Competitors

List of all competitors with points achieved



# Competitor Club Points
1 AKSENTIČ NASTAS (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
2 ARSENIć PETAR (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
3 AVDIBAŠIĆ DŽENAN (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 4.00 points
4 BAJGOT NACE (5 appearances) Karate klub Selnica ob Dravi 14.50 points
5 BANOVIć NIL (1 performance) Karate klub Lev 4.00 points
6 BARL MAJ (2 appears) Karate Klub Petrovče 4.00 points
7 BAUMAN GAL (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 points
8 BELE LUKA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 points
9 BOROVNIK NIK (2 appears) Karate klub Velenje 11.00 points
10 BOžIč BENO (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 points
11 BOŽIČ CENE (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 points
12 BREMEC ALJAŽ (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 6.00 points
13 ČEBAŠEK VITAN (1 performance) Karate klub Šenčur 2.50 points
14 CEKOV TIMOTEJ (2 appears) Karate Klub Kranj 3.00 points
15 CERJAK JAKA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 2.50 points
16 ČESEN BORIS (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 points
17 ČESNIK DENIS (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 points
18 ČIMžAR ALEKS (1 performance) Karate klub Šenčur 2.00 points
19 ČRNčEC ANEL (3 appear) Karate Klub Radvanje 15.00 points
20 DAVID STEFANOVIć (1 performance) Karate klub Sokol 5.00 points
21 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 appear) Karate Klub Polzela 10.50 points
22 DONKO MATIC (2 appears) Karate Klub Radvanje 12.00 points
23 DRNOVŠEK ENEJ (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
24 ERDELIČ ŽAN (1 performance) Karate klub Sokol 1.00 points
25 FILIPIČ MARK (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points
26 FIRŠT ANEJ (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 points
27 GABRIJELČIČ LAN (2 appears) Karate Klub Ljubljana 5.00 points
28 GAČIČ ALEKSANDER (2 appears) Karate Klub Kranj 2.00 points
29 GAVRIĆ MARTIN (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 points
30 GOLEŽ NIK (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 points
31 GOLEŽ PETER (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
32 GORJUP AžBE (2 appears) Karate Klub Trbovlje 6.50 points
33 GOSTIĆ STEFAN (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 points
34 GRIVEC TILEN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 9.00 points
35 GRZINČIČ VID (1 performance) Društvo Za Karate Celje 4.00 points
36 HARALOVIČ DANIEL (2 appears) Karate Klub Trbovlje 8.00 points
37 HMELAK TIBOR (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
38 HRIBERNIK GAL (1 performance) Karate Klub Cerknica 1.00 points
39 HUSIĆ DAVUD (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.50 points
40 HUSIć TIAN (2 appears) Karate Klub Cerknica 12.00 points
41 HUSKIć MAK (1 performance) Karate klub Lev 3.00 points
42 HVALA ALJAŽ (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
43 ISAKOVIĆ KENAN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
44 JAKUPIČ JAKA (2 appears) Karate klub Šenčur 3.00 points
45 JELEN GAL (3 appear) Karate klub Velenje 7.00 points
46 JELENKO BENJAMIN (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 points
47 JEVIĆ SVEN (1 performance) Karate Klub Polzela 3.00 points
48 JEVŠNIK BEN (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.00 points
49 JEVŠOVAR URH (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
50 JEVŠOVAR VID (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
51 JORDAN TIMOTEJ (3 appear) KARATE KLUB BUSHIDO 11.50 points
52 JURAJA VINKO (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 9.00 points
53 KABASHAJ ENDRIT (3 appear) Karate Klub Olimpija Ljubljana 13.00 points
54 KADOVIĆ STEFAN (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
55 KELEMAN VUK (1 performance) Karate Klub Kranj 3.00 points
56 KLEMENČIČ TAJ (1 performance) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 points
57 KOCMAN DAVID (1 performance) Karate Klub Hrastnik 1.00 points
58 KOLENC TIMOTEJ (1 performance) Karate klub Mirna Peč 3.00 points
59 KOLšEK KLEMEN (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 points
60 KOVAČ NEJC (1 performance) Karate Klub Trbovlje 1.00 points
61 KRAJNC JURE (2 appears) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
62 KRAJNC MIHA (2 appears) Karate klub Selnica ob Dravi 8.00 points
63 KRALJ MARK (2 appears) Karate Klub Cerknica 6.00 points
64 KRALJ PATRIK (1 performance) Karate Klub Cerknica 3.00 points
65 KRAMAR VILI (2 appears) Karate klub Radeče 8.00 points
66 KRŽIŠNIK GAL, (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
67 KRŽIŠNIK LAN (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points
68 KUKOVIČ ALEKSANDER (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 points
69 KUNST NEJC (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points
70 KUNŠTEK NEJC (4 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 14.00 points
71 KURAJ JAKOB (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 points
72 KURAJ MITJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 points
73 LAPAJNE VORANC (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 points
74 LENKO OLIVER (2 appears) Karate klub Mirna Peč 5.00 points
75 LESNIKA ŽAN LUKA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 points
76 LIPIČ MAJ (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 points
77 LIPIČ ŽAK (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 points
78 LIPOVŠEK AMADEJ (2 appears) Društvo Za Karate Celje 10.00 points
79 LOČNIKAR MIHA (1 performance) Karate društvo Loče 3.00 points
80 LOTRIč ANDRAž (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 points
81 LOTRIč FILIP (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 points
82 MAčAR DEJAN (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 points
83 MAKAROV ILLYA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 points
84 MALI NACE (3 appear) Karate Klub Kranj 10.00 points
85 MARINKOVIČ ANŽE (1 performance) Karate Klub Žalec 3.00 points
86 MARKOVIČ MATEVŽ (1 performance) Karate Klub Kranj 3.00 points
87 MARKULJEVIČ MARKO (2 appears) Karate Klub Trbovlje 9.00 points
88 MARKULJEVIČ UROŠ (3 appear) Karate Klub Trbovlje 18.00 points
89 MARTINUZZI MATIAS (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 1.00 points
90 MAVSAR TADEJ (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
91 MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 appears) Karate klub Velenje 7.00 points
92 MEŠIČ TJAN (1 performance) Karate Klub Polzela 3.00 points
93 MIHELIČ MAJ (4 appear) Karate Klub Cerknica 13.00 points
94 MIKŠA LOVRO (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 points
95 MILEV MATEJ (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 points
96 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
97 MITROVIć VELJKO (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 points
98 MLAčNIK AžBE (2 appears) Karate Klub Polzela 7.00 points
99 MLAKAR LUKA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 points
100 MLAKAR NEJC (1 performance) Karate društvo Loče 3.00 points
101 MLINARIč MAX (2 appears) Karate Klub Radvanje 10.00 points
102 MLINARIč NIK (2 appears) Karate Klub Radvanje 5.00 points
103 MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Petrovče 12.00 points
104 MOZETIČ-KERIN JAN (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
105 MRGOLE NIK (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.50 points
106 MUHIĆ DIN (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 7.50 points
107 NABERGOJ FRAN (2 appears) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 points
108 NABERGOJ VID (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 points
109 NOVAK IZAK (2 appears) Karate Klub Kranj 4.00 points
110 OBLAK DAVID KERIM (1 performance) Karate klub Lev 3.00 points
111 OČKO GAL (2 appears) Karate klub Velenje 8.00 points
112 PAŠIČ ADAM (4 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
113 PAŠIĆ ISAK (6 appearances) Karate klub Velenje 22.00 points
114 PAVLIč FILIP (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 2.50 points
115 PERMOZER MARC (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 points
116 PETRE VID (2 appears) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 points
117 PINTER ŽAN (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 points
118 PIVIĆ EVELIN (3 appear) Karate klub Seki 6.50 points
119 PLOšINJAK TADEJ (2 appears) Karate Klub Radvanje 6.00 points
120 PODKRIŽNIK LUKA (2 appears) Karate društvo Loče 6.00 points
121 POGAčAR JAKA (4 appear) Karate klub Lev 12.00 points
122 POŽARNIK KNEZ GAL (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 5.00 points
123 PRKIč JAKA (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
124 RADIĆ LUKA (4 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 points
125 RAKOVNIK SVEN (3 appear) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
126 RATOšA NINO (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 2.00 points
127 REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.00 points
128 ROBEK MARK (3 appear) Karate Klub Trbovlje 4.00 points
129 ROLA LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 7.00 points
130 ŠABEC ALJOšA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 points
131 SADIKOVIć MUHAMMED (1 performance) Karate klub Šenčur 6.00 points
132 SALKANOVIć AMAR (1 performance) Karate klub Lev 1.00 points
133 SEDONJA MATIJA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 6.00 points
134 ŠEHIĆ DENIS (4 appear) Karate Klub Trbovlje 12.00 points
135 ŠIRAJ MARTIN (2 appears) Karate Klub Cerknica 6.00 points
136 SKALICKY GAL (6 appearances) Društvo Za Karate Celje 14.50 points
137 ŠKOFLANC NICK (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 points
138 SKOTNIK NEJC (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 points
139 ŠKRABAR MAKS (2 appears) Karate Klub Žalec 5.00 points
140 SLUGA JURE (4 appear) Karate klub Seki 10.00 points
141 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 performance) Karate-do klub Ig Shotokan 2.50 points
142 SODIN LEON (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 points
143 ŠTANDEKER LUKA (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 points
144 ŠTEFANIČ VAL (3 appear) Karate klub Velenje 9.00 points
145 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.00 points
146 ŠTERN TILEN (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 points
147 STOJADINOVIć TIMOTEJ (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.50 points
148 SUBOTIč FILIP (3 appear) Karate Klub Postojna 9.00 points
149 SULEJMANI EGZON (1 performance) Karate klub Seki 1.00 points
150 SUŠA ŽIGA (2 appears) Karate Klub Žalec 8.00 points
151 TEKAVC ŽIGA (3 appear) Karate Klub Cerknica 4.00 points
152 TEPEŽ MATIJA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
153 TODOROVIĆ STEFAN (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
154 TOMPLAK NEJC (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
155 TOPOLOVEC DOMEN (2 appears) KARATE KLUB BRANIK 5.00 points
156 TRAMŠEK ALEKS (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 points
157 TRATNIK ALEN (3 appear) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 points
158 TRBOVŠEK ŽIGA (2 appears) Karate Klub Polzela 6.00 points
159 TRONTELJ LAN (2 appears) Karate Klub Cerknica 8.00 points
160 TRONTELJ TAI (2 appears) Karate Klub Cerknica 8.00 points
161 VALENČAK MIHAEL (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 points
162 VALENTIN JERMAN (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
163 VALIŠER TIMOTEJ (2 appears) Karate klub Selnica ob Dravi 7.00 points
164 VANOVŠEK ENEJ, (2 appears) Karate klub Seki 7.00 points
165 VATOVEC ERNEST (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 points
166 VIDRIH JAKOB (2 appears) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.50 points
167 VIDRIH MATIC (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 5.00 points
168 VNUK ALEKS (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
169 VOZEL LAN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 4.00 points
170 VREČEK LUKA (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 points
171 ZARIČ VID (6 appearances) Karate Klub Kovinar Maribor 34.00 points
172 ŽIBRET BOR (2 appears) Karate Klub Ljubljana 6.00 points
173 ŽIVKOVIĆ NIKOLAJ (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 points
174 ZORE TRISTAN (1 performance) KARATE KLUB KENSEI 2.00 points
175 ŽUMER JAKOB (3 appear) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 points
# Competitor Points
1 ABRAM ZOJA MARTINA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 points
2 AUDIč VITA (3 appear) Karate Klub Hrastnik 5.00 points
3 AVŽNER ZOJA (3 appear) Karate Klub Polzela 7.00 points
4 BABIČ ANA (2 appears) Karate društvo Loče 3.00 points
5 BALDžIEV TANJA (2 appears) Karate Klub Kranj 5.00 points
6 BAŠAR EMA (3 appear) Karate Klub Shotokan Kranj 9.00 points
7 BASAR MARUŠA (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
8 BELE ANA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 points
9 BELE LEA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.50 points
10 BEŠIČ LANA (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
11 BRAČUN MAŠERA IRIS (4 appear) Karate klub Sokol 13.00 points
12 CEKOV VANNA (2 appears) Karate Klub Kranj 5.00 points
13 ČERKEZOVIč AMILA (1 performance) Karate klub Sokol 2.00 points
14 ČERU JERNEJA (3 appear) Karate Klub Kranj 16.00 points
15 ČUHALEV NADJA (3 appear) Karate Klub Kranj 8.50 points
16 DROBNJAK MARINA (2 appears) Karate Klub Kranj 5.00 points
17 ĐAKOVIć LARA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 points
18 ĐOGIĆ EMA (2 appears) Karate klub Velenje 5.00 points
19 ETEROVIč MAšA (4 appear) Karate Klub Kranj 9.00 points
20 FAJFER LANA (3 appear) Karate Klub Radvanje 10.00 points
21 FRAS PIA LETRICIA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 1.00 points
22 GOLAČ AJDA (3 appear) Karate klub Seki 10.00 points
23 GOšNJAK NELI (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
24 HASANBAŠIĆ ADNA (2 appears) Karate klub Seki 7.00 points
25 HORVATIČ KATJA (1 performance) Karate Klub Radvanje 4.00 points
26 HRAŠČANEC NIKA (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 points
27 HRAŠČANEC TAJA (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 points
28 HUMAR GAJA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 points
29 HUSAR HANA (2 appears) Karate Klub Murska Sobota 6.00 points
30 HUSIĆ DALILA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
31 IVANČIČ KIARA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
32 JANŽEKOVIČ NUšA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 points
33 JANŽEKOVIČ TIJA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.00 points
34 JELENKO NINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
35 JERŠIČ ŽANA (1 performance) Karate klub Seki 5.00 points
36 JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points
37 JEVŠENAK ALINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 points
38 JOšT ZALA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 points
39 JOVANOVIĆ LANA (2 appears) Karate klub Velenje 12.00 points
40 KOBAL - PAHOR LEA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 14.00 points
41 KOCET NISA (3 appear) Karate Klub Murska Sobota 8.00 points
42 KOLANDER EVA (3 appear) Karate Klub Trbovlje 7.50 points
43 KOLAR NUŠA (1 performance) Karate društvo Loče 2.00 points
44 KONTREC ALJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 points
45 KOSTIĆ ANASTASIJA (1 performance) karate klub Pivka 2.00 points
46 KOTNIK NIKA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.00 points
47 KRAJNC AJA (1 performance) Karate klub Velenje 2.00 points
48 KRAMAR ALJA (2 appears) Karate klub Radeče 5.50 points
49 KRAMAR LILI (1 performance) Karate klub Radeče 1.00 points
50 KRAMBERGER LARA (3 appear) Karate Klub Polzela 9.00 points
51 KRISTIć KAROLINA (2 appears) Karate klub Seki 8.00 points
52 KRVINA LIA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 points
53 KURBEGOVIĆ EDNA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 5.50 points
54 KUTIJA ALJA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 15.00 points
55 KUTNJAK URŠKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 6.00 points
56 LAKNER MAJA (2 appears) Karate Klub Brežice 6.00 points
57 LAMPIČ ANA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 5.00 points
58 LEBEN TINKARA (4 appear) Karate Klub Kranj 18.00 points
59 LIKAR ALJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 points
60 LIŠINOVIĆ ELMA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
61 LIŠINOVIĆ LEJLA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 points
62 MAGAJNA MAšA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 points
63 MASTNAK MIA (2 appears) KARATE KLUB BUSHIDO 5.00 points
64 MAVSAR TAJDA (2 appears) Karate klub Seki 11.00 points
65 MEDIĆ ADELA (2 appears) Društvo Za Karate Celje 12.00 points
66 MEDIĆ AMELA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
67 MERC MAJA (2 appears) Karate klub Šiška 8.00 points
68 MILJATOVIĆ ANDJELA, (2 appears) Karate klub Seki 12.00 points
69 MLAKAR NIKA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 points
70 MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 15.00 points
71 MRŠIĆ NELI (1 performance) Karate Klub Radvanje 4.00 points
72 MUZIK TAŠA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 12.00 points
73 NADIŽAR LANA TISA (2 appears) Karate Klub Kranj 7.00 points
74 NIŠANDŽIČ IVANA (3 appear) Karate Klub Kranj 8.00 points
75 OSMANAJ DORENTINA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 points
76 PEčEK MAšA (2 appears) Karate Klub Radvanje 3.00 points
77 PETAN ELA (2 appears) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 points
78 PETKOVIĆ SAŠA (3 appear) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 points
79 PETKOVIĆ TJAŠA (4 appear) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 13.00 points
80 PETRIČ REBECCA LANA (3 appear) Karate Klub Radvanje 6.00 points
81 PISNIK MAJA MARI (2 appears) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 points
82 PLOHL TAJA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 points
83 PODBORŠEK ZOJA (2 appears) Karate klub Šenčur 5.00 points
84 POLAK TIA (2 appears) Karate Klub Kranj 7.00 points
85 PURIĆ ADRIJANA (2 appears) Karate klub Lev 8.00 points
86 RADIĆ MANJA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 4.50 points
87 RAUTER HANNAH VELA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 points
88 REPIČ JERCA (1 performance) Karate Klub Kranj 4.00 points
89 RIOSA NOVAK KAJA (2 appears) Karate Klub Polzela 4.00 points
90 RUDOLF NIKA (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
91 RUDONJIĆ MARIJA (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
92 SAVKOVIć IVANA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
93 SEKIRNIK ŠPELA (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 points
94 SEVER ANA (1 performance) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 3.00 points
95 SIGMUND EMILIJA (2 appears) Karate klub Radeče 6.50 points
96 ŠKRABLIN TARA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 points
97 SODIN LARA (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 5.00 points
98 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 2.00 points
99 TEKAVC MAŠA (3 appear) Karate Klub Cerknica 4.50 points
100 TERAž NIKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.00 points
101 TERAž SARA (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.00 points
102 TOMAŽIČ EVA (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points
103 TORKAR AJDA (4 appear) Karate Klub Shotokan Kranj 10.50 points
104 TRAMŠEK ALJA (1 performance) KARATE KLUB BUSHIDO 1.00 points
105 TURŠIČ ŠPELA (1 performance) Karate Klub Cerknica 1.00 points
106 VALENČAK NELI (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 points
107 VASILIĆ DAJANA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 3.50 points
108 VATOVEC JAGODA (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 points
109 ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
110 ZEčIRI LORNA (2 appears) Karate Klub Murska Sobota 5.00 points
111 ŽIBRET ZALA MARIA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 11.00 points
112 ZIDARIČ EVA MARIA (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 points
113 ZORIČ ANĐELA (1 performance) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 points
114 ZORMAN DAšA (1 performance) karate klub Pivka 3.00 points
115 ZUPANčIč NANA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve