Competitors

List of all competitors with points achieved



# Competitor Club Points
1 ADAMIč TIMON (2 appears) Shotokan Karate Klub Grosuplje 8.00 points
2 AKSENTIČ NASTAS (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points
3 ARSENIć PETAR (2 appears) Karate Klub Postojna 8.00 points
4 BAJGOT NACE (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 4.00 points
5 BARL MAJ (1 performance) Karate Klub Petrovče 4.00 points
6 BASAR LOVRO (1 performance) Karate Klub Cerknica 3.00 points
7 BAŠIČ FEKONJA MAI (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points
8 BATIć MALIK (3 appear) Karate-do klub Ig Shotokan 5.50 points
9 BATIć NASER (2 appears) Karate-do klub Ig Shotokan 5.00 points
10 BAUMAN GAL (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 points
11 BELE LUKA (6 appearances) KARATE KLUB KOZJANSKO 31.00 points
12 BERA MARIO (1 performance) KARATE KLUB BRANIK 1.00 points
13 BOJC JAKOB (3 appear) Karate Klub Postojna 14.00 points
14 BOROVNIK DOMEN (2 appears) Karate klub Velenje 8.00 points
15 BOROVNIK NIK (6 appearances) Karate klub Velenje 32.00 points
16 BOŽIČ AMADEJ (1 performance) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 points
17 BOŽIČ CENE (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 points
18 BOŽIČ TADEJ (1 performance) Klub borilnih veščin Sevnica 2.00 points
19 BRATUšEK LUKA (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
20 BRELIH ŽAN (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 3.00 points
21 BREMEC ALJAŽ (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 3.00 points
22 BRITOVŠEK MARCEL (2 appears) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 6.00 points
23 BURLAK ANDRAŽ (5 appearances) Karate Klub Radvanje 22.00 points
24 ČEH ALEŠ (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 points
25 CEKOV TIMOTEJ (1 performance) Karate Klub Kranj 2.00 points
26 CERJAK JAKA (2 appears) Karate Klub Brežice 7.00 points
27 ČESEN BORIS (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
28 CESTNIK EMILIJO (2 appears) Karate Klub Nestor 5.00 points
29 CICVARIĆ LUKA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
30 ČIMžAR ALEKS (3 appear) Karate Klub Shotokan Kranj 8.00 points
31 COLNARIČ NIK (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 5.50 points
32 COSOVICI MAXIM (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 10.00 points
33 ČUčEK MIšEL (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 3.50 points
34 ČULIBRK JAN (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
35 CVELBAR TILEN (1 performance) Klub borilnih veščin Sevnica 1.00 points
36 DEBELAK DEJAN (2 appears) YUKI klub ČATEŽ 4.50 points
37 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (3 appear) Karate Klub Polzela 9.50 points
38 DRNOVŠEK ENEJ (1 performance) Karate Klub Trbovlje 3.00 points
39 ERŽEN ŽIGA (3 appear) Karate Klub Kranj 5.00 points
40 FAJFAR ALETEJ (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 3.00 points
41 FILIPIČ MARK (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 10.00 points
42 FIRŠT ANEJ (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 3.00 points
43 GAAL JAKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.00 points
44 GABRIJELČIČ LAN (1 performance) Karate Klub Vrhnika 1.00 points
45 GANZITTI NOAH (1 performance) Karate klub Seki 4.00 points
46 GAUTAM VASUDEV (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 4.00 points
47 GOLEŽ PETER (1 performance) Društvo Za Karate Celje 6.00 points
48 GORENŠEK TILEN (1 performance) Karate klub Seki 1.00 points
49 GORENŠEK VID (5 appearances) Karate klub Seki 12.00 points
50 GORIŠEK MATEJ (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 12.00 points
51 GOSTIĆ STEFAN (2 appears) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 8.00 points
52 GOVEJŠEK ANŽE (3 appear) Karate Klub Nestor 9.00 points
53 GRAČNER JERNEJ (1 performance) Karate Klub Nestor 1.00 points
54 GRASSELLI JAKA (1 performance) Športno Društvo Dinamik Celje 2.00 points
55 GRIL BLAž (2 appears) Karate Klub Postojna 7.00 points
56 GRIVEC TILEN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
57 GUBENŠEK NACE (1 performance) Karate Klub Nestor 3.00 points
58 HAJRULAI LUAN, (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
59 HALILI ADRIAN (3 appear) Karate Klub Ljubljana 8.00 points
60 HARTL BOR (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 10.00 points
61 HARTL JAN (2 appears) Športno društvo za karate GES 11.00 points
62 HLASTEC KIAN (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
63 HMELAK TIBOR (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 8.00 points
64 HUDALES TOMAŽ (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.50 points
65 HVALA ALJAŽ (3 appear) Karate Klub Trbovlje 10.00 points
66 ISAKOVIĆ ALEN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 12.00 points
67 ISAKOVIĆ KENAN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 17.00 points
68 JAMNIK LUCIJAN (2 appears) Karate-do klub Ig Shotokan 5.00 points
69 JELENKO BENJAMIN (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 13.00 points
70 JORDAN TIMOTEJ (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 points
71 JUG TILEN (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 3.00 points
72 JURAJA VINKO (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 2.00 points
73 KAURIN BORIS (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 14.00 points
74 KAUZAR SEBASTJAN (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
75 KERIN LAN (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
76 KERŠIČ AHLIN ŽAN (3 appear) Karate Klub Kranj 16.00 points
77 KLEMENčIč KRISTJAN (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 13.00 points
78 KLEMENČIČ TAJ (2 appears) Shotokan Karate Klub Bohinj 4.00 points
79 KLOBASA ALEKS (5 appearances) Karate klub Seki 17.00 points
80 KLOBASA BLAŽ (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 14.00 points
81 KOLšEK KLEMEN (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 16.00 points
82 KOLšEK MAJ (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
83 KOREN GAšPER (1 performance) Karate Klub Žalec 1.00 points
84 KORENJAK GEORGIEV ROK (2 appears) Karate Klub Radvanje 5.00 points
85 KOŠIR DOMEN (1 performance) Karate Klub Kranj 3.00 points
86 KOŠMRLJ ERIK TEO (2 appears) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
87 KOšTIć ANES (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 points
88 KRAČUN RENE (1 performance) Društvo Za Karate Celje 5.00 points
89 KRAJNC MIHA (5 appearances) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 17.00 points
90 KRALJ PATRIK (1 performance) Karate Klub Cerknica 2.00 points
91 KRAMBERGER LOVRO (1 performance) Karate-do klub Ig Shotokan 2.50 points
92 KRIžAJ ALEKSANDER (3 appear) Karate Klub Kranj 8.00 points
93 KRŽIŠNIK GAL, (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 16.00 points
94 KUNST TAI (1 performance) KARATE KLUB KOZJANSKO 4.00 points
95 KUNŠTEK NEJC (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 points
96 LAMI ALTRIN (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 1.00 points
97 LAPAJNE VORANC (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 points
98 LAŠIČ SEBASTJAN (2 appears) Karate Klub Brežice 4.00 points
99 LAVRIČ DAVID MATIJA (3 appear) Karate Klub Brežice 7.00 points
100 LAZIć LEON (3 appear) Karate Klub Ljubljana 8.50 points
101 LENART LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 points
102 LESNIKA ŽAN LUKA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 13.50 points
103 LIPIČ MAJ (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 3.00 points
104 LIPIČ ŽAK (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 1.00 points
105 LIPOVŠEK AMADEJ (3 appear) Karate Klub Petrovče 12.00 points
106 LOČNIKAR MIHA (1 performance) Karate društvo Loče 1.00 points
107 LORBER MAJ (2 appears) Društvo Za Karate Celje 6.50 points
108 LOTRIč FILIP (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 points
109 MAKAROV ILLYA (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 points
110 MARINKOVIČ ANŽE (1 performance) Karate Klub Žalec 1.00 points
111 MARKULJEVIČ MARKO (3 appear) Karate Klub Trbovlje 16.00 points
112 MARKULJEVIČ UROŠ (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
113 MAVRIČ LUKA (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 points
114 MEDVED MAKS (2 appears) Karate Klub Žalec 6.50 points
115 MEŠANOVIČ BENJAMIN (1 performance) Karate klub Velenje 1.00 points
116 MIHELIČ MAJ (4 appear) Karate Klub Cerknica 10.00 points
117 MIKŠA LOVRO (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 points
118 MILJATOVIČ ALEKSA, (2 appears) Karate klub Seki 3.00 points
119 MLAčNIK AžBE (2 appears) Karate Klub Polzela 10.00 points
120 MLAKAR JAN (2 appears) Karate društvo Loče 5.50 points
121 MLAKAR LUKA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 points
122 MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 17.00 points
123 MOHENSKI ROBI (2 appears) Karate Klub Žalec 5.00 points
124 MOZETIČ-KERIN JAN (2 appears) Karate Klub Postojna 8.00 points
125 MUHAREMOVIĆ SEID (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
126 MUHIć AJDIN (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 points
127 MUHIĆ DIN (3 appear) Karate Klub Kolektor Idrija 8.00 points
128 MUJAGIć ADNAN (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
129 MUJIć VEDAD (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 1.00 points
130 MUR LUC (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
131 NAGODE JANEZ (1 performance) Karate Klub Vrhnika 1.00 points
132 NEDELKO NIK (1 performance) Karate-do klub Ig Shotokan 3.00 points
133 NOVAK IZAK (1 performance) Karate Klub Kranj 3.00 points
134 OBLAK TJAž (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 9.00 points
135 OČKO GAL (6 appearances) Karate klub Seki 19.00 points
136 OREščANIN ZORAN (2 appears) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 6.00 points
137 ORNIK NINO (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 1.00 points
138 OSMANAJ ADRIAN (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
139 PAŠIČ ADAM (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
140 PEPIć NIKO DANIJEL (1 performance) Društvo Za Borilne Veščine Piran 4.00 points
141 PETERNEL ŽAN (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.00 points
142 PIžMOHT ARIJAN (2 appears) Karate Klub Hrastnik 5.00 points
143 PLASKAN JURIJ (3 appear) Karate Klub Žalec 13.00 points
144 PLEVNIK GAL (1 performance) Karate Klub Kranj 4.00 points
145 PLOšINJAK TADEJ (2 appears) Karate Klub Radvanje 7.00 points
146 PODKRIŽNIK LUKA (1 performance) Karate društvo Loče 3.00 points
147 PODPEČAN LAN (3 appear) Karate Klub Polzela 8.00 points
148 PODPEČAN MAJ (1 performance) Karate Klub Polzela 4.00 points
149 POŽARNIK KNEZ GAL (2 appears) Športno Društvo Dinamik Celje 10.00 points
150 POŽARNIK KNEZ VID (2 appears) Športno Društvo Dinamik Celje 6.00 points
151 PRKIč JAKA (1 performance) Karate Klub Žalec 1.00 points
152 RADIĆ LUKA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 points
153 RAKOVNIK SVEN (3 appear) Društvo Za Karate Celje 10.00 points
154 RATOšA NINO (1 performance) Karate Klub Murska Sobota 4.00 points
155 REBOLJ LUKA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.50 points
156 REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 points
157 RIZMANOVSKI ENEJ (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
158 ROLA LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 8.00 points
159 RUDONJIĆ JOVAN (1 performance) Karate Klub Postojna 2.00 points
160 RUTAR DENNIS DEAN (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
161 SALKIČ ERVIN (2 appears) Karate Klub Trbovlje 7.00 points
162 SARAJLIć MATEJ (1 performance) Karate Klub Shotokan Kranj 1.00 points
163 SEDEJ ANDRAŽ (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 4.00 points
164 ŠEHIĆ DENIS (3 appear) Karate Klub Trbovlje 16.00 points
165 SIMONčIč GAšPER (1 performance) KARATE KLUB BRANIK 1.00 points
166 SKALIč BOR (2 appears) Karate Klub Petrovče 6.00 points
167 SKALICKY GAL (2 appears) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
168 ŠKOFLANC NICK (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 6.00 points
169 SKOTNIK NEJC (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 points
170 SKOTNIK SANI (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 10.00 points
171 ŠKRABAR MAKS (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
172 SLUGA JURE (2 appears) Karate klub Seki 4.00 points
173 ŠMARČAN SIMON (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
174 SMREKAR ŠUšTARšIč TIM (1 performance) Karate-do klub Ig Shotokan 2.00 points
175 ŠOBAK LUKA (2 appears) Karate Klub Murska Sobota 3.00 points
176 SODIN LEON (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 14.00 points
177 ŠPAREMBLEK JAN (1 performance) Karate Klub Cerknica 1.00 points
178 ŠTANDEKER LUKA (2 appears) Karate Klub Kovinar Maribor 2.00 points
179 STANKOVIČ PANGERC VAL (1 performance) Karate Klub Olimpija Ljubljana 1.00 points
180 ŠTELCER LUKA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 6.00 points
181 STERNIŠA NEJC (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
182 STOJADINOVIć TIMOTEJ (3 appear) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 12.00 points
183 STOJANOVIć MARKO (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 points
184 STOJANOVSKI VANE (2 appears) Karate Klub Kranj 6.00 points
185 STOJNIĆ MAIK (2 appears) Karate Klub Rudar Velenje 10.00 points
186 STRAJNIČ BLAŽ (1 performance) Društvo Za Karate Celje 3.00 points
187 SUBOTIč FILIP (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points
188 ŠULIGOJ ALJAž (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 5.00 points
189 SUŠA ŽIGA (3 appear) Karate Klub Žalec 13.50 points
190 SVJETLANOVIĆ RAJKO (2 appears) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 4.00 points
191 TADINA PETER (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
192 TAMŠE NIKLAS (2 appears) Društvo Za Karate Celje 8.00 points
193 TEPEŠ OLIVER (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 4.00 points
194 TOMC NACE (1 performance) Karate Klub Žalec 3.00 points
195 TOMC VITO (3 appear) Karate Klub Žalec 15.00 points
196 TOPOLOVEC DOMEN (3 appear) KARATE KLUB BRANIK 12.00 points
197 TRATNIK ALEN (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 6.00 points
198 TRONTELJ TAI (1 performance) Karate Klub Cerknica 3.00 points
199 TRUMIć AMAR (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
200 VALENČAK MIHAEL (2 appears) Shotokan Karate Klub Oplotnica 11.00 points
201 VALIŠER TIMOTEJ (3 appear) Karate klub Selnica ob Dravi 17.00 points
202 VALNER TIM (3 appear) Društvo Za Karate Celje 14.00 points
203 VANOVŠEK ENEJ, (1 performance) Karate klub Seki 3.00 points
204 VNUK ALEKS (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
205 VRELLA YLL (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 3.00 points
206 ZARIČ VID (6 appearances) Karate Klub Kovinar Maribor 20.00 points
207 ZBIL GREGA (6 appearances) KARATE KLUB KOZJANSKO 23.00 points
208 ŽIBRET BOR (1 performance) Karate Klub Ljubljana 3.00 points
209 ZIDAR DOMEN (3 appear) Karate Klub Trbovlje 12.00 points
210 ZLATKOV TEODOR (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 points
211 ŽUMER JAKOB (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 6.00 points
# Competitor Points
1 ABRAM NIJA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 3.00 points
2 ABRAM ZOJA MARTINA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 points
3 AKSENTIć EVANA (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
4 ARSENIČ SARA (3 appear) Karate Klub Postojna 13.00 points
5 AUDIč VITA (2 appears) Karate Klub Hrastnik 6.00 points
6 AVŽNER ZOJA (3 appear) Karate Klub Polzela 18.00 points
7 BALDžIEV TANJA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.00 points
8 BAŠAR EMA (2 appears) Karate Klub Shotokan Kranj 5.00 points
9 BASAR MARUŠA (2 appears) Karate Klub Cerknica 2.00 points
10 BELE ANA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 7.00 points
11 BELE LEA (6 appearances) KARATE KLUB KOZJANSKO 25.00 points
12 BELEHAR PATRICIJA (1 performance) Karate Klub Zmaj 6.00 points
13 BERGANT LAURA (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points
14 BEŠIČ LANA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
15 BIKIČ TIANA (1 performance) Karate Klub Polzela 5.00 points
16 BIZJAK LEDERER LEJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 points
17 BOŠNJIĆ ALICIA (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 2.00 points
18 BOŽJAK LAURA (5 appearances) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
19 BRAČUN MAŠERA IRIS (1 performance) Karate klub Sokol 2.00 points
20 BREZOVNIK TISA JERNEA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 14.00 points
21 CARLI MARUšA SARA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 2.00 points
22 CARLI SOFIJA (1 performance) Karate Klub Kolektor Idrija 1.00 points
23 CEKOV VANNA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.00 points
24 CENTRIH ALEKSANDRA, (2 appears) Karate klub Seki 4.50 points
25 CENTRIH PATRICIJA, (1 performance) Karate klub Seki 1.00 points
26 ČERU JERNEJA (3 appear) Karate Klub Kranj 9.00 points
27 CESAR PIA (3 appear) Karate klub Velenje 16.00 points
28 ČEŠAREK SIMONA (3 appear) Karate Klub Trbovlje 8.00 points
29 ČESKO KAJA (3 appear) Karate klub Velenje 11.00 points
30 ČUHALEV NADJA (4 appear) Karate Klub Kranj 8.00 points
31 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (1 performance) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 points
32 DEBELJAK HANA (3 appear) Shotokan Karate Klub Grosuplje 16.00 points
33 DRAKSLER IZA (1 performance) Karate Klub Kranj 4.00 points
34 DROBNJAK MARINA (4 appear) Karate Klub Kranj 16.00 points
35 ĐAKOVIć LARA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 points
36 ĐAKOVIć TIANA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 2.00 points
37 ETEROVIč MAšA (3 appear) Karate Klub Kranj 5.00 points
38 FAJFER LANA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
39 FIJAčKO KARMEN (1 performance) Karate Klub Žalec 2.00 points
40 FIJAČKO SARA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 points
41 FRAS PIA LETRICIA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 5.00 points
42 GANZITTI NIA (3 appear) Karate klub Seki 18.00 points
43 GLAVNIK ZARA (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 3.00 points
44 GRAJFONER LEVEC MAJA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 7.00 points
45 HABJAN NUšA (3 appear) Karate Klub Postojna 10.00 points
46 HLIŠČ LANA (1 performance) Karate Klub Rudar Velenje 4.00 points
47 HORVAT ZALA (1 performance) Karate-do klub Ptuj 1.00 points
48 HORVATIČ KATJA (3 appear) Karate Klub Radvanje 9.00 points
49 HRAŠČANEC NIKA (2 appears) Karate Klub Radenci Shotokan 8.00 points
50 HRAŠČANEC TAJA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
51 HRIBAR GAJA (6 appearances) Karate klub Seki 20.00 points
52 HUMAR GAJA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 points
53 IBRIĆ AMINA (1 performance) Karate Klub Kovinar Maribor 4.00 points
54 IVANOVIĆ ANA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 points
55 IVANOVIĆ TIJANA (3 appear) Shotokan Karate Klub Postojna 4.00 points
56 JAKOB KUKOVIČ TIA (1 performance) Karate klub Velenje 3.00 points
57 JANŽEKOVIČ NUšA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 points
58 JANŽEKOVIČ TIJA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 8.00 points
59 JERAJ ANJA (2 appears) Karate Klub Vrhnika 3.00 points
60 JEROT NEŽA (1 performance) Shotokan Karate Klub Oplotnica 5.00 points
61 JESENEK ROJŠEK ANEJA (1 performance) Karate Klub Polzela 5.00 points
62 JEVŠENAK ALINA (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 points
63 JOšT ZALA (3 appear) Karate Klub Postojna 17.00 points
64 JOVANOVIĆ LANA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
65 JOVIĆ MARA (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 9.00 points
66 JOZIČ ELLA (1 performance) Karate klub Velenje 4.00 points
67 KALAN GAJA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.50 points
68 KENDA MAŠA (2 appears) Karate klub Velenje 4.00 points
69 KOBAL - PAHOR LEA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 7.00 points
70 KOLANDER EVA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 2.00 points
71 KONTREC ALJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 9.00 points
72 KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 11.00 points
73 KOTNIK ANJA (3 appear) Karate Klub Kranj 7.00 points
74 KOTNIK NIKA (2 appears) Karate Klub Kranj 4.00 points
75 KOVAČEVIČ VIKTORIA (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 3.00 points
76 KRAJNC ULLA (1 performance) Karate klub Selnica ob Dravi 2.50 points
77 KRAJNIK EMA (1 performance) Karate Klub Kranj 2.50 points
78 KRAMBERGER ZALA (3 appear) Karate Klub Polzela 14.00 points
79 KURBEGOVIĆ EDNA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 8.00 points
80 KVAS TJAŠA (3 appear) Karate Klub Žalec 11.00 points
81 LAKNER MAJA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
82 LAVRIČ SARA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
83 LEBEN TINKARA (4 appear) Karate Klub Kranj 13.00 points
84 LEVEC GRAJFONER KATARINA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 5.50 points
85 LIKAR ALJA (2 appears) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 points
86 LIŠINOVIĆ ELMA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 5.00 points
87 LIŠINOVIĆ LEJLA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 2.00 points
88 LIŠINOVIĆ SARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 points
89 LONČARIČ ZOJA (1 performance) Karate klub Seki 4.00 points
90 LUKIĆ IVANA (1 performance) Karate Klub Brežice 4.00 points
91 MAGAJNA MAšA (5 appearances) Karate Klub Mawashi Postojna 19.50 points
92 MAKITAN ANđELA (1 performance) Karate Klub Mawashi Postojna 1.00 points
93 MARJETIČ TJAŠA (1 performance) Karate Klub Vrhnika 2.00 points
94 MEDIĆ ADELA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 17.00 points
95 MEKIč KIARA (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 2.00 points
96 MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
97 MLAKAR NIKA (2 appears) Karate društvo Loče 6.00 points
98 MOLNAR ELIZABETA (3 appear) Karate Klub Ljubljana 17.00 points
99 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (3 appear) Karate klub Velenje 13.00 points
100 MUJAGIĆ LARISA (1 performance) Shotokan Karate Klub Postojna 1.00 points
101 NADIŽAR LANA TISA (3 appear) Karate Klub Kranj 13.00 points
102 NAJŽAR KATJA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
103 NAMESTNIK TADEJA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 points
104 NIŠANDŽIČ IVANA (1 performance) Karate Klub Kranj 4.00 points
105 NOVAK EMA (2 appears) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 3.00 points
106 NOVAK SARA, (2 appears) Karate klub Seki 9.00 points
107 OGRIZEK TRINA (3 appear) Karate Klub Kranj 10.00 points
108 OMERZO NIKA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
109 OSMANAJ DORENTINA (2 appears) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 points
110 OSMANOVIĆ DALAL (2 appears) Karate klub Seki 5.00 points
111 PAŠ GLORIJA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 1.00 points
112 PAVŠIČ HANA (2 appears) Karate Klub Kolektor Idrija 5.00 points
113 PETAN ELA (6 appearances) Karate Klub Brežice 31.00 points
114 PETKOVIĆ SAŠA (1 performance) Karate Klub Brežice 2.00 points
115 PETKOVIĆ TJAŠA (2 appears) Karate Klub Brežice 9.00 points
116 PETRIČ REBECCA LANA (1 performance) Karate Klub Radvanje 3.00 points
117 PISNIK MAJA MARI (3 appear) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 9.00 points
118 PLEVNIK LALITA (2 appears) Karate Klub Kranj 2.00 points
119 PLOHL TAJA (1 performance) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 5.00 points
120 POLAK TIA (1 performance) Karate Klub Kranj 1.00 points
121 POTISK LAURA (3 appear) Karate Klub Rogaška Slatina 16.00 points
122 PRAPROTNIK NECA (2 appears) Karate Klub Postojna 6.00 points
123 PUČKO KAJA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
124 PUČKO NIKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
125 RADIĆ MANJA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 6.00 points
126 RAKOVNIK NASTJA (1 performance) Društvo Za Karate Celje 1.00 points
127 RAUTER HANNAH VELA (2 appears) Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer 7.00 points
128 REBOLJ MANCA (1 performance) Karate Klub Kranj 3.00 points
129 REPIČ JERCA (2 appears) Karate Klub Kranj 10.00 points
130 ROJS JANA (2 appears) Karate klub WKSA Duplek 9.00 points
131 ROJS VITA (3 appear) Karate klub WKSA Duplek 6.50 points
132 ROM ZUPANC EMA (1 performance) Karate Klub Nestor 2.00 points
133 RUDONJIĆ MARIJA (1 performance) Karate Klub Postojna 1.00 points
134 SALKIČ LARA (2 appears) Karate Klub Trbovlje 5.00 points
135 SAVANOVIć LANA (1 performance) Shotokan Karate Klub Grosuplje 1.00 points
136 ŠEHIć KUMLANC LEA (1 performance) Karate Klub Hrastnik 1.00 points
137 ŠENICA NIKA (3 appear) Karate Klub Polzela 11.00 points
138 SEVER ANA (3 appear) Karate Klub Brežice 13.00 points
139 ŠIFRAR LUCIJA SIMONA (1 performance) Karate Klub Radvanje 1.00 points
140 SKALICKY TAJDA (2 appears) Društvo Za Karate Celje 7.00 points
141 ŠKOFLEK EVA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 4.00 points
142 SKUHALA ZOJA (1 performance) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 1.00 points
143 SMRDEL LIVIJA (3 appear) Karate Klub Mawashi Postojna 15.00 points
144 SODIN LARA (2 appears) KARATE KLUB KOZJANSKO 6.00 points
145 ŠPORN KIARA (1 performance) Karate Klub Polzela 1.00 points
146 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 13.00 points
147 TEPEŠ KAROLINA (1 performance) Karate Klub Rogaška Slatina 3.00 points
148 TERAž NIKA (1 performance) Karate Klub Radvanje 2.00 points
149 TOMAŽIČ EVA (2 appears) Karate klub Seki 6.00 points
150 TOPOLOVEC KAJA (2 appears) Karate Klub Žalec 5.00 points
151 TREIBER MAJA (1 performance) Karate Klub Radenci Shotokan 2.00 points
152 TURECKI ZOJA (1 performance) Karate Klub Nestor 1.00 points
153 UGOVšEK ALENKA (3 appear) Karate Klub Žalec 6.00 points
154 VALENČAK NELI (3 appear) Shotokan Karate Klub Oplotnica 12.00 points
155 ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 17.00 points
156 ZAVRTANIK POLONA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 points
157 ŽERJAV NUŠA (3 appear) Karate Klub Polzela 17.00 points
158 ŽIBRET ZALA MARIA (2 appears) Karate Klub Ljubljana 7.00 points
159 ZIDARIČ EVA MARIA (1 performance) Karate Klub Shotokan Ajdovščina 2.00 points
160 ŽOHAR SARA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 points
161 ZORIČ ANĐELA (3 appear) Društvo Za Borilne Veščine Piran 12.00 points
162 ZRNIĆ ALEKSANDRA (1 performance) Karate Klub Ljubljana 1.00 points
163 ŽUGMAN LANA (2 appears) Karate klub WKSA Duplek 3.50 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve