK ALJA (1 Nastup) KARATE KLUB BUSHIDO 1.00 točke
105 TURŠIČ ŠPELA (1 Nastup) Karate Klub Cerknica 1.00 točke
106 VALENČAK NELI (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točke
107 VASILIĆ DAJANA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 3.50 točke
108 VATOVEC JAGODA (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točke
109 ZAGER HANA (3 nastupi) Karate klub Velenje 13.00 točke
110 ZEčIRI LORNA (2 Vd) Karate Klub Murska Sobota 5.00 točke
111 ŽIBRET ZALA MARIA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 11.00 točke
112 ZIDARIČ EVA MARIA (1 Nastup) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točke
113 ZORIČ ANĐELA (1 Nastup) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točke
114 ZORMAN DAšA (1 Nastup) karate klub Pivka 3.00 točke
115 ZUPANčIč NANA (1 Nastup) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve