Tekmovalci

Seznam aktivnih tekmovalcev na tekmah



# Tekmovalec Klub Točke
1 AKSENTIČ NASTAS (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
2 ARSENIć PETAR (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
3 AVDIBAŠIĆ DŽENAN (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 4.00 točk
4 BAJGOT NACE (5 nastopov) Karate klub Selnica ob Dravi 14.50 točk
5 BANOVIć NIL (1 nastop) Karate klub Lev 4.00 točk
6 BARL MAJ (2 nastopa) Karate Klub Petrovče 4.00 točk
7 BAUMAN GAL (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 točk
8 BELE LUKA (2 nastopa) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 točk
9 BOROVNIK NIK (2 nastopa) Karate klub Velenje 11.00 točk
10 BOžIč BENO (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
11 BOŽIČ CENE (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točk
12 BREMEC ALJAŽ (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Bohinj 6.00 točk
13 ČEBAŠEK VITAN (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.50 točk
14 CEKOV TIMOTEJ (2 nastopa) Karate Klub Kranj 3.00 točk
15 CERJAK JAKA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 2.50 točk
16 ČESEN BORIS (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
17 ČESNIK DENIS (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 točk
18 ČIMžAR ALEKS (1 nastop) Karate klub Šenčur 2.00 točk
19 ČRNčEC ANEL (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 15.00 točk
20 DAVID STEFANOVIć (1 nastop) Karate klub Sokol 5.00 točk
21 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 nastopi) Karate Klub Polzela 10.50 točk
22 DONKO MATIC (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 12.00 točk
23 DRNOVŠEK ENEJ (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
24 ERDELIČ ŽAN (1 nastop) Karate klub Sokol 1.00 točk
25 FILIPIČ MARK (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
26 FIRŠT ANEJ (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 1.00 točk
27 GABRIJELČIČ LAN (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
28 GAČIČ ALEKSANDER (2 nastopa) Karate Klub Kranj 2.00 točk
29 GAVRIĆ MARTIN (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
30 GOLEŽ NIK (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točk
31 GOLEŽ PETER (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 5.00 točk
32 GORJUP AžBE (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 6.50 točk
33 GOSTIĆ STEFAN (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 2.00 točk
34 GRIVEC TILEN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 9.00 točk
35 GRZINČIČ VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 4.00 točk
36 HARALOVIČ DANIEL (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 8.00 točk
37 HMELAK TIBOR (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk
38 HRIBERNIK GAL (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
39 HUSIĆ DAVUD (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.50 točk
40 HUSIć TIAN (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 12.00 točk
41 HUSKIć MAK (1 nastop) Karate klub Lev 3.00 točk
42 HVALA ALJAŽ (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.00 točk
43 ISAKOVIĆ KENAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 11.00 točk
44 JAKUPIČ JAKA (2 nastopa) Karate klub Šenčur 3.00 točk
45 JELEN GAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 7.00 točk
46 JELENKO BENJAMIN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
47 JEVIĆ SVEN (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
48 JEVŠNIK BEN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
49 JEVŠOVAR URH (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
50 JEVŠOVAR VID (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
51 JORDAN TIMOTEJ (3 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 11.50 točk
52 JURAJA VINKO (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 9.00 točk
53 KABASHAJ ENDRIT (3 nastopi) Karate Klub Olimpija Ljubljana 13.00 točk
54 KADOVIĆ STEFAN (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 3.00 točk
55 KELEMAN VUK (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
56 KLEMENČIČ TAJ (1 nastop) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 točk
57 KOCMAN DAVID (1 nastop) Karate Klub Hrastnik 1.00 točk
58 KOLENC TIMOTEJ (1 nastop) Karate klub Mirna Peč 3.00 točk
59 KOLšEK KLEMEN (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 točk
60 KOVAČ NEJC (1 nastop) Karate Klub Trbovlje 1.00 točk
61 KRAJNC JURE (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 3.00 točk
62 KRAJNC MIHA (2 nastopa) Karate klub Selnica ob Dravi 8.00 točk
63 KRALJ MARK (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 6.00 točk
64 KRALJ PATRIK (1 nastop) Karate Klub Cerknica 3.00 točk
65 KRAMAR VILI (2 nastopa) Karate klub Radeče 8.00 točk
66 KRŽIŠNIK GAL, (1 nastop) Karate Klub Ljubljana 3.00 točk
67 KRŽIŠNIK LAN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
68 KUKOVIČ ALEKSANDER (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 5.00 točk
69 KUNST NEJC (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 8.00 točk
70 KUNŠTEK NEJC (4 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 14.00 točk
71 KURAJ JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 točk
72 KURAJ MITJA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 točk
73 LAPAJNE VORANC (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 točk
74 LENKO OLIVER (2 nastopa) Karate klub Mirna Peč 5.00 točk
75 LESNIKA ŽAN LUKA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 točk
76 LIPIČ MAJ (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 točk
77 LIPIČ ŽAK (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točk
78 LIPOVŠEK AMADEJ (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 10.00 točk
79 LOČNIKAR MIHA (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
80 LOTRIč ANDRAž (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točk
81 LOTRIč FILIP (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točk
82 MAčAR DEJAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 točk
83 MAKAROV ILLYA (1 nastop) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 6.00 točk
84 MALI NACE (3 nastopi) Karate Klub Kranj 10.00 točk
85 MARINKOVIČ ANŽE (1 nastop) Karate Klub Žalec 3.00 točk
86 MARKOVIČ MATEVŽ (1 nastop) Karate Klub Kranj 3.00 točk
87 MARKULJEVIČ MARKO (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 9.00 točk
88 MARKULJEVIČ UROŠ (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 18.00 točk
89 MARTINUZZI MATIAS (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 1.00 točk
90 MAVSAR TADEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 11.00 točk
91 MEŠANOVIČ BENJAMIN (2 nastopa) Karate klub Velenje 7.00 točk
92 MEŠIČ TJAN (1 nastop) Karate Klub Polzela 3.00 točk
93 MIHELIČ MAJ (4 nastopi) Karate Klub Cerknica 13.00 točk
94 MIKŠA LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 5.00 točk
95 MILEV MATEJ (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 točk
96 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 nastopa) Karate klub Seki 11.00 točk
97 MITROVIć VELJKO (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točk
98 MLAčNIK AžBE (2 nastopa) Karate Klub Polzela 7.00 točk
99 MLAKAR LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 točk
100 MLAKAR NEJC (1 nastop) Karate društvo Loče 3.00 točk
101 MLINARIč MAX (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 10.00 točk
102 MLINARIč NIK (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 5.00 točk
103 MOČNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 12.00 točk
104 MOZETIČ-KERIN JAN (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
105 MRGOLE NIK (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 5.50 točk
106 MUHIĆ DIN (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.50 točk
107 NABERGOJ FRAN (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 točk
108 NABERGOJ VID (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točk
109 NOVAK IZAK (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
110 OBLAK DAVID KERIM (1 nastop) Karate klub Lev 3.00 točk
111 OČKO GAL (2 nastopa) Karate klub Velenje 8.00 točk
112 PAŠIČ ADAM (4 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
113 PAŠIĆ ISAK (6 nastopov) Karate klub Velenje 22.00 točk
114 PAVLIč FILIP (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 2.50 točk
115 PERMOZER MARC (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 točk
116 PETRE VID (2 nastopa) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 točk
117 PINTER ŽAN (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 4.00 točk
118 PIVIĆ EVELIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.50 točk
119 PLOšINJAK TADEJ (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 6.00 točk
120 PODKRIŽNIK LUKA (2 nastopa) Karate društvo Loče 6.00 točk
121 POGAčAR JAKA (4 nastopi) Karate klub Lev 12.00 točk
122 POŽARNIK KNEZ GAL (1 nastop) Športno Društvo Dinamik Celje 5.00 točk
123 PRKIč JAKA (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
124 RADIĆ LUKA (4 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točk
125 RAKOVNIK SVEN (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 12.00 točk
126 RATOšA NINO (1 nastop) Karate Klub Murska Sobota 2.00 točk
127 REIHS JAKA (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 11.00 točk
128 ROBEK MARK (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk
129 ROLA LUKA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 7.00 točk
130 ŠABEC ALJOšA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 točk
131 SADIKOVIć MUHAMMED (1 nastop) Karate klub Šenčur 6.00 točk
132 SALKANOVIć AMAR (1 nastop) Karate klub Lev 1.00 točk
133 SEDONJA MATIJA (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 6.00 točk
134 ŠEHIĆ DENIS (4 nastopi) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk
135 ŠIRAJ MARTIN (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 6.00 točk
136 SKALICKY GAL (6 nastopov) Društvo Za Karate Celje 14.50 točk
137 ŠKOFLANC NICK (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točk
138 SKOTNIK NEJC (1 nastop) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točk
139 ŠKRABAR MAKS (2 nastopa) Karate Klub Žalec 5.00 točk
140 SLUGA JURE (4 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk
141 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 nastop) Karate-do klub Ig Shotokan 2.50 točk
142 SODIN LEON (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 točk
143 ŠTANDEKER LUKA (1 nastop) Karate Klub Kovinar Maribor 5.00 točk
144 ŠTEFANIČ VAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 9.00 točk
145 STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 6.00 točk
146 ŠTERN TILEN (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 6.00 točk
147 STOJADINOVIć TIMOTEJ (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.50 točk
148 SUBOTIč FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 9.00 točk
149 SULEJMANI EGZON (1 nastop) Karate klub Seki 1.00 točk
150 SUŠA ŽIGA (2 nastopa) Karate Klub Žalec 8.00 točk
151 TEKAVC ŽIGA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 4.00 točk
152 TEPEŽ MATIJA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
153 TODOROVIĆ STEFAN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
154 TOMPLAK NEJC (1 nastop) Karate Klub Žalec 2.00 točk
155 TOPOLOVEC DOMEN (2 nastopa) KARATE KLUB BRANIK 5.00 točk
156 TRAMŠEK ALEKS (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točk
157 TRATNIK ALEN (3 nastopi) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 točk
158 TRBOVŠEK ŽIGA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 6.00 točk
159 TRONTELJ LAN (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 8.00 točk
160 TRONTELJ TAI (2 nastopa) Karate Klub Cerknica 8.00 točk
161 VALENČAK MIHAEL (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 točk
162 VALENTIN JERMAN (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 točk
163 VALIŠER TIMOTEJ (2 nastopa) Karate klub Selnica ob Dravi 7.00 točk
164 VANOVŠEK ENEJ, (2 nastopa) Karate klub Seki 7.00 točk
165 VATOVEC ERNEST (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 točk
166 VIDRIH JAKOB (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.50 točk
167 VIDRIH MATIC (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 5.00 točk
168 VNUK ALEKS (1 nastop) Karate Klub Radvanje 1.00 točk
169 VOZEL LAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 4.00 točk
170 VREČEK LUKA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 točk
171 ZARIČ VID (6 nastopov) Karate Klub Kovinar Maribor 34.00 točk
172 ŽIBRET BOR (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 6.00 točk
173 ŽIVKOVIĆ NIKOLAJ (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 3.00 točk
174 ZORE TRISTAN (1 nastop) KARATE KLUB KENSEI 2.00 točk
175 ŽUMER JAKOB (3 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točk
# Tekmovalec Točke
1 ABRAM ZOJA MARTINA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točk
2 AUDIč VITA (3 nastopi) Karate Klub Hrastnik 5.00 točk
3 AVŽNER ZOJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 7.00 točk
4 BABIČ ANA (2 nastopa) Karate društvo Loče 3.00 točk
5 BALDžIEV TANJA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.00 točk
6 BAŠAR EMA (3 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 9.00 točk
7 BASAR MARUŠA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 2.00 točk
8 BELE ANA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 točk
9 BELE LEA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.50 točk
10 BEŠIČ LANA (1 nastop) Karate Klub Postojna 2.00 točk
11 BRAČUN MAŠERA IRIS (4 nastopi) Karate klub Sokol 13.00 točk
12 CEKOV VANNA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.00 točk
13 ČERKEZOVIč AMILA (1 nastop) Karate klub Sokol 2.00 točk
14 ČERU JERNEJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 16.00 točk
15 ČUHALEV NADJA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 8.50 točk
16 DROBNJAK MARINA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 5.00 točk
17 ĐAKOVIć LARA (1 nastop) Karate Klub Mawashi Postojna 2.50 točk
18 ĐOGIĆ EMA (2 nastopa) Karate klub Velenje 5.00 točk
19 ETEROVIč MAšA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 9.00 točk
20 FAJFER LANA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 10.00 točk
21 FRAS PIA LETRICIA (1 nastop) Karate klub Selnica ob Dravi 1.00 točk
22 GOLAČ AJDA (3 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk
23 GOšNJAK NELI (1 nastop) Karate Klub Radvanje 2.00 točk
24 HASANBAŠIĆ ADNA (2 nastopa) Karate klub Seki 7.00 točk
25 HORVATIČ KATJA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
26 HRAŠČANEC NIKA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 4.00 točk
27 HRAŠČANEC TAJA (2 nastopa) Karate Klub Radenci Shotokan 5.00 točk
28 HUMAR GAJA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 točk
29 HUSAR HANA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 6.00 točk
30 HUSIĆ DALILA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 1.00 točk
31 IVANČIČ KIARA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk
32 JANŽEKOVIČ NUšA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 2.00 točk
33 JANŽEKOVIČ TIJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 4.00 točk
34 JELENKO NINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točk
35 JERŠIČ ŽANA (1 nastop) Karate klub Seki 5.00 točk
36 JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 14.00 točk
37 JEVŠENAK ALINA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točk
38 JOšT ZALA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točk
39 JOVANOVIĆ LANA (2 nastopa) Karate klub Velenje 12.00 točk
40 KOBAL - PAHOR LEA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 14.00 točk
41 KOCET NISA (3 nastopi) Karate Klub Murska Sobota 8.00 točk
42 KOLANDER EVA (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 7.50 točk
43 KOLAR NUŠA (1 nastop) Karate društvo Loče 2.00 točk
44 KONTREC ALJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 točk
45 KOSTIĆ ANASTASIJA (1 nastop) karate klub Pivka 2.00 točk
46 KOTNIK NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 4.00 točk
47 KRAJNC AJA (1 nastop) Karate klub Velenje 2.00 točk
48 KRAMAR ALJA (2 nastopa) Karate klub Radeče 5.50 točk
49 KRAMAR LILI (1 nastop) Karate klub Radeče 1.00 točk
50 KRAMBERGER LARA (3 nastopi) Karate Klub Polzela 9.00 točk
51 KRISTIć KAROLINA (2 nastopa) Karate klub Seki 8.00 točk
52 KRVINA LIA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 7.00 točk
53 KURBEGOVIĆ EDNA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.50 točk
54 KUTIJA ALJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 15.00 točk
55 KUTNJAK URŠKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 6.00 točk
56 LAKNER MAJA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 6.00 točk
57 LAMPIČ ANA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 5.00 točk
58 LEBEN TINKARA (4 nastopi) Karate Klub Kranj 18.00 točk
59 LIKAR ALJA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 4.00 točk
60 LIŠINOVIĆ ELMA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
61 LIŠINOVIĆ LEJLA (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Postojna 7.00 točk
62 MAGAJNA MAšA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 10.00 točk
63 MASTNAK MIA (2 nastopa) KARATE KLUB BUSHIDO 5.00 točk
64 MAVSAR TAJDA (2 nastopa) Karate klub Seki 11.00 točk
65 MEDIĆ ADELA (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 12.00 točk
66 MEDIĆ AMELA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
67 MERC MAJA (2 nastopa) Karate klub Šiška 8.00 točk
68 MILJATOVIĆ ANDJELA, (2 nastopa) Karate klub Seki 12.00 točk
69 MLAKAR NIKA (2 nastopa) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točk
70 MOLNAR ELIZABETA (3 nastopi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točk
71 MRŠIĆ NELI (1 nastop) Karate Klub Radvanje 4.00 točk
72 MUZIK TAŠA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 12.00 točk
73 NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk
74 NIŠANDŽIČ IVANA (3 nastopi) Karate Klub Kranj 8.00 točk
75 OSMANAJ DORENTINA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 točk
76 PEčEK MAšA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
77 PETAN ELA (2 nastopa) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 8.00 točk
78 PETKOVIĆ SAŠA (3 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 točk
79 PETKOVIĆ TJAŠA (4 nastopi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 13.00 točk
80 PETRIČ REBECCA LANA (3 nastopi) Karate Klub Radvanje 6.00 točk
81 PISNIK MAJA MARI (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 točk
82 PLOHL TAJA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 točk
83 PODBORŠEK ZOJA (2 nastopa) Karate klub Šenčur 5.00 točk
84 POLAK TIA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 7.00 točk
85 PURIĆ ADRIJANA (2 nastopa) Karate klub Lev 8.00 točk
86 RADIĆ MANJA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 4.50 točk
87 RAUTER HANNAH VELA (1 nastop) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 3.00 točk
88 REPIČ JERCA (1 nastop) Karate Klub Kranj 4.00 točk
89 RIOSA NOVAK KAJA (2 nastopa) Karate Klub Polzela 4.00 točk
90 RUDOLF NIKA (1 nastop) Karate klub Velenje 3.00 točk
91 RUDONJIĆ MARIJA (1 nastop) Karate Klub Postojna 1.00 točk
92 SAVKOVIć IVANA (1 nastop) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 točk
93 SEKIRNIK ŠPELA (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 2.00 točk
94 SEVER ANA (1 nastop) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 3.00 točk
95 SIGMUND EMILIJA (2 nastopa) Karate klub Radeče 6.50 točk
96 ŠKRABLIN TARA (1 nastop) Karate Klub Rogaška Slatina 2.00 točk
97 SODIN LARA (1 nastop) KARATE KLUB KOZJANSKO 5.00 točk
98 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (1 nastop) Društvo Za Karate Celje 2.00 točk
99 TEKAVC MAŠA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 4.50 točk
100 TERAž NIKA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
101 TERAž SARA (1 nastop) Karate Klub Radvanje 3.00 točk
102 TOMAŽIČ EVA (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk
103 TORKAR AJDA (4 nastopi) Karate Klub Shotokan Kranj 10.50 točk
104 TRAMŠEK ALJA (1 nastop) KARATE KLUB BUSHIDO 1.00 točk
105 TURŠIČ ŠPELA (1 nastop) Karate Klub Cerknica 1.00 točk
106 VALENČAK NELI (2 nastopa) Shotokan Karate Klub Oplotnica 7.00 točk
107 VASILIĆ DAJANA (2 nastopa) Karate Klub Shotokan Kranj 3.50 točk
108 VATOVEC JAGODA (2 nastopa) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točk
109 ZAGER HANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
110 ZEčIRI LORNA (2 nastopa) Karate Klub Murska Sobota 5.00 točk
111 ŽIBRET ZALA MARIA (2 nastopa) Karate Klub Ljubljana 11.00 točk
112 ZIDARIČ EVA MARIA (1 nastop) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 1.00 točk
113 ZORIČ ANĐELA (1 nastop) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točk
114 ZORMAN DAšA (1 nastop) karate klub Pivka 3.00 točk
115 ZUPANčIč NANA (1 nastop) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve